Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μάλλον έμειναν από λεφτά και τέρμα τα ταξιδάκια ή τους κοψανε το ίντερνετ;
ή πιο απλά οι παλιοί τα έμαθαν όλα, πάντως για το δημητράκη υπάρχει και άλλο
θέμα, μάλλον ακολουθούν μόδα και μόδα είναι η κόστα ρίκα και η ουκρανία,
σε αυτό το θρεντ κυρίως διάβαζα να δω τι γίνεται, στα άλλα(γενικά μιλώντας)
πόλυ γραφικότητα έχει πέσει.....
:2funny:κολισανε Πιρφοριαση :2funny:Απο το να ερχονται Πιρφοροι και να ξεφτιλιζουν την Ελλαδα καλητερα να μην ερχεται κανενας! :2funny:Μολις γυρισα απο Ντισκο.Το Ροσσι χαβουζα ειχε κοσμο αλλα πολυ γυφτοκοσμο :rockon:!(βεβαια σε σχεση με Ελλαδα θα λεγατε οτι εχει πολυ μουνι και θεες!)Στο ΧΧΧΧ ειχε πολυ λιγο κοσμο.Ολοι εχουνε φυγει γιατι εχει καλο καιρο.Την προηγουμενη εβδομαδα που ειχε κρυο ειχε περισσοτερο κοσμο.
 

secretsupper

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον δημητρακις29,επειδη πολι γαμικουλας μας βγηκες,ακου λοιπον λιγουρακο τυροβρωμικουλα κατι: ε μην γαμας τοσο πολυ γιατι θα παθεις τιποτα!εννοω μην γαμας με τον κωλο. Ρε αντε ουστ απο δω που μου εγινες ο πλειμποι της ρωσσιας.Ρε βλακακο, εχεις δει τι ξανθους ωραιους ανδρες εχει εκει περα,που θα παρατησουνε ολουσ τουσ αλλου για να ερθουνε κοντα σου?μπουλι.για κοιταξε ρε τι μπουλακος-πυρφορος δειχνεισ ρε,που μου εγινες γαμιας τωρα. νεοελλινα γαμια.αντε γιατι διαωαζω πολλες φορες αρθρα,και λιγο απο δω και καταλαβα τι πραγμα εισαι,απλα δεν ηθελα να απαντησω,μεχρι που η βλακεια σου ξεπερασε τα ορια. μιλαμε πιο βλακας πεθαινεις. ξαφνικα,παρατησανε οι ρωσσιδες οτι κανουνε και τρεχουνε στον μιτσακο. βρε να το κοιταξεις τωρα που ειναι νωρις,μην χειροτερεψει.τελικα πρεπει να εισαι πολυ βλακας. εχω ζησει 4 χρονια Ουκρανια,Ρωσσια,μιλαω ρωσσικα και ξερω πολυ καλα πως και τι συμβαινει εκει με τις γυναικες,δεν περιμενω απο σενα να μου πεις τι νομιζεις πως γινεται οταν κοιμασαι και ονειρευεσαι.θελεις γιατρο επειγοντως.ρε παιδια, ενταξει, αφου τον αφηνετε να γελοιοποιειται,γιατι καποια στιγμη δεν του το κοβεται?  :grin:  ο ανθρωπος ειναι για πολλες κλωτσιες, και οτι βλεπει στα ονειρα του τα νομιζει για πραγματικα.ρε αντε ουστ απο κει,μαμια της δεκαρας.ψυχοπαθη,που θα μου το παιξεις και ειδημονας στις ρωσσιδες .  :humpleg:
 

secretsupper

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
τα ομοια!!επιμενω οτι μοσχα εχει καλυτερα κ πιο εκφυλα μουνια απο ουκρανια,απ οσο εχω δει κ τις λιγες πουχω γνωρισει,,ρε ντιμα πως δεν πηγες μοσχα κι εκατσες πετρουπολη,που δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα απο θεμα νιμου??
ετσι για να μην κοροιδευομαστε,στο λεω εγω που εχω ζησει 4 χρονια εκει. Σαν τις Ουκρανες,πουθενα στον πλανητη.στην ελλαδα ερχονται οι μετριες.αμα πας εκει,θα σου φυγει το καπελο. Η απολυτη μαστουρα. Ομορφια παραμυθενια.καμμια σχεση οι ρωσσιδες μαζι τουσ.μονο στο υψος πιο ψηλες.οι ουκρανες ομως ειναι θεες...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
ετσι για να μην κοροιδευομαστε,στο λεω εγω που εχω ζησει 4 χρονια εκει. Σαν τις Ουκρανες,πουθενα στον πλανητη.στην ελλαδα ερχονται οι μετριες.αμα πας εκει,θα σου φυγει το καπελο. Η απολυτη μαστουρα. Ομορφια παραμυθενια.καμμια σχεση οι ρωσσιδες μαζι τουσ.μονο στο υψος πιο ψηλες.οι ουκρανες ομως ειναι θεες...

Τύπε δεν παίζει άπειρη φακίδα εκεί? ΌΛες οι Ουκρανίδες που ξέρω είναι τίγκα στη φακίδα. Δεν θα λεγα ότι είναι και ο,τι καλύτερο.
 

secretsupper

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε δεν παίζει άπειρη φακίδα εκεί? ΌΛες οι Ουκρανίδες που ξέρω είναι τίγκα στη φακίδα. Δεν θα λεγα ότι είναι και ο,τι καλύτερο.

φιλαρακο καμμια σχεση. φακιδα εχουνε οι κοκκινομαλλες.ειναι το σημα κατατεθεν τους σε ολον τον πλανητη. οι υπολοιπες ουτε για δειγμα. εχουν ενα δερματακι...μονο για αγγιγμα και γλυψιμο.αν παω πριν τα χριστουγεννα βαγκο,θα σου πω να ανεβουμε μαζι...Παντως καμμια σχεση. και σου λεω. ειναι οι ομορφοτερες γυναικες στον πλανητη.στην ελλαδα οι μετριες ερχονται.και κατι αλλο. ουτε ιχνος κυτταριτιδας ε? ουτε τριχες.ειναι και η διατροφη τους τετοια.σουπα,ρυζι,κοτοπουλο.οχι σαν αυτες που ερχονται στην ελλαδα και πλακωνονται στα μακ ντοναλτς.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Λοιπον δημητρακις29,επειδη πολι γαμικουλας μας βγηκες,ακου λοιπον λιγουρακο τυροβρωμικουλα κατι: ε μην γαμας τοσο πολυ γιατι θα παθεις τιποτα!εννοω μην γαμας με τον κωλο. Ρε αντε ουστ απο δω που μου εγινες ο πλειμποι της ρωσσιας.Ρε βλακακο, εχεις δει τι ξανθους ωραιους ανδρες εχει εκει περα,που θα παρατησουνε ολουσ τουσ αλλου για να ερθουνε κοντα σου?μπουλι.για κοιταξε ρε τι μπουλακος-πυρφορος δειχνεισ ρε,που μου εγινες γαμιας τωρα. νεοελλινα γαμια.αντε γιατι διαωαζω πολλες φορες αρθρα,και λιγο απο δω και καταλαβα τι πραγμα εισαι,απλα δεν ηθελα να απαντησω,μεχρι που η βλακεια σου ξεπερασε τα ορια. μιλαμε πιο βλακας πεθαινεις. ξαφνικα,παρατησανε οι ρωσσιδες οτι κανουνε και τρεχουνε στον μιτσακο. βρε να το κοιταξεις τωρα που ειναι νωρις,μην χειροτερεψει.τελικα πρεπει να εισαι πολυ βλακας. εχω ζησει 4 χρονια Ουκρανια,Ρωσσια,μιλαω ρωσσικα και ξερω πολυ καλα πως και τι συμβαινει εκει με τις γυναικες,δεν περιμενω απο σενα να μου πεις τι νομιζεις πως γινεται οταν κοιμασαι και ονειρευεσαι.θελεις γιατρο επειγοντως.ρε παιδια, ενταξει, αφου τον αφηνετε να γελοιοποιειται,γιατι καποια στιγμη δεν του το κοβεται?  :grin:  ο ανθρωπος ειναι για πολλες κλωτσιες, και οτι βλεπει στα ονειρα του τα νομιζει για πραγματικα.ρε αντε ουστ απο κει,μαμια της δεκαρας.ψυχοπαθη,που θα μου το παιξεις και ειδημονας στις ρωσσιδες .  :humpleg:
Ρε φουκαρα Ρεντπε'ι'νζ δε βαρεθηκες γελαει ο κοσμος μαζι σου,με την καταντια σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:κατι τετοιοι κακομοιριδες σαν και σενα μας ξεφτηλιζουνε στο ανατολικο μπλοκ.
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Δημητρη ασε τους να λένε.....ζήλεια!

Σε παρακαλώ ξέρεις αν αξίζει να μείνω σ/κ στο Vyborg (κοντα στην Αγία Πετρούπολη) προτου ερθω στην...πολη ή μηπως εχει κάποια αλλη πόλη που να αξίζει εκει κοντά?

Ευχαριστώ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρη ασε τους να λένε.....ζήλεια!

Σε παρακαλώ ξέρεις αν αξίζει να μείνω σ/κ στο Vyborg (κοντα στην Αγία Πετρούπολη) προτου ερθω στην...πολη ή μηπως εχει κάποια αλλη πόλη που να αξίζει εκει κοντά?

Ευχαριστώ
Εξαρταται τι θελεις?Στο Βίμποργκ να κανεις τι?Εκτος αν εισαι λατρης των μεσαιωνικων καστρων :2funny:απεχει 120 χλμ απο την Αγια Πετρουπολη.Εκει εχει ενα ωραιο μεσαιωνικο καστρο.Αν θελεις για γκομενες πηγαινε καλητερα να μεινεις Νοβγκοροντ 180 χλμ απο Αγια Πετρουπολη εκει θα βλεπεις γκομενιτσες ενω στο Βιμποργκ θα βλεπεις μεθυσμενους Πουστροφινλανδους :2funny:.Το κακο ειναι οτι το Νοβγκοροντ εχει ακριβινει εγω οταν δεν εβρισκα δωματιο στο διαμερισμα (ειχα γραψει αναλυτικα και ειχα βαλει φωτογραφιες σε πιο παλια ποστ)πηγαινα στο ξενοδοχειο Κρου'ι'ζ παλια ηταν φτηνα αλλα τωρα ακριβηνε παρα πολυ μονοκλινο με μπανιο 1600 ρουβλια (40 Ευρω)με κοινοχρηστο μπανιο 800 -900 (οι τιμες αυτες ειναι 1 χρονο πριν που αναγκαστηκα να μεινω σε ξενοδοχειο)  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:στο Νοβγκοροντ εχουνε τρελαθει τελειως :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Ελπιζω αυτο το σα'ι'τ να σε βοηθισει  καλο ειναι να μεινεις κοντα στο κεντρο γιατι αν και μικρη πολη οι αποστασεις δεν ειναι και τοσο μικρες 3-5χλμ απο την μια ακρη μεχρι το κεντρο.Εγω στη θεση σου θα πηγαινα Νοβγοροντ 2-3 μερες (οχι παραπανω γιατι θα βαρεθεις).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ενα αλλο που πρεπει να προσεξεις ειναι πότε αρχιζει να μετραει ο χρονος που νοικιασες το δωματιο στο Κρου'ι'ζ ειναι με το 24ωρο δηλαδη αν πας 22 το βραδυ εχεις το δωματιο μεχρι την αλλη μερα στι 22 το βραδυ στο Ακρον ειναι οπως παντου μεχρι της 12 το πρω'ι'.Βλεπω στο σα'ι'τ οτι στο Κρου'ι'ζ εχουνε βαλει μονο τα ακριβα δωματια.Το Κρου'ι'ζ αν το κλεισεις απο πριν το δωματιο ειναι 30% ακριβοτερο.Γκομενες στο Κρου'ι'ζ για να βαλεις δινεις (με τροπο) 100 ρουβλια στη Ρεσεψιον και την παιρνας.Το Νοβγοροντ ειναι Παραδισος και για τον Πιρφόρο :2funny: στην παραλια στο ποταμι κατω απο το Κρεμλινο ή στο Γιούριεβο 5χλμ εξω απο την πολη ειναι γεματο γκομενιτσες που κολυμπανε και κανουνε ηλιοθεραπεια.Ο Πιρφόρος αν παει εκει θα τρελαθει στη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Σε ευχαριστω πολύ χρήσιμα αυτα που΄εγραψες. Απλα είδα οτι το Βιμποργκ εχει πανεπιστημιο και αρκετες γυναικες στο mamba και πίστεψα οτι μπορει να αξίζει γιατι Θα είμαι εκει τέλη Σεπτέμβρη, αλλα μαλλον θα εχουν χαλάσει τις γυναίκες του οι πολλοί τουρίστες. Με το τρένο πόσην ώρα ειναι το νοβγκοροντ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σε ευχαριστω πολύ χρήσιμα αυτα που΄εγραψες. Απλα είδα οτι το Βιμποργκ εχει πανεπιστημιο και αρκετες γυναικες στο mamba και πίστεψα οτι μπορει να αξίζει γιατι Θα είμαι εκει τέλη Σεπτέμβρη, αλλα μαλλον θα εχουν χαλάσει τις γυναίκες του οι πολλοί τουρίστες. Με το τρένο πόσην ώρα ειναι το νοβγκοροντ?
Το Βίμποργκ ειναι πολυ μικρη πολη και δεν εχω ακουσει να φιμηζεται για πορνοτουρισμο.Δεν εχω ακουσει να πηγαινει κανεις εκει?Μονο οσοι θελουν να ανεβουνε στο καστρο και οι Φινλανδοι λογω ρομαντισμου αφου μεχρι το 1939 ηταν η δευτερη μεγαλητερη πολη της Φινλανδιας.Τα τρενα ειναι σκατα και το τρενο μεχρι το Νοβγοροντ κανει απο 3 και κατι ωρες το εξπρες μεχρι 5 και κατι το απλο αν σκεφτεις οτι ειναι 184χλμ. ειναι να  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:με αμαξι το κανεις 1.45 περιπου αν πηγαινεις σχετικα ηρεμα.        Расписание электричек
Отправление из Великого Новгорода
Пункт назначения  Время отправления  Время прибытия  В пути  
Малая Вишера  06:30  08:52  02:22
Новолисино  07:00  10:30 03:30
Луга-1 07:37  10:57  03:20
Санкт-Петербург (Московский вокзал)
экспресс  08:05  11:20  03:15  
Малая Вишера  14:26  16:39  02:13
Новолисино  15:32; 17:06 18:54; 20:50 03:22, 03:44
Санкт-Петербург (Московский вокзал)  17:00 20:53  03:53
Санкт-Петербург (Витебский вокзал)  17:06 22:07  05:01

Прибытие в Великий Новгород
Пункт отправления  Время прибытия  Время отправления  В пути  
Малая Вишера  07:44  05:29  02:15
Санкт-Петербург (Московский вокзал)  11:49  08:12  03:37
Санкт-Петербург (Витебский вокзал)  13:06  07:53  05:13
Новолисино  13:06, 14:30 09:16, 11:05  03:50, 03:25
Санкт-Петербург (Московский вокзал)
экспресс  20:24  17:18  03:06  
Малая Вишера  21:28  19:08  02:20
Луга-1 21:59  18:34  03:25
Новолисино  23:12 19:29 03:43
πανω γραφει τα τρενα που φευγουν απο Νοβγκοροντ κατω τα τρενα που πανε προς τα'κει
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
ετσι για να μην κοροιδευομαστε,στο λεω εγω που εχω ζησει 4 χρονια εκει. Σαν τις Ουκρανες,πουθενα στον πλανητη.στην ελλαδα ερχονται οι μετριες.αμα πας εκει,θα σου φυγει το καπελο. Η απολυτη μαστουρα. Ομορφια παραμυθενια.καμμια σχεση οι ρωσσιδες μαζι τουσ.μονο στο υψος πιο ψηλες.οι ουκρανες ομως ειναι θεες...
το σηριαλ "τα μαυρα τα μεσανυχτα " το παρακολουθεις?? :grin: :grin: :grin:
"αμα πας εκει"
ρωτα πρωτα αν  εχω παει κι αν πηγαινω καθε 30-40 μερες ρε μαστορα...κ μετα κανε τον πονηρο
υγ και  βεβεα οι ρωσσιδες της ουκρανιας ειναι καλυτερες κ πιο σεξοβομβες απο τις "ουκρανοουκρανες"
κ το βασικο.ψηλοτερες γκομενες απο ντεπρε χαρκοβο κ ντονιεσκ δεν νομιζω να υπαρχουν ...
οποτε μονο απ αυτο,,"μαυρα μεσανυχτα"... :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Τύπε δεν παίζει άπειρη φακίδα εκεί? ΌΛες οι Ουκρανίδες που ξέρω είναι τίγκα στη φακίδα. Δεν θα λεγα ότι είναι και ο,τι καλύτερο.
αυτες που ξερεις εδω,αν ηταν καλες κι ωραιες .θαμεναν εκει η θα πηγαιναν καπου της προκοπης...οχι ελλαδα παντως.. ;)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
και κατι αλλο. ουτε ιχνος κυτταριτιδας ε? ουτε τριχες.ειναι και η διατροφη τους τετοια.σουπα,ρυζι,κοτοπουλο.οχι σαν αυτες που ερχονται στην ελλαδα και πλακωνονται στα μακ ντοναλτς.
??που πηγες ρε συ?σε αλλη χωρα..τα μακντοναλντς εχουν παντου ουρες κ δεκα ταμειες εκαστο,δηποτε εχουν ανοιξει στην ουκρανια,απο λβοβ μεχρι ντανιτεσκ...
....
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
αυτες που ξερεις εδω,αν ηταν καλες κι ωραιες .θαμεναν εκει η θα πηγαιναν καπου της προκοπης...οχι ελλαδα παντως.. ;)
Είδα φωτογραφίες ρε φίλε και από κλαμπάκια κλπ από τα πιο εμπόρικα και σόρυ αλλά μου φάνηκαν για την πούτσα.. Δεν μου αρέσει απλά αυτό το στυλ προσώπου που έχουν. Προτιμώ Σέρβες και Κροάτισες..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Είδα φωτογραφίες ρε φίλε και από κλαμπάκια κλπ από τα πιο εμπόρικα και σόρυ αλλά μου φάνηκαν για την πούτσα.. Δεν μου αρέσει απλά αυτό το στυλ προσώπου που έχουν. Προτιμώ Σέρβες και Κροάτισες..
σερβες ναι,καραμουναρες κ χυμωδεις,ειδικα νοβισαντ παθαινεις πλακα,,οχι τοσο ομως στη ν σερβια..πχ ,,το νις εινε οφφ,κατι σαν σοφια ενα πραγμα ας πουμε
η προσεγγισημοτητα ομως στις μουναρες σερβες ειναι 5-6 φορες λιγοτερο,απ οτι στις αντιστοιχες ουκρανες
μιλαμε παντα στις χωρες τους οταν εισαι
κροατισες,απλα ακυρες σε ολα,ουτε σε εμφανιση μ αρεσουν,τραβελοφερνουν λιγο σε στυλ.κ ειναι ακυρες εντελως σε ολα τ αλλα
thats my 2 cents..
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Δημητρακη,σε παρακαλω μπορεις να μου πεις,ποια πολη ειναι ωραια ,κοντα στην Μοσχα,για τουρισμο,
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη,σε παρακαλω μπορεις να μου πεις,ποια πολη ειναι ωραια ,κοντα στην Μοσχα,για τουρισμο,
Ιβανοβο :)μεχρι πριν 3-4 χρονια ειχε 90% γυναικες και ηταν φημησμενο σε ολη την Σοβιεττικη Ενωση σαν η πολη των νυφων.Αλλα εκτος απο γκομενες δεν εχει τιποτα αλλο να δεις.Μια αθλια πολη ειναι.Τωρα τα κλωστουφαντουργεια εχουνε κλεισει και τα εχουνε κανει εμπορικα κεντρα στο Ιβανοβο η ανεργια βαραει τρελα νουμερα.
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
σ ευχαριστω για την απαντηση.Ποια πολη προτεινεις που να ειναι κοντα στην Μοσχα αλλα να εχει κατι να δεις.δεν με ενδιαφερει τοσο για γουστα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σ ευχαριστω για την απαντηση.Ποια πολη προτεινεις που να ειναι κοντα στην Μοσχα αλλα να εχει κατι να δεις.δεν με ενδιαφερει τοσο για γουστα
Υπαρχουν κατι εκδρομες που σε πηγαινουν στο золотое кольцо σε ολες αυτες της πολεις πανω απο μερικες ωρες δεν χρειαζεται να κατσεις εχει ενα δυο αξιοθεατα η καθε μια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom