Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε dimitrakis29  μάγκα μου σε ζηλεύω!!! :headbang:
Χωρίς να θέλω να σε θύξω είσαι ο μέσος Ελληνάς άντρας και γαμάς μουνάρες(εμείς εδώ τέτοιες χαρές μόνο με χρήμα χοντρο)!!! :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν βρηκα κατι με το ψαξιμο μου.Αν μπορει καποιος να βοηθησει και να γραψει 2-3 διευθυνσεις απο κατι που προτεινει στο κεντρο.
φιλε μου με συγχωρεις που δεν σου εγραψα αλλα επρεπε να απντισω στην Ελεηνιδα :2funny:σε συμβουλεψα να διαβασεις το Thread στις πιο παλιες σελιδες.αλλα καταλαβαινω οτι μπορει να μην εχεις χρονο.ή να βαριεσαι (γιατι οντως πολλες βλακειες εχει μεσα).αν εννοεις διευθυνσεις ιντερνετ θα σου προτεινα ρο  ΠΡΟΣΕΧΕ ομως οι Φωτο δεν ειναι αληθηνες (90% θα ελεγα)!αν εννοεις διευθυνσεις που ειναι τα σαλόν.δεν ειναι οπως στην Ελλαδα φανερα.παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε τη διευθυνση.οταν πας στη διευθυνση τους ξαναπαιρνεις τηλεφωνο και σου λενε ποιο κουδουνι να χτυπισεις.φυσικα αν δεν μιλας Ρωσσικα δεν μπορεις να συνεννοηθεις!αν και η Μοσχα δεν εχει πολλα σαλον.οι γκομενες στεκονται στο δρομο σε μερικα σημεια (συνηθως στον περιφεριακο).σταματας και βγαινουν απο γυρω γυρω καμια 200αρια γκομενες!εκει αν πας με καποιον που ξερει μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες μιλαμε για 120-150 Ευρω για ολο το βραδυ!τοσα ειχαμε δωσει οταν ειχα παει με κατι Ιταλους που συνεχεια παιρνουν απο ΄κει.για να παρεις μια ιδεα διαβασε της σελιδες αυτου του Thread 154 και 155 που ειχαμε παει με τον Lefteri 38 οταν ειχε ερθει σε ενα απο τα σαλον Φωτομοντελι.ελπιζω να σε κατατοπισα λιγακι σχετικα με το τι παιζεται με τον αγοραιο ερωτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
άσχετο,αλλά επειδή μ φαίνεται βλέπω
μια διαφορά στα κιλά,πιο πολλές επιτυχίες
είχες αδύνατος ή γεματούλης;
όσο παράλογο κ αν ακουστεί αυτό π θα πω,
τα παραπανίσια κιλά σου πάνε περισσότερο..
busty, πιο αρρενωπός κ έτσι..
και ομως συμβαινει το αντιθετο!γεματουλης ειχα πολυ λιγοτερες επυτηχιες!τωρα καμακωνω πιο ευκολα!
Φίλε dimitrakis29  μάγκα μου σε ζηλεύω!!! :headbang:
Χωρίς να θέλω να σε θύξω είσαι ο μέσος Ελληνάς άντρας και γαμάς μουνάρες(εμείς εδώ τέτοιες χαρές μόνο με χρήμα χοντρο)!!! :grin:
ναι ετσι ειναι ειμαι μεσος Ελληνας.η μονη διαφορα ειναι οτι ειμαι εδω κοντα 17 χρονια και εκτος απο τη γλωσσα ξερω και τη νοοτροπια τους και πως σκεφτονται.ισως η μονη διαφορα που μπορει να εχω απο το μεσο Ελληνα ειναι στην ανωμαλια και οτι καμακωνω συνεχεια.(ετσι λενε οσοι με ξερουν).γι αυτο και εγινα Πορνομεταναστης!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
και ομως συμβαινει το αντιθετο!γεματουλης ειχα πολυ λιγοτερες επυτηχιες!τωρα καμακωνω πιο ευκολα!ναι ετσι ειναι ειμαι μεσος Ελληνας.η μονη διαφορα ειναι οτι ειμαι εδω κοντα 17 χρονια και εκτος απο τη γλωσσα ξερω και τη νοοτροπια τους και πως σκεφτονται.ισως η μονη διαφορα που μπορει να εχω απο το μεσο Ελληνα ειναι στην ανωμαλια και οτι καμακωνω συνεχεια.(ετσι λενε οσοι με ξερουν).γι αυτο και εγινα Πορνομεταναστης!
Φαντάζομαι είναι και κομματάκι πιο απελευθερωμενές οι Ρωσίδες(ρητορική ερώτηση);! :grin: :think:
Επίσης πιστεύω τα όσα λες αφορούν και γκόμενες όχι μόνο επαγγελματίες;;; :huh: :huh:
2 τελευταία:
Πρώτον όταν έρχεσαι Ελλάδα πώς την παλεύεις;! :cheesy: :think:
Δευτερόν το στυλ και οι γνώσεις σου εδώ πιστεύεις έχουν τα ίδια αποτελέσματα(δηλαδή κάνει η Ρωσία τον άντρα γαμιά ή ο γαμιάς την Ρωσία);;;;;;!!!! :dancing:
Y.Γ.Αυτά και την καληνύχτα μου,γμτ την τύχη μου την Ελληνική γμτ!!! :headbang: :headbang: :tickedoff:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φαντάζομαι είναι και κομματάκι πιο απελευθερωμενές οι Ρωσίδες(ρητορική ερώτηση);! :grin: :think:
Επίσης πιστεύω τα όσα λες αφορούν και γκόμενες όχι μόνο επαγγελματίες;;; :huh: :huh:
2 τελευταία:
Πρώτον όταν έρχεσαι Ελλάδα πώς την παλεύεις;! :cheesy: :think:
Δευτερόν το στυλ και οι γνώσεις σου εδώ πιστεύεις έχουν τα ίδια αποτελέσματα(δηλαδή κάνει η Ρωσία τον άντρα γαμιά ή ο γαμιάς την Ρωσία);;;;;;!!!! :dancing:
Y.Γ.Αυτά και την καληνύχτα μου,γμτ την τύχη μου την Ελληνική γμτ!!! :headbang: :headbang: :tickedoff:
οι Ελεηνιδες να δεις τι απελευθερομενες που ειναι στο εξωτερικο :2funny:θα αηδιασεις μαζι τους.μια Ρωσσιδα που σεβεται τον εαυτο της δεν θα παει ποτε με Αραβα Ινδο κλπ. οι Ελληνιδες εδω ολες εχουν στην καλητερη περιπτωση Τουρκους.αλλα οι περισσοτερες πανε με Ινδους και Αραβες.μιλαμε για ζωα απο φοιτητικες εστιες!που τους κοιτανε με λυπηση οι γκομενες.---πιστευω οτι αν καποιος γινει πορνομεταναστης μετα απο 4-5 χρονια αποκτα μια καλη πειρα θα ελεγα και μπορει να εχει επυτηχιες.(4-5 χρονια αν δεν ειναι μονο με τους Ελληνες!γιατι υπαρχουν φοιτητες (η καλητερα υπηρχαν.τωρα πια δεν εχει) που μονο μεταξυ τους παρεα κανουν και δεν πανε πουθενα) Ελλαδα ερχομαι 2 φορες το χρονο απο 10-12 μερες την καθε φορα οποτε δεν προλαβαινω να κανω και τιποτα.πηγαινω Φυλης 4-5 φορες και ετσι αντεχω :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Λοιπόν για να μη λέγονται μαλακίες τον Δημητράκη κάποια άτομα τον ξέρουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. Αυτά που λέει είναι ΓΚΑΡΑΝΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. Για να μη χάφτετε τι λέει ο κάθε καμένος κομπλέξας που δεν έχει πως να σκοτώσει την ώρα του.

Τώρα το τι γίνεται εδώ φίλε στη χώρα της μαλακίας άστο. Δεν είναι το νορμάλ και δεν είναι κριτήριο για το τι είναι το κανονικό. Εδώ τα πράγματα είναι από άλλο ανέκδοτο άστο.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπόν για να μη λέγονται μαλακίες τον Δημητράκη κάποια άτομα τον ξέρουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. Αυτά που λέει είναι ΓΚΑΡΑΝΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. Για να μη χάφτετε τι λέει ο κάθε καμένος κομπλέξας που δεν έχει πως να σκοτώσει την ώρα του.

Τώρα το τι γίνεται εδώ φίλε στη χώρα της μαλακίας άστο. Δεν είναι το νορμάλ και δεν είναι κριτήριο για το τι είναι το κανονικό. Εδώ τα πράγματα είναι από άλλο ανέκδοτο άστο.
Και σήμερα το 21ο αιώνα,φαντάσου την δεκαετία του 70 και 80!!! :grin:
Ρε και εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά τον dimitraki29 πάντα τον πίστευα(ελπίζω αν ποτέ βρεθώ Ρωσσία να με ξεναγήσει)!!! :sunglasses:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φιλαράκι κάνε ταξίδια εξωτερικό  σε διάφορες χώρες να βλέπεις από μόνος σου. Και να σχηματίσεις τη δική σου γνώμη σύμφωνα με τα πιστεύω σου και την ιδιοσυγκρασία σου. Μη μασάς τι σου λένε διάφοροι.
 

Επισκέπτης
Φιλαράκι κάνε ταξίδια εξωτερικό  σε διάφορες χώρες να βλέπεις από μόνος σου. Και να σχηματίσεις τη δική σου γνώμη σύμφωνα με τα πιστεύω σου και την ιδιοσυγκρασία σου. Μη μασάς τι σου λένε διάφοροι.

μια κουβεντα να το λες!

Ασε που οταν γυριζεις καθε φορα θα παθαινεις χ3 φορες καταθλιψη οταν θα αντικριζεις τις ξινισμενες φατσες των ελεινιδων πισω >:(
 

Επισκέπτης
Φιλαράκι κάνε ταξίδια εξωτερικό  σε διάφορες χώρες να βλέπεις από μόνος σου. Και να σχηματίσεις τη δική σου γνώμη σύμφωνα με τα πιστεύω σου και την ιδιοσυγκρασία σου. Μη μασάς τι σου λένε διάφοροι.

Σωστά τα λέει ο Σεβαλιέρ πηγαίντε να δείτε τι παίζει κάντε και κανα κοννέ με κανα Ρωσιδακι γιατί μόνοι χωρίς Ρωσικά δύσκολα κυκλοφοράτε..

Φιλε καλά να περάσεις στη Πετρούπολη αναμένουμε εντυπώσεις  :thumbsup:και φωτορεπορτάζ του Πιτσι απο Ρωσίδια  :lheel:  :tits2:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Σωστά τα λέει ο Σεβαλιέρ πηγαίντε μόνοι σας κάντε και κανα κοννέ με κανα Ρωσιδακι γιατί μόνοι χωρίς Ρωσικά δύσκολα κυκλοφοράτε..

Φιλε καλά να περάσεις στη Πετρούπολη αναμένουμε εντυπώσεις  :thumbsup:και φωτορεπορτάζ του Πιτσι απο Ρωσίδια  :lheel:  :tits2:

εννοείται φίλε! Πολύ φωτορεπορτάζ! Την άλλη βδομάδα φεύγουμε!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αγαπητοί φίλοι, σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας και την ανταπόκρισή σας.
Στη Ρωσία πηγαίνουμε για να δούμε όσο το δυνατόν περισσότερα πράγματα, και αξιοθέατα, αλλά και να κάνουμε νυχτοπερπατήματα. Και γιατί όχι και λίγη περιπέτεια,να έρθουμε σε επαφή με τους ντόπιους, αλητεία με την καλή έννοια. Όλοι οι γνωστοί μας  όμως προσπαθούν να μας αποτρέψουν.  Τα ψώνια δε μας ενδιαφέρουν ιδιαίτερα, εννοώ αυτά που έχουν να κάνουν με ακριβό ντύσιμο κλπ... Αλλά ως λάτρεις της ρώσικης μουσικής και κουλτούρας, σίγουρα θα παίξουν!
Υπάρχουν κάποιες περιοχές , στυλ ομόνοια και πέριξ, ή στυλ ζεφύρι ή μενίδι που είναι προς αποφυγήν;  Σε  προάστια ας πούμε της πόλης.
Επίσης τι κινδύνους θα μπορούσε να συναντήσει κάποιος /α σε μικρότερες πόλεις; (όπως είπε ο punter  εκτός των μεγάλων πόλεων δε συνιστάται να πας).
Συγνώμη αν σας κούρασα! Και περιμένω τις απαντήσεις σας!
Yelena

Αγαπητό μέλος Yelena.Ο τίτλος του θρεντ είναι "Ρωσία, sex & vodka" .Ως εκ τούτου , δε μιλάμε γενικώς για τη Ρωσία, εν είδη ταξιδιωτικού οδηγού ούτε διδάσκουμε πατριδογνωσία. Το θέμα είναι συγκεκριμένο και έχει να κάνει με μια συγκεκριμένη όψη της χώρας αυτής. Επομένως, καλό θα ήταν να απευθυνθείς κάπου αλλού για να καλύψεις τις όποιες απορίες σου. Εδώ δυστυχώς δεν είναι ο κατάλληλος χώρος. Κατόπιν αυτών τα μηνύματά σου θα διαγραφούν. Θα σε παρακαλούσα να μην ξαναγράψεις εδώ.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να παρε και μια παλια φωτο!μεχρι και λουρακια τους βαζω!παρε να βλεπεις! :2funny:για να σου κλεισω το στομα! :2funny:ςχω και μαρτηρες αλλα ΣΤΙς 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡ ο CHAVALLIER FIDEL και ο PITSILISTIS αν μετραω ή οχι θα το γραψουνε και αυτοι!δε νομιζω οτι οι γκομενες μου ειναι μικροαστες με μετρια εμφανιση!και δε νομιζω οτι πιστευει το ιδιο και κανεις αλλος?---εγω δεν λεω μεγαλα λογια και τα πιστευω μου δεν τα αλλαζω!ειχα πει κατι και εξακολουθω να το λεω:δεν θα θελα ποτέ να γεννηθω ΕΛΕΗΝΙΔΑ,ΑΡΑΠΗς ή Ρωσσος!Ελεηνιδα γιατι οι αντρες θα τρεχαν πισω απο τις ξενες και θα ημουνα μια λυση αναγκης.Αραπης γιατι θα ειμουνα αξιολυπητος και θα ντρεπομουνα οτι ειμαι αραπης.και Ρωσσος γιατι οι γυναικες δεν θα με θελανε και θα ηταν για μενα ενα μεγαλο μειονεκτημα και παλι υποτημιτικα θα ενιωθα!!!μονο το οτι εισαι Ελεηνιδα σε λυπαμαι!αφου ειμαι κλοουν γιατι ασχολισε μαζι μου?---ξερω θα μου πεις οτι τους δινω λεφτα!στο Μακ Ντοναλντς της πηγαινω!και τρωμε :2funny:παρε φωτο να με θαυμαζεις.και κοιτα να μαζεψεις καλη προικα για να βρεις γαμπρο με 2-3 διαμερισματα ολο και καποιον θα βρεις!και μην ασχολεισε μαζι μου! :2funny: γιατι στην εποχη μας Ελληνιδα χωρις προικα μενει στο ραφι! :2funny:
εισαι αρχηγος!  :thumbsup:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
να παρε και μια παλια φωτο!μεχρι και λουρακια τους βαζω!παρε να βλεπεις! :2funny:για να σου κλεισω το στομα! :2funny:ςχω και μαρτηρες αλλα ΣΤΙς 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡ ο CHAVALLIER FIDEL και ο PITSILISTIS αν μετραω ή οχι θα το γραψουνε και αυτοι!δε νομιζω οτι οι γκομενες μου ειναι μικροαστες με μετρια εμφανιση!και δε νομιζω οτι πιστευει το ιδιο και κανεις αλλος?---εγω δεν λεω μεγαλα λογια και τα πιστευω μου δεν τα αλλαζω!ειχα πει κατι και εξακολουθω να το λεω:δεν θα θελα ποτέ να γεννηθω ΕΛΕΗΝΙΔΑ,ΑΡΑΠΗς ή Ρωσσος!Ελεηνιδα γιατι οι αντρες θα τρεχαν πισω απο τις ξενες και θα ημουνα μια λυση αναγκης.Αραπης γιατι θα ειμουνα αξιολυπητος και θα ντρεπομουνα οτι ειμαι αραπης.και Ρωσσος γιατι οι γυναικες δεν θα με θελανε και θα ηταν για μενα ενα μεγαλο μειονεκτημα και παλι υποτημιτικα θα ενιωθα!!!μονο το οτι εισαι Ελεηνιδα σε λυπαμαι!αφου ειμαι κλοουν γιατι ασχολισε μαζι μου?---ξερω θα μου πεις οτι τους δινω λεφτα!στο Μακ Ντοναλντς της πηγαινω!και τρωμε :2funny:παρε φωτο να με θαυμαζεις.και κοιτα να μαζεψεις καλη προικα για να βρεις γαμπρο με 2-3 διαμερισματα ολο και καποιον θα βρεις!και μην ασχολεισε μαζι μου! :2funny: γιατι στην εποχη μας Ελληνιδα χωρις προικα μενει στο ραφι! :2funny:
Δημητρακη keep walking!!!!!!!!!!! και μην ασχολησε με κανεναν. Τι πας να αποδειξεις?
Εγω ειναι μια απο τις λιγες φορες που δεν σε ζηλευω. Ειμαι σε μερος εξωτικο, και περναω μουρλια :knockinb: :knockinb: :knockinb:. Δες το ΡΜ σου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη keep walking!!!!!!!!!!! και μην ασχολησε με κανεναν. Τι πας να αποδειξεις?
Εγω ειναι μια απο τις λιγες φορες που δεν σε ζηλευω. Ειμαι σε μερος εξωτικο, και περναω μουρλια :knockinb: :knockinb: :knockinb:. Δες το ΡΜ σου
ναι το ειδα.ωραια τα εξωτικα μερη αλλα εγω δεν μπορω τη ζεστη! :headbang:.----ειναι φυσικο να με μισουνε οι Ελεηνιδες.της αφηνω στη δυστηχια τους! :2funny: :2funny:
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου με συγχωρεις που δεν σου εγραψα αλλα επρεπε να απντισω στην Ελεηνιδα :2funny:σε συμβουλεψα να διαβασεις το Thread στις πιο παλιες σελιδες.αλλα καταλαβαινω οτι μπορει να μην εχεις χρονο.ή να βαριεσαι (γιατι οντως πολλες βλακειες εχει μεσα).αν εννοεις διευθυνσεις ιντερνετ θα σου προτεινα ρο  ΠΡΟΣΕΧΕ ομως οι Φωτο δεν ειναι αληθηνες (90% θα ελεγα)!αν εννοεις διευθυνσεις που ειναι τα σαλόν.δεν ειναι οπως στην Ελλαδα φανερα.παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε τη διευθυνση.οταν πας στη διευθυνση τους ξαναπαιρνεις τηλεφωνο και σου λενε ποιο κουδουνι να χτυπισεις.φυσικα αν δεν μιλας Ρωσσικα δεν μπορεις να συνεννοηθεις!αν και η Μοσχα δεν εχει πολλα σαλον.οι γκομενες στεκονται στο δρομο σε μερικα σημεια (συνηθως στον περιφεριακο).σταματας και βγαινουν απο γυρω γυρω καμια 200αρια γκομενες!εκει αν πας με καποιον που ξερει μπορεις να πετυχεις πολυ καλες τιμες μιλαμε για 120-150 Ευρω για ολο το βραδυ!τοσα ειχαμε δωσει οταν ειχα παει με κατι Ιταλους που συνεχεια παιρνουν απο ΄κει.για να παρεις μια ιδεα διαβασε της σελιδες αυτου του Thread 154 και 155 που ειχαμε παει με τον Lefteri 38 οταν ειχε ερθει σε ενα απο τα σαλον Φωτομοντελι.ελπιζω να σε κατατοπισα λιγακι σχετικα με το τι παιζεται με τον αγοραιο ερωτα.


Ευχαριστω.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη, δε κουνιέται τίποτα!
Μου φαίνεται το ρούβλι σταθεροποιημένο.
 

Συνημμένα

  • roubli.jpg
    roubli.jpg
    13,2 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
επεσε λιγακι πριν 4-5 μερες ειχε 43,2.αυτες οι διακιμανσεις ειναι πολυ μικρες.δηλαδη στα 200- Ευρω που αλλαζω  συνηθως ειναι 160 ρουβλια περιπου.το ρουβλι επεσε γιατι επεσε και το πετρελαιο λιγακι.η εισοτημια του ρουβλιου ειναι αμεσα συνδεδεμενη με της διεθνες τιμες του πετρελαιου.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
επεσε λιγακι πριν 4-5 μερες ειχε 43,2.αυτες οι διακιμανσεις ειναι πολυ μικρες.δηλαδη στα 200- Ευρω που αλλαζω  συνηθως ειναι 160 ρουβλια περιπου.το ρουβλι επεσε γιατι επεσε και το πετρελαιο λιγακι.η εισοτημια του ρουβλιου ειναι αμεσα συνδεδεμενη με της διεθνες τιμες του πετρελαιου.
EPESE ΤΟ ΠΕΤΡΑΙΛΑΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥς ακριβηναν τη βενζινη,και βγαινει,τα βλεπω στην ERT-WORLD,ΔΕΝ ξερω αν τα βλεπεις κ εσυ,και βγαινει ενασ φλουφλης ΧΑΤΖΙΔΑΚΙΣ η πωσ λεγετε κ λεει λογικα ακριβηνε γιατι κλπ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΤΟΝ ΞΑΝΑΨΗΦΙΖΟΥΝΕ
αυτο για να μην λες τους μολδαβους ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΜΑΛΑΚΕΣ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ κ μην μου την πεσει κανεις πως κ τι,ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ 99 ΔΕΝ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΨΗΦΙΖΩ,ας "χαθει" η ψηφος,ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom