Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
καλα εγω αμα ειμουν στη Ρωσια θα ειχα χαρεμι...dimitrakis29  να σε ρωτησω κατι ποσο παει το ποτακι στη ντισκο?( jack daniel-vodka)?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
παιδες ωσ ισως ελαφρως μεγαλυτερος,μαλλον εχετε ξεφυγει,αυτου του ειδους τα σχολια μαλλον τιποτα δεν προσφερουν κ ταυτοχρονα ακυρωνουν την οποια καλη εικονα ειχατε μεχρι σημερα δειξει,ειδικα για σενα αρκανς
,ο αλλος μαλλον παιζει με τις λεξεις
κ τελικα ειναι δυνατον να πιστευετε οτι αυτα που γραφει ο μιτσος  ειναι ολα φαντασιες???
μαλλον ο υπερμετρος ζηλος σας κανει να τα ακυρωνετε ανευ λογου ολα
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
       εγω προσωπικα τον ζηλευω.


       καλα μιλαμε ο τυπος πρεπει να χει κανει ονομα μεγαλου γαμηκουλα εκει στη Ρωσια η ... ο greek playboy ?


       ετσι παντα να γαμας τις καλυτερες ρε μαγκα και να μας βγαζεις ασπροπροσωπους τους ελληνες


       εμας τους φουκαριαρηδες δηλαδη που  :bigdick: :bigdick:


       εγω θα ζω με το ονειρο οτι καποια μερα ισως μαθω ρωσικα και βρεθω στο παραδεισο

       
αυτα ρε μεγαλε που λες ειρωνικα,ετσι ειναι
ο παραδεισος βεβαια υπαρχει ΜΟΝΟ αν κ στην ελλαδα εχεις βαλει καποια γκολ της προκοπης,αλλιως αν εδω ησουν στο 0-0,κι εκει παλι στο 0-0 αντε στο 0-1 να πας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΟΠΟΤΕ Η ΦΑΣΗ ηταε να κεραστουνε κ να τη κανουνε,οχι για γ....
καταλαβα καλα??
δηλ δεν μπορουσε να σκοραρει, η απλα τα γνωστα,πως κ απο που κλπ μαλακιες,δηλ παρτυ-γκιρλς που τα λεω εγω,να πιουμε κ δρομο??
ετσι ειναι η κατι αλλο??
υ.γ.αν υποθεσουμε οτι εισαι πολυ ανω του μετριου σε εμφανιση κ με λιγα ρωσσικα,το ιδιο αποτελεσμα θα ητανε??με τις συγκεκριμενες εδω ρωταω,οχι θεωρητικα με αλλες
βασικα αυτες θελαν εμενα.αλλα εγω του της αφησα και εφυγα.το οτι τον κλασανε ειναι απολυτα φυσιολογικο.στη Ρωσσια μετραει παρα πολυ η εμφανιση.η γυναικα κοιταει τα παντα σε εναν αντρα.πως ειναι ντυμενος,τι παπουτσιαα φοραει,τι κινητο εχει,παρακατω τι αμαξι εχει (μονο εκει χανω λιγακι)και τελος αν εχει δικο του διαμερισμα και τι διαμερισμα εχει (πολυ βασικο να ειναι περηποιημενο και ευχαριστο).να σου πω εχω τυψεις που το εκλασα το κοριτσακι γιατι ηταν γλυκο στο προσωπο και ηταν ετοιμη να κλαψει οταν της ειπα οτι φευγω.αλλα τι να την κανω να εχω αλλη μια θαυμαστρια μου που να με κυνηγαει να βγαινω μαζι της και να αποφευγω να τη γαμισω (γιατι οπως εξηγησα παρακατω ηταν τελειως αβυζι).....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Το χετε παραξεφτυλίσει μάγκες... και έχετε ρίξει την κουβέντα μες τα σκατα  :jerking:

...και για να πω και μια κουβέντα σχετική με το θέμα, είχα 2 φίλους που εδώ παρακαλάγανε κάτι μπάζα για να τα πηδήξουν, και πήγαν για 3 χρόνια περίπου στην Ουκρανία, με μια μεγάλη κατασκευαστική (που έχει χτίσει όλη την Οδησσό για όσους είναι εκεί και ξέρουν), και μόλις έμαθαν λίγο τη γλώσσα, γαμήσανε όσες δεν είχαν γαμήσει εδώ μέχρι τα 30 τους....

Όσοι λοιπόν δεν έχουν πάει, και το μόνο που γαμάνε είναι η χούφτα τους, μπορούν να συνεχίσουν τη θεωρητική συζήτηση...



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....το θεμα φιλε redpeainz ειναι λεπτο.τους αρεσει το μεσογειακο στυλ.τους αραπαδες και αραβες γενικα τους συχαινονται.οπως δεν γουσταρουν και τους αγριαντρες.ηταν πριν ενα χρονο ενα παιδι εδω για 6 μηνες πολυ καλος σοβαρος σχετικα ψηλος εμφανησιακα ειχε κατι το αγριο (εμοιαζε λιγο του Παλαιοκωστα (καραφλιτσα και μουσακι))χωρις να σημαινει οτι ηταν κακος.δεν εβγαζε καθολου γκομενες.ο Vasilis 70 που ερχεται και εχω συναντισει πολλες φορες στην ντισκο εκανε θραυση!δουλευοντας στο ρελαντι πηρε 2 τηλεφωνα η μια ηταν αυτη στη φωτο με το μαυρο ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΑΚΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗς.ο Βασιλης που ειναι 40 και κατι ετων ειναι στο υψος μου(μεσου υψους ουτε ζουμπας ουτε πανηψηλος) εχει μια γλυκητητα θυμιζει λιγακι Ιταλο μαφιοζο απο τα εργα του σινεμα!και τον πανε παρα πολυ οι γυναικες!τον Παυλο ομως μπορει να μην τον πολυθελουν γιατι εχει αυτην την βοριοευρωπα'ι'κη ψυχροτητα και φενεται λιγο αγριος (υποθεσεις κανω 100% σιγουρος δεν ειμαι)αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα βρει ουτε μια γκομενα ακομα και ετσι να γινει.αλλα δεν θα εχει αυτην την επυτηχια του Βασιλη (αυτη ειναι η γνωμη μου.ο Παυλος μπορει να ερθει μαζι μου Αγια Πετρουπολη οποτε θα δουμε στην πραξη).---Η ΟΥΚΡΑΝΙΑ που αναφερθηκε ο φιλος Gushallo εχει καταρχην ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕς ΓΥΝΑΙΚΕς ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ.(ετσι ειναι το λεω εκ πειρας!χωρις αυτο να σημαινει οτι οι Ρωσσιδες ειναι μπαζα).και φυσικα ειναι πιο ευκολες λογω φτωχιας γιατι στην Αγια Πετρουπολη τωρα με την κριση παιρνουν μισθο 450-600 Ευρω ενω στην Ουκρανια ουτε 200 ασε που εχουν κλεισει ολα και εχει τρομερη ανεργια.ενω εδω ευκολα βρισκεις δουλεια.βεβαια οι Ουκρανεζες εχουν το αρνητικο οτι ειναι πολυ φτηνιαρες που καπου ειναι αηδιαστηκο......
 

Συνημμένα

  • mounakia.jpg
    mounakia.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
...αν εχεις μια γλυκητητα και δεν φενεσαι αγριος ντυνεσαι μοδατα εδω μπορεις να εχεις τρομερες επυτηχιες.--οσο για σενα φουκαρα και εσεις αγαμιτοι που γραφεται σελιδες  :jerking: καντε save τη φωτο με τη γκομενιτσα που καμακωσε το Vasili να τραβιξεται καμια μαλακια να ηρεμησεται :2funny:σας αφιερωνω με αγαπη και τα σκατα μου.γιατι δεν ανοιγεται ενα Thread με τετοιες μαλακιες να γραφεται εκει να ξεκαυλονεται.μπορω να σας κανω βαζω φωτο να φχαρηστιεσται μαλακια :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καλα μας επεισες.αντε συνεχισε να λες τα παραμυθακια σου.αλλα οταν τα παραλες θα σου βγαζουμε το κολο στη φορα να ξερεις.
παρτην παλι να τη βλεπεις φουκαρα.τι να πω σε λυπαμαι που κυλιεσαι απο τη μαλακια.ολο τα ιδια και τα ιδια γραφεις.για βαλε μας φωτο σου με τη φανταστικη Ουκρανεζα που λες οτι εχεις που αν εχεις δεν προκειται να την βαλεις γιατι θα ειναι θεομπαζο.ειδα τι Ουκρανεζες γαματε στην Ελλαδα κατι 40αρες που ειναι να της λυπασαι!!!!και αυριο εχω ραντεβου και μεθαυριο.θες να σου βγαλω φωτο να δεις τι μουνακια εχω!!!ελα σε εφτιαξα παλι θα φχαρηστιθεις μαλακια :jerking:τυχερε :jerking:
 

Συνημμένα

  • jia i Pokahontas1.jpg
    jia i Pokahontas1.jpg
    77,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • jia i Pokahontas2.jpg
    jia i Pokahontas2.jpg
    97,9 KB · Εμφανίσεις: 27

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
επειδη εισαι ενα προβληματικο παιδι,και ειμαι και σιγουρος οτι το πνιγεις και το κουνελι με κανεναν ρωσσο παρεα,δεν θα ασχοληθω μαζι σου.αλλα οταν θα λες τις μαλακιες σου θα με βρισκεις μπροστα σου σκατοπουστα.
εσυ εχεις το προβλημα και οχι εγω! :2funny:!αν ηθελα αντρες θα εμενα Ελλαδα οπως και 'συ.εδω υπαρχει ελειψη αντρων.οι Ρωσσοι δε γαμανε της γυναικες τους αντρες θα γαμανε?!?!τελικα η Ουκρανεζα σου φιδι ηταν!στον υπνο σου την ειδες :jerking:οσο για την εμφανιση σου αν μετραγες θα μας εβαζες φωτο σου να σε δουμε να σε θαυμασουμε.ο Spiros 1968 ειδες που εβαλε!και σκιζει και στο Καζαν και στις παραλιες της Κουβας!που εσυ μονο στο σινεμα τα βλεπεις!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
.....το θεμα φιλε redpeainz ειναι λεπτο.τους αρεσει το μεσογειακο στυλ.τους αραπαδες και αραβες γενικα τους συχαινονται.οπως δεν γουσταρουν και τους αγριαντρες.ηταν πριν ενα χρονο ενα παιδι εδω για 6 μηνες πολυ καλος σοβαρος σχετικα ψηλος εμφανησιακα ειχε κατι το αγριο (εμοιαζε λιγο του Παλαιοκωστα (καραφλιτσα και μουσακι))χωρις να σημαινει οτι ηταν κακος.δεν εβγαζε καθολου γκομενες.ο Vasilis 70 που ερχεται και εχω συναντισει πολλες φορες στην ντισκο εκανε θραυση!δουλευοντας στο ρελαντι πηρε 2 τηλεφωνα η μια ηταν αυτη στη φωτο με το μαυρο ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΑΚΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗς.ο Βασιλης που ειναι 40 και κατι ετων ειναι στο υψος μου(μεσου υψους ουτε ζουμπας ουτε πανηψηλος) εχει μια γλυκητητα θυμιζει λιγακι Ιταλο μαφιοζο απο τα εργα του σινεμα!και τον πανε παρα πολυ οι γυναικες!τον Παυλο ομως μπορει να μην τον πολυθελουν γιατι εχει αυτην την βοριοευρωπα'ι'κη ψυχροτητα και φενεται λιγο αγριος (υποθεσεις κανω 100% σιγουρος δεν ειμαι)αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα βρει ουτε μια γκομενα ακομα και ετσι να γινει.αλλα δεν θα εχει αυτην την επυτηχια του Βασιλη (αυτη ειναι η γνωμη μου.ο Παυλος μπορει να ερθει μαζι μου Αγια Πετρουπολη οποτε θα δουμε στην πραξη).---Η ΟΥΚΡΑΝΙΑ που αναφερθηκε ο φιλος Gushallo εχει καταρχην ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕς ΓΥΝΑΙΚΕς ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ.(ετσι ειναι το λεω εκ πειρας!χωρις αυτο να σημαινει οτι οι Ρωσσιδες ειναι μπαζα).και φυσικα ειναι πιο ευκολες λογω φτωχιας γιατι στην Αγια Πετρουπολη τωρα με την κριση παιρνουν μισθο 450-600 Ευρω ενω στην Ουκρανια ουτε 200 ασε που εχουν κλεισει ολα και εχει τρομερη ανεργια.ενω εδω ευκολα βρισκεις δουλεια.βεβαια οι Ουκρανεζες εχουν το αρνητικο οτι ειναι πολυ φτηνιαρες που καπου ειναι αηδιαστηκο......
σιγουρα κι εγω εχω δει οτι οι ουκρανες ειναι καλυτερες,βεβαια υπαρχει αρκετη ανομοιογενεια,100χλμ διαφορα αλλαζουν τελειως το ερωτικο "τοπιο"
αλλα αν αυτες που βλεπω δεν ειναι πολυ κατω του 1.70 υψος,θα σου πω καθαρα οτι στην δυτ.ουκρανια τουλαχιστον που παω,δεν ξερω για περα απο οντεσσα,τετοια μωρα ΔΕΝ καθονται ετσι αερα πατερα,στο λεω εγω που μετα βεβαιοτητας εχω παει  με αρκετες πολυ καλυτερες απο αυτες,αλλα χυνοντας πολυ ιδρωτα κ "αιμα" μεχρι το γκολ
οσον αφορα αυτα περι σχεσης μισθων και γκολ,δεν ισχυουν
π.χ. στη μολδαβια-κισιναου που ειναι μακραν το φτωχοτερο μερος ειναι και το δυσκολοτερο για καποιον να βρει κ να του κατσει "κανονικη" γκομενα
νομιζω οτι εχει σχεση με τους αντρες,δηλ οσο πιο αχρηστοι ειναι,π.χ. ρωσσοι,οσο πιο πολυ πινουν κ οσο λιγοτερο γαμανε,εκει ειναι και πιο ΕΥΚΟΛΑ
αυτα με τα λεφτα δεν ισχυουν,παρα μονο γι αυτους που ψαχνουν να παρουν μια απο εκει να την πανε στο δικο τους μερος,ΤΟΤΕ ΝΑΙ,ισχυει οσο φτωχοτερο και χειροτερο το μερος τοσο πιο ευκολα φευγει η γυναικα γι αλλου,ΑΛΛΑ για καμακι κ γ.... τον πρωτο λογο εχει,κι εχω δει πολλες χωρες,η συγκριση με τους τοπικους γ...δες
υ.γ.αυτα που σε κατηγορουν ετσι ειναι η καπως αλλιως????δεν μπορω να τα συνδεσω αυτα που διαβαζω με σενα!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και αυτο παιζει ρολο.η γνωμη του Ιωσηφ ειναι οτι την Ουκρανια την χαλανε οι Ουκρανοι αντρες που καμακωνουν συνεχεια.εμενα η αποψη μου ειναι οτι της γκομενες της χαλανε οι αγαμητοι ξενοι.η Μολδαβια δεν θελει βιζα και ειναι πολυ φτηνη χωρα τα τροφιμα ειναι 60%-70% φτηνοτερα.τα ενοικια σε σχεση με την Αγια Πετρουπολη τσαμπα (μιαλμε για απλα σπιτια και οχι αυτα που απευθυνονται σε ξενους).το Κισινοφ ειναι γεματος ξενους εδω εμεις δεν εχουμε σχεδον κανεναν.και οι Ρωσσοι γενικα δεν ειναι φιλικοι με τους ξενους.οι Μολδαβοι θα ελεγα ειναι μεσογειακος λαος.η Ουκρανια αν πας σε μικρη πολη ειναι πολυ πιο ευκολο το καμακι ακομα και απο της μικρες πολεις της Ρωσσιας.ειδεικα αν τους πεις οτι εισαι απο την Αγια Πετρουπολη τρελαινονται!οι Ουκρανοι θεωρουνται πιο εξυπνοι και πιο θερμοι αντρες απο τους Ρωσσους.ο Ιωσηφ ειπε εδω ενα ρητο που τους ταιριαζει.Ο ηληθιος και ο πανηληθιος!παντος οπου πηγα σε μικρες πολεις εκτος του οτι μονες τους την παιφταν.μια κοπελα που την γνωριζες στις 5-6 το απογευμα θα μπορουσε ανετα να ειναι στο κρεβατι σου κατα της 9-10.χωρις πολυ κωπο και με ελαχιστα εξοδα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
υ.γ.αυτα που σε κατηγορουν ετσι ειναι η καπως αλλιως????δεν μπορω να τα συνδεσω αυτα που διαβαζω με σενα!!
αυτοι που με κατηγορουνε μονο λενε ενω εγω μιλαω με αποδιξεις αυτη ειναι η διαφορα.αν διαβασες μεχρι και οτι ειμαι στην Ελλαδα λεγανε!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
και αυτο παιζει ρολο.η γνωμη του Ιωσηφ ειναι οτι την Ουκρανια την χαλανε οι Ουκρανοι αντρες που καμακωνουν συνεχεια.εμενα η αποψη μου ειναι οτι της γκομενες της χαλανε οι αγαμητοι ξενοι.η Μολδαβια δεν θελει βιζα και ειναι πολυ φτηνη χωρα τα τροφιμα ειναι 60%-70% φτηνοτερα.τα ενοικια σε σχεση με την Αγια Πετρουπολη τσαμπα (μιαλμε για απλα σπιτια και οχι αυτα που απευθυνονται σε ξενους).το Κισινοφ ειναι γεματος ξενους εδω εμεις δεν εχουμε σχεδον κανεναν.και οι Ρωσσοι γενικα δεν ειναι φιλικοι με τους ξενους.οι Μολδαβοι θα ελεγα ειναι μεσογειακος λαος.η Ουκρανια αν πας σε μικρη πολη ειναι πολυ πιο ευκολο το καμακι ακομα και απο της μικρες πολεις της Ρωσσιας.ειδεικα αν τους πεις οτι εισαι απο την Αγια Πετρουπολη τρελαινονται!οι Ουκρανοι θεωρουνται πιο εξυπνοι και πιο θερμοι αντρες απο τους Ρωσσους.ο Ιωσηφ ειπε εδω ενα ρητο που τους ταιριαζει.Ο ηληθιος και ο πανηληθιος!παντος οπου πηγα σε μικρες πολεις εκτος του οτι μονες τους την παιφταν.μια κοπελα που την γνωριζες στις 5-6 το απογευμα θα μπορουσε ανετα να ειναι στο κρεβατι σου κατα της 9-10.χωρις πολυ κωπο και με ελαχιστα εξοδα.
αυτα για τη μολδαβια που λες ισχυουν-εγω αν δε μιλαγα τη γλωσσα τους ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ, κ  δεν ερχομουν κ  απο βουκουρεστι,που αυτοι εχουν κομπλεξ κατωτεροτητας σε αυτο, τα γκολ,ειδικα τα "σουπερ", θαταν κατω απο τα μισα του μισου!!-για μενΑ ειναι ουσιαστικη μια διευκρινηση,ΠΟΤΕ και σε ΠΟΙΕς πολεις πηγες,ετσι θα μπορεσω να βγαλω και καποιο συμπερασμα,αν κατα πασα πιθανοτητα οπως υπολογιζω ,εχεις παει ανατ.-ρωσσικη-ουκρανια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μετα απο 2-3 σελιδες  :jerking:ας γραψουμε και κατι σοβαρο.Νεζρχε στο αφιερωνω!σημερα πηγα μια βολτιτσα στο Φωτομοντελι στη Βλαντιμιρσκαγια βρισκεται στη Βλαντιμιρσκι Προσπεκτ 8.πηρα για 1 ωρα την Κατια.για αυτην πηγα αλλα τους ειπα να μου δειξουν ολες της μαυρομαλλες.ηρθαν 3ης και μια σχιστοματα.η Κατια μου αρεσε περισσοτερο.οι φωτο της εχουν λιγο φωτοσοπ στο προσωπο.ειναι μιση Ρωσσιδα μιση Ταταρα.ετων 22.και δεν ειναι τοσο μαυρισμενη οσο στην φωτογραφια.....
 

Συνημμένα

  • katia fotomodeli1.jpg
    katia fotomodeli1.jpg
    40,1 KB · Εμφανίσεις: 13
  • katia fotomodeli 2.jpg
    katia fotomodeli 2.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 21

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αυτοι που με κατηγορουνε μονο λενε ενω εγω μιλαω με αποδιξεις αυτη ειναι η διαφορα.αν διαβασες μεχρι και οτι ειμαι στην Ελλαδα λεγανε!
καλα αυτο δεν ειναι κ τοσο παραλογο,εχω την ιδεα οτι ΟΝΤΩΣ συμβαινει εδω με καποιους,γραφουν ετσι απο Ελλαδα,οποτε εκ των υστερων κρινουν εξ ιδιων τα αλλοτρια
εμενα δεν ειχε βγει ο "ειδικος" της μολδαβιας o "soritas", και ελεγε οτι τα διαβαζω σε ξενο σαιτ αυτα που λεω?βεβαια κι αυτος ο ημιμαθης παντογνωστης,οταν καθε φορα ελεγα οτι βαζω οσα κ οτι θελει στοιχημα για να του αποδειξω οτι ειμαι κισιναου-απλα θα βλεπαμε το διαβατηριο κ τις σφραγιδες-ουδεποτε απαντησε ουτε στοιχημα εβαζε παροτι ηταν 100% σιγουρος,απλα συνεχιζε τις μαλακιες που του λεγανε κ μου ελεγε κ εμενα,ασε που απ οτι καταλαβε ουτε γλωσσες μιλαει ουτε τιποτα,ΚΛΑΣΙΚΟ ΘΥΜΑ δηλαδη για τα εκει λαμογια.
κλεινω την παρενθεση,ειμαι ημερες αντιπαραθεσεων φαινεται,καλα ειναι για μενα τωρα που ειμαι παλι πατριδα,να περνα η ωρα
ΟΥΚΡΑΝΙΑ που πηγες θα μου πεις??να το κλεισουμε κι αυτο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε στο προσωπο η Κατια στην πραγματικοτητα ειναι ιδια αυτη εδω την γκομενιτσα (πολυ καλη αυτη η γκομενα αλλα πινει και καπνιζει σα φουγαρο για αυτο και την βλεπω μια φορα το μηνα για  :knockinb:!).
 

Συνημμένα

  • tsornajia kosetska1.jpg
    tsornajia kosetska1.jpg
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 10
  • tsornajia kosetska 2.jpg
    tsornajia kosetska 2.jpg
    70,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • tsornajia kosetska 3.jpg
    tsornajia kosetska 3.jpg
    63,1 KB · Εμφανίσεις: 12

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....το διαμερισμα πολυ μεγαλο.με ενα μακρυ διαδρομο.πηγα στο ντους μια ντουσιερα Ιταλικη.καλο τσιμπουκακι.στη μια ωρα εφαγε 2 ωραια πισωκολητα.καλο μουνακι και καλη στο γαμησι.τα αρνητικα οτι δεν σε αφηνει να πιασεις και να της γλυψεις το μουνακι(μου ειπε οτι την αλλη φορα που θα παω θα με αφησει)και οταν πηγα να της γλυψω τα ποδια γαργαλιοταν.της ειπα οτι θα ξαναπαω οταν γυρισω απο Ελλαδα και της υποσχεθηκα ενα σουβενηρ απο Ελλαδα.γενικα ειναι αρκετα εξυπνη θα ελεγα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
καλα αυτο δεν ειναι κ τοσο παραλογο,εχω την ιδεα οτι ΟΝΤΩΣ συμβαινει εδω με καποιους,γραφουν ετσι απο Ελλαδα,οποτε εκ των υστερων κρινουν εξ ιδιων τα αλλοτρια
εμενα δεν ειχε βγει ο "ειδικος" της μολδαβιας o "soritas", και ελεγε οτι τα διαβαζω σε ξενο σαιτ αυτα που λεω?βεβαια κι αυτος ο ημιμαθης παντογνωστης,οταν καθε φορα ελεγα οτι βαζω οσα κ οτι θελει στοιχημα για να του αποδειξω οτι ειμαι κισιναου-απλα θα βλεπαμε το διαβατηριο κ τις σφραγιδες-ουδεποτε απαντησε ουτε στοιχημα εβαζε παροτι ηταν 100% σιγουρος,απλα συνεχιζε τις μαλακιες που του λεγανε κ μου ελεγε κ εμενα,ασε που απ οτι καταλαβε ουτε γλωσσες μιλαει ουτε τιποτα,ΚΛΑΣΙΚΟ ΘΥΜΑ δηλαδη για τα εκει λαμογια.
κλεινω την παρενθεση,ειμαι ημερες αντιπαραθεσεων φαινεται,καλα ειναι για μενα τωρα που ειμαι παλι πατριδα,να περνα η ωρα
ΟΥΚΡΑΝΙΑ που πηγες θα μου πεις??να το κλεισουμε κι αυτο
Ουκρανια εχω παει μερικες φορες τη δεκαετια του '90 Δυτικη δεν εχω παει ποτε.τοτε βεβαια ηταν αλλες εποχες.εχω να παω απο το 2001 που ειχα παει Κριβο'ι' Ρογκ.ηταν πολυ πιο ευκολο το καμακι.απο οτι στη Ρωσσια.στη Ρωσσια θα ελεγα ειναι πολυ πιο δυσκολο σε σχεση με την Ουκρανια.δεν μιλαμε για Κιεβο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
μετα απο 2-3 σελιδες  :jerking:ας γραψουμε και κατι σοβαρο.Νεζρχε στο αφιερωνω!σημερα πηγα μια βολτιτσα στο Φωτομοντελι στη Βλαντιμιρσκαγια βρισκεται στη Βλαντιμιρσκι Προσπεκτ 8.πηρα για 1 ωρα την Κατια.για αυτην πηγα αλλα τους ειπα να μου δειξουν ολες της μαυρομαλλες.ηρθαν 3ης και μια σχιστοματα.η Κατια μου αρεσε περισσοτερο.οι φωτο της εχουν λιγο φωτοσοπ στο προσωπο.ειναι μιση Ρωσσιδα μιση Ταταρα.ετων 22.και δεν ειναι τοσο μαυρισμενη οσο στην φωτογραφια.....


Έχεις κόλλημα με τις ταταρόφατσες εσύ.


Πάντως αυτό είναι ωραίο σαλόν.
Εμένα μου αρέσει και η ДИАНА και η ЛИЗА, και η ЛЕРА.

Εσύ που τις είδες από κοντά τι λένε ;
Είναι καλές ;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
dimitrakis 29
ΜΙΑ που ανεφερες κριβοι ρογκ
ενας γνωστος μου παντρεφτηκε μια ονοματι ολγα που επεζε χαντ μπολ και εμενε κριβοιρογκ
ειχε σπουδασει χημικος στα μετταλα/μπας και ειναι τοσο μικρος ο κοσμος?
διοτι θελω να μαθω τι ρολο βαραει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom