Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γραφω αυτο πως περασα την κυριακη γιατι χτες δεν μπορουσα με πιαναν τα γελια μολις το σκεφτομουν!κυριακη ηταν να συναντισω την κακασχημη της ειχα πει να την παω σε Κινεζικο εστιατοριο και μετα να παμε σπιτι μου για :knockinb:.δεν πολυειχα ορεξη αλλα αυτη μου ειχε πει απο μερες οτι ηθελε να με δει.την πηρα τηλεφωνο στις 17 περιπου και (σιγουρα επιτιδες δεν το σηκωνε).την ξαναπαιρνω 18.15-18.20 περιπου.ουτε τοτε το σηκωσε.της στελνω ενα μυνημα οτι την παιρνω και μου λειπει και κατι :jerking:.δεν απαντησε.ηθελε να το παιξει να με κανει να την παιρνω συνεχεια!τοτε πηρα τηλεφωνο......  Υ.Γ.οι φωτο ειναι πριν κανει σιλικονατα βυζια
 

Συνημμένα

  • elviga1.jpg
    elviga1.jpg
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 28
  • elviga2.jpg
    elviga2.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 33

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....στο σαλον οπου δουλευει(τωρα πηγαινει σπανια γιατι εχει ενα γκομενο που δεν θελει να δουλευει.και δουλευει κρυφα).και λεω οτι θελω να ερθω για μια ωρα και θελω τη Ζένια (τη φιλη της)! :2funny: :2funny:μετα απο 10 λεπτα περιπου και ενω εβγαινα απο το σπιτι και ετοιμαζομουνα να παω στο σαλον.με παιρνει τηλεφωνο η κακασχημη!σιγουρα την ειχαν εισοποιησει οτι παω στο σαλον! :2funny:και μου λεει με πηρες τηλεφωνο!της απανταω ναι και δεν το σηκωνες και ειμαι καυλομενος και πρεπει να παω να  :knockinb: δεν μπορουσα να σε περιμενω :2funny:σε κανα 50 λεπτο ημουνα στη Ζενια.ηταν λιγο κομπλαρισμενη! :knockinb:πολυ ωραια.και οπως και την αλλη φορα δεν με αφηνε να την γλυψω!προς το τελος της ωρας της εκανα μασαζ και μετα αρχισα να της γλυφω τα ποδια.καυλωσε και μονη της με ρωτησε αν θελω να της γλυψω το γατακι της.μου αρεσε που ειχε σχετικα γρηγορο οργασμο και δεν κουραστικα να γλυφω.μου ειπε οτι φευγει αυριο και παει НЫЖНЫЙ НОВГОРОД απο 'κει ειναι.οταν θα ερθει μου ειπε να συναντιθουμε.η κακασχημη εχει σκασει! :2funny:αλλα της χρειαζοταν!---αυτα μπορειται να τα κανεται σε μια γυναικα που την εχεται γαμισει πολυ καλα και εχει δει οτι μετρατε.και φυσικα οχι στην αρχη της σχεσης και μονο σαν τιμωρια.αν της τα κανεται χωρις λογο δεν θα σας σεβεται.πιστευω οτι πηρε το μαθημα της!......
 

Συνημμένα

  • zenia1.jpg
    zenia1.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • zenia2.jpg
    zenia2.jpg
    28 KB · Εμφανίσεις: 16
  • zenia3.jpg
    zenia3.jpg
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 18

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....ο χαρακτηρας της Ζενιας ειναι θα ελεγα λιγο Στριγγλας.(οι περισσοτερες στη Ρωσσια θελουν να σε βασανιζουν).Π.Χ.στην αρχη μου ελεγε οτι θα φυγει και δεν θα ξαναρθει Αγια Πετρουπολη ποτέ.εγω εκανα οτι το χαβω και νιωθω ασχημα  :2funny:.αλλα το καταλαβε :2funny:γιατι πηγαν να με πιασουν τα γελια και το κοψε.μετα οταν ειδε οτι δεν συγκινουμε φεροταν πιο ρεαλιστικα η πλακα ειναι οτι μετα το βραδυ με επαιρνε κατα της 12 η θρυλικη Κορεατισα ηθελε να 'ρθει να  :knockinb:.απαντησα κανοντας μια νυσταγμενη φωνη και της ειπα οτι κοιμαμαι :2funny:η ολη υποθεση ειχε χαβαλε.μια φιλη της κακασχημης η Даша (κοκκινομαλα 1,70 περιπου με ωραια βυζια)με πηρε τηλ. και με ρωταγε τι της εκανα?δεν θελει λεει να δει κανεναν καθεται σπιτι της μονη της και πινει! :2funny: :2funny:----καπως ετσι πρεπει να τους φερεται κανεις αν πανε να φερθουνε οπως πηγε η κακασχημη την κυριακη το απογευμα.αλλα πρεπει ολα να ειναι υπολογισμενα και προγραματισμενα και το πιο κυριο να τα κανεται σε γκομενα που ξερεται πως θα αντιδραση.γιατι μπορει να αντιδραση τελειως διαφορετικα!εγω ξερω οτι τωρα θα ειναι τσαντισμενη για 3-4 μερες και δεν θα ειναι καλο να την παρω τηλεφωνο γιατι θα μου το κλεισει.μετα θα της περασει αλλα θα το θυμαται και δεν θα ξανακανει τετοια πραγματα :2funny: :2funny: :2funny:   Υ.Γ.φωτο η θρυλικη Κορεατισα εκανα save τη φωτο απο τη σελιδα της στο βκοντακτε.
 

Συνημμένα

  • prinsessa1.jpg
    prinsessa1.jpg
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 21
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
σχετικα με την βιζα σενγγεν τις Ρωσιδας που ειπα πριν...........
ειχε παει Γαλλια η κοπελα τον Απριλιο. δεν ξερω αν ειχε ισχυ η βιζα απο τοτε! (εφυγε προχθες απο Ελλαδα)
πιθανοτατα δεν ειχε ισχυει!(εαν ηταν τουριστικη βιζα) Και σιγουρα(εφοσον παραβιασε την βιζα για πανω απο 30 μερες) θα πηρε και το προστιμο των 1200ευρω περιπου στο αεροδρομιο.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αδερφια θελω πληροφοριες για ΝΤΙΕΝΟΠΕΤΡΟΦΣΚ και ΖΠΟΡΟΖΝΙΕ
φιλος φθανει Ντιενοπετροφκ με τουρκικες αερογραμες απο κωσταντινουπολη
σε πιο ξενοδοχειο να κανει μια διανυκτερευση και την επομενη ειναι ευκολο να βρει τρενο για να παει Ζαποροζνιε?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ο συγκεκριμενος φιλος εχει αρχισει αλληλογραφια με κοπελα απο το ΖΑΠΟΡΟΖΝΙΕ και φευγει την αλλη δευτερα να τη συναντησει/ο πιο γρηγοποσ δρομος ειναι με τουρκικες αερογραμεας ΑΘΗΝΑ-ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ-ΝΤΙΕΝΟΠΕΤΡΟΦΣΚ
πρεπει ομος να διανυκτερευσει μια νυχτα ντιενοπετροφσκ
θα υπαρχει εκει ξενοδοχειο?θα μπορεσει να συνενοηθει αγγλικα?ρωσσικα δεν γνωριζει καθολου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σπυρο αυτα ειναι στην Ουκρανια.δεν εχουν σχεση με τη Ρωσσια!ξενοδοχειο θα βρει.τωρα για Αγγλικα να μιλανε στο ξενοδοχειο ολο και καποιος θα βρεθει!αν δεν ξερει Ρωσσικα ειναι χαμενος!δεν συνενοειται πουθενα!
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
πιθανοτατα δεν ειχε ισχυει!(εαν ηταν τουριστικη βιζα) Και σιγουρα(εφοσον παραβιασε την βιζα για πανω απο 30 μερες) θα πηρε και το προστιμο των 1200ευρω περιπου στο αεροδρομιο.

τι ακριβος ειναι αυτο που εγραψες παραπανω?
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
οταν εφτασαν στο αεροδρομιο, ειχαν προβλημα με τον ελενχο διαβατηριων!
δεν ειχαν χαρτια απο κρατηση ξενοδοχειου.
μετα απο τηλέφωνα απο μερος μου και συνομιλία με αστυνομικό του αεροδρομίου, αφου δόθηκαν φυσικα και τα απαραίτητα στιχεια απο μερος μου, εγινε ο σχετικος ελενχος για τα δωματια της διαμονης τους, με τον ιδιοκτητη αυτων.
και ετσι λυθηκε το θεμα.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Στην Ελλαδα κα βιζα να εχεις μπορει στην εισοδο να σε ταλαιπορισουνε.καλο ειναι να μπει στο Σενγκεν κανεις απο αλλη χωρα.Π.Χ.Γερμανια ή Ιταλια.εκει δεν ζητανε τιποτα.μονο τη βιζα ελεγχουν και τιποτα αλλο.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
εχω και γνωστο μου Ρωσο (καθαρος Ρωσος! οχι Ρωσοποντιος) που ζει στην Ελλαδα μονιμα, που εχει κοκκινη σφραγιδα στο διαβατηριο του!!!

για αυτους που δεν ξερουν το τι ειναι η κοκκινη σφραγιδα, ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Ο τυπος εχει πολλα φραγκα, οταν λεμε πολλα, ΠΟΛΛΑ!!!
ετσι η σφραγιδα ειναι για αυτον τον λογο.
Δεν χρειαζεται βιζα πουθενα και για καμια χωρα!!!
οπου θελει μπορει να παει!!! :rockon:

ετσι απλα!!!

ετσι ειναι οταν εχεις ΤΟ χρημα. :headbang:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
εχω και γνωστο μου Ρωσο (καθαρος Ρωσος! οχι Ρωσοποντιος) που ζει στην Ελλαδα μονιμα, που εχει κοκκινη σφραγιδα στο διαβατηριο του!!!

για αυτους που δεν ξερουν το τι ειναι η κοκκινη σφραγιδα, ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Ο τυπος εχει πολλα φραγκα, οταν λεμε πολλα, ΠΟΛΛΑ!!!
ετσι η σφραγιδα ειναι για αυτον τον λογο.
Δεν χρειαζεται βιζα πουθενα και για καμια χωρα!!!
οπου θελει μπορει να παει!!! :rockon:

ετσι απλα!!!

ετσι ειναι οταν εχεις ΤΟ χρημα. :headbang:
Παιδακι μου καλο μιλας σοβαρα η σου ξεφευγουνε?
Δεν υπαρχει ουδεμια αμφιβολια οτι με το χρημα κανει κανεις τα παντα.
Εγω σου λεω ομως οτι τετοιο πραγμα που λες δεν υπαρχει. Ακου κοκκινη σφραγιδα!!!! Θα παει με αυτη την κοκκινη σφραγιδα και θα μπει Αλγερια, Νιγηρια, Σαουδικη Αραβια, Ινδια, Ευρωπαικη Ενωση, ΗΠΑ. Εδω γελανε. Χα Χα χου Χα.
Πριν μερικα χρονια ημουν στη δουλεψη ενος απο τους πλουσιοτερους Ελληνες. Σε πληροφορω λοιπον οτι ετρεχε το διαβατηριο του για βιζες. (ενταξει οχι ο ιδιος φυσικα).
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
εχω και γνωστο μου Ρωσο (καθαρος Ρωσος! οχι Ρωσοποντιος) που ζει στην Ελλαδα μονιμα, που εχει κοκκινη σφραγιδα στο διαβατηριο του!!!

για αυτους που δεν ξερουν το τι ειναι η κοκκινη σφραγιδα, ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Ο τυπος εχει πολλα φραγκα, οταν λεμε πολλα, ΠΟΛΛΑ!!!
ετσι η σφραγιδα ειναι για αυτον τον λογο.
Δεν χρειαζεται βιζα πουθενα και για καμια χωρα!!!
οπου θελει μπορει να παει!!! :rockon:

ετσι απλα!!!

ετσι ειναι οταν εχεις ΤΟ χρημα. :headbang:


Τέτοια λες όταν δεν έχεις το χρήμα, αλλά έχεις το κόμπλεξ.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
αδεια παραμονης αοριστου χρονου ηθελα να πω.
βιζα θελει.
μαμακια μου στην διατύπωση.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
.....στο σαλον οπου δουλευει(τωρα πηγαινει σπανια γιατι εχει ενα γκομενο που δεν θελει να δουλευει.και δουλευει κρυφα).και λεω οτι θελω να ερθω για μια ωρα και θελω τη Ζένια (τη φιλη της)! :2funny: :2funny:μετα απο 10 λεπτα περιπου και ενω εβγαινα απο το σπιτι και ετοιμαζομουνα να παω στο σαλον.με παιρνει τηλεφωνο η κακασχημη!σιγουρα την ειχαν εισοποιησει οτι παω στο σαλον! :2funny:και μου λεει με πηρες τηλεφωνο!της απανταω ναι και δεν το σηκωνες και ειμαι καυλομενος και πρεπει να παω να  :knockinb: δεν μπορουσα να σε περιμενω :2funny:σε κανα 50 λεπτο ημουνα στη Ζενια.ηταν λιγο κομπλαρισμενη! :knockinb:πολυ ωραια.και οπως και την αλλη φορα δεν με αφηνε να την γλυψω!προς το τελος της ωρας της εκανα μασαζ και μετα αρχισα να της γλυφω τα ποδια.καυλωσε και μονη της με ρωτησε αν θελω να της γλυψω το γατακι της.μου αρεσε που ειχε σχετικα γρηγορο οργασμο και δεν κουραστικα να γλυφω.μου ειπε οτι φευγει αυριο και παει НЫЖНЫЙ НОВГОРОД απο 'κει ειναι.οταν θα ερθει μου ειπε να συναντιθουμε.η κακασχημη εχει σκασει! :2funny:αλλα της χρειαζοταν!---αυτα μπορειται να τα κανεται σε μια γυναικα που την εχεται γαμισει πολυ καλα και εχει δει οτι μετρατε.και φυσικα οχι στην αρχη της σχεσης και μονο σαν τιμωρια.αν της τα κανεται χωρις λογο δεν θα σας σεβεται.πιστευω οτι πηρε το μαθημα της!......
μιτσο γεια
πολυ καβλα τα μουνια αυτα,ειδικα το δευτερο
τι υψος ειναι?τα "τελειωματα " εκει που πας,αν θες ειναι κ στη φατσα,η μονο με καποτες οπως τελειωσεις η με /΄μαλακια"?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μιτσο γεια
πολυ καβλα τα μουνια αυτα,ειδικα το δευτερο
τι υψος ειναι?τα "τελειωματα " εκει που πας,αν θες ειναι κ στη φατσα,η μονο με καποτες οπως τελειωσεις η με /΄μαλακια"?
κοντα στο 170.με καποτες.τωρα αν τη συναντισω και την  :knockinb: σπιτι μου μπορω και χωρις.αλλα λεω ασε καλητερα μη δινω μετα 10.000-15.000 ρουβλια για φαρμακα.παντος και ωραια  :knockinb: και την εσπασα στην κακασχημη!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αυτό το θέμα πρεπεί να διαγραφεί,δεν μπορώ ζηλεύω όποτε διαβάζω!!! :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κοντα στο 170.με καποτες.τωρα αν τη συναντισω και την  :knockinb: σπιτι μου μπορω και χωρις.αλλα λεω ασε καλητερα μη δινω μετα 10.000-15.000 ρουβλια για φαρμακα.παντος και ωραια  :knockinb: και την εσπασα στην κακασχημη!
KAI GAMO TOTE EINAI EIDIKA TO 2 :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
DEN ENNOW ΓΑΜΗΣΙ "ΧΩΡΙΣ" :headbang:ΕΝΝΟΩ μετα το γαμησι :fuck1:,οταν ειναι να χυσεις,να βγαλεις την καποτα και να "τελειωσεις" στη φατσα,εγω το κανω συνεχεια,αλλα δεν ειναι επαγγελματιες αυτες edo :rockon: :rockon: :rockon:
ΚΑΙ ΣΕ ΞΑΝΑ-ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ,αν το ιδιο γινεται εκει στα /΄σαλον" δηλ αν μπορεις να  "τελειωνεις" στο πρωσοπο η στομα :dancing: :dancing: :dancing:,μετα το γαμησι με την καποτα-οποσδηποτε-PANIALI SEITSAS TAVARITS? :grin:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
DEN ENNOW ΓΑΜΗΣΙ ΧΩΡΙΣ :headbang:ΕΝΝΟΩ μετα το γαμησι :fuck1:,οταν ειναι να χυσεις,να βγαλεις την καποτα και να "τελειωσεις" στη φατσα,εγω το κανω συνεχεια,αλλα δεν ειναι επαγγελματιες αυτες :rockon: :rockon: :rockon:
ΚΑΙ ΣΕ ΞΑΝΑ-ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ,αν το ιδιο γινεται εκει στα /΄σαλον" δηλ αν μπορεις να τις τελειωνεις στο πρωσοπο η στομα :dancing: :dancing: :dancing:,μετα το γαμησι με την καποτα-οποσδηποτε-PONIALI SEITSAS? :grin:


Μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι στα σαλόν της Αγίας Πετρούπολης CIF (come in face) ή CIM (come in mouth) όπως λες εσύ, δεν γίνεται ποτέ και με τίποτα.

Κρίμα γιατί και εμένα μου αρέσει πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom