Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......τους πρωτους 6 μηνες του 2009 παρηγαγε 63,7% αυτοκηνιτα απο τους πρωτους 6 μηνες του 2008 καθως λογω κρισης επεσε η ζητηση.μαζι θα σταματισει και την παραγωγη και το GM-автоВАЗ (chevrolet Niva).απο το Σεπτεβρη το εργοστασιο μια βδομαδα θα λειτουργει και μια βδομαδα θα ειναι κλειστο.οι δε εργατες δεν θα πληρονωνται για τη βδομαδα που θα ειναι κλειστο (παλια παιρναν τα 2/3 του μισθου οταν το εργοστασιο δεν λειτουργουσε).δηλαδη οι εργατες θα παιρνουν 50% λιγοτερο μισθο (ετσι και αλλιως ο μισθος τους ειναι πολυ μικρος).αυτα τα νεα μετρα δεν αρεσαν καθολου στους 100.000 εργατες του εργοστασιου.που ειναι δυσαρεστημενοι και φοβουνται για το μελλον τους.
 

Συνημμένα

  • VAZ.jpg
    VAZ.jpg
    86,6 KB · Εμφανίσεις: 64

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Τα καινούργια κορίτσια που ήρθαν τον Αύγουστο στα Φωτομοντέλι είναι πανέμορφα.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    48,6 KB · Εμφανίσεις: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 12
  • 3.jpg
    3.jpg
    52,2 KB · Εμφανίσεις: 9
  • 4.jpg
    4.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 5.jpg
    5.jpg
    43,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Απολαύστε ...
 

Συνημμένα

  • 6.jpg
    6.jpg
    56,5 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 7.jpg
    7.jpg
    49,4 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 8.jpg
    8.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 9.jpg
    9.jpg
    49,9 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 10.jpg
    10.jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 20

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το επίπεδο έχει ανέβει κατακόρυφα.
Καιρός ήταν !
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 12.jpg
    12.jpg
    73,4 KB · Εμφανίσεις: 12
  • 13.jpg
    13.jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 14.jpg
    14.jpg
    47,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 15.jpg
    15.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
:o. Κάνα τεστ ντράιβ έκανες Νέαρχε? :knockinb:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
η Αυτοκηνιτοβιομηχανια Cherry εκανε δηλωση οτι στην Ρωσσια γινεται κατασκευη πειρατικων (Μα'ι'μουδες) αυτοκηνιτων Cherry Tiggo!!!εχουμε πληροφωριες οτι στην Ρωσσια γινεται συναρμολογιση και πωληση αυτοκηνιτων της μαρκας μας χωρις την αδεια μας!η υτοκηνιτοβιομηχανια Cherry απαιτησε να σταματισει η παραγωγη αυτων των αυτοκηνιτων που γινεται χωρις την αδεια της.δεν ειπαν ομως καμια πληροφωρια για το ποιο εργοστασιο υποψιαζονται!που φτασαμε!να αντιγραφουν τους Κινεζους και να φτιαχνουνε Κινεζικα αυτοκηνιτα Μα'ι'μουδες :2funny:τι αλλο θα δουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Cherry Tiggo.jpg
    Cherry Tiggo.jpg
    53 KB · Εμφανίσεις: 19

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η Αυτοκηνιτοβιομηχανια Cherry εκανε δηλωση οτι στην Ρωσσια γινεται κατασκευη πειρατικων (Μα'ι'μουδες) αυτοκηνιτων Cherry Tiggo!!!εχουμε πληροφωριες οτι στην Ρωσσια γινεται συναρμολογιση και πωληση αυτοκηνιτων της μαρκας μας χωρις την αδεια μας!η υτοκηνιτοβιομηχανια Cherry απαιτησε να σταματισει η παραγωγη αυτων των αυτοκηνιτων που γινεται χωρις την αδεια της.δεν ειπαν ομως καμια πληροφωρια για το ποιο εργοστασιο υποψιαζονται!που φτασαμε!να αντιγραφουν τους Κινεζους και να φτιαχνουνε Κινεζικα αυτοκηνιτα Μα'ι'μουδες :2funny:τι αλλο θα δουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απιστευτο!  :2funny:
 

bliet

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
147
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη αντεγραψε αυτο που αντεγραψαν αυτοι απο το honda cr-v?:headbang: :s&m_2:
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
:think:σε τι site  :dancing: είμαστε ρε σεις........................και με τα αυτοκίνητα μπουρδέλο το κάναμε :rockon: :s&m_2: :fuck1:
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Μολις επεστρεψα απο την Μοσχα.Τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα περιγραφουν τα παιδια εδω.Πολυ δυσκολα να βρεις μασαζ η σαλον.Δεν μιλανε αγγλικα και γενικα εκει δεν τους ενδιαφερει ο ξενος τουριστας αλλα κυριως ο Ρωσος τουριστας.Μετα απο πολλα τηλεφωνα βρηκα ενα σαλον σουν δινουν μια διευεθυνση αλλα οχι οροφο σου λενε ξαναπαρε μολις φτασεις εκει.Οι οδοι ομως δεν ειναι γραμμενοι στα Λατινικα αλλα στα κυριλλικα και αντε εσυ να καταλαβεις τι γραφει αν δεν ειναι και ευκολο το ονομα.Αναγκαστηκα να παρω ταξι και να ψαξω,μου ειπε οτι ηξερε και αυτος 2 μαγαζια.Τα δικα του ηταν πιο πανω απο απαραδεκτα για τα κοριτσια που ειχε.Τοσο ασχημια απιστευτη.Ζητουσαν 3000 ρουβλια για μια φορα.Ανοιγουμε ενα περιοδικο που ειχε κοριτσια και τηλεφωνα,και πηγαμε σε αυτο που ειχα βρει και εγω αρχικα σε ενα σαλον στην Αρμπατ,διπλα στην Αμερικανικη πρεσβεια( αν καταλαβα καλα).Ειχε και εκει 6 κοριτσια απο 4-7,εκανα το συνηθισμενο λαθος και πηρα την καλυτερη που οντως γυμνη ειχε ενα κωλο φοβερο αλλα απο συμμετοχη μηδεν.Το βραδυ πηγα και σε στριπ κλαμπ το AYRORA που ηταν πανακριβο και ειχε μεσα κατι 9αρια αλλα εκοψα οτι θελεις καμια 1000 ευρω απλα για να χαμουρεψεις.Στα μαγαζια καφε και εστιατορια ηταν πανακριβα και το καμακι δυσκολο χωρις επιδειξη πλουτου.Απογοητευτηκα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Μολις επεστρεψα απο την Μοσχα.Τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα περιγραφουν τα παιδια εδω.Πολυ δυσκολα να βρεις μασαζ η σαλον.Δεν μιλανε αγγλικα και γενικα εκει δεν τους ενδιαφερει ο ξενος τουριστας αλλα κυριως ο Ρωσος τουριστας.Μετα απο πολλα τηλεφωνα βρηκα ενα σαλον σουν δινουν μια διευεθυνση αλλα οχι οροφο σου λενε ξαναπαρε μολις φτασεις εκει.Οι οδοι ομως δεν ειναι γραμμενοι στα Λατινικα αλλα στα κυριλλικα και αντε εσυ να καταλαβεις τι γραφει αν δεν ειναι και ευκολο το ονομα.Αναγκαστηκα να παρω ταξι και να ψαξω,μου ειπε οτι ηξερε και αυτος 2 μαγαζια.Τα δικα του ηταν πιο πανω απο απαραδεκτα για τα κοριτσια που ειχε.Τοσο ασχημια απιστευτη.Ζητουσαν 3000 ρουβλια για μια φορα.Ανοιγουμε ενα περιοδικο που ειχε κοριτσια και τηλεφωνα,και πηγαμε σε αυτο που ειχα βρει και εγω αρχικα σε ενα σαλον στην Αρμπατ,διπλα στην Αμερικανικη πρεσβεια( αν καταλαβα καλα).Ειχε και εκει 6 κοριτσια απο 4-7,εκανα το συνηθισμενο λαθος και πηρα την καλυτερη που οντως γυμνη ειχε ενα κωλο φοβερο αλλα απο συμμετοχη μηδεν.Το βραδυ πηγα και σε στριπ κλαμπ το AYRORA που ηταν πανακριβο και ειχε μεσα κατι 9αρια αλλα εκοψα οτι θελεις καμια 1000 ευρω απλα για να χαμουρεψεις.Στα μαγαζια καφε και εστιατορια ηταν πανακριβα και το καμακι δυσκολο χωρις επιδειξη πλουτου.Απογοητευτηκα.

Ακριβως οπως τα λες: και το καμακι δυσκολο χωρις επιδειξη πλουτου  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη, σε αυτό το σάιτ είναι αληθινές οι φωτογραφίες ;
Έχεις δοκιμάσει ποτέ κοπέλα από εκεί ;
Οι τιμές του είναι αυτές των σαλόν.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ωραιο σα'ι'τ Νεαρχε.κοιτα της ειδα ολες 5-6 της γνωρισα και οι φωτο του ειναι αληθεινες.βεβαια μπορεις να την παθεις οπως και εγω.μια γκομενα που ειχα παει στο σαλον 2-3 φορες και μετα την ειχα χασει.ειδα τη φωτο της μετα απο 1,5 χρονια περιπου.πηρα τηλεφωνο.μου εκανε εντυποση που δεν με θυμοταν.πηγα εκει και ειδα ενα ζωω με κατι τεραστια δοντια :headbang: φυσικα και εφυγα χωρις να την γαμισω.αποτελεσμα χαμενος χρονος και διαθεση!!!!!---βεβαια παρα πολλες φωτο ειναι ψευτικες το γραφουν αλλωστε και οι κριτηκες των Ρωσσων συναγωνιστων
 

cavern

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Δημητρακη χάθηκες.
Πως πάνε τα πράγματα; τι καιρό κάνει;
Βλέπω τα σαιτς των σαλουν και παρατηρώ κάμψη τιμών.
Ισχύει; Βέβαια δεν ξέρω εαν η τιμή αντιπροωπεύει το πρόσωπο της φωτο ή καμια Ματζίκα ντε Σπελ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Доступные услуги Бесплатно
Подъем анкеты или поста Без ограничений 
Лидер / Супер Лидер / Лидер блогов 5 ставок в сутки
SMS чат (стандартное сообщение) 3 сообщения в сутки
SMS чат (выделенное сообщение) 1 сообщение в сутки
Подарки (30р, 75р) Без ограничений
Повышенная оценка фото Услуга включена
Фильтр сообщений Без ограничений
Режим невидимости Без ограничений
Смайлы Без ограничений
Wap Услуга включена                                                                                                                          στο μου κανανε δωρο αυτα!για ολο τον αυγουστο!--βλεπουνε 110-120 γκομενες τη μερα τη σελιδα μου.μονες τους μου γραφουν καμια 10αρια.γραφω με καμια 30αρια απο μονος μου!.και δεν προλαβαινω να της συνανταω :rockon:!!!!θα γραψω πιο αναλυτικο στο αλλο Thread για της γνωρημιες μεσω ιντερνετ.πρεπει να προσλαβω γραμματεα να τους  γραφει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

politis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
358
Like
0
Πόντοι
1

Δε καταλαβαίνω ρώσικα, οπότε δε καταλαβαίνω και τι λέει το site ούτε τι δώρα κάνουν.

Αλλά είναι σίγουρο ότι είναι site γνωριμιών.

Μου γεννιέται η απορία:

ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ οι γκόμενες που βάζουν φωτογραφία τους σε τέτοια site (και δεν είναι πουτάνες) είναι ΟΛΕΣ ΑΒΥΖΕΣ?
 

Συνημμένα

  • NoVyz.jpg
    NoVyz.jpg
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 20

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλε μου το εγραψα οτι θα γραψω πιο αναλυτικα στο αλλο Thread για γνωρημιες μεσω ιντερνετ.και φυσικα θα το μεταφρασω.και θα αναλυσω το θεμα,πιστευω συντομα.οταν θα εχω χρονο.αυτο με τα βυζια ειναι ενα μεγαλο μειονεκτημα στη Ρωσσια.δυστηχως ετσι ειναι οι περισσοτερες ειναι ΑΒΥΖΕς!!! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom