Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ουκρανια εχω παει μερικες φορες τη δεκαετια του '90 Δυτικη δεν εχω παει ποτε.τοτε βεβαια ηταν αλλες εποχες.εχω να παω απο το 2001 που ειχα παει Κριβο'ι' Ρογκ.ηταν πολυ πιο ευκολο το καμακι.απο οτι στη Ρωσσια.στη Ρωσσια θα ελεγα ειναι πολυ πιο δυσκολο σε σχεση με την Ουκρανια.δεν μιλαμε για Κιεβο.
κριβοι ρογκ εχει -χωρις ναχω παει,αλλα ειδικα εκει θελω να παω-παραδοση οτι ειναι οι πιο πουτανες γυναικες μαζι με το ντανιεσκ,δεν ξερω αν ισχυει
τοτε που εχεις παει ειναι μεγαλη η χρονικη διαφορα,οποτε οτι κ ναχεις δει δεν ειναι ενδειξη για σημερα,τοτε στο κισιναου γαμανε κουτσοι-στραβοι,και σημερα αν δεν εισαι overqualified και με ρουμανικα η ρωσσικα να ξερεις δεν κανεις σεφτε με καμμια που να βλεπεται κ μερα μεσημερι
παντως η αισθηση μου ειναι οτι λογω του οτι οι ρωσσοι ασχολουνται λιγοτερο με το σπορ,μαλλον ειναι πιο γρηγορο το γκολ, για καλες  κ ανω, γκομενες στην ρωσσια πλεον,ισως κ στη ρωσσικη ουκρανια
αν το αποφασισει σοβαρα ο παυλος ισως το παρω κι εγω αποφαση,ειδικα τωρα που εχω βελτειωσει αρκετα και τα ρωσσικα μου
υ.γ.ελπιζω νακλεισε κι η αντιπαραθεση,ΑΣΚΟΠΗ και ΑΝΩΦΕΛΗ 1000%,κατ εμε
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
dimitrakis 29
ΜΙΑ που ανεφερες κριβοι ρογκ
ενας γνωστος μου παντρεφτηκε μια ονοματι ολγα που επεζε χαντ μπολ και εμενε κριβοιρογκ
ειχε σπουδασει χημικος στα μετταλα/μπας και ειναι τοσο μικρος ο κοσμος?
διοτι θελω να μαθω τι ρολο βαραει
ελπιζω ναβαλε το χερι στο σακκο μεσα κ να τραβηξε εξω το "χελι" αναμεσα απο τα "φιδια" ο δικος σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πλακα κανω,οι γενικευσεις ποτε δεν ισχυουν 100%,ειναι ομως,για να λεμε την αληθεια,ενδεικτικες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Έχεις κόλλημα με τις ταταρόφατσες εσύ.


Πάντως αυτό είναι ωραίο σαλόν.
Εμένα μου αρέσει και η ДИАНА και η ЛИЗА, και η ЛЕРА.

Εσύ που τις είδες από κοντά τι λένε ;
Είναι καλές ;
Η Диана βγηκε αλλα δεν την διαλεξα ειναι κοντουλα λιγακι πιο χοντρουλα απο τη φωτο και το μαλι της ειναι σαν της κλεοπατρας παντος δεν ειναι χαλια απλως η Κατια μου αρεσε καλητερα.η Лиза βγηκε ειναι ψηλη βυζι δεν πρεπει να εχει πολυ μεγαλο και ειναι καθαρη σχιστοματα (στη φωτο εχει πιο Ευρωπα'ι'κα χαρακτηριστηκα).τους ζητησα να δω μονο της μελαχρινες γιατι φοβομουν μην πετυχω τη Γιδα μου!και μετα μου ζαλιζει τ'αρχηδια 4-5 χρονια!οπως μου εκανε οταν γαμησα τη φιλη της μπροστα της 5 χορνια με ζαλιζε.ομως τη Λερα την ειδα τυχαια καθως εβγαινα απο το μπανιο για να παω στο δωματιο χτενιζοταν στον καθρεφτη.ανταλλαξαμε ενα χαμογελο.καλη ειναι λιγο κοντουλα ομως.αλλα αυτη την εποχη Νεαρχε θελω μελαχρινες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
κριβοι ρογκ εχει -χωρις ναχω παει,αλλα ειδικα εκει θελω να παω-παραδοση οτι ειναι οι πιο πουτανες γυναικες μαζι με το ντανιεσκ,δεν ξερω αν ισχυει
τοτε που εχεις παει ειναι μεγαλη η χρονικη διαφορα,οποτε οτι κ ναχεις δει δεν ειναι ενδειξη για σημερα,τοτε στο κισιναου γαμανε κουτσοι-στραβοι,και σημερα αν δεν εισαι overqualified και με ρουμανικα η ρωσσικα να ξερεις δεν κανεις σεφτε με καμμια που να βλεπεται κ μερα μεσημερι
παντως η αισθηση μου ειναι οτι λογω του οτι οι ρωσσοι ασχολουνται λιγοτερο με το σπορ,μαλλον ειναι πιο γρηγορο το γκολ, για καλες  κ ανω, γκομενες στην ρωσσια πλεον,ισως κ στη ρωσσικη ουκρανια
αν το αποφασισει σοβαρα ο παυλος ισως το παρω κι εγω αποφαση,ειδικα τωρα που εχω βελτειωσει αρκετα και τα ρωσσικα μου
υ.γ.ελπιζω νακλεισε κι η αντιπαραθεση,ΑΣΚΟΠΗ και ΑΝΩΦΕΛΗ 1000%,κατ εμε
γενικα ολες οι Ουκρανες ειναι πολυ κομπλεξικες.και δεν μου αρεσει που ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου.μισουν τη Ρωσσια αλλα οταν παρουν το Ρωσσικο διαβατηριο αρχιζουν να μισουν την Ουκρανια και γινινται φανατικες υπερ της Ρωσσιας!---για το καμακι ολα εξαρτωνται απο τον ανθρωπο.ενας στην Ελλαδα οπως αυτος ο φιλος μου μπορει να εχει γυναικες και στη Ρωσσια να τρελαθει στη χυλοπιτα.παντος γενικα το βλεπω λιγο δυακολο για καποιον που δεν ξερει τη γλωσσα να εχει επυτηχια.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Η Диана βγηκε αλλα δεν την διαλεξα ειναι κοντουλα λιγακι πιο χοντρουλα απο τη φωτο και το μαλι της ειναι σαν της κλεοπατρας παντος δεν ειναι χαλια απλως η Κατια μου αρεσε καλητερα.η Лиза βγηκε ειναι ψηλη βυζι δεν πρεπει να εχει πολυ μεγαλο και ειναι καθαρη σχιστοματα (στη φωτο εχει πιο Ευρωπα'ι'κα χαρακτηριστηκα).τους ζητησα να δω μονο της μελαχρινες γιατι φοβομουν μην πετυχω τη Γιδα μου!και μετα μου ζαλιζει τ'αρχηδια 4-5 χρονια!οπως μου εκανε οταν γαμησα τη φιλη της μπροστα της 5 χορνια με ζαλιζε.ομως τη Λερα την ειδα τυχαια καθως εβγαινα απο το μπανιο για να παω στο δωματιο χτενιζοταν στον καθρεφτη.ανταλλαξαμε ενα χαμογελο.καλη ειναι λιγο κοντουλα ομως.αλλα αυτη την εποχη Νεαρχε θελω μελαχρινες!
ο βασικος λογος που θελω ναρθω αγ.πετρουπολη ειναι οτι εγω ψοφαω για μελαχρινες κι εδω μολντοβα κι ουκραινα, εχω πηξει στο ξανθο
ειδα στα σαιτ,οτι παιζει πολυ μελαχρινη εκει γυρω,ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ετσι δημητρη,η απο συμπτωση επεσα στα σαιτ σε μελαχρινες???
υ.γ.καλα αμα ειναι κι ασιατοφατσες,αλλα ψηλες-μινιμουμ 170-κοβω φλεβες κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
γενικα ολες οι Ουκρανες ειναι πολυ κομπλεξικες.και δεν μου αρεσει που ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου.μισουν τη Ρωσσια αλλα οταν παρουν το Ρωσσικο διαβατηριο αρχιζουν να μισουν την Ουκρανια και γινινται φανατικες υπερ της Ρωσσιας!---για το καμακι ολα εξαρτωνται απο τον ανθρωπο.ενας στην Ελλαδα οπως αυτος ο φιλος μου μπορει να εχει γυναικες και στη Ρωσσια να τρελαθει στη χυλοπιτα.παντος γενικα το βλεπω λιγο δυακολο για καποιον που δεν ξερει τη γλωσσα να εχει επυτηχια.
οχι λιγο,ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ,ειναι να σου κατσει αμεσα καλη γκομενα για γ....
ο βασικος λογος ειναι οτι αν δεν υπαρχει επικοινωνια κ προοπτικη για κατι,γιατι να σου κατσει κιολας?
ασε που αν μιλας λιγο το παιζεις οτι εισαι κ καιρο στην περιοχη,οποτε εννοειται οτι εχεις κι αλλες επιλογες,οποτε δεν σου κανει κ πολυ την παρθενα κ τη δυσκολη
εγω βασικα δεν εχω δει ΚΑΝΕΝΑΝ στις περιοχες που κινουμε, να εχει γαμησει μουναρες, η εστω πολυ καλες, ΧΩΡΙΣ να ξερει γλωσσες τοπικες,εστω τα βασικα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ο βασικος λογος που θελω ναρθω αγ.πετρουπολη ειναι οτι εγω ψοφαω για μελαχρινες κι εδω μολντοβα κι ουκραινα, εχω πηξει στο ξανθο
ειδα στα σαιτ,οτι παιζει πολυ μελαχρινη εκει γυρω,ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ετσι δημητρη,η απο συμπτωση επεσα στα σαιτ σε μελαχρινες???
υ.γ.καλα αμα ειναι κι ασιατοφατσες,αλλα ψηλες-μινιμουμ 170-κοβω φλεβες κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!
φιλε μου δεν σου απαντησα γιατι ειχα βγει λιγο εξω.το Ροσσι αδειο το Λιοτ Λιμον κλειστο περασα απ'εξω απο το клуб метро.ουτε ενα αυτοκηνιτο!και γυρισα σπιτι.η Ρωσσια εχει πολυ περισσοτερες ξανθιες απο μελαχρηνες.οι χωρες που ανεφερες ειδεικα η Μολδαβια εχουν στην πλειοψηφια τους μελαχρινες.αν ψαχνεις για μελαχρηνες η Μολδαβια σου ταιριαζει περισσοτερο.ψηλες εδω δεν εχει παρα πολλες.λογο κακων συνθηκων διαβηωσης και κακης διατροφης(ετσι λενε)το εθνος εχει κοντινει.τα ετη 1992 (οταν πρωτοηρθα)με 1994 ειχε πιο πολλες ψηλες.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
δημητρη ειναι αργια στην ρωσια σημερα δευτερη μερα πασχα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
[size=10pt]TO ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ??? ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ Ή ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ? ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!!!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΒΗΝΩ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΟΛΙ, ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΑΜΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΡΕΝΤ, ΜΠΑΝΑΡΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ![/size]
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
λαρισα και γκουζελ στο τρρενο καζαν-μοσχα
και μετα λαρισα - γκουζελ εδω στην αθηνα
 

Συνημμένα

  • guzel 3 002.jpg
    guzel 3 002.jpg
    188,4 KB · Εμφανίσεις: 30
  • guzel 3 014.jpg
    guzel 3 014.jpg
    211,5 KB · Εμφανίσεις: 40
  • guzel 3 020.jpg
    guzel 3 020.jpg
    203,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • guzel 3 027.jpg
    guzel 3 027.jpg
    264,6 KB · Εμφανίσεις: 21

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
alsomas
αυτεσ τις ειχαμε γνωρισει μεσω του σαιτ
αγοραζεις την διευθυνση τους αρχισεις επικοινωνια και που ξερεις?
τη λαρισα παντως αυτος που την κατεβασε ελλαδα την παντρευτηκε
με τη γκουζελ δεν προκοψα διοτι εψαχνε εκατομυριουχο πραγμα που δεν ειμαι
2 φιλοι μου ακομη παντρεγτηκαν απο το συγκεκριμενο σαιτ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......εδω την εβαλα να φωρεσει τη γουνα μου απο φωκια.της παει!παλια τα ετη 1992-1993 ειχα μια ανωμαλια μου αρεσε να γαμαω γυναικες ενω φοραγαν γουνα!ειχα μια γκομενα παρομοια και της ειχα παρει μια γουνα απο κουνελι(η πιο χαλια και πιο φτηνη γουνα μαδαει συνεχεια)και της την φοραγα και τη γαμαγα!θυμαμαι εχυνα στη γουνα!μετα αυτη τη γουνα την καταχυμενη και ξεσκισμενη την χαρισα σε κατι Ελληνες φοιτητες την ειχαν στο πατομα σαν χαλί και αν ειχαν πολλα ατομα να κοιμηθουνε την βαζανε και σαν στρωμα :2funny:αυτη η γουνα απο φωκια ειναι πολυ ακριβη δεν κανει για τετοια πραγματα τη λυπαμαι.....
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
απο το συγκεκριμενο σαιτ ειχα φερει στην ελλαδα¨
1)τη γκουζελ απο καζαν
2)τη γιουλια απο εκατερινμπουργκ
3)την ελενα απο αλματυ-καζακσταν
ενοειται οτι σε ολες τισ ανωτερω ειχα παει και εγω στις πολεις τους μετα(σπιτωμενος στα σπιτια τους)
μισο να ποσταρω φοτο απο ελενα/γιουλια
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οι δυο στισ φοτο ειναι η γκουζελ και η λαρισα απο τις φοτο του σαιτ
επισης ειχα κατεβασει και τη γιουλια απο το σαρατοφ
ποσταρω ολες απο τισ φοτο στο σαιτ που προανεφερα
τα στοιχεια τους απο το σαιτ οταν ειχαμε αγορασει τισ διευθυνσεις¨
Yulia Vladislavovna Ikonieva yz7333
33 years
ul. Sirenevy bulvar, 21-260
Ekaterinburg
620072 Sverdlovskaya obl.
Russia
If your operating system and browser support corresponding character set,
below you will see her address in her native language

Россия 620072
Свердловская обл.
Екатеринбург
ул. Сиреневый бульвар, 21-260
Юлия Владислововна Иконьева
Larisa Semenovna Kuznetsova xg2522
32 years
ul Esperanto, d 66 k II, kv 19
Kazan
420107 Tatarstan
Russia
Phone: 78432774495
Fax: 78432783182
E-mail: francetourkazan@i-set.ru
If your operating system and browser support corresponding character set,
below you will see her address in her native language

Россия 420107
Татарстан
Казань
ул Эсперанто, д 66 к II , кв 19
Лариса Семеновна Кузнецова

--------------------------------------------------------------------------------
Guzel Muhametysufovna Ahtyamova qj3761
26 years
ul.Dalnaya d.5 kv.38
Kazan
420059 Kazan
Russia
Phone: 89053156368
E-mail: guz.kaz@mail.ru
If your operating system and browser support corresponding character set,
below you will see her address in her native language

Россия 420059
Казань
Казань
ул. Дальняя д.5 кв.38
Гузель Мухаметюсуфовна Ахтямова

--------------------------------------------------------------------------------
Elena Alexandrovna Lipina ev2302
27 years
61/3 Chuy Pr.
Bishkek
720022
Kyrgyzstan
If your operating system and browser support corresponding character set,
below you will see her address in her native language

Кыргызстан 720022
Bishkek
61/3 пр. Чуй
Елена Александровна Липина
Yuliya Alexandrovna Pokatilova vi5592
28 years
ul.Volskaya 13-71
Saratov
410028
Russia
If your operating system and browser support corresponding character set,
below you will see her address in her native language

Россия 410028
Saratov
ул. Вольская 13-71
Юлия Александровна Покатилова
 

Συνημμένα

  • s_ev2302.jpg
    s_ev2302.jpg
    3,3 KB · Εμφανίσεις: 14
  • s_qj3761.jpg
    s_qj3761.jpg
    3,7 KB · Εμφανίσεις: 13
  • s_vi5592.jpg
    s_vi5592.jpg
    3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • s_xg2522.jpg
    s_xg2522.jpg
    3,8 KB · Εμφανίσεις: 16
  • s_yz7333.jpg
    s_yz7333.jpg
    3,8 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
κοιτα Σπυρο αυτο που ειπε η Γκιουζελ μου την σπαει πολυ με της Ρωσσιδες.στη Ρωσσια μια γυναικα ανω τον 25 ετων με παιδι δεν θα γυρισει να την κοιταξει κανεις!και θελει και εκατομυριουχο!ειναι μια μεση Ρωσσιδα μιας καποιας ηληκιας την κανω 27 περιπου ισως ειναι και παραπανω δεν ξερω.και εχει τετοιες απαιτησεις!εγω εχω ενα καλο συστημα αν καποια μου πει οτι βρηκε καποιον με λεφτα της λεω:πηγαινε μαζι του φατου οσα πιο πολλα μπορεις για να εχουμε λεφτα να παρουμε ενα ασπρο σπιτι με γαλαζια παραθυρα διπλα στη θαλασσα στην Ελλαδα για να παιζουν τα παιδακια μας!οι γυναικες αυτης της ηληκιας ερχονται στην ντισκο και ξερουν οτι θα βρουνε μονο να πηδηχτουνε και δεν ελπιζουν οτι κανεις θα της παρει!....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Έλεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς λυπήσουμε

Κάτι πρέπει να κάνεις και με την μύτη σου Δημητράκι μου, κάνει το προφίλ σου χάλια. Γρήγορα στον Φουστάνο
(Αλήθεια πόσου κεφτέδες μπορείς να τσιμπίσεις με την μύτη σου :2funny: :2funny: :2funny:)
παλι αρχισες της :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αν η ντάσια έχει κορμί αντίστοιχο της φάτσας της...τότε εύγε νέε μου!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
απο τις ανωτερο εχω γαμησει
ελενα πρωτη φοτο(μπισκεκ)
γκουζελ δευτερη φοτο(καζαν)
γιουλια τιτη φοτο(σαρατοφ)
γιουλια πεμπτη φοτο(εκατερινμπουργκ)
στη τεταρτη φοτο ειναι η λαρισα του φιλου μου που την κατεβασε ελλαδα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δημητρακι29
στη φοτο που εισαι εξω απο το αμαξι το τεμαχιο πισω αριστερα με το καροτσακι να δει αλσομας
αυτο αμα ηθελες το καμακωνες στο φτερο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
να δεις Σπυρο ποσο καργιολες ειναι οι γυναικες!ειχα μια γκομενα μιας τετοιας ηληκιας οπως αυτες απο της φωτο.ουτε θεα ουτε μπαζο σαν αυτη την ξανθια που εβαλες.της επαιρνα μια μπυρα αντε και κανα шаверма (σουβλακι με πιτα.χαλια σαπιο κρεας απο σκυλο καμια σχεση με το Ελληνικο!).δηλαδη εδινα 150 το πολυ 200 ρουβλια.και με τ'αμαξι πηγαιναμε σπιτι μου.δεν μου ζητησε ποτε τιποτα!βεβαια ηθελε να μεινει μαζι μου αλλα καταλαβαινε οτι αυτο ειναι λιγακι δυακολο.η ιδια γκομενα ειχε ενα χρονο πριν το χοντρο Ιγναθιο εναν Ισπανο λιγο πιο ομορφο απο την Πιγκου'ι'να χοντρος και καραφλας 45 ετων περιπου απο τη Μαδριτη.την ειχε παρει Ισπανια!τον ξετιναξε!του εφαγε πανω απο 10.000 Ευρω!δεν μου ειπε οτι τον εγδαρε μου ειπε μονο οτι ερχισε να τσιγκουνεβεται!μετα μου ειπαν τα καμωματα της οι αλλοι Ισπανοι!οταν της ειπα οτι τα ξερω ολα ντραπηκε.εγω χα'ι'δεβοντας την της ειπα επρεπε να του φας κι αλλα γιατι τοσα λιγα!αυτο για να καταλαβεις ποσο πουτανες ειναι οι γυναικες και οτι δεν αξιζουν καμια λυπιση!κανενα οικτο NO MERCY!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom