Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

Οι 17+1 Ρωσίδες που αγαπήσαμε - Special Edition - ΓΥΝΑΙΚΕΣ | oneman.gr
Αυτο ειναι οτι πρεπει για τον Πιρφορο θα το φχαρηστιθει  :jerking:παρε και το βιντεακι του Πιρφορου! :headbang:[youtube=425,350]MYq60A-r1tk[/youtube]
θα γραψω σχετικα με αυτο :jerking:στο καθαρα Πιρφορικο Thread! :rockon:O Πίτσι ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ!ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια σημερα στις 20.30 μου ειπαν οτι θα με δειξει η Συντελεια στο Σκα'ι' αν μπορει καποιος να το γραψει για να το εχουμε :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παιδια σημερα στις 20.30 μου ειπαν οτι θα με δειξει η Συντελεια στο Σκα'ι' αν μπορει καποιος να το γραψει για να το εχουμε :2funny:
τυπε σε εδειξε ο λαζοπουλος μηπως εχει το βιντεακι;
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Παιδια σημερα στις 20.30 μου ειπαν οτι θα με δειξει η Συντελεια στο Σκα'ι' αν μπορει καποιος να το γραψει για να το εχουμε :2funny:


Πιστευω οτι ειναι προφανες, η γκομενα σε θελει. Φτυσε τη λουγκρα τον Λαζο και βουρ για Τζενη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

Πιστευω οτι ειναι προφανες, η γκομενα σε θελει. Φτυσε τη λουγκρα τον Λαζο και βουρ για Τζενη
Μπραβο μ'εκανες και γελασα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Στο Λαζοπουλο δεν εδωσα καμια συνεντευξη απλως εδειξε το βιντεακι μου και το σχολιασε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εχει ταλεντο παντος ο Λαζοπουλος.Η Τζενη μου αρεσει που εχει μια γλυκητητα και πρεπει να ειναι πολυ καλη σαν ανθρωπος δεν εχει την κακια των Ελεεινιδων :)
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Καλησπερα,

προγραμματίζω να πάω Αγια Πετρουπολη στο τέλος Σεπτέμβρη για ενα σεμιναριο.
Εχω ξαναπαει στην ομορφη αυτη πολη, συνολικα εμεινα τεσσερις εβομαδες, σε ενα διαμέρισμα στην μιλιοναγια, όμως εκεί...πολλοί τουριστες και οι ρωσιδες (σερβιτόρες, πωλήτριες) ηταν καπως απόμακρες παρ'οτι στο τέλος ολο και κατι βγήκε καλό...

Αυτη την φορα θα ηθελα να μείνω κάπου πιο εξω δηλ. σε μια γειτονιά (καλή και ασφαλή) του στιλ Γλυφάδα, εαν υπάρχει, που να ειναι αυτόνομη δηλ. να μην χρειάζεται να πάς κέντρο για καφέ η να βγεις το βράδυ, να μην εχει χαλάσει απο τους πολλούς τουρίστες, η εστω που να εχει καποιο εμπορικό κέντρο απο εκείνα τα πολύ μεγάλα που μένουν ανοιχτά μεχρι αργά το βράδυ.


Το ειχα κανει στην Πράγα και στο Κίεβο πριν απο δυο χρόνια και ήταν η ημερα με την νύχτα. Στην περιφέρεια ζουν πολλά κορίτσια που δουλεύουν ολη μέρα εκει και δεν προλαβαίνουν καν να πάνε κέντρο οπότε εκει ειναι ο κόσμος τους.

Προτιμώ το ελεύθερο καμάκι γι αυτο και χρειάζομαι την συμβουλή σας αν κάποιος ξέρει που λοιπόν ειναι καλύτερα να νοικιάσω ενα διαμέρισμα για δυο εβδομάδες σχεδόν.

Σας ευχαριστώ
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Δύο σέξι Ρωσίδες τσακώνονται στην άκρη του δρόμου


ps: δειτε λιγο με τι αυτοκινητα κυκλοφορουν στο δρομο πισω 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Με τα σαλόν τί γίνεται ρε παιδιά επάνω;
Έχουν κλείσει πολλά παλιά που ήξερα.

Έχει ανοίξει τίποτα καινούργιο;

 

Επισκέπτης
πορνομεταναστι διμιτρακι αν ενα πραμα εχι 1000 ρουβλα για παραδιγμα  με τι πραξι βρισκισ ποσα ευρο ειναι?
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
[video]http://www.aniwthoi.net/2012/08/blog-post_9761.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fb_source=message[/video]

ΕΧΥΣΑ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
πορνομεταναστι διμιτρακι αν ενα πραμα εχι 1000 ρουβλα για παραδιγμα  με τι πραξι βρισκισ ποσα ευρο ειναι?
πιτσιλιστη φιλε,σχολειο μικρος ειχες παει?σιγουρα?  :think: η ερωτηση αυτη ,οντως σπαει κοκκαλα!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
[video]http://www.aniwthoi.net/2012/08/blog-post_9761.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fb_source=message[/video]

ΕΧΥΣΑ!
τα ομοια!!επιμενω οτι μοσχα εχει καλυτερα κ πιο εκφυλα μουνια απο ουκρανια,απ οσο εχω δει κ τις λιγες πουχω γνωρισει,,ρε ντιμα πως δεν πηγες μοσχα κι εκατσες πετρουπολη,που δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα απο θεμα νιμου??
 

Επισκέπτης
πιτσιλιστη φιλε,σχολειο μικρος ειχες παει?σιγουρα?   :think: η ερωτηση αυτη ,οντως σπαει κοκκαλα!!
ι γονισ μου με στελναν σχολιο αλλα εγο τιν εσκαγα και τριγιρνουσα στα χαμετιπια τισ μπουρδελιαρασ αθινασ!!!!
χιστι πορνομεταναστι μιδα ιμουν πορνοεπαναστατισ απο μικροσ! :rockon:
ι μεγαλι επαναστασι θα γινι ομοσ σιντομα με τιν λαμπρι μου πορνομεταναστευσι!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πανιμαισ χλοπτσικ? :rockon:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
πορνομεταναστι διμιτρακι αν ενα πραμα εχι 1000 ρουβλα για παραδιγμα  με τι πραξι βρισκισ ποσα ευρο ειναι?

εδω χυστη 
μετατεπεις οτι νομισμα θες χωρις πραξεις

επισης αν σου την σπαει αυτο το σιατ χτυπα στο γκουγκλ money converter κ χυσε εκει  :rockon: :rockon: :rockon:



περιμενω το συνθημα για πορνομεταναστευση  :rockon:


κραταω την πιστωτικη για να κλεισω τικετς κ ακομοντεσιον  :rockon:
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
γενικώς ψωθησε το τοπικ. και μου άρεσε να το διαβάζω! δεν σας ενδιαφέρουν πλέον οι ρωσίδες ή τα εχετε πει όλα? :huh:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
γενικώς ψωθησε το τοπικ. και μου άρεσε να το διαβάζω! δεν σας ενδιαφέρουν πλέον οι ρωσίδες ή τα εχετε πει όλα? :huh:
μάλλον έμειναν από λεφτά και τέρμα τα ταξιδάκια ή τους κοψανε το ίντερνετ;
ή πιο απλά οι παλιοί τα έμαθαν όλα, πάντως για το δημητράκη υπάρχει και άλλο
θέμα, μάλλον ακολουθούν μόδα και μόδα είναι η κόστα ρίκα και η ουκρανία,
σε αυτό το θρεντ κυρίως διάβαζα να δω τι γίνεται, στα άλλα(γενικά μιλώντας)
πόλυ γραφικότητα έχει πέσει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom