Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Σπασίμπο Δημήτρη, πρ'αγματι αργά τα τρένα, σκέφτηκα να νοικιάσω αυτοκίνητο είδα στην Α.Πετρούπολη οτι οι τιμές για λίγες ημέρες ειναι γυρω στα 40 ευρώ για ενα μικρο-μεσάιου τύπου.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ιβανοβο :)μεχρι πριν 3-4 χρονια ειχε 90% γυναικες και ηταν φημησμενο σε ολη την Σοβιεττικη Ενωση σαν η πολη των νυφων.Αλλα εκτος απο γκομενες δεν εχει τιποτα αλλο να δεις.Μια αθλια πολη ειναι.Τωρα τα κλωστουφαντουργεια εχουνε κλεισει και τα εχουνε κανει εμπορικα κεντρα στο Ιβανοβο η ανεργια βαραει τρελα νουμερα.

Και ποιός πηγαίνει να ψωνίσει στα εμπορικά? Οι άνεργοι με τις άδειες τσέπες? :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σπασίμπο Δημήτρη, πρ'αγματι αργά τα τρένα, σκέφτηκα να νοικιάσω αυτοκίνητο είδα στην Α.Πετρούπολη οτι οι τιμές για λίγες ημέρες ειναι γυρω στα 40 ευρώ για ενα μικρο-μεσάιου τύπου.
Το πιθανοτερο ομως ειναι στους ορους για την ενοικιαση του αυτοκινητου να γραφει οτι δεν πρεπει να βγει εξω απο το νομό.Κοιταξε το συμβολαιο πριν το παρεις.Το να εχει μικτη ασφαλεια με ασφαλεια κλοπης φυσικα εννοειται.
 

Επισκέπτης
χερετο τουσ πορνομεταναστεσ!
τιν προσοχι σασ περικαλο!
εχο μια εροτισι που θα αποδιξι τιν γνισιοτιτα ενοσ πραγματικου πορνομεταναστι που τιμαι πραγματικα τον τιτλο!
απευθινομε προσ ολουσ τουσ πορνομεταναστεσ και οπιοσ ειναι πραγματικοσ πορνομεταναστισ ασ απαντισι και θα τον παραδεκτο!
ιποψιαζομε οτι ισοσ να ξερι μονο ο διμιτρακισ μια και πιστευο οτι εινια γνισιοσ πορνομεταναστισ αλλα κραταο μια επιφιλαξι οστοσο.
να δουμε ομοσ!

λιπον ι εροτισι μου εινια ι εξισ!
τι δικεολογιτικα χριαζοντε για εναν ελινα πορνο για να ανιξι ενα λογαριασμο σε ροσικι τραπεζα στι ροσια.
επισισ πια τραπεζα στι ροσια ειναι καλι?
επισισ τι επιτοκια δινουν οι τραπεζεσ στι ροσια σε προθεσμιακεσ καταθεσισ!!!

ξερο σασ βαζο δισκολα πορνομεταναστεσ μου αλλα θα κριθι ι γνισιοτιτα του τιτλου ''πορνομεταστισ'' με αυτο το τροπο!
 

Επισκέπτης
Eλα μπρε πιτσιλα..Και γιατι δεν το κανεις απο την Αθηνα ?


Αυτα.
αυτι ειναι πιρφορικι τραπεζα και σινεργαζετε με το πιρφορισταν.εγο λεο για τραπεζα να μιν εχι σχεσι καμια με το πιρφορισταν
επισισ αυτι ι τραπεζα ουτε win ban δεν εχι!για το πεοντα τελιοσ!
ασ μασ απαντισι ενασ εμπιροσ πορνομεταναστισ.
 

Επισκέπτης
Τι ειναι το win ban μπρε πιτσιλα ?

Και πως κατελειξες, οτι μια τραπεζα που εχει αδεια απο την ΤΤΕ ειναι για το πεοντα?
εγο θελο πορνοτραπεζα να μιν εχι καμια σχεσι με το πιρφορισταν!ασ μασ πι λιπον καπιοσ εμπιροσ πορνομεταναστισ!το εχουμε αναγκι!
win bank ιθελα να πο πορνε μου!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
εγο θελο πορνοτραπεζα να μιν εχι καμια σχεσι με το πιρφορισταν!ασ μασ πι λιπον καπιοσ εμπιροσ πορνομεταναστισ!το εχουμε αναγκι!
win bank ιθελα να πο πορνε μου!

Aδελφε, αν εννοεις "web banking", εχει και θα το βρεις στην 5η ενοτητα στην επανω πρασινη γραμμη μενου της τραπεζας..

Τωρα, εσυ μαλλον ψαχνεις Ρωσσικη τραπεζα που να μην εχει καταστημα στην Ελλαδα, οποτε αποσυρομαι ως αδαης.

Αυτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χερετο τουσ πορνομεταναστεσ!
τιν προσοχι σασ περικαλο!
εχο μια εροτισι που θα αποδιξι τιν γνισιοτιτα ενοσ πραγματικου πορνομεταναστι που τιμαι πραγματικα τον τιτλο!
απευθινομε προσ ολουσ τουσ πορνομεταναστεσ και οπιοσ ειναι πραγματικοσ πορνομεταναστισ ασ απαντισι και θα τον παραδεκτο!
ιποψιαζομε οτι ισοσ να ξερι μονο ο διμιτρακισ μια και πιστευο οτι εινια γνισιοσ πορνομεταναστισ αλλα κραταο μια επιφιλαξι οστοσο.
να δουμε ομοσ!

λιπον ι εροτισι μου εινια ι εξισ!
τι δικεολογιτικα χριαζοντε για εναν ελινα πορνο για να ανιξι ενα λογαριασμο σε ροσικι τραπεζα στι ροσια.
επισισ πια τραπεζα στι ροσια ειναι καλι?
επισισ τι επιτοκια δινουν οι τραπεζεσ στι ροσια σε προθεσμιακεσ καταθεσισ!!!

ξερο σασ βαζο δισκολα πορνομεταναστεσ μου αλλα θα κριθι ι γνισιοτιτα του τιτλου ''πορνομεταστισ'' με αυτο το τροπο!
Στη Ρωσσια οι τραπεζες δινουνε πολυ μικρα επιτοκια 3-4% μιλαω για τραπεζες που δεν θα χασεις τα λεφτα σου.Εγω χρησημοποιω τη ВТБ που ειναι κρατικη.Καλο ειναι να μην το ρισκαρεις.Τωρα για να ανοιξεις λογαριασμο θελουν εκτος απο διαβατηριο,βιζα ή αδεια παραμονης και ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟΥ ΣΟΥ ΣΤΑ ΡΩΣΣΙΚΑ  ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΕΙΟ.Τωρα για να στηλεις λεφτα απο Ελλαδα για μικρα ποσα δε συμφερει αφου τα σταλτικα και λεφτα που παιρνει η μεσαζοντας τραπεζα ειναι περιπου 50 Ευρω.Αν στειλεις 500-600 Ευρω θα σου κρατησουν  περιπου 30 Ευρω αν στηλεις 3000 θα σου κρατησουν 50-60 Ευρω.Πανε μεσω Γερμανιας (συνηθως Κομερτσμπανκ).Μια αλλη μαλακια ειναι οτι η τραπεζα οταν πας να παρεις τα λεφτα αν σου τα εχουνε στηλει σου παιρνει Κομισια 1% (αυτο δεν ισχυει για λεφτα που εχεις καταθεσει εσυ).Αυτο ομως λυνετε για να αποφυγεις την κομισια φτιαχνεις ενα λογαριασμο προθεσμιακο με ενα ποσο που δεν μπορεις το παρεις (συνηθως 3000-5000 Ευρω) εκει μπορεις να προσθετεις λεφτα και μετακινεις τα λεφτα που σου στηλανε απο Ελλαδα και μετα απο'κει να τα παιρνεις χωρις κομισια.Η Western Union δεν πολυσυμφερει γιατι τα λεφτα ενω στα στελνουνε σε Ευρω τα μετατρεπει το συστημα σε $ με τη δικη του ισοτιμια που συνηθως ειναι πολυ χειροτερη και μετα στα μετατρεπη σε ρουβλια δηλαδη γαμησε τα απο της μετατροπες αυτες χανεις χοντρα λεφτα Π.χ. αν σου στειλουν 2500 Ευρω απο Ελλαδα θα παρεις 2350-2370 Ευρω :rockon: αυτο συμβαινει γιατι εκτος απο συτο το παιχνηδι με της εισοτημιες εχει και μεγαλα σταλτηκα.Η Western Union ομως εχει ενα θετικο οτι παιρνεις  τα λεφτα σε 15 λεπτα αφοτου στα εχουν στηλει απο Ελλαδα :).Κατα τη γνωμη μου αν ειναι για ποσα ανω των 3000 Ευρω καλο ειναι τα στελνεις αντι να τα παιρνεις μαζι σου και να τα κουβαλας.Για ποσα ομως μεχρι 1500-2000 δεν αξιζει να τα στηλεις καλητερα παρτα μαζι σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Aδελφε, αν εννοεις "web banking", εχει και θα το βρεις στην 5η ενοτητα στην επανω πρασινη γραμμη μενου της τραπεζας..

Τωρα, εσυ μαλλον ψαχνεις Ρωσσικη τραπεζα που να μην εχει καταστημα στην Ελλαδα, οποτε αποσυρομαι ως αδαης.

Αυτα.
και κατι αλλο στη Ρωσσια απο Ελλαδα δεν μπορεις να στηλεις λεφτα μεσω του WEB BANKING!Γιατι πανε μεσω μεσαζοντας τραπεζας και απλος δεν γινεται.Μπορεις να κανεις ομως κατι αλλο λιγακι πιο πολυπλοκο αν σε ξερουνε στην τραπεζα τους τηλεφωνεις και τους λες να σου στηλουν τα λεφτα.Σου στελνουν με E-mail αιτηση που την τυπωνεις,την συμπληρωνεις και την υπογραφεις μετα τη σκαναρεις (αν δεν εχεις σκανερ πηγαινεις σε Ιντερνετ καφε και στη σκαναρουνε σε Flash Card) και τους την στελνεις πισω με e-mail αλλα αυτο για να γινει πρεπει να σε ξερουνε στην τραπεζα.Δυσκολο δεν ειναι οσο ακουγεται γιατι μπορει να εχεις ετοιμη  αιτηση συμπληρωμενη (να τη βγαλεις φωτοτυπια βαζοντας ενα λευκο χαρτακι στο ποσό και στην ημερομηνια) με το ποσό και την ημερομηνια  κενα και συμπληρωνεις το ποσό και την ημερομηνια και τη σκαναρεις και τους την στελνεις μεσω E-mail.Εγω οτι ξερω το ξερω απο δικη μου εμπειρια,Πιτι σιγουρα οι Υπουργος και DIKKY θα ξερουν πολυ περισσοτερα αφου αυτη ειναι  η δουλεια τους αν ειναι ρωτα τους ή πες τους να γραψουν εδω αν εχουν καποια ενδιαφερον πληροφωρια που μπορει να μας ενδιαφερει.Ενα αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να βγαλεις μια χρεωστικη καρτα συνδεδεμενη με το λογαριασμο σου στην Ελλαδα και να πηγαινεις να παιρνεις τα λεφτα απο μηχανημα αν και φοβαμαι οτι μπορει να σου κρατανε Κομισια 2-4% για καθε συναλαγη και να χανεις και απο την μετατροπη Ευρω σε Ρουβλια.
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
ρε,dimitraki,πότε πήγε 3-4%? :think: βασικά δεν γνωρίζω, αλλα ηταν αλλα νούμερα..
και σε ρούβλια πάντα πιο μεγάλο το %. μιλάς για сбербанк? υπάρχουν πολλες τραπεζες και η καταθεση προστατευεται απο κυβέρνηση μέχρι κάποιο ποσό..οπως σε ολες τις χωρες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε,dimitraki,πότε πήγε 3-4%? :think: βασικά δεν γνωρίζω, αλλα ηταν αλλα νούμερα..
και σε ρούβλια πάντα πιο μεγάλο το %. μιλάς για сбербанк? υπάρχουν πολλες τραπεζες και η καταθεση προστατευεται απο κυβέρνηση μέχρι κάποιο ποσό..οπως σε ολες τις χωρες.
Ητανε 5-6%.Τωρα μια καλη τραπεζα δεν δεν δινει πανω απο 4%.Υπαρχουν βεβαια τραπεζες  :shit:που δινουνε και 8% και 9% αλλα εκει δεν ειναι σιγουρο οτι θα παρεις τα λεφτα σου.Για ρουβλια σιγουρα ειναι λιγο παραπανω το επιτοκιο αλλα εγω ποτέ δεν ασχοληθηκα με ρουβλια.Τα λεφτα μου τα εχω σε Ευρω και σε $
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Το πιθανοτερο ομως ειναι στους ορους για την ενοικιαση του αυτοκινητου να γραφει οτι δεν πρεπει να βγει εξω απο το νομό.Κοιταξε το συμβολαιο πριν το παρεις.Το να εχει μικτη ασφαλεια με ασφαλεια κλοπης φυσικα εννοειται.

ΟΚ το αποφάσισα φτάνοντας θα αγοράσω μια σιμ κάρτα και θα νοικίασω ενα αυτοκίνητο για να παω νοβγκοροντ και θα επιχειρίσω να οδηγήσω μόνος μου τα 189 χλμ. που το χωριζουν απο Πετρούπολη. Για οτι αφορά τον συγκεκριμένο δρόμο τι πρέπει να προσέξω?..η αστυνομία ενοχλεί? θα εχω ρωσικες πινακίδες,...και τι τους λες εαν συμβεί αυτο?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΟΚ το αποφάσισα φτάνοντας θα αγοράσω μια σιμ κάρτα και θα νοικίασω ενα αυτοκίνητο για να παω νοβγκοροντ και θα επιχειρίσω να οδηγήσω μόνος μου τα 189 χλμ. που το χωριζουν απο Πετρούπολη. Για οτι αφορά τον συγκεκριμένο δρόμο τι πρέπει να προσέξω?..η αστυνομία ενοχλεί? θα εχω ρωσικες πινακίδες,...και τι τους λες εαν συμβεί αυτο?
Καταρχην οι περισσοτερες εταιριες βαζουν σαν ορο το αυτοκινητο να μην βγει εξω απο τον νομο της Αγιας Πετρουπολης και πρεπει να βρεις αμαξι να εχει μικτη ασφαλεια.ο δρομος ειναι  :shit:τωρα βεβαια τον ψιλοφτιαξανε και δεν εχει λακουβες οπως παλια.Στα τελευταια 40-50χλμ εχει το περιεργο σε καποια σημεια 300-1000 μετρα προσπερνας εσυ σε καποια αλλα αυτοι του αντιθετου ρευματος.Εκει την στεινουνε και οι τροχονομοι.Βεβαια εσενα στ΄αρχηδια σου αφου θα εχεις το Διεθνες διπλωμα οποτε αφηνεις ενα συμβολικο ποσο 300-500 ρουβλια και φευγεις αλλιως αστους να σου παρουν το διεθνες διπλωμα θα πας μετα Ελλαδα και θα βγαλεις αλλο :2funny:.Εγω συνηθως σε αυτο το δρομο πηγαινα βραδυ για να μην εχει κινηση (εχει φορτηγα).Οι τροχονομοι την στεινουνε στις κατηκοιμενες περιοχες εκει εχει οριο 60 (μεχρι τα 80 δεν σε γραφουνε.Οπως και στις πολεις ολοι πηγαινουν με 80)εκτος πολεις επιτρεπεται 90 (ολοι πανε με 110)στον περιφεριακο που επιτερπεται 110 οι περισσοτεροι πηγαινουν με 130-140.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....Τωρα για τη σιμ καρτα στο Νοβγκοροντ με της Αγιας Πετρουπολης θα εισαι σε Ροουμινγκ :headbang:και θα πληρωνεις γαμησιατικα.Δηλαδη πρεπει να παρεις αλλη Σιμ Καρτα για το Νοβγκοροντ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
...λοιπόν.... Αγια Πετρούπολη... τις καθημερινές ο κόσμος δεν βγαίνει αργά...απίστευτο όμως αληθινό για μια πόλη 5,000,000 κατοίκων. Τα κλάμπς είναι μεν ανοιχτά όμως δεν έχουν σχεδόν καθόλου κόσμο. Από Πέμπτη μέχρι Σάββατο έχει βραδυνή η ζωή. Αυτά απο οτι κατάφερα να μάθω ρωτόντας και πηγαίνοντας επιτόπου. Μου είπαν... λόγω κρίσης, όμως αμφιβάλλω την στιγμή που οι τιμές ειναι όπως οποιασδήποτε άλλης δυτικής πρωτεύουσας (ακριβή) και ο αριθμός αυτοκίνητων (πολυτελή) που βλέπεις να κυκλοφορούν στην Ελλάδα τουλάχιστον τα έχουμε ξεχάσει απο καιρό. Υπολογίζω οτι ενα 2 τις εκατό τουλάχιστον εχει μεγάλα εισοδήματα γι αυτό και αναρωτιέμε που βγαίνει αυτος ο κόσμος...τώρα περιμένω τα σχόλια σας (Δημήτρη?) γιατί μπορεί να κάνω και λάθος... πάντως πληροφοριακά τώρα τα πιο μοδάτα αυτη την στιγμή θεωρούνται τα: Laque, Duhless, Estrada, XXXX, Circus(?) .... 22.13, Soho lounge  Και ενα πολύ ωραίο club-restaurant που είδα και επίσημα ανοίγει σε λίγες ημέρες ειναι το Tao. Το καλό με αυτα είναι οτι τα περισσότερα βρίσκονται πολύ κοντά το ενα στο άλλο(κέντρο) έτσι μπορεί κανείς να τα επισκεφτεί όλα περπατώντας. 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
...λοιπόν.... Αγια Πετρούπολη... τις καθημερινές ο κόσμος δεν βγαίνει αργά...απίστευτο όμως αληθινό για μια πόλη 5,000,000 κατοίκων. Τα κλάμπς είναι μεν ανοιχτά όμως δεν έχουν σχεδόν καθόλου κόσμο. Από Πέμπτη μέχρι Σάββατο έχει βραδυνή η ζωή. Αυτά απο οτι κατάφερα να μάθω ρωτόντας και πηγαίνοντας επιτόπου. Μου είπαν... λόγω κρίσης, όμως αμφιβάλλω την στιγμή που οι τιμές ειναι όπως οποιασδήποτε άλλης δυτικής πρωτεύουσας (ακριβή) και ο αριθμός αυτοκίνητων (πολυτελή) που βλέπεις να κυκλοφορούν στην Ελλάδα τουλάχιστον τα έχουμε ξεχάσει απο καιρό. Υπολογίζω οτι ενα 2 τις εκατό τουλάχιστον εχει μεγάλα εισοδήματα γι αυτό και αναρωτιέμε που βγαίνει αυτος ο κόσμος...τώρα περιμένω τα σχόλια σας (Δημήτρη?) γιατί μπορεί να κάνω και λάθος... πάντως πληροφοριακά τώρα τα πιο μοδάτα αυτη την στιγμή θεωρούνται τα: Laque, Duhless, Estrada, XXXX, Circus(?) .... 22.13, Soho lounge  Και ενα πολύ ωραίο club-restaurant που είδα και επίσημα ανοίγει σε λίγες ημέρες ειναι το Tao. Το καλό με αυτα είναι οτι τα περισσότερα βρίσκονται πολύ κοντά το ενα στο άλλο(κέντρο) έτσι μπορεί κανείς να τα επισκεφτεί όλα περπατώντας. 
Ετσι ειναι της καθημερινες κοσμο δεν εχει γιατι απλουστατα ο κοσμος δουλευει.Το καμακι του δρομου εχει πεθανει πια παιζει πολυ το ηλεκτρονικο καμακι τα 7-8 στα 10 ζευγαρια γνωριζονται μεσω ιντερνετ.Ειναι κοντα με τ'αυτοκινητο αν και εχει πολλες ντισκο εκτος κεντρου.Μεγαλο εισοδημα εξαρταται τι εννοεις?Για καποιον ειναι 1000 Ευρω για καποιον ειναι 10.000 παντος οι Ρωσσοι δεν πανε να δουλεψουν για λιγοτερα απο 30.000 ρουβλια.Γ'αυτο και ολοι σχεδον οι Σεκιουριταδες ταξιτζηδες και οδηγοι λεωφορειων ειναι λαθρομεταναστες (νομιμοποιημενοι με προσωρινα χαρτια απο της πρω'ι'ν Σοβιετικες δημοκρατιες).Εγω προτιμαω τα ΧΧΧΧ Ρόσσι πηγαινω γιατι ετσι για τη βολτα.Στο Ρόσσι οι γκομενες ειναι οι περισσοτερες χάλια και ο κοσμος που πηγαινει πολυ  :shit:με το που πας ΧΧΧΧ κατευθειαν βλεπεις αλλ επιπεδο.Το Duhless ειναι τα ιδια με το Ρόσσι το ιδιο επιπεδο.Για καποιον να ερθει για Πορνοτουρισμο ειναι καπως δυσκολο εκτος του οτι θελεις πολλα λεφτα να χαλασεις η γκομενα θα σου πει να βγειτε το σαββατο γιατι δουλευει της καθημερινες και δεν θα μπορεις να της πεις και τιποτα για να την εντυποσιασεις αφου το επιπεδο εχει ανεβει παρα πολυ.Οι Ελληνες που ερχονται κατα καιρους εδω ερχονται συνηθως για ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ :2funny:ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ 99,9% απο αλλη πολη που μενει σε καποια φοιτητικη εστια ή νοικιαζει δωματιο ηλικιας ανω των 25 ετων που εδω θεωρειτε σαν νεκρη!Δεν την παιρνει κανενας!Γ'αυτο και ψαχνουνε για ξενους.Με τους Ελληνες γενικα εχω απογοητευθει :headbang:!Βρισκουνε αυτα τα σκουπιδια ερχονται εδω ειναι μαζι τους  συνεχεια :2funny:μερικοι δε νοικιαζουνε και σπιτι και μενουνε μαζι τους :2funny:εχω δει και τετοια ευτυχως που ακριβηναν τα ενοικια και 800+ Ευρω το μηνα δεν μπορει ευκολα να δωσει κανεις αλλιως θα ειχε γεμισει φουκαραδες εδω που θα μενανε με σκουπιδια :headbang:!.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια ετοιμαζω το καινουργιο μου βιντεακι με θεμα γαμησι σε σαλον της Αγιας Πετρουπολης.Αυτη τη φορα θα βαλω Ελληνικους υποτιτλους.Εμεινε να γυρισω τα πλανα με τ'αμαξι με της γατες και στην πολη.Δεν θα παιζει η Κορεατισα σε ενα πλανο (το εχω γυρισει ηδη) θα παιζει η κακασχημη.
 

Συνημμένα

  • Prinssesa5.jpg
    Prinssesa5.jpg
    185 KB · Εμφανίσεις: 37
  • Elviga4..jpg
    Elviga4..jpg
    102,2 KB · Εμφανίσεις: 41

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
μεγα -πορνομεταναστη μηπως μπορεις να μας γραψεις συγκετρωτικα  τα link απο ολα τα salon,call girls κλπ απο μοσχα,αγια πετρουπολη.
ευχαριστω προκαταβολικα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μεγα -πορνομεταναστη μηπως μπορεις να μας γραψεις συγκετρωτικα  τα link απο ολα τα salon,call girls κλπ απο μοσχα,αγια πετρουπολη.
ευχαριστω προκαταβολικα
Εχω γραψει πολλα.Πες στους Μοντερατορ να σβιζουνε ολες της  :jerking: που γραφουν ασχετοι και μπαινουν μονο για να βρισουν και θα μεινουν μονο πληροφωριες γυρω απο τη Ρωσσια και απο τα σαλον
 

Vergara

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
193
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ετοιμαζω το καινουργιο μου βιντεακι με θεμα γαμησι σε σαλον της Αγιας Πετρουπολης.Αυτη τη φορα θα βαλω Ελληνικους υποτιτλους.Εμεινε να γυρισω τα πλανα με τ'αμαξι με της γατες και στην πολη.Δεν θα παιζει η Κορεατισα σε ενα πλανο (το εχω γυρισει ηδη) θα παιζει η κακασχημη.

Δημητράκη Σεξο-Πορνοδιαστροφηκέ Τσάρε όλων των Ρώσσων....
Γαμιόλη, Ξεκωλιαστή, Αρχή-Πηδηχταρά,
Γαμησόκωλε, Τσιμπουκοπνύχτη, ΆΡΧΟΝΤΑ
Σαλαχομπότη Μάγκα, Bon Viveur, Καριολόπαιδο,
ΤΡΕΛΆΡΑ γατομπανάκια, Tρυφερέ εραστή της Αγίας Πετρούπολης....

Μην ακούς κανέναν ! Γράψε τους όλους στα ΜΕΓΆΛΑ (   )(   ) ΑΡΧΊΔΙΑ σου !
Εμείς σε πάμε με 1000 βρε ΤΡΕΛΟΚΑΡΙΟΛΗ ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΤΗ ΡΥΘΜIΣΤΗ και σε στυρίζουμε ΠΆΝΤΑ !

Ζήτω ο Πορνομεταναστής !  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Χατουλιμ Λεxετ  :zfuck:

ΔΏΣΕ ΝΈΑ VIDEOS ΣΤΟ ΛΑΌ ΣΟΥ ΜΕΓΆΛE ΤΡΙΣΜΈΓΙΣΤΕ ΓΑΜΙΌΛΗ  :knockinb: :fuck2: :pipa3: :fuck1:
ΑΡΧΉ-ΓΑΜΙΆ ΠΉΔΗΚΟΎΛΑ ΓΑΜΙΚΛΑ ΔΗΜΗΤΡΆΚΗ ΆΡΧΟΝΤΑ ΤΟΥ ST.PETERSBURG  :fuck1: :fuck2: :knockinb:

*************************************
D * I * M * I * T * R * A * K * I * S
*************************************
    ***** THE *** FUCKER *****

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom