Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα δεν θα σου λεω μαλακιες και τετοια γιατι ειναι η πατριδα μου καιτην αγαπαω.... και τωρα πια σε μεγαλες πολες ηρθανε πολλοι ξενοι... και απο ευρωπη και απο αμερικη και απο παντου.... μια χαρα χωρα ειμαστε, μια χαρα λαος... αλλα και παλι ειναι λιγο δυσκολο να αφησεις τη πατριδα σου.. ειναι δυσκολο να εχεις σχεσεις με ξενες... δεν χρειαζεται να μπω στης λεπτομεριες (τα'χα περασει ολ'αυτα), απλα οντος καλυτερα να πηγαινες πρωτα για δοκιμαστικα και μετα αμα σ'αρεσει και μπορεις να ζεις σε ΕΝΤΕΛΟΣ αλλο πλανιτη- you are welcome...

Δεν εχω σχεση με τον αγοραιο ερωτα αλλα σε παω σαν ατομο με το τι εχω διαβασει ;)
Oσο για τη Ρωσια , δεν εχω παει ποτε, δεν ημουν ποτε με Ρωσιδα, αλλα σαν χωρα εχει τον υπερτατο σεβασμο μου γενικα! Παιζει να ανεβω Μοσχα χριστουγεννα, αλλα ονειρο πολλων χρονων ειναι η Α. Πετρουπολη. Λιγες πολεις υπαρχουν στον κοσμο σαν αυτη..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Aλλα και παλι ειναι λιγο δυσκολο να αφησεις τη πατριδα σου.. ειναι δυσκολο να εχεις σχεσεις με ξενες...

1-Mονο η γλωσσα ειναι το προβλημα ολα τ'αλλα στ'αρχιδια μου/μας το παν ειναι οι ωραιες γυναικες που εδω απλα δεν υπαρχουν.....

2-Αυτο που το στηριζεις?

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παρτε και μια φωτογραφια απο το πρωτο χιονι φετος.Δευτερα 12 Οκτωβριου.πολλα χρονια ειχε να ριξει πρωτο χιονι τον Οκτωβριο μου θυμισε τη δεκαετια του '90.τα τελευταια χρονια το πρωτο χιονι το εριχνε αρχες νοεμβριου.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Αυτά είναι!

Εδώ είμαστε ακόμα με κοντομάνικο (όχι για πολύ ακόμα πάντως)
και χθες έκανα και μια βουτιά  :sunglasses:
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Παρτε και μια φωτογραφια απο το πρωτο χιονι φετος.Δευτερα 12 Οκτωβριου.πολλα χρονια ειχε να ριξει πρωτο χιονι τον Οκτωβριο μου θυμισε τη δεκαετια του '90.τα τελευταια χρονια το πρωτο χιονι το εριχνε αρχες νοεμβριου.
βαλε μας και αλλες μοντελε τις ρωσιας καμακερο τις ανατολης. πρωτομπουρδελιαρη κρυοσε μας !!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παρτε και μια φωτογραφια απο το πρωτο χιονι φετος.Δευτερα 12 Οκτωβριου.πολλα χρονια ειχε να ριξει πρωτο χιονι τον Οκτωβριο μου θυμισε τη δεκαετια του '90.τα τελευταια χρονια το πρωτο χιονι το εριχνε αρχες νοεμβριου.

Να φανταστείς εδώ, χθες την Κυριακή, στο Καβούρι και τη Βουλιαγμένη οι παραλίες ήταν γεμάτες.
Βόρειο Αφρικανικό κλίμα επίσιμα. Το εύκρατο έχει χαθεί ανεπιστρεφτεί.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καλητερα απολαυστε αυτο!  Lada – новый антирекорд!!!!τον Σεπτεβρη αυτου του ετους η LADA πουλησε μονο 28.109 αυτοκηνιτα.συμφωνα με την Ladaonline.αυτα ειναι τα λιγοτερα αυτοκινητα που πουλησε ποτέ (αν εξερεσει κανεις την εποχη που ειχε πρωτοαρχισει να λειτουργει το εργοστασιο).Σαν σιγκριση οι αντιπροσωπιες της LADA πουλαγαν καθε μηνα 45.000-65.000 αυτοκινητα το μηνα πριν την οικονομικη κριση.συμφωνα με τον διευθυντη της αναλυτικης εταιριας Автостат  Сергей Целиков οι πωλησεις ειναι τοσο λιγες γιατι υπαρχει ενα χαος στη διευθυνση του εργοστασιου.ακομα και σε συνθηκες οικονομικης κρισης η LADA θα μπορουσε να πουλαει 35.000-40.000 αυτοκινητα.τωρα τα αυτοκηνιτα της LADA ειναι φτηνοτερα απο τους ανταγωνιστες τους.αλλα εξαιτιας  των εσωτερικων προβληματων του εργοστασιου (με της αντυπροσωπιες,η ελειψη αδειων κυκλοφωριας,η παραγωγη οχι των μοντελων που (πωλουνται καλα)και ζηταν οι αντιπροσωπιες)οι πωλησεις ειναι πολυ χαμηλες.το αποτελεσαμα το εργοστασιο της LADA καθε μηνα να εχει ελειμα 2-3 ΔΙς ρουβλια (45.800.000-69.000.000 Ευρω).τους πρωτους 6 μηνες του ετους το εργοστασιο ειχε ελειμα 19,4 Δις ρουβλια (446.000.000 Ευρω).
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Παρτε και μια φωτογραφια απο το πρωτο χιονι φετος.Δευτερα 12 Οκτωβριου.πολλα χρονια ειχε να ριξει πρωτο χιονι τον Οκτωβριο μου θυμισε τη δεκαετια του '90.τα τελευταια χρονια το πρωτο χιονι το εριχνε αρχες νοεμβριου.

Πω καλο χειμωνα συντροφε ! Εδω περα χτυπησαμε και 32 βαθμους αυτες τις μερες, αφου σκεφτομουν να την κανω για Κωσταντζα το Σ/Κ και για παραλια. :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτό το "ιζομπραζενιε"...που λέει κάτω απ'τις φωτό,τι είναι ?
οταν αποθηκευω της φωτογραφιες στο κομπιουτερ απο τη φωτογραφικη μηχανη αν δεν βαλω κανενα ονομα στη φωτογραφια μου βαζει αυτοματα αυτο.θα το μετεφραζα σαν εικονα.μου βαζει αυτοματαστις φωτογραφιες στη μνημη εικονα 1 ,εικονα 2...
 

Επισκέπτης
οταν αποθηκευω της φωτογραφιες στο κομπιουτερ απο τη φωτογραφικη μηχανη αν δεν βαλω κανενα ονομα στη φωτογραφια μου βαζει αυτοματα αυτο.θα το μετεφραζα σαν εικονα.μου βαζει αυτοματαστις φωτογραφιες στη μνημη εικονα 1 ,εικονα 2...

ωραίος παίχτη μου...;)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
2500 και 3000 ρούβλια η μία ώρα Δημήτρη.
Τίποτα δεν έκανε η κρίση. Δυστυχώς !
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μονο το φοτομοντελι εχει τοσο.τα περισσοτερα εχουν 1800-2000 την ωρα.λιγακι βοηθισε η κριση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom