Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
αφου ειδες τι εγινε εχθες ρε.
το κινεζο να κανεις?

Eγώ ρε φίλε θα σε κάνω μιουτ άμα ανεβάζεις κάτι παράνομο, παράνομη διαφήμιση, κάτι ύποπτο που όντως μπορεί να βλάψει κάποιον χρήστη. Τώρα για βρισιές και τέτοια εγώ γελάω με αυτά. "Κυρία με έβρισε, κυρία με είπε μαλάκα". Ας μην είμαστε υποκριτές να βγάλουμε το φερετζέ. Σε σάιτ με πουτάνες και μπουρδέλα είμαστε, το μπινελίκι θα πέσει. Στα @@ μου, εδώ μας έπιασε ο πόνος. Αν σε έβρισε κάποιος, βρείτε τα μεταξύ σας. Ο συντονιστής επεμβαίνει εκεί που δε μπορεί να επέμβει το μέλος.
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Eγώ ρε φίλε θα σε κάνω μιουτ άμα ανεβάζεις κάτι παράνομο, παράνομη διαφήμιση, κάτι ύποπτο που όντως μπορεί να βλάψει κάποιον χρήστη. Τώρα για βρισιές και τέτοια εγώ γελάω με αυτά. "Κυρία με έβρισε, κυρία με είπε μαλάκα". Ας μην είμαστε υποκριτές να βγάλουμε το φερετζέ. Σε σάιτ με πουτάνες και μπουρδέλα είμαστε, το μπινελίκι θα πέσει. Στα @@ μου, εδώ μας έπιασε ο πόνος. Αν σε έβρισε κάποιος, βρείτε τα μεταξύ σας. Ο συντονιστής επεμβαίνει εκεί που δε μπορεί να επέμβει το μέλος.
ειδες να ανεβασω εγω εχθες κατι παρανομο?
ο ανωμαλος βριζει τις μανες ολων εδω μεσα.
αλλα που να ξερει ο καημενος την τον περιμενει.
θα του κανω ενα παρτακι ωραιο που θα το δειτε ολε και θα το θυμαστε.
αντε με την καθε κωλοτρυπιδα εδω μεσα που κρυβετε πισω απο ενα πληκτρολογιο.
σεβαλιε μονο τους τρελους εκ γεννηθης λυπαμε να ξερεις.
αυτοι που τρελαθηκαν απο μονοι τους,προβλημα δικο τους.
 

Επισκέπτης
ειδες να ανεβασω εγω εχθες κατι παρανομο?
ο ανωμαλος βριζει τις μανες ολων εδω μεσα.
αλλα που να ξερει ο καημενος την τον περιμενει.
θα του κανω ενα παρτακι ωραιο που θα το δειτε ολε και θα το θυμαστε.
αντε με την καθε κωλοτρυπιδα εδω μεσα που κρυβετε πισω απο ενα πληκτρολογιο.
σεβαλιε μονο τους τρελους εκ γεννηθης λυπαμε να ξερεις.
αυτοι που τρελαθηκαν απο μονοι τους,προβλημα δικο τους.

αντε ρε κακομοιρη τελειωμενε.Σκασε και μαγαριζεις με το σπαμ σου παναθεμα το σπιτι σου και την αλβανικη σου καταγωγη αυτο το ωραιο και αγιο θρεντ της ρωσιας!
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
αντε ρε κακομοιρη τελειωμενε.Σκασε και μαγαριζεις με το σπαμ σου παναθεμα το σπιτι σου και την αλβανικη σου καταγωγη αυτο το ωραιο και αγιο θρεντ της ρωσιας!
παρτυ αυριο μεγαλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υπομονη κανε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Aυτά που κάνετε τώρα όλα τα μπινελίκια προφανώς συμβάλλουν στο να έχουν μεγαλύτερες αποδόσεις οι επενδύσεις σας ε? Δε ξέρω, εσείς ξέρετε, αλλά για να αφιερώνεται τόσο χρόνο με ευλάβεια. Κάποιο απτό όφελος θα έχετε. Ένα είναι σίγουρο. Ότι σπαμάρετε τα θρεντ.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη ανησυχούμε.
Το τρένο εκτροχιάστηκε στο Νόβγκοροντ ακούω.
Ελπίζω να μην το είχες πάρει για πορνοεκδρομή.

Δώσε σημεία ζωής!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δημήτρη ανησυχούμε.
Το τρένο εκτροχιάστηκε στο Νόβγκοροντ ακούω.
Ελπίζω να μην το είχες πάρει για πορνοεκδρομή.

Δώσε σημεία ζωής!

Με το πορνοαυτοκίνητό του πάει! Κάπου σε αυτό το section υπάρχει! Ο Δημητράκης μην ανησυχείς, τρομοκρατεί... με το δικό του τρόπο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακη ποσο κοστιζει περιπου το τετραγωνικο για ενοικιαση ενος καταστηματος στην αγ.πετρουπολη?
στους ποιο εμπορικους δρομους μιλαμε να βρισκετε.
καταρχην γεια σας απο τον παραδισο! :)οι τιμες πριν την κριση ηταν τρελες!οχι δηλαδη οτι τωρα ειναι λογικες! :rockon:ειχα ρωτισει για ενα μαγαζι στη Νιεφσκι καμια κατοστη τετραγωνικα και μου ειχαν πει 55.000 ?τους ρωταω τι Ευρω μου απαντανε.αγορα σκεφτομαι!?τους ρωταω και μου απαντανε ενοικιο!!!! :rockon: :rockon: :rockon:ακομα και εδω οι τιμες δεν παιζονται ενα διαμερισμα σαν αυτο στην Εστονια που το αγωραζεις με 7000 Ευρω (τιμη τσιμπιμενη και με 4500 το παιρνεις) στο Νοβγκοροντ κοστιζει 25.000!!!!να το στην Εστονια ενα παραδηγμα .τα ακινητα εδω ειναι μια φουσκα που αργα ή γρηγορα θα σκασει!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σας βαζω το δωματιο που μενω (ολο το διαμερισμα ειναι αδειο,ενα τριαρι στον πρωτο οροφο σε σχετικα μεση κατασταση).πληρωνω 500 ρουβλια τη μερα (11,5 Ευρω).οι ντοπιοι για το ιδιο πληρωνουν 400 ρουβλια τη μερα (9,3 Ευρω).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτα πρεπει να εχει μαζι του ο Πορνοτουριστας!και φυσικα (το ειχαμε συζητισει με το Μακη)μην πατε πουθενα χωρις Αεροθερμο!(το διαμερισμα ειναι σχετικα ζεστο.αλλα εγω αγαπω τη ζεστη στο σπιτι).το αεροθερμο ειναι παντα στο πορτμπαγκαζ του αυτοκηνιτου!
 

Επισκέπτης
Εἶναι ὡραῖον ὅτι - ὅπως καὶ οἱ Ρῶσσοι - δὲν ἔχετε ὑποκύψει εἰς τὰς σειρήνας τοῦ Δυτικοῦ ὑλισμοῦ :)
 

Επισκέπτης
Ἡ συσκευὴ τηλοψίας προσδίδει ἕναν τόνον νοσταλγίας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω ειναι το Русь το εμπορικο κεντρο.και το Θρυλικο Ταλισμάν.που τωρα δυστηχως ειναι κλειστο και γραφει επισκευη.πρωφανος το βαρεθηκανε 5-6 χρονια το ιδιο πραγμα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτο που μου εκανε εντυποση ειναι οτι εχει πολυ περισσοτερα αυτοκινητα θα ελεγα αν κρινω απο τα παρκαρισμενα 2+ φορες περισσοτερα απο πριν!πολλα μεσα αυτοκινητα Renault Logan,Ford Fussion,Daewoo Nexia,Mitsubishi Lancer κλπ. πολυτελη πολυ λιγα.εχει 2 BMW X6 και ενα HUMMER H2.η κριση εχει χτυπησει την πολη πολυ περισσοτερο απο τη Μοσχα και την Αγια Πετρουπολη....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....αυτες της μερες (καθημερινες)κοσμο εχει μονο η ντισκο Οκεαν.εχει παρα πολυ μουνι αλλα το επιπεδο ειναι σαν του Κισινιοφ δηλαδη μετριο (για μενα που ειμαι πορνομεταναστης) το μονο θετικο ειναι οτι δεν χρειαζεται να τους δωσεις 100 Ευρω :2funny:!της κερνας μια πορτοκαλαδα ή στη χειροτερη περιπτωση ενα μπουκαλι σαμπανια 200-260 Ρουβλια (4,65-6 Ευρω)εξαρταται απο το μερος.για καποιον που ερχεται απο Ελλαδα φυσικα θα του φανουν ολες κουκλαρες!πριν την κριση της καθημερινες ειχε λιγακι κοσμο το βραδυ τωρα οχι.Πολυ μουνι εχει η Σταρα Ρουσσα (120 χλμ απο το Νοβγκοροντ.τωρα μολις γυρισα Νοβγκοροντ απο'κει.και ειμαι Ιντερνετ καφε πριν παω ντισκο.ετοιμαζομαι να βγω να καμακωσω :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πας Πορνοτουριστας και φωτογραφιζεις το αποσμητικο σου ?  :idiot:

το Αεροθερμο το χεις αντι ρεζερβας για το λαστιχο μη τυχον νιωσεις κενο?  :idiot: :idiot:
Αν ειχες διαβασεις της ανταποκρισεις του Vonmakouli απο το Κισινιοφ που πηγε ξενοδοχειο και δεν ειχε θερμανση και το δαγκωσε απο το κρυο θα καταλαβαινες γιατι ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ!χωρις αυτο δεν πας πουθενα.Σε αυτους τους Κωλοδρομους πρεπει να εχει 2 ΡΕΖΕΡΒΕς!!!!τα δε συνεργεια ειναι τσαμπα!!!3 φορες φτηνοτερα απο Αγια Πετρουπολη!!!!!στα γκαραζ το αμαξι στο φτιαχνουνε για πεντεροδεκαρες.ενδηχτικα αλλαγη συμπλεκτη Νοβγκοροντ 600-800 Ρουβλια (14-18,6 ευρω) Αγια Πετρουπολη 1800+ (42 Ευρω) για Λαντα.για τα εισαγωμενα Αγια Πετρουπολη 200+ Ευρω θ ζητισουν για αλλαγη συμπλεκτη
 

Επισκέπτης
στα γκαραζ το αμαξι στο φτιαχνουνε για πεντεροδεκαρες.ενδηχτικα αλλαγη συμπλεκτη Νοβγκοροντ 600-800 Ρουβλια (14-18,6 ευρω) Αγια Πετρουπολη 1800+ (42 Ευρω) για Λαντα.για τα εισαγωμενα Αγια Πετρουπολη 200+ Ευρω θ ζητισουν για αλλαγη συμπλεκτη

Συναλλακτικὰ ἤθη ὀλῖγον ἀπέχοντα τῶν τῶν προϊστορικῶν οἰκονομιῶν. Ἀναμενόμενον εἰς μίαν κοινωνίαν ὀλῖγον ἀπέχουσαν τῆς προϊστορικῆς τοιαύτης.

Θέλω να πω δε συνδέονται επαρκώς νομίζω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Συναλλακτικὰ ἤθη ὀλῖγον ἀπέχοντα τῶν τῶν προϊστορικῶν οἰκονομιῶν. Ἀναμενόμενον εἰς μίαν κοινωνίαν ὀλῖγον ἀπέχουσαν τῆς προϊστορικῆς τοιαύτης.

Eκ τίνος συνήγατε το συμπέρασμα τούτο?
 

Επισκέπτης
Τουλάχιστον 101 άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους στο νυχτερινό κέντρο της Ρωσίας, όταν στη διάρκεια επίδειξης με πυροτεχνήματα, ξέσπασε πυρκαγιά. Αμέσως προκλήθηκε πανικός με τους εκατοντάδες θαμώνες να προσπαθούν με κάθε τρόπο να φτάσουν στην έξοδο.

Το περιστατικό συνέβη στην πόλη Περμ,περίπου 1.150χλμ ανατολικά της Μόσχας.

«Ο αριθμός των νεκρών είναι 101 άνθρωποι, άλλοι 140 δέχονται ιατρική φροντίδα. Οι 85 είναι σοβαρά τραυματισμένοι» δήλωσε τοπικός αξιωματούχος των υγειονομικών υπηρεσιών στο ειδησεογραφικό πρακτορείο Interfax.

Ανταποκριτής του πρακτορείου Reuters μετέδωσε ότι δεκάδες απανθρακωμένα πτώματα ήταν στοιβαγμένα στο πεζοδρόμιο έξω από το νυκτερινό κέντρο, ενώ νοσοκόμοι μετέφεραν τραυματίες.

Καλοντυμένες γυναίκες γεμάτες αίματα μεταφέρονταν με φορεία ενώ δεκάδες αστυνομικοί είχαν συρρεύσει στο σημείο.

«Δεν μιλάμε περί τρομοκρατικής επίθεσης» δήλωσε ο Όλεγκ Τσιρκουνόφ, κυβερνήτης της Περμ.

Ο πρόεδρος της Ρωσίας Ντμίτρι Μεντβέντεφ διέταξε να συσταθεί ειδική επιτροπή για να χειριστεί την υπόθεση.

Ενώ ο πρωθυπουργός Βλαντίμιρ Πούτιν έστειλε τον υπουργό Εκτάκτων Καταστάσεων Σεργκέι Σόιγκου, την υπουργό Υγείας Τατιάνα Γκολίκοβα και τον υπουργό Εσωτερικών Ρασίντ Νουργκαλίγεφ στην Περμ για να συντονίσουν τις προσπάθειες διάσωσης.

in.gr

[URL unfurl="true"]http://rt.com/Top_News/2009-12-05/perm-cafe-fire.html[/url]

Μπάρμπεκιου έγιναν τα Ρωσίδια.. :(
Το Russia Today λέει κινέζικα ήταν τα πυροτεχνήματα και ότι έχουν καεί πολλά κλαμπ στη Ρωσία.. :-
Ακόμα δε φαίνεται για τρομοκρατική ενέργεια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom