Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Επιτελους
Μετα απο καιρο μητσε εβαλες φωτογραφια γυναικα
 

Συνημμένα

  • 6.5.12.jpg_thumb.png
    6.5.12.jpg_thumb.png
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 78

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
30
Like
5.010
Πόντοι
5.646
ωραιοι και οι δυο  :hi:
καλησπερα φιλε mind


ας βαλω και εγω μια απο ψηλα ...
κατουρωντας το Λονδινο απο το ψηλοτερο κτιριο του  :2funny:
Έτσι Rocco κατουρα κ λίγο!Έχεις γαμησει όλες τις Σλαβες!Κάνε ένα διάλειμμα!Κάνε ένα KitKat! :happy:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εδώ αυτές μαζί με της Μολδαβές της θεωρούν τριτοκοσμικές,αυτές εδώ σε κυνηγάνε  :2funny:Οι περισσότερες Ουζμπέκες είναι σαν μα'ι'μούδες μία στις 30-40 όμως που είναι ωραία είναι κουκλάρα! :).
  Το ότι εδώ οι άντρες της έχουν σα  :shit: δε σημαίνει ότι αν πας εκεί θα ξεσκιστείς να  :knockinb:!Π.χ. πήγα Μολδαβία το 2014 νομίζοντας ότι αφού εδώ οι Μολδαβές είναι απαξιωμένες θα πάω εκεί και θα είμαι θεός!Το αποτέλεσμα ήταν ότι οι Μολδαβές εκεί την είχαν δει και οι ντόπιοι που εδώ  οι περισσότεροι δουλεύαν στις οικοδομές και δε μετράγαν γιά της γυναίκες εκεί ήταν καμάκια και οι ντόπιες πηγαίναν μαζί τους,έδειχναν κάποιο ενδιαφέρον γιά Αγία Πετρούπολη αλλά δε θα έλεγα ότι τρελενόνταν!
  Το Ουζμπεκιστάν δε φημίζετε γσαν μέρος γιά να πας να  :knockinb:.Το Καζαχστάν και η Κιργιζία έχουν φήμη ότι έχει  :knockinb:.
  Κεντρική Ασία είχα πάει πριν από 14 χρόνια οπότε δεν μπορώ να έχω γνώμη γιά το τι συμβαίνει τώρα?
  Εμένα οι Ουζμπέκοι μου έχουν κάνει πολύ καλή εντύπωση δε με πείραξε ποτέ κανένας.Είναι πάρα πολύ χαζοί αλλά είναι καλοκάγαθοι  και ύσηχοι άνθρωποι.
  Με το Βλάκμαν και τους φουκαράδες στην Αγγλία και τη Γερμανία που μένουν στις αποθήκες και στα κελιά και πάνε με το λεοφωρείο δε μπορώ να μην γελάω  :headbang: είναι ακριβως ότι είναι οι Ουζμπέκοι και οι Μολδαβοί εδώ.Γκαστερμπά'ι'τερ που κάνουν όλες της μαύρες δουλειές και μετά πάνε πίσω στην Μολδαβία και λένε ότι εκεί είναι μεγιστάνες  :2funny:.Γ'αυτό γελάω μαζί τους όταν λένε ζω στην Ευρώπη  :2funny:η πλάκα είναι ότι η (φτωχή) Ρωσσία που σας έβαλα φωτογραφίες είναι 1.000.000 φορές καλύτερη από την πλούσια Γερμανία και την πλούσια Αγγλία  :2funny:.
  Βέβαια η διαφορά μου με αυτούς είναι ότι εγώ δεν ήρθα εδώ σαν γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny: ήρθα εδώ γιά να ζω καλύτερα και πιό άνετα από την Ελλάδα και το κυριότερο να  :knockinb: πιό εύκολα και περισσότερο  :2funny:.
  Τώρα αυτή γιατί δεν τους γουστάρει δεν μπορώ να ξέρω?
διμητρακη για κιργισια και καζακταν θα σας εδινα πλιροφωριες τον περασμενο σεπτεβριο
και τελικα επιδει δεν εβρισκα διαμονη στο κεντρο μπισκεκ δεν πηγα!
τωρα εχει διαμερισματα και στο μπουκινκ δεν ρισκαρω με αλλα σαιτ να κλισω
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Έτσι Rocco κατουρα κ λίγο!Έχεις γαμησει όλες τις Σλαβες!Κάνε ένα διάλειμμα!Κάνε ένα KitKat! :happy:
:2funny:

Ο δημητρακης ειναι ο φωτογραφος. Αλλα εβγαλε φωτογραφια μουνι τελικα
Ο μητσος φιλε δεν χρειαζεται να βαλει φωτο με γκομενα για να αποδειξει οτι πηδαει ... αυτο ελειπε.
Ρωσια ζει μονιμα σχεδον 30 χρονια
δεν ειναι Ελλαδα που αν γαμησεις κανενα καλο μουνι το περηφανευεσαι και μεχρι αρνι ψηνεις απο την χαρα σου  :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
:2funny:
Ο μητσος φιλε δεν χρειαζεται να βαλει φωτο με γκομενα για να αποδειξει οτι πηδαει ... αυτο ελειπε.
Ρωσια ζει μονιμα σχεδον 30 χρονια
δεν ειναι Ελλαδα που αν γαμησεις κανενα καλο μουνι το περηφανευεσαι και μεχρι αρνι ψηνεις απο την χαρα σου  :grin:
Εμεις ομως μονο ζαρζαβατικα κ λεωφορους βλεπουμε. Αυτο λεω κι εγω ,ή να μπαινουν φωτογραφιες σχετικες με το θρεντ ή να μετονομαστει το θρεντ σε ντοματες και αγαλματα της  βορειας ρωσιας.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Καλα ... βαζω τοτε αυτες τις δυο που ειχα παρει στη Μοσχα
ιουλιος 18

Μετριες αλλα εκαναν καλη παρτουζα  :grin:
 

Συνημμένα

  • moscow2.jpg
    moscow2.jpg
    303 KB · Εμφανίσεις: 97

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
30
Like
5.010
Πόντοι
5.646
:2funny:
Ο μητσος φιλε δεν χρειαζεται να βαλει φωτο με γκομενα για να αποδειξει οτι πηδαει ... αυτο ελειπε.
Ρωσια ζει μονιμα σχεδον 30 χρονια
δεν ειναι Ελλαδα που αν γαμησεις κανενα καλο μουνι το περηφανευεσαι και μεχρι αρνι ψηνεις απο την χαρα σου  :grin:
Προσυπογράφω!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Οκ τυπε.
Οι κακες γλωσσες λενε πως εχει να πηδηξει γκομενα απο 7 κ πανω σχεδον δυο δεκαετιες.
Μονο πουτανες πηδαει, αυτο το κανουν ολοι ειναι δεν ειναι στην ρωσια.
Καποτε ηξερε γκομενες ,εβαζε φωτο απο γκομενες.
Ενω τωρα μονο λιαστες ντοματες, πουκαμισα κ καθαρα πεζοδρομια βλεπουμε.
Τι τρεχει αραγε?
Τι ισχυει?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οκ τυπε.
Οι κακες γλωσσες λενε πως εχει να πηδηξει γκομενα απο 7 κ πανω σχεδον δυο δεκαετιες.
Μονο πουτανες πηδαει, αυτο το κανουν ολοι ειναι δεν ειναι στην ρωσια.
Καποτε ηξερε γκομενες ,εβαζε φωτο απο γκομενες.
Ενω τωρα μονο λιαστες ντοματες, πουκαμισα κ καθαρα πεζοδρομια βλεπουμε.
Τι τρεχει αραγε?
Τι ισχυει?

Δεν έχει πηδήξει ποτέ εφτάρι γκόμενα.Εξάρι το πολύ.
Τα τελευταία 10 χρόνια γαμάει μόνο πουτάνες στα σαλόν,απλά οι άλλοι το θεωρούν αυτό αρκετό.
Σα να λες εσύ κοιτάξτε τι μάγκας είμαι τι πουτάνες γαμάω στα FKK.
Γενικά είναι ψιλοαστεία η φάση.
Η ρουτίνα του αυτή είναι οι δρόμοι,τα σούπερ μάρκετ,τα γκαράζ και τα ζαρζαβατικά αυτά βάζει και ξαναβάζει.Στα σαλόν δεν τον αφήνουν να τραβήξει φωτό.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny:
Ο μητσος φιλε δεν χρειαζεται να βαλει φωτο με γκομενα για να αποδειξει οτι πηδαει ... αυτο ελειπε.
Ρωσια ζει μονιμα σχεδον 30 χρονια
δεν ειναι Ελλαδα που αν γαμησεις κανενα καλο μουνι το περηφανευεσαι και μεχρι αρνι ψηνεις απο την χαρα σου  :grin:
Στο μεταξύ τώρα μου γράφουν από μόνες τους από το Tinder (έχω όριο τα 25 χρόνια) αλλά είναι όλες από άλλες πόλεις και αποβλέπουν να μείνουν μαζί μου  :rockon:
  Κατέβασα ένα βιντεάκι συνεντεύξεις από το Νόβγοροντ που όλοι λένε ότι θέλουν να φύγουν από κει,λένε θέλουν να πάνε στη Ρωσσία σε άλλες πόλεις,όταν βρω χρόνο θα βάλω υπότιτλους και ένα πρόλογο και θα το ανεβάσω.


Για να δεις πόσο καλός είμαι θα βάλω βίντεο από αυτή που  :knockinb:πριν μιά βδομάδα.Για να τραβήξουν  :jerking: :2funny:
  Πολύ καλή αλλά λιγάκι γεματούλα γιά μένα,τώρα δεν ξέρω γιατί αλλά προτιμάω της λεπτές,Αυτό με τους βαθμούς είναι μεγάλη  :jerking: :2funny:.Δε ξέρω τι βαθμό θα της βάλετε αλλά πάντος σε σχέση με αυτές του Βλάκμαν  είναι θεά! :2funny:και κοστίζει με την V.I.P κάρτα 3.500 ρούβλια (χωρίς την V.I.P κάρτα 4.000,αν πας με τον ταξιτζή δεν ξέρω πόσα?).Της υποσχέθηκανα γράψω κριτική στο amurspb αλλά δεν έχω γράψει ακόμα.

                     

   Κοίτα οι φουκαράδες Ελληνες που έρχονται εδώ με της φακλανες και είναι ή μουσάτοι κοτσιδάτοι ή κακομοίρηδες απαρχιώτες στο στυλ του Βλάκμαν δε  :knockinb: τίποτα!αν είσαι κακομοίρης,φτωχομπινές εδώ είναι πολύ πιό δύσκολο να  :knockinb:.
  Εχεί πολύ γέλιο στο Thread γιά εργασία στο εξωτερικό που έγραψε ένας το ίδιο φουκαράς με το βλάκμαν  :headbang:δουλεύει λέει οικοδομή στη Γερμανία  :headbang:πονεμένες καταστάσεις  :headbang:
  Εγώ έμαθα τα χάλια τους όταν πήγα εκεί  :headbang: :2funny:και είδα που μένουν σε αποθήκες,σε σοφίτες ή σε κάτι χωριά σε κάτι σπίτια σαν αχυρώνες  :2funny:.Όλοι βέβαια όταν πάνε Ελλάδα πολλαπλασιάζουν τον μισθό τους  :2funny:και λένε μένω Φρανκφούρτη άλλο αν μένουν 100χλμ. από τη Φρανφούρτη σε ένα χωριό σε μιά σοφίτα  :2funny:Βέβαια κάποιοι λένε αλήθεια μένουν στη Φρανφούρτη στο υπόγειο του σουβλατζίδικου που δουλεύουν  :headbang:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
πριν δυο χρονια ετσι καιρο εκατσα στην ελληνικη καφετερια απέναντι από τον κεντρικο σταθμο του ντυσεντολφ και επιασα εκει κουβεντα με τα παιδια που δουλεύουνε και μου λεγανε περιμενουνε να γινουνε καλα τα πραγματα στην Ελλαδα και ετσι όπως μας βλέπεις εδώ ολους θα φυγουμε ολοι μαζι. Περιμενουμε να τα μαζεψουμε και να φυγουμε με την πρωτη. Δημητρακη ητανε ειλικρινης!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Για να δεις πόσο καλός είμαι θα βάλω βίντεο από αυτή που  :knockinb:πριν μιά βδομάδα.Για να τραβήξουν  :jerking: :2funny:
  Πολύ καλή αλλά λιγάκι γεματούλα γιά μένα,τώρα δεν ξέρω γιατί αλλά προτιμάω της λεπτές,Αυτό με τους βαθμούς είναι μεγάλη  :jerking: :2funny:.Δε ξέρω τι βαθμό θα της βάλετε αλλά πάντος σε σχέση με αυτές του Βλάκμαν  είναι θεά! :2funny:και κοστίζει με την V.I.P κάρτα 3.500 ρούβλια (χωρίς την V.I.P κάρτα 4.000,αν πας με τον ταξιτζή δεν ξέρω πόσα?).Της υποσχέθηκανα γράψω κριτική στο amurspb αλλά δεν έχω γράψει ακόμα.

                     
Καλη νταρντανοφσκαγια  :grin: μια παρομοια εχα παρει στο Κιεβο ... εκει βεβαια ειναι λιγο πιο ακριβα τα σαλον απο το Πητερ και υπαρχουν λιγοτερα νομιζω.
Τον ταριφα του ειχα αφησει 500 ρουβλια tip(7 ευρω με την τοτε ισοτιμια) γιατι ηταν πολυ καλο και ευγενικο παιδι σε αντιθεση με τον ουκρανο που ηταν καγκουρας  :grin:
ακομα και στους ταξιτζηδες βλεπεις την διαφορα  επιπεδου μεταξυ Ρωσιας και Ουκρανιας ...


 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
πριν δυο χρονια ετσι καιρο εκατσα στην ελληνικη καφετερια απέναντι από τον κεντρικο σταθμο του ντυσεντολφ και επιασα εκει κουβεντα με τα παιδια που δουλεύουνε και μου λεγανε περιμενουνε να γινουνε καλα τα πραγματα στην Ελλαδα και ετσι όπως μας βλέπεις εδώ ολους θα φυγουμε ολοι μαζι. Περιμενουμε να τα μαζεψουμε και να φυγουμε με την πρωτη. Δημητρακη ητανε ειλικρινης!
Τι εννοεις τυπε,
Και γιατι το αναφερεις στο θρεντ ρωσια?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.048
Κριτικές
184
Like
44.692
Πόντοι
22.266
πολυ κατοψυχες αυτες οι σλαβες !!μα πολυ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Σα να λες εσύ κοιτάξτε τι μάγκας είμαι τι πουτάνες γαμάω στα FKK.
Γενικά είναι ψιλοαστεία η φαση
Είναι καλύτερο να δουλεύεις σαν το σκυλί στην ξενιτιά από το πρωί μέχρι το βράδυ και ό,τι λεφτά βγάζεις να τα δίνεις σε πουτάνες που βαφτίστηκαν σπόνσορετες,για τις βγάζεις φωτογραφίες σε εστιατόρια κ να μην γαμας
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
30
Like
5.010
Πόντοι
5.646
Είναι καλύτερο να δουλεύεις σαν το σκυλί στην ξενιτιά από το πρωί μέχρι το βράδυ και ό,τι λεφτά βγάζεις να τα δίνεις σε πουτάνες που βαφτίστηκαν σπόνσορετες,για τις βγάζεις φωτογραφίες σε εστιατόρια κ να μην γαμας
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom