Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
θα πηγαινω ερχομαιτο διαβατηριο γιατι το εχουμε
θα καβαλαω το ΤΟΥΠΟΛΕΦ και θα ερχομαι ελλαδα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
κοιτα δεν θα σου λεω μαλακιες και τετοια γιατι ειναι η πατριδα μου καιτην αγαπαω.... και τωρα πια σε μεγαλες πολες ηρθανε πολλοι ξενοι... και απο ευρωπη και απο αμερικη και απο παντου.... μια χαρα χωρα ειμαστε, μια χαρα λαος... αλλα και παλι ειναι λιγο δυσκολο να αφησεις τη πατριδα σου.. ειναι δυσκολο να εχεις σχεσεις με ξενες... δεν χρειαζεται να μπω στης λεπτομεριες (τα'χα περασει ολ'αυτα), απλα οντος καλυτερα να πηγαινες πρωτα για δοκιμαστικα και μετα αμα σ'αρεσει και μπορεις να ζεις σε ΕΝΤΕΛΟΣ αλλο πλανιτη- you are welcome...
ακριβως ετσι ειναι.Σπυρο εσενα δε νομιζω οτι σου ειναι ευκολο να πορνομεταναστευσης.ζεις με ενα καθαρα Ελληνικο τροπο ζωης.θα σου εινι πολυ δυσκολο να συνηθισεις καπου.δε μιλαω για 2-3 μηνες μιλαω για να μενεις καπου μονιμα και πολλα χρονια.
θα πηγαινω ερχομαιτο διαβατηριο γιατι το εχουμε
θα καβαλαω το ΤΟΥΠΟΛΕΦ και θα ερχομαι ελλαδα
ετσι ναι.αλλα αν διαβασεις οπως σου εγραψα στο αλλο Thread καλο ειναι να διαλεξεις μια αλλη πολη πιο βορια.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
νεαρχε
υπαρχει ενδεχομενο να ξαναπατησω ποδι στη ρωσσια
ενας φιλος εχει παει στη σταυρουπολη εχει μια γκομενα εκει
και σκεφτεται να αγορασουν μαζι ενα σπιτι εκει
αμα εγκατασταθει βγαζω βιζα χρονου μαιμου(δηθεν για δουλεια) και παω και αραζω σταυρουπολη

Την ευχή μου τέκνο μου.  :priest:
Εσύ ξέρεις να σέβεσαι το πουλί σου!

Ρωσίδα, ... γενετικά ανώτερο προϊόν!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
σπασιμπο μπολσοι νεαρχε
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ακριβως ετσι ειναι.Σπυρο εσενα δε νομιζω οτι σου ειναι ευκολο να πορνομεταναστευσης.ζεις με ενα καθαρα Ελληνικο τροπο ζωης.θα σου εινι πολυ δυσκολο να συνηθισεις καπου.δε μιλαω για 2-3 μηνες μιλαω για να μενεις καπου μονιμα

Θα μείνει όσο τον βολέψει Δημήτρη. Αυτός ξέρει.
Δεν θέλω να το παίξω φιλόσοφος, αλλά μια φορά μόνο θα ζήσουμε. Μερικά πράγματα είναι πολύ πιο σοβαρά από ότι φαίνονται...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πεστα ρε νεαρχε
εδω φεραμε κουβανη
στη σταυρουπολη θα κολοσουμε ?που ειναι και διπλα?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Λυστε μου μια απορια. Λεμε οτι ειναι πολυ δυσκολο να παρουζ βιζα οι ρωσιδες για ελλαδα.
Εγω ομως βλεπω γυρω μου πολλες ρωσιδες που εχουν παντρευτει ελληνες και μενουν εδω μια χαρα.

Για να καταλαβω: με γαμο, ερχεται ρωσιδα διχως προβληματα βιζα, και οταν θελεις να τη φερεις ως γκομενα (δηλαδη καμια επισημη σχεση) υπαρχει το προβλημα?

Βλεπω και σε κατι χωριά κατι τυπους της αγροτιάς, με ρωσιδες που φυσανε. Δεν μπορει, καποιος τροπος θα υπαρχει. Ουτε πιστευω ειναι ολες μη ρωσιδες, δηλαδη οτι ειναι μονο μολδαβες κλπ.

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Λυστε μου μια απορια. Λεμε οτι ειναι πολυ δυσκολο να παρουζ βιζα οι ρωσιδες για ελλαδα.
Εγω ομως βλεπω γυρω μου πολλες ρωσιδες που εχουν παντρευτει ελληνες και μενουν εδω μια χαρα.

Για να καταλαβω: με γαμο, ερχεται ρωσιδα διχως προβληματα βιζα, και οταν θελεις να τη φερεις ως γκομενα (δηλαδη καμια επισημη σχεση) υπαρχει το προβλημα?

Βλεπω και σε κατι χωριά κατι τυπους της αγροτιάς, με ρωσιδες που φυσανε. Δεν μπορει, καποιος τροπος θα υπαρχει. Ουτε πιστευω ειναι ολες μη ρωσιδες, δηλαδη οτι ειναι μονο μολδαβες κλπ.
για Ρωσια δεν ειναι τοσο δυσκολο.. Ουκρανια, Μολδαβια και τετοιες σωρες εχουν μεγαλο προβλιμα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Λυστε μου μια απορια. Λεμε οτι ειναι πολυ δυσκολο να παρουζ βιζα οι ρωσιδες για ελλαδα.
Εγω ομως βλεπω γυρω μου πολλες ρωσιδες που εχουν παντρευτει ελληνες και μενουν εδω μια χαρα.

Για να καταλαβω: με γαμο, ερχεται ρωσιδα διχως προβληματα βιζα, και οταν θελεις να τη φερεις ως γκομενα (δηλαδη καμια επισημη σχεση) υπαρχει το προβλημα?

Βλεπω και σε κατι χωριά κατι τυπους της αγροτιάς, με ρωσιδες που φυσανε. Δεν μπορει, καποιος τροπος θα υπαρχει. Ουτε πιστευω ειναι ολες μη ρωσιδες, δηλαδη οτι ειναι μονο μολδαβες κλπ.
το 90% (μην πω 99%) ειναι απο χωρες της Πρωην Σοβιετικης Ενωσης.Ολες αν τη ρωτισεις θα σου πουνε οτι ειναι απο τη Ρωσσια.αν παντρευτης δεν υπαρχει κανενα προβλημα.Της δινουν βιζα για ενα χρονο και αδεια παραμονης.αν δεν παντρευτης δεν ειναι και τοαο ευκολο να παρει βιζα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και εσυ ντάρια κρύψε τις ρώγες σου απο το αβαταρ γιατι με εχεις καυλώσει. :dancing:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • avatar1.JPG
    avatar1.JPG
    110,6 KB · Εμφανίσεις: 37

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τι μας κάνεις ρε ντάρια τώρα,θέλω να βγω έξω και δε κουμπώνει το τζιν από τις καύλες
ναι ναι,τετοια να της λες και σε λιγακι θα τα πεταξει ολα... :dancing: :dancing: :dancing:
αντε αντε να βγειτε εξω και αυριο το πρωι σας περιμενω για ξεκαυλομα :dancing: :dancing: :dancing:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ωραια η παρεα σας αλλα εγω σας αφηνω γιατι παω Ντισκο :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Στη Πετρούπολη έχουν ψάρια οι ντίσκο;;;;;;;;; :think:
οχι Τρικαρδε αλλα υπαρχει μια εκφραση που λεει желаю тебе хорошую рыбалку или хорошую охоту =σου ευχομαι καλο ψαρεμα ή καλο κυνηγι.κατι οπως λεμε εμεις καλο καμακι για να καταλαβεις.εγω βεβαια το λεω αλλιως παω για δουλεια! :2funny:οποτε μου ευχονται καλη δουλεια :2funny:......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....για τον Αλγερινο ελεγα он святой.он творит добро!(дарит удовольствие!)=ειναι Αγιος κανει καλο!(χαριζει την ηδονη στις γυναικες!).σε μια φαση ηταν κατι γκομενιτσες και τους τον διχνω και τους λεω αυτος ειναι Αγιος!μου λενε και τι κανει?απανταω:Творит добро=κανει καλο :2funny:!!οι γκομενες δεν καταλαβαν την εννοια και του ειπαν:Твори добро с нами! :2funny:=κανε καλο σε μας! :2funny:τους λεω δεν ειναι δυσκολο καθιστε στ'αμαξι του! :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom