Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
1)η εικονα του αβαταρ ειναι απο το ιντερνετ
2)κουβα προτιμω πιο σοκολατενιες και
3)οι ενασχολησεις μου με το ρωσσικο τομεα ηταν πριν ασχοληθω με το νησι στη καραιβικη
η πρωτη μου ρωσιδα ηταν τυχαια η αδελφη του τσακαλιδη που επεζε στην αεκ τοτε το 2000 αν θυμουνται η παλιοτεροι
την ειχα καμακωσει στο γυμναστηριο/φυσικα αγνοοντας οτι ηταν η αδερφη του συγκεκριμενου
ετσι μετα πηγα ρωσσια στο σοτσι και κολλησα το μικροβιο
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις παλαιψει με ολους τους ωκεανους και τα κυματα.
Τελικα που ειναι το καλυτερο serfing??
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ξερετε το επομενο βημα?
ΙΖΙ ΚΟΥΛ λιμνη με αλμυρο νερο στο κυργυσταν
εχει ξενοδοχειο πανω στη λιμνη που πανε αρκρτοι ρωσοι που μενουν κεντρικη ρωσσια
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
σπυρο καλησπερα
ασχετο αλλα ουσιωδες,αυτες τις μουναρες που φαινονται στο αβαταρ σου ,τις εχεις παρει?η ειναι απο καποια εικονα αλλου στην κουβα
γιατι αν κουβα γαμας τετοιες,δεν μπορω να καταλαβω τι ψαχνεις στο καζαν και λοιπες μαλακιες,οπως και εμεις δηλαδη!!!!!!!!
Σωστος και εγω ρωτησα το ιδιο.
Οσο για κατι Αργκαν που το παιζουν ηρωες Σερβοι ανω ειναι Αλβανοι
Περιττω των περιτωματων την αναφορα.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πα μπισκεκ μεσω κωσταντινουπολης με τουρικικες αεριογραμμεσ
η λιμνη εναι κανα τριορο με αυτοκινητο απο το μπισκεκ
εκει μενουν ακομη πολλοι ρωσσοι μετα τη διαλυση της ΕΣΣΔ
και το καλοκαιρι επειδη το κυργυσταν δεν εχει θαλασσα πανε ολοι εκει για διακοπες
και τουριστας ουτε για δειγμα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πα μπισκεκ μεσω κωσταντινουπολης με τουρικικες αεριογραμμεσ
η λιμνη εναι κανα τριορο με αυτοκινητο απο το μπισκεκ
εκει μενουν ακομη πολλοι ρωσσοι μετα τη διαλυση της ΕΣΣΔ
και το καλοκαιρι επειδη το κυργυσταν δεν εχει θαλασσα πανε ολοι εκει για διακοπες
και τουριστας ουτε για δειγμα
δε λεω καλα ειναι εκει.αλλα εχει και πιο κοντινα μερη που δεν εχει τουριστες οπως Νογκοροντ,Ιβανοβο!δεν χρειαζεται πιστευω να πας τοσο μακρια
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δημητρακι29
εχουμε κονε στο μπισκεκ
οποτε θα παω συστημενος εαν και οποτε παω
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
γιατι εγω νομιζει καλητερα κυκλοφωρο Ελλαδα?ενα τζιν ενα κοντο μποτακι και ενα μπλουζακι.γιατι να φτιαχτω?αφου μονο στη Φυλης γαμας!τι διαφορα εχει πως θα ειμαι ντυμενος?αφου η πουτανα ετσι και αλλιως γυμνο θα με δει!στη Ρωσσια ομως ειναι αλλο!εχει μουνι!
Συμφωνώ μαζί σου. Στη Φυλής δε παίζει κανένα ρόλο η εμφάνιση, μόνο το παραδάκι :dancing:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Στη Φυλής δε παίζει κανένα ρόλο η εμφάνιση, μόνο το παραδάκι :dancing:

Η εμφάνιση μπορεί να μην παίζει ιδιαίτερο ρόλο, αλλά σίγουρα έχει σημασία η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ και η ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ! Ας προσέχουμε όλοι μας λοιπόν να είμαστε εν τάξη όταν επισκεπτόμαστε τα κορίτσια... για να έχουμε κάθε δικαίωμα μετά, να κάνουμε την κριτική μας!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Η εμφάνιση μπορεί να μην παίζει ιδιαίτερο ρόλο, αλλά σίγουρα έχει σημασία η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ και η ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ! Ας προσέχουμε όλοι μας λοιπόν να είμαστε εν τάξη όταν επισκεπτόμαστε τα κορίτσια... για να έχουμε κάθε δικαίωμα μετά, να κάνουμε την κριτική μας!
Εννοούσα το ντύσιμο κάποιου σαν εμφάνιση και όχι καθαριότητα και συμπεριφορά. Το θεωρώ απαραίτητο να είναι κάποιος καθαρός και με σωστή συμπεριφορά όταν επισκέπτεται τα κορίτσια σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
alsomas banned και αρκετά post σχετικά με την περίπτωσή του σβήστηκαν.
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Καφέ σε κερνώ όποτε θέλεις αλλά για Ρωσσίδες αρχηγός ο Δημητράκης εγώ εχω μεγαλύτερη σχέση με Βουλγάρες - Ρουμάνες & μάστερ με Σλοβάκες - Αγγλίδες & Ολλανδέζες.
(οι τρεις τελευταίες χώρες οχι επι χρήμασι)
στείλε πμ να σε πάρω και ποιές ωρες μπορώ να ενοχλήσω.

φιλε μου σου εστειλα μηνυμα . πεσ μου αν το πηρεσ
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη η Κατερίνα με το πλούσιο στήθος από το ποστ σου νούμερο 2484 τί είναι ;
Φίλη σου ή εργαζόμενο κορίτσι ;
Αν δουλεύει σε κάποιο σαλόν (που δεν νομίζω από τη φώτο στη παραλία) πες μου σε παρακαλώ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
arcans banned και αρκετά post σχετικά με την περίπτωσή του σβήστηκαν.
τι εκανε ο ανθρωπος?νομιζω μοντς το παρακανετε με τον αρκανς.
Υπαρχουν αλλες περιπτωσεις για διαγραφη που αξιζουν.Τελος παντων..
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τι εκανε ο ανθρωπος?νομιζω μοντς το παρακανετε με τον αρκανς.
Υπαρχουν αλλες περιπτωσεις για διαγραφη που αξιζουν.Τελος παντων..
ΕΓΟ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΚΑΝς,ΑΛΛΑ Κ ΤΟ banned EINAI OVEREACTING :S :S :S
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
δεν σε πειραζει κανενας.αλλα δεν τα βρισκεις.ειναι κρυφα.οσο για Αγγλικα ακομα και στα ξενοδοχεια,αεροδρομια,μουσεια οι περισσοτεροι δεν ξερουν!

πω πω μεγαλη πικρα δηλαδη. αντε να συνενοηθεις!

ακου μεγαλε αν θες να γλυτωσεις χρονο κ χρημα 3 συμβουλες η αποψεις πεστες
1.μην πατε σαντανσκι,ειναι το πιο οφφ μερος,μαπα γκομενες ακριβα κ γαμησι,υπο της συμφορας,οποιος παει τρωει φολα
2.πανε σοφια,με 25ε/ωρα εχει 15-20 τσαρδια με μετριες γκομενες αλλα η επιλογη ειναι μεγαλυτερη σαφως κ η ποιοτητα πολυ καλυτερα απο το σαντανσκι
3.αν δεν εχεις παει ουτε σαντανσκι,ασε κατα μερος ρωσσιες,ουκρανιες κ ΕΙΔΙΚΑ ρουμανια,γιατι θα πας για μαλλι κ θα φυγεις κουρεμενος,κανε ΑΓΡΟΤΙΚΟ λιγο καιρο σοφια η μπλαγκοεβραντ,κ μετα αφου δεις τι περιπου να παιζει,"αΝΟΙΓΕΙΣ ΦΤΕΡΑ" γισ τσαμπιονς ληγκ-ρωσσια,ουκραινα-ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΙς ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΜΕΝΑ
υ.γ.παρα την πλακα που κανω λιγο,ετσι ακριβως θα γλυτωσεις πολυ "καναλι",που θα φας αν βγεις με τα μια στα βαθια υδατα
φιλικα ΡΕΝΤ ;) ;) ;)

μην ανυσηχεις για την πλακα. δεν παρεξηγω! οποτε μαλλον το κοβω για την γειτονισα βουλγαρια προς το παρον κανενα σαββατοκυριακο και βλεπουμε  :)
οπως και να εχει σας ευχαριστω και τους δυο για τις γρηγορες και σαφες απαντησεις σας! ;)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημήτρη η Κατερίνα με το πλούσιο στήθος από το ποστ σου νούμερο 2484 τί είναι ;
Φίλη σου ή εργαζόμενο κορίτσι ;
Αν δουλεύει σε κάποιο σαλόν (που δεν νομίζω από τη φώτο στη παραλία) πες μου σε παρακαλώ.
οχι δεν δουλευει σε σαλον.απλως η Ζενια της μοιαζει παρα πολυ θα ελεγα.πιο πολυ απο οτι στη φωτογραφια.γι αυτο την εβαλα.ισως τα βυζια της Ζενιας να ειναι λιγακι πιο μικρα.αλλα στο προσωπο εχει πολυ μεγαλη ομοιοτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom