Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαρίστως να το κάνουμε αλλά θα σου πω οτι το δοκίμασα την προιγούμενη φορά που είμουν με το CABRIO MERCENTEZ CLK  δυστυχώς ατύχησα λόγο γλώσσας  αν και το αυτοκίνητο το είχαν σταμπάρη οι τανες επί χρήμασι (μου το είπε μια απο το νταζε βου που την πήρα τυχαία) παρκαριζα συνήθως μπροστα  στο σανσίτυ.
αντε να σου πω κι ενα "μυστικο",καμπριο κ ακριβα σπορ,ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ,αυτα ειναι για ελλαδα κ μεσογειο
ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΖΙΠ "ΠΑΙΖΕΙ",το βλεπω κ πρωσωπικα κ παλια με το ΤΣΕΡΟΚΙ Κ τωρα με το μικρο αλλα παντα "τζιπ" σε "αισθηση", ΚΙΑ :grin: :grin:
ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΝ "ΕΧΟΥΜΕ" ΒΕΒΑΙΑ,κ τα "γκολ" ειναι "σιγουρα" :cool2: :cool2: :cool2:,αλλα το πειραμα θαναι,να μην ανοιξω εγω τη συζητηση στα ρουμανικα,ετσι αλλαζει ολο το "τοπιο"...αυτο μετα,αν κ εφοσον δουμε για κανα 3ωρο το "εφφεκτ" του ΝΕΟΣ ΩΡΑΙΟΣ ΜΕ "ΤΟΥΑΡΕΓΚ" ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟ :grin: :grin: :grin:
ΠΑΝΤΩς Η DJ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΟΥ "ΞΑΘΕΤΑΙ" ΑΜΕΣΑ-με ξηλωμα παντα βεβαια,οτι κ να κανει ο μολντο-μαρω κοντου!!!! :tits2: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μήν υποτιμάς τον Μολντο.
Ειναι ικανος να την υποχρεώση να δουλέυη επι 24ώρες κάθε ημέρα για όσο καιρό θα είμαστε εκει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΡΕΝΤ είμαστε  :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
τα υπόλοιπα στο σχετικό θρέντ.

ΑΑΑΑ να μην το ξεχάσω για το αυτοκίνητο  ο συναιτέροσ του Μολντο με ευχαρίστησε για μια βόλτα που τον πήγα με το ανοιχτό διότι πρωτη φορά στη ζωή του μπήκε σε καμπριο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μήν υποτιμάς τον Μολντο.
Ειναι ικανος να την υποχρεώση να δουλέυη επι 24ώρες κάθε ημέρα για όσο καιρό θα είμαστε εκει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΡΕΝΤ είμαστε  :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
τα υπόλοιπα στο σχετικό θρέντ.

ΑΑΑΑ να μην το ξεχάσω για το αυτοκίνητο  ο συναιτέροσ του Μολντο με ευχαρίστησε για μια βόλτα που τον πήγα με το ανοιχτό διότι πρωτη φορά στη ζωή του μπήκε σε καμπριο.
Εδω ο Ρεντ εχει δικιο 100%!τα καμπριο και τα κουπε δεν τα καταλαβαινουνε.στο ανατολικο μπλοκ μετραει το Τζιπ οσο πιο μεγαλο τοσο το καλητερο!αν θες το αμαξι να σε βοηθισει πρεπει να ειναι Τζιπ.ακομα και Κινεζικο (αντιγραφη Honda ή Toyota Rav 4)ναι σκατα ποιοτητα ολο χαλαει.αλλα τη φιγουρα του την κανει και κοστιζει μονο 10.000 Ευρω καινουργιο.το Hummer ειναι η κορυφη!απο ποιοτητα δεν εχει καμια σχεση με τα Γιαπονεζικα.το κιβωτιο του (4ταχυτο αυτοματο)ειναι αρχαιοκαπηλια!ειναι αδυνατο και στις 200.000 θελει πεταμα.βεβαια δεν κοστιζει και τρομερα λεφτα (5000 Ευρω καινουργιο κιβωτιο με εγγυηση).τα θετικα του ειναι οτι ειναι γερό αμαξι και το συστημα διευθυνσης του ειναι αθανατο.καταναλωση 25 λιτρα στα 100 χλμ.αλλα το κανεις με γκαζι οποτε σου ερχεται τα μισα λεφτα.το ΚΙΑ ειναι ισως η χρυση τομη και τη φιγουρα σου κανεις και ταξιδευεις ανετα απο Ελλαδα και δεν ειναι και πολυ ακριβο.Με λιγα λογια αν καποιος θελει να παει πορνοεκδρομη στο ανατολικο μπλοκ και θελει να τον βοηθισει το αμαξι στο καμακι και να εντυποσιασει της γκομενες ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΖΙΠ.ΚΙΑ,HUNDAI,JEEP CHEROKEE (οχι παλιο μοντελο.καλητερα απο το προτελευταιο και μετα).
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εδω ο Ρεντ εχει δικιο 100%!τα καμπριο και τα κουπε δεν τα καταλαβαινουνε.στο ανατολικο μπλοκ μετραει το Τζιπ οσο πιο μεγαλο τοσο το καλητερο!αν θες το αμαξι να σε βοηθισει πρεπει να ειναι Τζιπ.ακομα και Κινεζικο (αντιγραφη Honda ή Toyota Rav 4)ναι σκατα ποιοτητα ολο χαλαει.αλλα τη φιγουρα του την κανει και κοστιζει μονο 10.000 Ευρω καινουργιο.το Hummer ειναι η κορυφη!απο ποιοτητα δεν εχει καμια σχεση με τα Γιαπονεζικα.το κιβωτιο του (4ταχυτο αυτοματο)ειναι αρχαιοκαπηλια!ειναι αδυνατο και στις 200.000 θελει πεταμα.βεβαια δεν κοστιζει και τρομερα λεφτα (5000 Ευρω καινουργιο κιβωτιο με εγγυηση).τα θετικα του ειναι οτι ειναι γερό αμαξι και το συστημα διευθυνσης του ειναι αθανατο.καταναλωση 25 λιτρα στα 100 χλμ.αλλα το κανεις με γκαζι οποτε σου ερχεται τα μισα λεφτα.το ΚΙΑ ειναι ισως η χρυση τομη και τη φιγουρα σου κανεις και ταξιδευεις ανετα απο Ελλαδα και δεν ειναι και πολυ ακριβο.Με λιγα λογια αν καποιος θελει να παει πορνοεκδρομη στο ανατολικο μπλοκ και θελει να τον βοηθισει το αμαξι στο καμακι και να εντυποσιασει της γκομενες ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΖΙΠ.ΚΙΑ,HUNDAI,JEEP CHEROKEE (οχι παλιο μοντελο.καλητερα απο το προτελευταιο και μετα).
mitsubishi κανει?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εδω ο Ρεντ εχει δικιο 100%!τα καμπριο και τα κουπε δεν τα καταλαβαινουνε.στο ανατολικο μπλοκ μετραει το Τζιπ οσο πιο μεγαλο τοσο το καλητερο!αν θες το αμαξι να σε βοηθισει πρεπει να ειναι Τζιπ.ακομα και Κινεζικο (αντιγραφη Honda ή Toyota Rav 4)ναι σκατα ποιοτητα ολο χαλαει.αλλα τη φιγουρα του την κανει και κοστιζει μονο 10.000 Ευρω καινουργιο.το Hummer ειναι η κορυφη!απο ποιοτητα δεν εχει καμια σχεση με τα Γιαπονεζικα.το κιβωτιο του (4ταχυτο αυτοματο)ειναι αρχαιοκαπηλια!ειναι αδυνατο και στις 200.000 θελει πεταμα.βεβαια δεν κοστιζει και τρομερα λεφτα (5000 Ευρω καινουργιο κιβωτιο με εγγυηση).τα θετικα του ειναι οτι ειναι γερό αμαξι και το συστημα διευθυνσης του ειναι αθανατο.καταναλωση 25 λιτρα στα 100 χλμ.αλλα το κανεις με γκαζι οποτε σου ερχεται τα μισα λεφτα.το ΚΙΑ ειναι ισως η χρυση τομη και τη φιγουρα σου κανεις και ταξιδευεις ανετα απο Ελλαδα και δεν ειναι και πολυ ακριβο.Με λιγα λογια αν καποιος θελει να παει πορνοεκδρομη στο ανατολικο μπλοκ και θελει να τον βοηθισει το αμαξι στο καμακι και να εντυποσιασει της γκομενες ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΖΙΠ.ΚΙΑ,HUNDAI,JEEP CHEROKEE (οχι παλιο μοντελο.καλητερα απο το προτελευταιο και μετα).


:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Κοιτα να δείς τι μαθαίνουμε, ρε συ εγώ έχω ενα τουαρέγκ 5000 cc v-10 Diesel και το προτιμώ να ταξιδεύω με αυτό για λόγους ασφάλειας (και 'οχι για ψάρεμα γυναικών) νοιώθω καλύτερα.... αλλά ο Μολντο  με επεισε να ανέβω με το κάμπριο και θεωρούσα ότι θα είχε μεγαλύτερη απήχηση απο το τζιπ αλλά μάλλον έχετε δίκιο και σας  είπα ότι ο Μολδαβός μπήκε για πρωτη φορά στην ζωή του σε κάμπριο ειναι κοντα στα 40 νομίζω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Κοιτα να δείς τι μαθαίνουμε, ρε συ εγώ έχω ενα τουαρέγκ 5000 cc v-10 Diesel και το προτιμώ να ταξιδεύω με αυτό για λόγους ασφάλειας (και 'οχι για ψάρεμα γυναικών) νοιώθω καλύτερα.... αλλά ο Μολντο  με επεισε να ανέβω με το κάμπριο και θεωρούσα ότι θα είχε μεγαλύτερη απήχηση απο το τζιπ αλλά μάλλον έχετε δίκιο και σας  είπα ότι ο Μολδαβός μπήκε για πρωτη φορά στην ζωή του σε κάμπριο ειναι κοντα στα 40 νομίζω.
Αυτο ειναι ποντιακο ανεκδοτο!να εχεις Τουαρεγκ και να μην πηγαινεις με αυτο Μολδαβια! :2funny:βεβαια υπαρχει ο κινδυνος να στο κλεψουν.και εγω δεν θα πηγαινα με τετοιο αμαξι.οταν εγω ειπα οτι χρειαζεται ενα Τζιπ για να κανεις φιγουρα μιλαγα για μερη οπως Μοσχα ή Αγια Πετρουπολη.τωρα στο Κισινιοφ και στην Ουκρανια και με Βεσπα να πας δεν θα εχεις προβλημα!εγω και Hummer να παρω στις Πορνοεκδρομες μου θα πηγαινω με το LADA αφου και αυτο τη δουλεια του την κανει!δεν χρειαζεται και παραπανω!αντε να παω Νοβγκοροντ μια φορα με το Hummer για να το δουνε οτι υπαρχει!  :2funny:αν ο Μολδολαγνος σου ειπε τετοια :jerking:τοτε ειναι ΕΝΤΕΛΩς ΑΣΧΕΤΟς!και δεν εχει καμια εμπειρια!
 

kashgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
@ Ταξιδιώτης

Φίλε μου με 1100 δεν περνάς σχεδόν σε κανένα (αξιόλογο) μέρος του κόσμου καλά.  Έγραψες ότι δουλεύεις στην Αυστρία εκεί με πόσα τη βγάζεις;
Πάντως 1100 ούτε στην Αθήνα δεν την βγαζεις. Αυτοί που τη βγάζουν με 800 έχουν σπίτι και φαγητό τσάμπα (απο γονείς).
Με τόσα λίγα προβλέπω ότι δεν θα περάσεις καλά.  Δεν μπορείς να πιέσεις τουλάχιστον για την επιδότηση ενοικίου απο την εταιρία;

...........................................................


..κι ομως, στην Αθηνα το 2007 μια χαρα την εβγαζα με λιγοτερα απο 1100,(24 χρονων το τονιζω, οχι 35)κ τωρα ζυγιζω τις δυνατοτητες μου πριν κανω μια κινηση. συγνωμη δλδ που δε μπορω να συμμετασχω στην κουβεντα για τα hummer, χαχα....

δεν σκοπευα να μπω σε λεπτομερειες για το τι κανω,
Αφου ομως (σωστα) αναρωτιεσαι, απλα σου λεω πως δεν θα ειναι το ιδιο γραφειο, επισης πως Αυστρια δε βγαζω 1100ε, βγαζω κατι παραπανω,
..κ ναι, περναω καλυτερα απο οτι στην Αθηνα (και για αλλους λογους)...μια σημαντικη λεπτομερεια ειναι πως υπαρχει αλλη νοοτροπια, και προσωπικα δεν εχω αγχος να φανουν τα λεφτα. μια χαρα την περναω και πιο φτηνα,(οχι κακομοιρικα, φτηνα) μαζι με πολυ αλλο κοσμο που δεν καιγεται να δειξει τα λεφτα του, σε αντιθεση με το ανατολικο μπλοκ και τις Ελεινιδες (& τους Ελληνες που μπαινουν στο τριπακι τους)
και γι αυτο με εχει πιασει το αγχος, επειδη απαξ κ πατησεις ρωσοφωνα μερη ΟΦΕΙΛΕΙΣ να δειξεις χρημα κ δεν εχεις πολλες εναλλακτικες... συμφωνω δλδ μαζι σου κ με τους υπολοιπους που μιλησαν πως πακετο , και οσο ψαχνω επιβεβαιωνεται πως το 1400 πανω κατω ειναι ενα μινιμουμ για τη Μοσχα - οσον αφορα αυτο με το νοικι, εννοειται πως το σκεφτομαι, αλλα δυσκολο, μην επεκταθω στο γιατι..

Yiannis43,
θα δειξει,
αν ολα πανε καλα θα γινω κ ρεπορτερ κ πορνορεπορτερ κ πολιτικος αναλυτης κ απ'ολα. βεβαια, κατα βαθος ευχομαι να μην προλαβαινω να γραφω...

dimitrakis29

φιλε respect, με καλυψες απολυτως

cool11

οι εσθονες-λετονες-λιθουανες δεν μπαινουν σε μια κατηγορια. δεν νομιζω πως ειναι ρωσιδες στην ψυχη, μισιούνται βασικα, και εχουν φαει τοσα πακετα επι ΕΣΣΔ που ουτε να ακουνε δε θελουν για ρωσια...

για λετονες δεν εχω ιδεα,
οι εσθονες εχουν ενα περιεργο κομπλεξ οπως ειπα, οσες εχω γνωρισει βγαζουν μια βλαχοπερηφανεια για την Εσθονια - σιγα την κουραδα τη χωρα δλδ- ειναι λιγο πιο κλειστες. δε βγαζεις ευκολα ακρη.. επισης, ειναι λιγο μουροχαυλες, κ προσωπικα δεν μου πολυαρεσουν, ειναι σαν ξεπλυμενες. (κοινως δε γαμησα :))
οι λιθουανες εχουν τα παραπανω σε πολυ μικροτερο βαθμο. νομιζω πως στροφαρουν περισσοτερο, ειναι πιο κεφατες, αλλα δυστυχως ειναι καθολικες, κατι που κανει τη φαση πιο δυσκολη -αλλα κ πιο κ@υλωτικη.
για τις ρωσιδες τι να λεμε, εγω τις αγαπαω γιατι εχουν αρχοντια & ειναι σκληρα τομαρια.



 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φίλε κασγκάρ καταρχήν πρέπει να διευκρινήσεις αν εκεί θα πληρώνεσαι σε Ευρώ, σε Δολλάρια ή σε Ρούβλια.

Έπειτα την επιλογή σου πρέπει να την κάνεις καθαρά με επαγγελματικά κριτήρια και αν βοηθάει την καριέρα σου. Ακόμη και τα χρήματα να ναι λίγα, αν κρίνεις , επειδή είσαι και μικρός ακόμη, ότι θα σε βοηθήσει να ανέλθεις μελλοντικά, κάνε μια ανάλογη κίνηση.
Και αυτά ισχύουν και για την τρέχουσα επιλογή. Μη παρασύρεσαι από γυναίκες κλπ. Βγάλε πρώτα λεφτά και εξασφάλισε την καριέρα σου και θα ρθουν και οι γυναίκες, δε φεύγουν, εδώ θα είναι!

Για τρόπο ζωής,  σίγουρα η Δυτική Ευρώπη είναι κλάσεις ανώτερη από την Ανατολική. Άμα μάθεις τα κόλπα όμως και ανατολικά, μπορεί να τη βγάλεις. Δε μπορεί όμως ο καθένας δυτικός να συνηθίσει εκεί πέρα. Πρέπει να χεις νοοτροπία "πιονέρου" ή " κομμάντο" να σαι και λίγο τρελάρας ή τυχοδιώκτης. Ο κόσμος είναι αρκετά διαφορετικός εκεί. Γιατί καλά τα μπαρ και οι γυναίκες κλπ αλλά μήπως πάθεις σοκ άμα δεις την πολυκατοικία που θα πρέπει να μείνεις! Ή γενικά άλλες συνήθειες, το φαγητό πχ κλπ΄. Δε στο λέω για αποτροπή,αλλά ψάξτα όλα.

Έπειτα έχεις πάει ποτέ σε μια παρόμοια χώρα? Ξέρεις πως περίπου είναι?
 

kashgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ου, μην ανησυχεις, εχω κανει τουρ σε ολο το ανατολικο μπλοκ σχεδον, κ δε θες να ξερεις σε τι μερη εχω μεινει κατα καιρους...παντως εχω περασει γαμω, κ η Μοσχα ειναι μεγαλη προκληση, απο ολες τις αποψεις. φαγητα κλπ ειναι το τελευταιο που σκεφτομαι,το χω τεσταρει...

θελω να συνδυασω εξελιξη επαγγελματικη με διασκεδαση, ποιος δε θελει- κ η μοσχα ειναι σιγουρα ενα βημα μπρος. Κ ακομα κ αν δεν ασχοληθω με την ανατολικη μερια,τη φαση "δουλεια στη μοσχα" δε συμφωνεις πως καθε εργοδοτης την καταλαβαινει το λιγοτερο σαν κατι που σε εχει σκληραγωγησει κ σε εχει κανει πιο προσαρμοστικο?

απλα οπως λες κ εσυ (κ ολοι οσοι μου απευθυνθηκαν) τα λεφτα που μου προσφερονται αυτη τη στιγμη ειναι πολυ λιγα για τη μεγαλη ζωη, τις γυναικες, δε συζηταμε για τα hummer... ξερω πως θα ζοριστω, αλλα κομματι της φασης ειναι. στην ηλικια μου αναγκαστικα δλδ.., οχι?
 

kashgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
*ευρω, οτι ποσο εχω αναφερει ειναι σε ευρω. γιέβρα*
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Τι εγινε? Πεθανε το τοπικ? Μηπως εγινε ομαδικη ασθενεια γριπης των χοιρων?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φευγω!παω ΠΟΡΝΟΕΚΔΡΟΜΗ στο Νοβγκοροντ!!!!τη θε'ι'κη πολη.δυστηχως εκει δεν θα εχω ιντερνετ.θα καμακωσω...και θα γυρισω και καινουργια βιντεακια :2funny:
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
δημητρακη ποσο κοστιζει περιπου το τετραγωνικο για ενοικιαση ενος καταστηματος στην αγ.πετρουπολη?
στους ποιο εμπορικους δρομους μιλαμε να βρισκετε.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δημητρακη ποσο κοστιζει περιπου το τετραγωνικο για ενοικιαση ενος καταστηματος στην αγ.πετρουπολη?
στους ποιο εμπορικους δρομους μιλαμε να βρισκετε.

Άστο...  :pipa2: :fuck1:  :fuck2: :s&m_1:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom