Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι στα σαλόν της Αγίας Πετρούπολης CIF (come in face) ή CIM (come in mouth) όπως λες εσύ, δεν γίνεται ποτέ και με τίποτα.

Κρίμα γιατί και εμένα μου αρέσει πολύ.
ΕΜΑΘΑ Κ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΝΕΑΡΧΕ,με τις συντομογραφιες εννοω,τα αλλα κι εγω πιστευω δυσκολο να γινεται ,αλλα η ελπιδα παντα "ζει" μεσα μας
μπορεις να βαλεις κι αλλες-ΒΑΣΙΚΕΣ-συντομογραφιες,τις βλεπω συχνα σε ξενα σαιτ κ δεν ξερω τι σημαινουν
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ΕΜΑΘΑ Κ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΝΕΑΡΧΕ,με τις συντομογραφιες εννοω,τα αλλα κι εγω πιστευω δυσκολο να γινεται ,αλλα η ελπιδα παντα "ζει" μεσα μας
μπορεις να βαλεις κι αλλες-ΒΑΣΙΚΕΣ-συντομογραφιες,τις βλεπω συχνα σε ξενα σαιτ κ δεν ξερω τι σημαινουν


Θα τα βρεις όλα εδώ:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
αδεια παραμονης αοριστου χρονου ηθελα να πω.
βιζα θελει.
μαμακια μου στην διατύπωση.
Μην βιαζεσαι να γραψεις οτιδηποτε.Ακαταλαβιστηκα τα λες.Μια λες κοκκινη σφραγιδα,μια λες αδεια παρομονης αοριστου χρονου και μαλιστα τα επισημαινεις κιολας!

Σχετικα με το προστιμο (που πιθανον θα εχει η φιλη σου) τι δεν καταλαβες?

Κανονικα στην Ελλαδα εαν δεν εχεις Voucher (κρατηση ξενοδοχειου) γινετε αρνηση εισοδου και σε στελνουν στην χωρα σου,επειδη δεν δικαιολογεις την διαμονη σου στην Ελλαδα.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Μην βιαζεσαι να γραψεις οτιδηποτε.Ακαταλαβιστηκα τα λες.Μια λες κοκκινη σφραγιδα,μια λες αδεια παρομονης αοριστου χρονου και μαλιστα τα επισημαινεις κιολας!

Σχετικα με το προστιμο (που πιθανον θα εχει η φιλη σου) τι δεν καταλαβες?

Κανονικα στην Ελλαδα εαν δεν εχεις Voucher (κρατηση ξενοδοχειου) γινετε αρνηση εισοδου και σε στελνουν στην χωρα σου,επειδη δεν δικαιολογεις την διαμονη σου στην Ελλαδα.

εσυ τι δεν καταλαβες?
με την κοκκινη σφραγιδα που εχει το διαβατιριο του περνει ευκολα βιζα και παραμονη αοριστου χρονου.
απο την στιγμη που δεν επιβαρινεις την οικονομια του κρατους που θα πας γιατι να μην σε δεχτει??? ισα ισα τους δινεις και χρηματα απο αυτα που εχεις.

σχετικα με το Voucher (κρατηση ξενοδοχειου) ειναι σωστο αυτο που γραφεις.
απλα στην περίπτωση της φιλης μου (τρια ατομα ειναι) εγινε οπως τα εγραψα παραπανω.

με το προστιμο δεν καταλαβα το ποτε σου το βαζουνε το προστιμο.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Πρόστιμο επιβάλεται :
α) εαν εξερχεσαι από την Ελλάδα ΧΩΡΙΣ να έχεις άδεια εισόδου και
β) εαν εχεις παραβιάσει (έστω και για μια ημέρα) τις ημέρες που γράφει η βίζα σου.

Τα περί κόκκινης σφραγίδας είναι μυθεύματα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Απο το Σεπτεμβρη η ζωη των εργατων του εργοστασιου θα δυσκολεψει.η δοιηκηση του εργοστασιου θα βαλου προγραμμα 20ωρη βδομαδα εργασιας αντι για 40ωρη που ειναι τωρα.αυτο θα διαρκεσει μεχρι το Φεβρουαριο.οι δε εργατες δεν θα πληρωνονται οταν δεν θα δουλευει το εργοστασιο δηλαδη θα παιρνουν 2 φορες λιγοτερα λεφτα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......τωρα οι συνθηκες εργασιας στον κεντρικο τομεα του εργοστασιου εχουν ως εξης.οι εργατες ερχονται στο εργοστασιο μονο 2 βδομαδες το μηνα σε μια μονο βαρδια.αλλα για της 2 βδομαδες που δεν ερχονται πληρονονται τα 2/3 του μισθου τους.αλλα απο το Σεπτεμβρη το εργοστασιο θα σταματισει να τους πληρωνει αυτα τα 2/3.συμφωνα με τη δοιηκηση του εργοστασιου το εργοστασιο θα προβει σε αυτες της μργαλες μειωσεις αν δεν αλλαξει τιποτα μεχρι τοτε στην αγορα αυτοκηνιτου.(πολυ δυσκολο να αλλαξει τιποτα).περσι το εργοστασιο Авто ВАЗ παρηγαγε 622.000 αυτοκινητα.φετος θα παραγει περιπου 260.000-300.000 .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτα τα νεα απο το μεγαλητερο εργοστασιο παραγωγης αυτοκηνιτων της Ρωσσιας.το εργοστασιο  ИЖ που μεχρι το 2005 παρηγαγε το ИЖ-2126 και μεχρι πριν λιγους μηνες παρηγαγε το KIA SPECTRA παραμενει απο καιρο κλειστο.και οι 5000+ εργατες ειναι προς απολυση.το εργοστασιο ГАЗ μειωσε την παραγωγη του κατα 78%.και οι εμποροι αυτοκηνιτων μειωνουν τα κερδη τους για να αντιμετοπισουν την κριση.---συμφωνα με ενα αλλο αρθρο στην ιδια σελιδα.η τιμη στα εισαγωμενα αυτοκινητα μειωθηκε κατα 1,96% και ολοι οι εμποροι εχουν απουλητα μοντελα του 2008.---ειδα πριν λιγες μερες στο μετρο μια διαφημιση αυτοκηνιτων KIA PICANTO απο 299.000 ρουβλια.με εισοτημια 43.4 ρουβλια το Ευρω ειναι 6890 Ευρω περιπου.πριν την κριση το KIA PICANTO πολουνταν απο 275.000 ρουβλια.με εισοτημια 34.5 που ηταν τοτε κοστιζε 7970 Ευρω!οποτε φτηνηνε αρκετα σε Ευρω!.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....σημερα ο Πουτην πηγε στη Μοσχα σε ενα απο τα μαγαζια της αλυσιδας ПЕРЕКРЕСТОК (η σημασια της λεξης ειναι σταυροδρομι).του εκανε εντυποση η τιμη του χοιρηνου κρεατος (στη Ρωσσια το χοιρηνο ειναι το ακριβοτερο κρεας :rockon:) που κοστιζε 360 Ρουβλια το κιλο (10.5 Ευρω).οταν ρωτησε την τιμη αγορας του απο το μαγαζι του ειπαν οτι ειναι 170 ρουβλια (4.92 Ευρω)!!!!!!τους ειπε ε,καλα πουλατε το κρεας με κερδος 120%????ο μαναντζερ του απαντησε γιατι πολυ ειναι 120%???? :rockon: :rockon:---αυτα για να παρεται μια ιδεα πως δουλευει η Ρωσσικη οικονομια!!!!!και γιατι η Ρωσσια ειναι τοσο ακριβη και παει κατα διαολου!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
με την κοκκινη σφραγιδα που εχει το διαβατιριο του περνει ευκολα βιζα και παραμονη αοριστου χρονου.
απο την στιγμη που δεν επιβαρινεις την οικονομια του κρατους που θα πας γιατι να μην σε δεχτει??? ισα ισα τους δινεις και χρηματα απο αυτα που εχεις.
Kαλυτερα οταν δεν ξερουμε κατι σιγουρα να μη μιλαμε για κοκκινες σφραγιδες και πρασινα αλογα.

Τα αλλα για την οικονομια κλπ πανε πεστα στα σημεια εισοδου τις χωρας.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Russian Vodka
 

Συνημμένα

  • russian-classic.jpg
    russian-classic.jpg
    83,8 KB · Εμφανίσεις: 28

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Λένε ότι η Πουτίνκα είναι η πιο δημοφιλής Βότκα στη Ρωσία.
Δε ξέρω.
 

Συνημμένα

  • vodka_putinka.jpg
    vodka_putinka.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 43

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια,σε κανενα μηνα θα ειμαι στην Μοσχα.Που θα βρω σε στυλ studio ΄?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Λένε ότι η Πουτίνκα είναι η πιο δημοφιλής Βότκα στη Ρωσία.
Δε ξέρω.
αρκετα δημοφιλης.αλλα πιστευω η Russkii Standard ειναι πιο γνωστη.η Πουτινκα ειναι μια απλη Βοτκα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια,σε κανενα μηνα θα ειμαι στην Μοσχα.Που θα βρω σε στυλ studio ΄?
διαβασε αν εχεις χρονο της πιο πισω σελιδες.δυστηχως στη Ρωσσια ειναι ολα κρυφα αν δεν ξερεις δεν θα βρεις τιποτα.φανερο δεν εχει τιποτα.
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
δεν βρηκα κατι με το ψαξιμο μου.Αν μπορει καποιος να βοηθησει και να γραψει 2-3 διευθυνσεις απο κατι που προτεινει στο κεντρο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
!η μια ειναι Βολε'ι'μπολιστρια 1,87 υψος.---
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
να παρε και μια παλια φωτο!μεχρι και λουρακια τους βαζω!παρε να βλεπεις! :2funny:για να σου κλεισω το στομα! :2funny:ςχω και μαρτηρες αλλα ΣΤΙς 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡ ο CHAVALLIER FIDEL και ο PITSILISTIS αν μετραω ή οχι θα το γραψουνε και αυτοι!δε νομιζω οτι οι γκομενες μου ειναι μικροαστες με μετρια εμφανιση!και δε νομιζω οτι πιστευει το ιδιο και κανεις αλλος?---εγω δεν λεω μεγαλα λογια και τα πιστευω μου δεν τα αλλαζω!ειχα πει κατι και εξακολουθω να το λεω:δεν θα θελα ποτέ να γεννηθω ΕΛΕΗΝΙΔΑ,ΑΡΑΠΗς ή Ρωσσος!Ελεηνιδα γιατι οι αντρες θα τρεχαν πισω απο τις ξενες και θα ημουνα μια λυση αναγκης.Αραπης γιατι θα ειμουνα αξιολυπητος και θα ντρεπομουνα οτι ειμαι αραπης.και Ρωσσος γιατι οι γυναικες δεν θα με θελανε και θα ηταν για μενα ενα μεγαλο μειονεκτημα και παλι υποτημιτικα θα ενιωθα!!!μονο το οτι εισαι Ελεηνιδα σε λυπαμαι!αφου ειμαι κλοουν γιατι ασχολισε μαζι μου?---ξερω θα μου πεις οτι τους δινω λεφτα!στο Μακ Ντοναλντς της πηγαινω!και τρωμε :2funny:παρε φωτο να με θαυμαζεις.και κοιτα να μαζεψεις καλη προικα για να βρεις γαμπρο με 2-3 διαμερισματα ολο και καποιον θα βρεις!και μην ασχολεισε μαζι μου! :2funny: γιατι στην εποχη μας Ελληνιδα χωρις προικα μενει στο ραφι! :2funny:
 

Συνημμένα

  • louraki.jpg
    louraki.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 30

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
άσχετο,αλλά επειδή μ φαίνεται βλέπω
μια διαφορά στα κιλά,πιο πολλές επιτυχίες
είχες αδύνατος ή γεματούλης;
όσο παράλογο κ αν ακουστεί αυτό π θα πω,
τα παραπανίσια κιλά σου πάνε περισσότερο..
busty, πιο αρρενωπός κ έτσι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom