Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
θα σου δωσω το τηλεφωνο μου με περνεισ και ρωτασ οτι θεσ!χαρα μου να βοηθησω τουσ λατρεισ του ρωσικου μουνιου!!! :rockon:και αμα ανεβω θεσσαλονικη κερνΑΣ καφε και μου λεσ για τα ρωσιδακια!δεν ξερω αν θα καταφερω να παω στη πηγη του μουνιου αλλα τουλαχιστον ν ακουσω και να μαθω :grin:

Καφέ σε κερνώ όποτε θέλεις αλλά για Ρωσσίδες αρχηγός ο Δημητράκης εγώ εχω μεγαλύτερη σχέση με Βουλγάρες - Ρουμάνες & μάστερ με Σλοβάκες - Αγγλίδες & Ολλανδέζες.
(οι τρεις τελευταίες χώρες οχι επι χρήμασι)
στείλε πμ να σε πάρω και ποιές ωρες μπορώ να ενοχλήσω.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ετσι μου ερχετε να ανεβω και γω στο δημητρακι29
ειδα την ψηλη και τρελαθηκα
γουσταρω γκομενες εκει απο 1,78 υψος και πανω
ετοιμος ειμαι δεν θελω πολυ
ΝΤΙΜΚΑ ερχομαι για την ψηλη
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
......εδω την εβαλα να φωρεσει τη γουνα μου απο φωκια.της παει!παλια τα ετη 1992-1993 ειχα μια ανωμαλια μου αρεσε να γαμαω γυναικες ενω φοραγαν γουνα!ειχα μια γκομενα παρομοια και της ειχα παρει μια γουνα απο κουνελι(η πιο χαλια και πιο φτηνη γουνα μαδαει συνεχεια)και της την φοραγα και τη γαμαγα!θυμαμαι εχυνα στη γουνα!μετα αυτη τη γουνα την καταχυμενη και ξεσκισμενη την χαρισα σε κατι Ελληνες φοιτητες την ειχαν στο πατομα σαν χαλί και αν ειχαν πολλα ατομα να κοιμηθουνε την βαζανε και σαν στρωμα :2funny:αυτη η γουνα απο φωκια ειναι πολυ ακριβη δεν κανει για τετοια πραγματα τη λυπαμαι.....


διακρινω μια ομοιοτητα με αυτην;
 

koulis2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχει δει  κανενας!!!??? :think: ρωσιδα 1 και 80 με πρασινα ματια!!! :dancing: σχιστα ,σαν κινεζας !! τι γκομενες ειναι αυτες!!! :rockon: 10 χρονια μονο δυο εχω δει!!! τι κορμαρες!!!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εχει δει  κανενας!!!??? :think: ρωσιδα 1 και 80 με πρασινα ματια!!! :dancing: σχιστα ,σαν κινεζας !! τι γκομενες ειναι αυτες!!! :rockon: 10 χρονια μονο δυο εχω δει!!! τι κορμαρες!!!
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ να πας νοτιοανατολικη ρωσια στην πολη
τσιτα η ιρκουτσ κοντα στα συνορα με καζακσταν θα πηξεις σε τετοια κομματια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
διακρινω μια ομοιοτητα με αυτην;
καμια σχεση!η δικια μου ειναι μιση τσιγγανα μιση Ρωσσιδα.η Саша της φωτο ειναι απο νοτια Ρωσσια ή Ουκρανια.η δικια μου εχει βυζι 2,5-3 (δεν φενεται στη φωτο).ενω αυτη δεν εχει καθολου βυζι.το μονο οτι εχουν και οι 2 μαυρα μαλια.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
καμια σχεση!η δικια μου ειναι μιση τσιγγανα μιση Ρωσσιδα.η Саша της φωτο ειναι απο νοτια Ρωσσια ή Ουκρανια.η δικια μου εχει βυζι 2,5-3 (δεν φενεται στη φωτο).ενω αυτη δεν εχει καθολου βυζι.το μονο οτι εχουν και οι 2 μαυρα μαλια.
τι σαιτ ειναι αυτο τζιμμυ,kanoniko γνωριμιων οπως mail.ru π.χ. η καμμια απατη???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τι σαιτ ειναι αυτο τζιμμυ,kanoniko γνωριμιων οπως mail.ru π.χ. η καμμια απατη???
καταρχην αυτην δεν τη γνωρισα απο το ιντερνετ.για ποιο σα'ι'τ μιλας?εχει 5-6 σα'ι'τ γνωρημιων.το καλητερο κατα τη γνωμη μου ειναι το δεν ξερω μπορει εγω να ειμαι τυχερος σε αυτο το σα'ι'τ.παντος εκει εχω περισσοτερες επυτηχιες.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
καταρχην αυτην δεν τη γνωρισα απο το ιντερνετ.για ποιο σα'ι'τ μιλας?εχει 5-6 σα'ι'τ γνωρημιων.το καλητερο κατα τη γνωμη μου ειναι το δεν ξερω μπορει εγω να ειμαι τυχερος σε αυτο το σα'ι'τ.παντος εκει εχω περισσοτερες επυτηχιες.
το σαιτ ποθ ειδε ο αλλος τη γκομενα αυτη που λες οτι μοιαζει ουκρανη το χuk.ru, οπως το βλεπω πανω
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε σημερα πηγα στο Εμμανουελα στη Σταρι Νιεφσκι.και πηρα τη Женя για μια ωρα.με 1800 ρουβλια (40-42 Ευρω).ειναι φιλη της κακασχημης και ηξερε πως να μου φερθει.θα ελεγα με ειχε σπουδασει.η φωτο ειναι δικες της αλλα ειναι λιγο διαφορετικη.τωρα τα μαλια της τα εχει σκουρα καστανα και εχει αλλο χτενισμα.της ειπα οτι θα την ξαναπαρω οταν ερθω απο Ελλαδα......
 

Συνημμένα

  • zenia1.jpg
    zenia1.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 21
  • zenia2.jpg
    zenia2.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 18

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.........θα ελεγα οτι μοιαζει πιο πολυ σε αυτην την γκομενα που ειχα αλλα βεβαια πιο νεα η Ζενια ειναι γυρω στα 20.ενω αυτη ειναι 24-25.η κακασχημη δεν ηταν (2η φωτο).χτες πηγε να με κορο'ι'δεψει.πηρα τηλεφωνο για να παω και μου ειπαν οτι η Ζενια που ηθελα δεν ειναι αλλα εχει μια αλλη καινουργια σχιστοματα πολυ καλη και την λενε Μαγια.ωραια λεω αν ειναι θα παρω τηλεφωνο σε καμια ωρα για να ερθω.παιρνω τηλεφωνο και μου λεει η Αντμινιστρατορ.η σχιστοματα ειναι η Λιλια απλως δουλευει με αλλο ονομα!μιλισα καμποση ωρα με την διευθυντρια τη Σιμα που ηταν σημερα.και τη ρωτησα για τη Βικα (3η φωτο).μου ειπε μας ειχε σπασει τα νευρα τον τελευταιο καιρο ολο επινε στο  :knockinb: ηταν χαλια και οι πελατες παραπονιουντουσαν.τωρα δεν ρωτησα αν την διωξαν η εφυγε μονη της παντος το αποτελεσμα ειναι το ιδιο!---Νεαρχε παντος ηταν μια καινουργια 180 ψηλη ξανθια αλλα με μικρα βυζακια πολυ ωραιο κοριτσι αλλα αυτες δεν κανουν για γαμησι.παντος η Ζενια πολυ καλη και διαβασμενη!ηξερε τα παντα για μενα απο τη φιλη της την κακασχημη.μαλιστα ελπιζει οπως καταλαβα οταν παρω το διαμερισμα που θελω με Τζακουζι να μενει και αυτη εκει!η κακασχημη μου ειχε αφησει υπονοουμενα οτι ειναι η καλητερη της φιλη!---προσπαθω Νεαρχε να γαμισω οσο μπορω γιατι καμια 10αρια μερες θα ξεσκιστω στη  :jerking:στην Ελλαδα!
 

Συνημμένα

  • katerina dating.ru4.jpg
    katerina dating.ru4.jpg
    37,9 KB · Εμφανίσεις: 52
  • elviga1.jpg
    elviga1.jpg
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 47
  • vika4.jpg
    vika4.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
Δημητρακη εχεις σκεφτει να γραψεις βιβλιο με τις εμπειριες σου ? Ολοι εμεις οι φανατικοι αναγνωστες σου θα χαρουμε να εχουμε σε εντυπη μορφη ολα οσα μας εχεις προσφερει κατα καιρους στο διαδυκτιο.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
καλησπερα παιδια και απο εμενα. δεν εχω ξαναγραψει εδω.
εχω μια-δυο αποριες! Η ρωσια απο οσο ξερω ειναι φτηνη χωρα! τωρα τελευταια ομως ακουσα απο 2 διαφορετικα ατομα οτι εχει ακριβηνει πολυ. ισχυει αυτο? και κατι ακομα. οι τιμες για γυναικες εκει που κυμαινονται? υπαρχει καποιο site (στα αγγλικα) ισως απο γραφεια που εχουν γυναικες? ρωταω πιο πολυ απο περιεργεια γιατι εγω ειμαι βορεια ελλαδα και με εχουν πριξει φιλοι μου να παμε βουλγαρια που ειναι διπλα αλλα η ρωσια με ψηνει πιο πολυ :cheesy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καλησπερα παιδια και απο εμενα. δεν εχω ξαναγραψει εδω.
εχω μια-δυο αποριες! Η ρωσια απο οσο ξερω ειναι φτηνη χωρα! τωρα τελευταια ομως ακουσα απο 2 διαφορετικα ατομα οτι εχει ακριβηνει πολυ. ισχυει αυτο? και κατι ακομα. οι τιμες για γυναικες εκει που κυμαινονται? υπαρχει καποιο site (στα αγγλικα) ισως απο γραφεια που εχουν γυναικες? ρωταω πιο πολυ απο περιεργεια γιατι εγω ειμαι βορεια ελλαδα και με εχουν πριξει φιλοι μου να παμε βουλγαρια που ειναι διπλα αλλα η ρωσια με ψηνει πιο πολυ :cheesy:
η Ρωσσια ειναι μια χωρα με μεγαλες αντιθεσεις.στη Μοσχα ο μεσος μισθος αγγιζει τα 800 Ευρω και ειναι ολα πανακρυβα.ενοικιο θελεις 2000+ ευρω το μηνα.αν ομως πας σε φτωχα μερη οπως Π.Χ. το Ιβανοβο εκτος απο την τρομερη ανεργια πολυ δυσκολο να εχεις μισθο πανω απο 150 Ευρω το μηνα.τα σαλον οπως εχω γραψει στην Αγια Πετρουπολη εχουν απο 1500-3000 ρουβλια την ωρα (34-68 Ευρω).αλλα αν δεν ξερεις ειναι αδυνατον να τα βρεις.ειναι κρυφα.το μεγαλητερο προβλημα για εναν τουριστα ειναι οτι κανεις δε μιλαει Αγγλικα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
...το μεγαλητερο προβλημα για εναν τουριστα ειναι οτι κανεις δε μιλαει Αγγλικα.

Να γαμηθούνε οι τουρίστες Δημήτρη.
Δεν τους θέλω. Και ας είμαι και εγώ τουρίστας όταν έρχομαι.
Δόξα το Θεό που δε μιλάνε τίποτα άλλο εκτός από Ρωσικά.
Να έρχονται λίγοι και καλοί.
Εγώ τα περισσότερα σαλόν τα βρίσκω. Σίγουρα εσένα δε σε φτάνω, αλλά αυτή η αναζήτηση, το μυστήριο και η εκλεκτικότητα σε συνδυασμό με τις γυναίκες-θεές είναι που κάνει τη Ρωσία ονειρική.
Να την ονειρεύονται οι πολλοί, αλλά να μην τη φτάνουν. Ας μείνει και κάτι όρθιο, όπου πήγαν τουρίστες τα γαμήσαν.


 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
η Ρωσσια ειναι μια χωρα με μεγαλες αντιθεσεις.στη Μοσχα ο μεσος μισθος αγγιζει τα 800 Ευρω και ειναι ολα πανακρυβα.ενοικιο θελεις 2000+ ευρω το μηνα.αν ομως πας σε φτωχα μερη οπως Π.Χ. το Ιβανοβο εκτος απο την τρομερη ανεργια πολυ δυσκολο να εχεις μισθο πανω απο 150 Ευρω το μηνα.τα σαλον οπως εχω γραψει στην Αγια Πετρουπολη εχουν απο 1500-3000 ρουβλια την ωρα (34-68 Ευρω).αλλα αν δεν ξερεις ειναι αδυνατον να τα βρεις.ειναι κρυφα.το μεγαλητερο προβλημα για εναν τουριστα ειναι οτι κανεις δε μιλαει Αγγλικα.

μαλιστα! να φανταστω λεγοντας σαλον εννοεις τα αναλογα στουντιο της ρωσιας!
αρα απο τα λεγομενα σου ειναι λιγο πολυ μαφια εκει περα! δηλαδη αν πας με τον αερα του τουριστα θα σε κλεψουνε και λιγο...
οι ρωσοι οντως δεν φημιζονται για την γνωση αγγλικων. αλλωστε και αγγλικα να ξερουν με την βαρια προφορα που εχουν παλι λιγα θα καταλαβαινεις :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μαλιστα! να φανταστω λεγοντας σαλον εννοεις τα αναλογα στουντιο της ρωσιας!
αρα απο τα λεγομενα σου ειναι λιγο πολυ μαφια εκει περα! δηλαδη αν πας με τον αερα του τουριστα θα σε κλεψουνε και λιγο...
οι ρωσοι οντως δεν φημιζονται για την γνωση αγγλικων. αλλωστε και αγγλικα να ξερουν με την βαρια προφορα που εχουν παλι λιγα θα καταλαβαινεις :2funny:
δεν σε πειραζει κανενας.αλλα δεν τα βρισκεις.ειναι κρυφα.οσο για Αγγλικα ακομα και στα ξενοδοχεια,αεροδρομια,μουσεια οι περισσοτεροι δεν ξερουν!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια και απο εμενα. δεν εχω ξαναγραψει εδω.
εχω μια-δυο αποριες! Η ρωσια απο οσο ξερω ειναι φτηνη χωρα! τωρα τελευταια ομως ακουσα απο 2 διαφορετικα ατομα οτι εχει ακριβηνει πολυ. ισχυει αυτο? και κατι ακομα. οι τιμες για γυναικες εκει που κυμαινονται? υπαρχει καποιο site (στα αγγλικα) ισως απο γραφεια που εχουν γυναικες? ρωταω πιο πολυ απο περιεργεια γιατι εγω ειμαι βορεια ελλαδα και με εχουν πριξει φιλοι μου να παμε βουλγαρια που ειναι διπλα αλλα η ρωσια με ψηνει πιο πολυ :cheesy:
ακου μεγαλε αν θες να γλυτωσεις χρονο κ χρημα 3 συμβουλες η αποψεις πεστες
1.μην πατε σαντανσκι,ειναι το πιο οφφ μερος,μαπα γκομενες ακριβα κ γαμησι,υπο της συμφορας,οποιος παει τρωει φολα
2.πανε σοφια,με 25ε/ωρα εχει 15-20 τσαρδια με μετριες γκομενες αλλα η επιλογη ειναι μεγαλυτερη σαφως κ η ποιοτητα πολυ καλυτερα απο το σαντανσκι
3.αν δεν εχεις παει ουτε σαντανσκι,ασε κατα μερος ρωσσιες,ουκρανιες κ ΕΙΔΙΚΑ ρουμανια,γιατι θα πας για μαλλι κ θα φυγεις κουρεμενος,κανε ΑΓΡΟΤΙΚΟ λιγο καιρο σοφια η μπλαγκοεβραντ,κ μετα αφου δεις τι περιπου να παιζει,"αΝΟΙΓΕΙΣ ΦΤΕΡΑ" γισ τσαμπιονς ληγκ-ρωσσια,ουκραινα-ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΙς ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΜΕΝΑ
υ.γ.παρα την πλακα που κανω λιγο,ετσι ακριβως θα γλυτωσεις πολυ "καναλι",που θα φας αν βγεις με τα μια στα βαθια υδατα
φιλικα ΡΕΝΤ ;) ;) ;)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
σπυρο καλησπερα
ασχετο αλλα ουσιωδες,αυτες τις μουναρες που φαινονται στο αβαταρ σου ,τις εχεις παρει?η ειναι απο καποια εικονα αλλου στην κουβα
γιατι αν κουβα γαμας τετοιες,δεν μπορω να καταλαβω τι ψαχνεις στο καζαν και λοιπες μαλακιες,οπως και εμεις δηλαδη!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom