Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το ενοικιο στη Μοσχα ειναι τωρα πιο φτηνο απο πριν.κεντρικα ΞΕΧΝΑ ΤΟ 2000+ Ευρω το μηνα ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!δωματιο να νοικιασεις υπολογιζε απο 300 Ευρω το λιγοτερο.δηλαδη γυρω στα 400 μιλαμε για ΟΧΙ κεντρο κοντα σε σταση του μετρο.διαμερισμα υπολογιζε παλι κοντα σε σταση του μετρο και εννοειται οχι κεντρο 700 Ευρω ισως και παραπανω (800-900).μιλαμε για διαμερισμα 1ος δωματιου (32-38 τετραγωνικα μετρα).---Τωρα για τους Νεοναζι τα παραφουσκωνουν.μετα την εκλογη του Μεντβεντζεφ τους εχουν κυνηγισει παρα πολυ.αφου ο Μεντβετζεφ ειναι Εβραιος μισος Εβραιος.η μητερα του ειναι Εβρα'ι'κης καταγωγης.αν δεν εισαι μαυριδερος και δεν μοιαζεις με Καυκασιο δεν θα εχεις προβλημα.αλλιως θα σε σταματαει η αστυνομια συνεχεια.κακα τα ψεματα με 1100 Ευρω στη ΜΟΣΧΑ ΔΕΝ ΖΕΙς ΚΑΛΑ!ειναι λιγα.Αγια Πετρουπολη θελεις 1500 Ευρω για σχετικα ανετη ζωη (για μενα που εχω δικο μου σπιτι).τωρα ολα αυτα ειναι σχετικα.η Μοσχα οποσδηποτε ειναι ακριβη.....
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Εσύ Δημητράκη τι δουλειά κάνεις??
το ενοικιο στη Μοσχα ειναι τωρα πιο φτηνο απο πριν.κεντρικα ΞΕΧΝΑ ΤΟ 2000+ Ευρω το μηνα ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!δωματιο να νοικιασεις υπολογιζε απο 300 Ευρω το λιγοτερο.δηλαδη γυρω στα 400 μιλαμε για ΟΧΙ κεντρο κοντα σε σταση του μετρο.διαμερισμα υπολογιζε παλι κοντα σε σταση του μετρο και εννοειται οχι κεντρο 700 Ευρω ισως και παραπανω (800-900).μιλαμε για διαμερισμα 1ος δωματιου (32-38 τετραγωνικα μετρα).---Τωρα για τους Νεοναζι τα παραφουσκωνουν.μετα την εκλογη του Μεντβεντζεφ τους εχουν κυνηγισει παρα πολυ.αφου ο Μεντβετζεφ ειναι Εβραιος μισος Εβραιος.η μητερα του ειναι Εβρα'ι'κης καταγωγης.αν δεν εισαι μαυριδερος και δεν μοιαζεις με Καυκασιο δεν θα εχεις προβλημα.αλλιως θα σε σταματαει η αστυνομια συνεχεια.κακα τα ψεματα με 1100 Ευρω στη ΜΟΣΧΑ ΔΕΝ ΖΕΙς ΚΑΛΑ!ειναι λιγα.Αγια Πετρουπολη θελεις 1500 Ευρω για σχετικα ανετη ζωη (για μενα που εχω δικο μου σπιτι).τωρα ολα αυτα ειναι σχετικα.η Μοσχα οποσδηποτε ειναι ακριβη.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
........βεβαια το ποσα θελεις για να ζεις ευτυχησμενος ειναι κατι το σχετικο του Thedidogs δεν του φτανουν ουτε 5000 Ευρω!μου ελεγε πως ζεις με 1500?!?!?! :rockon:εγω βεβαια δεν εχω εξοδα στις Ντισκο γιατι με ξερουν παντου και εκτος του οτι εχω VIP καρτες στα περισσοτερα μερη.και να μην εχω στην πραξη παντου μπαινω τσαμπα.δεν πινω,και εχω και εμπειρια στις γκομενες με το που της βλεπω ξερω τη ρολο βαρανε και τη ψαχνουν.κατα τη γνωμη μου θελεις γιοα μια σχετικα ανετη ζωη στη Μοσχα 2500 Ευρω το μηνα.
 

kashgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
δημητρακης,

1. καταρχην νιωθω τιμη που μου απευθυνει το λογο ενας απο τους μετρ του site. / παρ οτι εχω βγαλει τα ματια μου σε μπλογκ κ παραμπλογκ νομιζω βοηθαει εξισου μια κουβεντα απο +τροφους εδω μεσα.
2. ησουν κατατοπιστικος. ποναει η αληθεια, ομως το υποψιαζομουν το 2000+ μινιμουμ. 
3. ακομα πιο λιανα> αν υποθεσουμε οτι δεν ασχολουμαι με cg κ οτι παω μονο για γκομενες, απονηρευτες σλαβες που θα εκτιμησουν τον εσωτερικο μου κοσμο (καλα, περιμενε), οτι μενω μονος σε σοβιετικη πολυκατοικια με τα βασικα (εχω εμπειρια κ απο χειροτερα) καπου οχι κεντρικα, οχι κ στου διαολου ομως, οτι ψωνιζω οπου κ ο μεσος ρωσος κ δεν πολυτρωω εξω, κ οτι κανω 3-4 γερες εξοδους το μηνα...στα ποσα καταληγουμε? ενα νουμερο πες.
4. δεν ειμαι σκουροχρωμος, νορμαλ, απλα κοντος. δεν μοιαζω δλδ με σλαβο, ουτε κ με γεωργιανο.. ντυνομαι κ αρκετα καλα, κουλ. οι μπατσοι οκ, για δουλεια σε πολυεθνικη παω, θα χω πλατες αμα γινει μαλακια (ε?) μη μου την πεσουν τπτ ζορικοι στα σκοταδια λεμε κ δεν προλαβω να πω οτι ειμαι γκρεκ
5. η κατω πυξιδα εδω κ μια βδομαδα δειχνει Μοσχα, τι να της πω.....
αυτα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακης,

1. καταρχην νιωθω τιμη που μου απευθυνει το λογο ενας απο τους μετρ του site. / παρ οτι εχω βγαλει τα ματια μου σε μπλογκ κ παραμπλογκ νομιζω βοηθαει εξισου μια κουβεντα απο +τροφους εδω μεσα.
2. ησουν κατατοπιστικος. ποναει η αληθεια, ομως το υποψιαζομουν το 2000+ μινιμουμ. 
3. ακομα πιο λιανα> αν υποθεσουμε οτι δεν ασχολουμαι με cg κ οτι παω μονο για γκομενες, απονηρευτες σλαβες που θα εκτιμησουν τον εσωτερικο μου κοσμο (καλα, περιμενε), οτι μενω μονος σε σοβιετικη πολυκατοικια με τα βασικα (εχω εμπειρια κ απο χειροτερα) καπου οχι κεντρικα, οχι κ στου διαολου ομως, οτι ψωνιζω οπου κ ο μεσος ρωσος κ δεν πολυτρωω εξω, κ οτι κανω 3-4 γερες εξοδους το μηνα...στα ποσα καταληγουμε? ενα νουμερο πες.
4. δεν ειμαι σκουροχρωμος, νορμαλ, απλα κοντος. δεν μοιαζω δλδ με σλαβο, ουτε κ με γεωργιανο.. ντυνομαι κ αρκετα καλα, κουλ. οι μπατσοι οκ, για δουλεια σε πολυεθνικη παω, θα χω πλατες αμα γινει μαλακια (ε?) μη μου την πεσουν τπτ ζορικοι στα σκοταδια λεμε κ δεν προλαβω να πω οτι ειμαι γκρεκ
5. η κατω πυξιδα εδω κ μια βδομαδα δειχνει Μοσχα, τι να της πω.....
αυτα
Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια!.θα μενεις σε μια πολυκατοικια σοβιετικου τυπου.οπως μενουν ολοι,αυτο ειναι σιγουρο.προσπαθησε να βρεις ενα διαμερισμα να ειναι καθαρο και με σχετικα καλα επιπλα.---για τους μπατσους αν δεν εισαι ο τυπος που ειπα μαυριδερος καυκασιος ή να μοιαζεις με Πακιστανο δεν θα εχεις κανενα προβλημα ποτέ.---αν ζεις οπως λες χωρις αμαξι δεν πηγαινεις με πουτανες δεν τρως εξω και πηγαινεις με το μετρο.πιστευω οτι τα εξοδα σου θα ειναι τα εξης 700-900 Ευρω το ενοικιο (σου βαζω περιπου για ενα διαμερισμα 1ος δωματιου κοντα σε μια σταση του μετρο στην ακρη της πολης).50-60 μετακινησεις αν δεν παιρνεις ποτέ ταξι.το φα'ι' θα στο βαλω 350 Ευρω το μηνα (αν δεν τρως πότε εξω.δηλαδη σπιτι μετακινησεις με μετρο λεωφορεια και φα'ι' στο σπιτι 1200 Ευρω περιπου.αυτα ειναι τα παγια εξοδα σου.τωρα τη ρουχα θες να παρεις και το που θα βγεις.ειναι σχετικο.οι εξοδοι οποσδηποτε ειναι πολυ ακριβοι.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δημητρακη μου σου το ευχομαι ολοψυχα.  :dancing:
 

Συνημμένα

  • Dimitrakis - President.jpg
    Dimitrakis - President.jpg
    95,1 KB · Εμφανίσεις: 21

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δημητρακη μου σου το ευχομαι ολοψυχα.  :dancing:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο > τρομερή φαντασία - φανταστικότατη ιδέα ρέστα.....
όλλα τα λεφτά.



ΥΓ.:να το κάνεις αφισα στο δωματιο σου δημητράκη για να μην σου πω και αβανταρ στο ιντερνετ.
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου με 1100 δεν περνάς σχεδόν σε κανένα (αξιόλογο) μέρος του κόσμου καλά.  Έγραψες ότι δουλεύεις στην Αυστρία εκεί με πόσα τη βγάζεις;
Πάντως 1100 ούτε στην Αθήνα δεν την βγαζεις. Αυτοί που τη βγάζουν με 800 έχουν σπίτι και φαγητό τσάμπα (απο γονείς).
Με τόσα λίγα προβλέπω ότι δεν θα περάσεις καλά.  Δεν μπορείς να πιέσεις τουλάχιστον για την επιδότηση ενοικίου απο την εταιρία;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο > τρομερή φαντασία - φανταστικότατη ιδέα ρέστα.....
όλλα τα λεφτά.

ΥΓ.:να το κάνεις αφισα στο δωματιο σου δημητράκη για να μην σου πω και αβανταρ στο ιντερνετ.

Μπα....
Ο Δημητρακης θα προτιμουσε κατι τετοιο. :2funny:
 

Συνημμένα

  • jim the great.jpg
    jim the great.jpg
    95,2 KB · Εμφανίσεις: 28

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπα....
Ο Δημητρακης θα προτιμουσε κατι τετοιο. :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνω πολύ καλό αλλά το άλλο είναι φανταστικότατο σαν ιδέα δεν μπορώ να σου μεταφέρω πώς το βλέπω εγώ!!!!!!!!!.... σαν ιδέα  ειναι καταπληκτικό.
το πρώτο  έχει παγκόσμια απήχηση ενω το δεύτερο απευθύνεται μονο στον γυναικείο πλυθυσμό
αυτα τα ολίγα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνω πολύ καλό αλλά το άλλο είναι φανταστικότατο σαν ιδέα δεν μπορώ να σου μεταφέρω πώς το βλέπω εγώ!!!!!!!!!.... σαν ιδέα  ειναι καταπληκτικό.
το πρώτο  έχει παγκόσμια απήχηση ενω το δεύτερο απευθύνεται μονο στον γυναικείο πλυθυσμό
αυτα τα ολίγα.
Αγαπητε "allantalon" σε διαβεβαιώ οτι ουδόλως ο Δημητρακης ενδιαφέρεται για την "παγκοσμια απήχηση", παρα μονο για την απήχηση του στο γυναικειο φυλο. Ενα πουλακι μου σφυριξε, οτι εντος του νεου ετους  ο Δημητρακης θα βγαινει τσαρκα με το νεο Hummer 2, την μεγαλυτερη μουνοπαγιδα για τις λολλιτες του πρωην ανατολικου μπλοκ.  2 πραγματα μετρανε εκει πλεον. ΓΛΩΣΣΑ & ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΠΛΟΥΤΟΥ. Τα  αλλα τα ακουω βερεσε.  (δηλαδη εμφανιση, συμπεριφορα, ντυσιμο, ηλικια, κλπ, κλπ)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αγαπητε "allantalon" σε διαβεβαιώ οτι ουδόλως ο Δημητρακης ενδιαφέρεται για την "παγκοσμια απήχηση", παρα μονο για την απήχηση του στο γυναικειο φυλο. Ενα πουλακι μου σφυριξε, οτι εντος του νεου ετους  ο Δημητρακης θα βγαινει τσαρκα με το νεο Hummer 2, την μεγαλυτερη μουνοπαγιδα για τις λολλιτες του πρωην ανατολικου μπλοκ.  [size=10pt]2 πραγματα μετρανε εκει πλεον. ΓΛΩΣΣΑ & ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΠΛΟΥΤΟΥ. Τα  αλλα τα ακουω βερεσε.  (δηλαδη εμφανιση, συμπεριφορα, ντυσιμο, ηλικια, κλπ, κλπ)[/size]

και οχι μόνο στο ανατολικό μπλόκ αλλά παντου και πάντα θα συμπλήρωνα.
Συμφωνω απολύτως σε όλλα τα ως άνω.
 

Yiannis43

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Yiannis43,
ευχαριστω, κ εμενα μου φαινεται πολυ καλη ευκαιρια.

κ εγω τετοια εικονα εχω για τη Μοσχα>
πως ειναι (πολυ) πιο ακριβη απο αλλες χ-σοβιετικες πολεις( πλην Πετερμπουργκ ισως), κ καλυτερα να τη συγκρινει κανεις με δυτικες.
συγκρινεται πχ με Αθηνα στην καθημερινη ζωη η στη διασκεδαση?

επειδη 6 μηνες ειναι μεγαλο διαστημα κ ψιλοεχω τη γλωσσα, ελπιζω πως θα μπορεσω να ενσωματωθω, να μαθω σχετικα φτηνα μερη (μπαρακια κλπ) αντι να μπω σε φαση κομαντο χτυπαμε-πληρωνουμε-φευγουμε, αλλωστε δε με παιρνει...


Κιεβο δεν ξερω, Οντεσσα ημουν. (Ιουνιο πηγα, αρχιζε η σεζον :)
νομιζω εκει πανω-κατω στα ιδια ειναι η ζωη κ η διασκεδαση- ισως τα νοικια Κιεβο να ναι πιο ψηλα?
αν θες ζεις φτηνα, τραγικα φτηνα, μονο που ετσι ουτε θηλυκη γατα δε θα ασχοληθει μαζι σου. με ενα χιλιαρικο/ μηνα πχ στην Οντεσσα εισαι αρκετα κουλ, (ψωνια, κονε, κλαμπ, φαι εξω κλπ) - σαν να λεμε με 2.500 στην Αθηνα.

Για τη Μοσχα φοβαμαι πως αν ενα μπατζετ 1100ε φτανει ισα για να ειμαι νορμαλ σε μετρια συνοικια, κ οχι για το κατι παραπανω στην καθημερινη ζωη ,ε, τι να λεει..
.............

Μην με ευχαριστείς καθόλου, δεν έκανα κάτι, εξάλλου ο φίλος Δημητράκης σε κατατόπισε πλήρως και με ακρίβεια καθόσον είναι ο γνώστης της χώρας, εγώ περαστικός μια φορά ήμουν και έγραψα ότι αντιλήφθηκα.

Με το καλό να πας και να μας ρεπορτάρεις όταν εγκατασταθείς τι γίνεται στα club της Μόσχας με τις κουκλάρες...και οτιδήποτε άλλο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Για να δουμε αν ξερει κανεις...
Θα με ενδιαφερε να μαθω αν οι λιθουανες-εσθονες-λετονες, ρωσιδες στην ψυχη αλλα πολιτες της ευρωπαικής ενωσης απο το 2004, εχουν διαφορετικη καθημερινη ζωή-σε γενικες γραμμες-και συμπεριφορα, σε σχεση με τις καθαροαιμες ρωσιδες. Εννοω σε επιπεδο προσεγγισης, απαιτησεων, ψυχολογιας κλπ. Εχουν κατι το διαφορετικο ή ειναι μια απο τα ιδια με τις ρωσιδες?
Οποιος γνωριζει κατι σχετικο, ας πει.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
με το νεο Hummer 2, την μεγαλυτερη μουνοπαγιδα για τις λολλιτες του πρωην ανατολικου μπλοκ.  2 πραγματα μετρανε εκει πλεον. ΓΛΩΣΣΑ & ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΠΛΟΥΤΟΥ. Τα  αλλα τα ακουω βερεσε.  (δηλαδη εμφανιση, συμπεριφορα, ντυσιμο, ηλικια, κλπ, κλπ)
αυτο το-μισο- λαθος,ΓΙΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ,ΑΜΕΣΩς ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ,
ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΛΟΙΠΟΝ που κανεις τωρα εσυ τοχουν κανει πολλοι ξενοι αγαπητε κ πληρωνουν τα "μαλλιοκεφαλα τους" για ακριβα αυτοκηνητα κ μετα κοβουν βολτες μονοι τους με τους φιλους τους η με τιποτα "πεθαμενες"....
ελα Βουκουρεστι να σου δειξω εΚατο ξενους πουχουν ακριβα αμαξια ανω των 50-70000 ευρω-Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ- κ ειναι για "παρτη" τους-αναγκαστικα-η κοβουν βολτες με "φιλους" μπας και... ενω οι τοπικοι γαμπροι "στοιβαζουν " κ γαμανε τις μουναρες με απλα αμαξια των 10000ευρω,ενταξει οχι κ με το ντατσια του 95,του 2005,ΝΤΑΤΣΙΑ ΛΟΓΚΑΝ , ομως ΝΑΙ
Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ Η ΓΛΩΣΣΑ Η ΗΛΙΚΙΑ Κ Η "ΜΑΓΚΙΑ" ΣΤΟ ΚΑΜΑΚΙ, ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΡΗΤΗΡΙΑ ,ΔΥΣΤΥΧΩς ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩς ΚΙ ΟΛΟΙ ΓΕΡΝΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΕΡΑ,κι η ηληκια ειναι κατι που δεν ειναι στο χερι σου να το διωρθωσεις....
και για το μιτσο29 που λες,με το ιδιο κ καλυτερο αμαξι κ με τα τριπλα λεφτα,αν δεν ηταν εντος νοοτροπιας ηλικιας νεαρης καλης εμφανισης κ "ΙΝ" ΝΤΥΣΗΜΑΤΟΣ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑς,ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑΤΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΟ hummer,ΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΓΛΩΣΣΑ, σχετικα νεαρη ΗΛΙΚΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Κ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ που τωρα τα εχει κ σε ΑΥΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ,απλα το  ακριβο αμαξι θα βοηθησει...
το αμαξι βοηθα πολυ βεβαια ειδικα,προσεξε το αυτο,ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ -ΚΑΜΑΚΙ,στη φαση παμε βολτα παμε για ποτο κ παμε σπιτι κλπ :fuck1:αν σου λειπου"ν τα πρωτα βαλε βεμζινη μουσικη κ κανε καμμια βολτα.....
βεβαια για τον ιδιο "καμακερο" ντεβουσκο-κυνηγο,ΣΑΦΩς ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,για τον "ασφαιρο" δεν βοηθα ομως...
θα πω επισης
κι οσοι μονο αυτο εχουν κ σε αυτο στηριζονται ,χρυσοπληρωνουν καποιες ,λιγες,γκομενες,για να τις γαμανε σωρηδον οι αλλοι που εχουν τα υπολοιπα...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
και οχι μόνο στο ανατολικό μπλόκ αλλά παντου και πάντα θα συμπλήρωνα.
Συμφωνω απολύτως σε όλλα τα ως άνω.
αλαν εσυ απο οτι καταλαβα το "τσαγανο" το εχεις-επισης πολυ βασικο για ανατ.ευρωπη,αλλα παμε τσαρκα οταν θασαι στο κισιναου με το "τουαρεγκ" να εκπλαγεις ποσες γκομενες,δεν θα σου δινουν σημασια....
παντως απο το να γυρνας με ταξι,σιγουρα το τουα θα βελτιωσει την εικονα κ την αποτελεσματικοτητα σου,αλλα μην αναμενεις κ τιποτα "τεραστιες" διαφορες...
θελω να το δω κι εγω αυτο το πειραμα στο κισιναου, για βουκουρεστι το ξερω οτι ειναι ανευ ουσιας,οτι κ ναχεις... ετσι κι αλλιως, σε κισιναου νομιζω κατι ρολο θα παιξει,το ποσο θελω να δω..,
οποτε ειδομεν..τωρα κοντα καταλαβα θα εμφανιστεις,οποτε μαλλον θα συμπεσουμε...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ολα αυτα ειναι ετσι ακριβως οπως τα λες 100%!!!!η δικια μου περιπτωση ειναι λιγο διαφορετικη.βλεπω και εχω παραδεχτει οτι το μονο που μου λειπει ειναι ενα Hummer ολα τα αλλα τα εχω.αν το παρω ΘΑ ΜΟΥ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕς!γιατι θα τρεχουνε πισω μου απο μονες τους!ακομα και χωρις αυτο δεν περναω απαρατηρητος Π.Χ. ημουνα την παρασκευη στο Λουντόβικ και ειχε ουρα που περιμεναν ή να πληρωσουν ή αν ειναι γραμενοι στον καταλογο να τους αφησουν να περασουν.εγω περασα ανετος διπλα απο την ουρα χαιρετησα ολους στην εισοδο και χωρις να με ψαξουν περασα μεσα!και το ντυσιμο μου κοιτανε!ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑ HUMMER!?!τι θα γινοταν!!!!----παντος τοτε θα γαμαω πολυ ΛΙΓΟΤΕΡΕς ΓΚΟΜΕΝΕς!! :rockon:απο τωρα!!!!γιατι θα το ψυριζω πιο πολυ απο τωρα και θα βρισκω σε ολες ελατωματα!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Οταν δουλευα στο Στριπτιζ γινοτανε χαμος!!!παρα πολλες θαυμαστριες!!!!ακομα και τωρα με γνωριζουν στις ντισκο!!!!αλλα!αν σου πω οτι της επαιρνα και πολλες φοβοντουσαν να της γαμισω :rockon:μου λεγαν εχεις πολλες!!!μπορει να εχεις AIDS ή τιποτα αλλο! :rockon:!!!ειδεικα στην περιπτωση μου το μονο που μου λειπει ειναι αυτο το αμαξι!!!!και τωρα κανω τα παντα για να το αποκτησω!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αλαν εσυ απο οτι καταλαβα το "τσαγανο" το εχεις-επισης πολυ βασικο για ανατ.ευρωπη,αλλα παμε τσαρκα οταν θασαι στο κισιναου με το "τουαρεγκ" να εκπλαγεις ποσες γκομενες,δεν θα σου δινουν σημασια....
παντως απο το να γυρνας με ταξι,σιγουρα το τουα θα βελτιωσει την εικονα κ την αποτελεσματικοτητα σου,αλλα μην αναμενεις κ τιποτα "τεραστιες" διαφορες...
[size=10pt]θελω να το δω κι εγω αυτο το πειραμα στο κισιναου, για βουκουρεστι το ξερω οτι ειναι ανευ ουσιας,οτι κ ναχεις... ετσι κι αλλιως, σε κισιναου νομιζω κατι ρολο θα παιξει,το ποσο θελω να δω..,[/size]
οποτε ειδομεν..τωρα κοντα καταλαβα θα εμφανιστεις,οποτε μαλλον θα συμπεσουμε...

Ευχαρίστως να το κάνουμε αλλά θα σου πω οτι το δοκίμασα την προιγούμενη φορά που είμουν με το CABRIO MERCENTEZ CLK  δυστυχώς ατύχησα λόγο γλώσσας  αν και το αυτοκίνητο το είχαν σταμπάρη οι τανες επί χρήμασι (μου το είπε μια απο το νταζε βου που την πήρα τυχαία) παρκαριζα συνήθως μπροστα  στο σανσίτυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom