Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Παιδια μπραβο ειστε απαιχτοι!πρωτη φορα γραφω εδω αλλα σασ διαβαζω συνεχεια :)μια ερωτηση! επειδη θελω να φερω κανενα ρωσιδακι απο το σιτε που αναφερατε τα λεφτα για να ερθουν εδω για πρωτη φορα τα βαζετε εσεισ η αυτεσ??ειναι λιγο δυσκολο να βρουνε τοσα λεφτα για να ερθουν εδω οποτε μαλλον θελουν βοηθεια...αλλα αυτο ειναι ρισκο μεγαλο ετσι δεν ειναι?
ΚΟΥΡΟς 1
ενοειτε ολα τα πληρωνεις εσυ
για αυτο τισ κλεινεις με γκρουπ οποτε τα πληρωνεισ οαλ εδω στην ελλαδα(μουζενιδις τουρσ πχ στο συνταγμα/ολα τα τουριστικα της ρωσσιας συνεργαζονται μαζι του) και αυτη δεν πιανει λεφτα στα χερια της,το πολυ πολυ να της στειλεις με ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΟΥΝΙΟΝ 100 ευρο για να βφαλει διαβατηριο
 

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
οι γυναικες στην Ρωσσια θελουν περιποιημενους αντρες!αν θελεται να εχεται επυτηχια ντυθειται στην πενα!πρεπει να κοιταται και την πιο μικρη λεπτομερια!τα κοιτανε ολα αρχιζοντας απο τα παπουτσια τη ζωνη το κινητο.αν ενα απο αυτα δεν ειναι καλο ειστε αμεσως -1.αξυριστους κακοντυμενους ή κατι Ελληνες που ερχονται με ορειβατικα μποτακια και φορανε κατι φουσκοτα αντιανεμικα μπουφαν τους κοιτανε με λυπιση!



εγω προσωπικα κανω πολυ ακριβο&προσευγμενο ντυσιμο haute couture κι ετσι,

{αυτο που λες για τη λεπτομερεια ισχυει ομως για ολες τις γυναικες!}

ειμαι και πολυ εμφανισιμος, δηλαδη

σου λεω αν ειμουν ρωσια θα ειχες μεγαλο ανταγωνισμο ! ... αλλα αυτη γλωσσα,,,η γαμημενη γλωσσα ! ειναι και

δυσκολα μου φενεται τα ρωσικα!





spiros1968    μπηκα τωρα στο ρωσικο το site , καλα τι κελεπουρι ειναι αυτο και δε το ξερα !

αν ακουσετε για αυξηση του τουρισμου φετος ...οι ρωσιδες θα ναι :2funny:


αντε καληνυχτα και thanks
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
ΚΟΥΡΟς 1
ενοειτε ολα τα πληρωνεις εσυ
για αυτο τισ κλεινεις με γκρουπ οποτε τα πληρωνεισ οαλ εδω στην ελλαδα(μουζενιδις τουρσ πχ στο συνταγμα/ολα τα τουριστικα της ρωσσιας συνεργαζονται μαζι του) και αυτη δεν πιανει λεφτα στα χερια της,το πολυ πολυ να της στειλεις με ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΟΥΝΙΟΝ 100 ευρο για να βφαλει διαβατηριο

σ ευχαριστω σπυρο.δεν εχω εμπειρια απο ρωσια.μονο απο βουλγαρια που πηγαινω συνεχεια λογο δουλειασ .γκομενακια απο τσατακι και ερχεται τσαμπα :)αλα λεω και για κατι διαφορετικο :rockon:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
που λεσ δημητρακι29
εγω οποτε πηγαινα επανω/μποτακι τιμπερλαντ/μπλουτζην/κοντομανικο μπλουζακι και πετσινο αμα ιτανε χειμωνας
σαν το λετσο δηλαδη
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οποιος θελει να περασει καλα οθα συμβουλευα να παει ΣΟΤΣΙ στη μαυρη θαλασσα το καλοκαιρι
το πλανο εχει ως εξης¨
φευγεισ με μια τσαρτερ εταιρια ονοματι ΚΟΥΜΠΑΝ ΑΙΡ απο θεσαλονικη η αθηνα με 400 ευρο εισητηριο
φθανεις ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ μενεισ μια νυχτα στο ιντουριστ που οι πουτανες μπαινουν να σε ψωνισουν μεσα στο ασανσερ οταν ανεβαινεισ για το δωματιο/και την αλλη μερα παιρνεις εσωτερικη πτηση ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΑΝΤΛΕΡ οπου το αεροδρομιο του Σοτσι 40 χιλιομετρα απο την πολη οπου το καλοκαιρι κατεβεαινει εκει ολη η ρωσσια για μπανια και γινεται του μουνιου το πανηγυρι
υπαρχει φθηνο και καλο ξενοδοχειο στο κεντρο του Σοτσι πισω απο το πανεπιστημιο
θα βρω το σαιτ και το ποσταρω
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
δημητρη ειναι αργια στην ρωσια σημερα δευτερη μερα πασχα?

το ξαναρώτησα (στο 164) αλλα απαντηση δεν πηρα. (θα φταιει το μπερδεμα με τα ποσταρισματα το μεσημέρι)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρη ειναι αργια στην ρωσια σημερα δευτερη μερα πασχα?

το ξαναρώτησα (στο 164) αλλα απαντηση δεν πηρα. (θα φταιει το μπερδεμα με τα ποσταρισματα το μεσημέρι)
φυσικα και οχι!εδω ουτε το καταλαβα οτι ηταν Πασχα!Ντισκο ειχα παει.δεν ασχολειται ο κοσμος μ'αυτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
που λεσ δημητρακι29
εγω οποτε πηγαινα επανω/μποτακι τιμπερλαντ/μπλουτζην/κοντομανικο μπλουζακι και πετσινο αμα ιτανε χειμωνας
σαν το λετσο δηλαδη
βαλε τιποτα πιο γυαλιστερο θα δεις τρομερη διαφορα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγω προσωπικα κανω πολυ ακριβο&προσευγμενο ντυσιμο haute couture κι ετσι,

{αυτο που λες για τη λεπτομερεια ισχυει ομως για ολες τις γυναικες!}

ειμαι και πολυ εμφανισιμος, δηλαδη

σου λεω αν ειμουν ρωσια θα ειχες μεγαλο ανταγωνισμο ! ... αλλα αυτη γλωσσα,,,η γαμημενη γλωσσα ! ειναι και

δυσκολα μου φενεται τα ρωσικα!





spiros1968    μπηκα τωρα στο ρωσικο το site , καλα τι κελεπουρι ειναι αυτο και δε το ξερα !

αν ακουσετε για αυξηση του τουρισμου φετος ...οι ρωσιδες θα ναι :2funny:


αντε καληνυχτα και thanks
ισχυει για το 90%.τι ανατγωνισμο!εχει γυναικες για ολους!αντρες δεν εχει!η γλωσσα ειναι μεγαλο προβλημα.αλλα και παλι θες πολλα λεφτα.για να νοικιασεις ενα καλο διαμερισμα θελεις κοντα 1000 Ευρω το μηνα και για μια σχετικα καλη ζωη αλλα 2 χιλιαρικα.δηλαδη υπολογιζε 3000 το μηνα.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
dimka29 εχεισ δικιο
αμα ξανα ανεβω θα ακολουθησω τη συμβουλη σου
απλως εδω τα εχω γραψει στα αρχιδια μου και κυκλοφορω ετσι
οταν ειναι να ερθω θα συμαζευτω
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
οποιος θελει να περασει καλα οθα συμβουλευα να παει ΣΟΤΣΙ στη μαυρη θαλασσα το καλοκαιρι
το πλανο εχει ως εξης¨
φευγεισ με μια τσαρτερ εταιρια ονοματι ΚΟΥΜΠΑΝ ΑΙΡ απο θεσαλονικη η αθηνα με 400 ευρο εισητηριο
φθανεις ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ μενεισ μια νυχτα στο ιντουριστ που οι πουτανες μπαινουν να σε ψωνισουν μεσα στο ασανσερ οταν ανεβαινεισ για το δωματιο/και την αλλη μερα παιρνεις εσωτερικη πτηση ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΑΝΤΛΕΡ οπου το αεροδρομιο του Σοτσι 40 χιλιομετρα απο την πολη οπου το καλοκαιρι κατεβεαινει εκει ολη η ρωσσια για μπανια και γινεται του μουνιου το πανηγυρι
υπαρχει φθηνο και καλο ξενοδοχειο στο κεντρο του Σοτσι πισω απο το πανεπιστημιο
θα βρω το σαιτ και το ποσταρω

Πολύ καλές οι πληροφορίες σου Σπύρο.
Το Κρασνονταρ πως είναι σα πόλη ;
Μπορείς να μείνεις 2-3 μέρες πριν πας Σότσι ;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
to κρασνονταρ ΝΕΑΡΧΕ ειναι κατι σαν την καρδιτσα σε μικρογραφια
μια πολη στο καμπο με ζεστη το καλοκαιρι,επιπεδη με ενα δρομο κεντρικο οπου και ειναι ολο το παιχνιδι που τη διασχιζει απο τη μια μερια στην αλλη
εγω που καθησα εκει 3 μερες πριν παω σοτσι βαρεθηκα τη ζωη μου/ειδα ολα τα μαγαζια και οι καταστηματαρχες πρεπει να με εμαθαν απο εξω/τουριστες εκει σπανια βλεπουν
να φανταστεις οταν πηγα την πρωτη φορα το 2004 στο ιντουριστ στη ρεσεψιον ηταν ενα ωραιο μουνακι ονοματι νατασα που πιασαμε την κουβεντα περι ελλαδος στα αγλικα οταν ειδε το διαβατηριο μου
την επομενη χρονια που ξαναπηγα (εκει συναντησα την ελενα απο αλματυ επειδη δεν επερνε βιζα για ελλαδα) ηταν η ιδια στη ρεσεψιον και με θυμυθηκε
μου λει¨εσεις δεν ειχατε ερθει και περσι και μεινατε 2-3 μερες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
dimka29 εχεισ δικιο
αμα ξανα ανεβω θα ακολουθησω τη συμβουλη σου
απλως εδω τα εχω γραψει στα αρχιδια μου και κυκλοφορω ετσι
οταν ειναι να ερθω θα συμαζευτω
γιατι εγω νομιζει καλητερα κυκλοφωρο Ελλαδα?ενα τζιν ενα κοντο μποτακι και ενα μπλουζακι.γιατι να φτιαχτω?αφου μονο στη Φυλης γαμας!τι διαφορα εχει πως θα ειμαι ντυμενος?αφου η πουτανα ετσι και αλλιως γυμνο θα με δει!στη Ρωσσια ομως ειναι αλλο!εχει μουνι!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
γιατι εγω νομιζει καλητερα κυκλοφωρο Ελλαδα?ενα τζιν ενα κοντο μποτακι και ενα μπλουζακι.γιατι να φτιαχτω?αφου μονο στη Φυλης γαμας!τι διαφορα εχει πως θα ειμαι ντυμενος?αφου η πουτανα ετσι και αλλιως γυμνο θα με δει!στη Ρωσσια ομως ειναι αλλο!εχει μουνι!


Συμπέρασμα: Το μουνί ανεβάζει το επίπεδο.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
νεαρχε ο δρομος που σου ελεγα
πανω κατω γυρο στα 2 χιλιομετρα
τον ειχα κανει πανω κατω 100 φορες
ελιωσα τις σολες μου
 

Συνημμένα

  • krasnodar.jpg
    krasnodar.jpg
    287,4 KB · Εμφανίσεις: 39

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
καθε απογευμα το καλοκαιρι δεν κυκλοφορουν αυτοκινητα και ειναι ολοι πανω-κατω
οποτε αραζεις σε κατι καφε και αρχιζεις το καμακι
ολο το κρασνονταρ θα παρελασει απο μπροστα σου
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Καθόλου άσχημα δεν μου φαίνεται.
P2P κορίτσια έχει ;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
to intourist ηταν γεματο
σου λεω ανεβαινα με το ασανσερ και μπαιναν μεσα μαζι μου και μου διναν τις καρτες τους να τις παρω τηλεφωνο
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Στο Σότσι κάνεις εύκολα γνωριμίες με αγγλικά ή είσαι τελείως απομονομένος ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom