Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
σημερα ο καιρος ειναι σκατα :rockon:εχει +2 και ριχνει ενα χιονονερο και εχει πολυ αερα!το χιονι δεν το εχει στρωσει εχει πολυ λιγο στα χορτα.αλλα αν το βραδυ πεσει και αλλο η θερμοκρασια το πρω'ι' ισως ειναι ολα χιονοσμενα.οι ντισκο θα ειναι αδειες σημερα!

Καιρός για σαλόν λοιπόν ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καιρός για σαλόν λοιπόν ...
μπα ουτε για σαλον ειναι αυτος ο κωλοκαιρος!θα εχει κινηση οποτε με τ'αμαξι δεν πας!χωρις αμαξι ουτε ομπρελα δεν σε σωζει την σπαει ο κωλοαερας.οποτε ειναι καιρος ή για κανα ραντεβου με τ'αμαξι (μακρια απο το κεντρο) ή για σπιτι με  :jerking:.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
H ДАНА (Dana) είναι μόλις 19 χρονών και 1.66 ύψος.
Μωράκι.
Σε κάνει ευτυχισμένο μόνο με 2500 ρούβλια.

Τη βρίσκεις στα Φωτομεντέλι, συγκεκριμένα στο: Салон: на Стачек

Καλή Ανάσταση σε όλους.
 

Συνημμένα

  • DANA.jpg
    DANA.jpg
    40,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • DANA 2.jpg
    DANA 2.jpg
    38,7 KB · Εμφανίσεις: 17

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγω Νεαρχε ετοιμαζομαι να ερθω 12 μερες Ελλαδα.οποτε θα φχαρηστιθω Φυλης!εδω τωρα κοιταω να  :knockinb:της γκομενες που εχω.σαν αποχερετηστηριο πριν ερθω στη χωρα της μαλακιας!παντος δεν συγκρινεται ο βουρκος της Φυλης με τα σαλον!εγω επητιδες πηγαινω Φυλης εκτος του οτι δεν αντεχω τη μαλακια.μετα εκτημω τη Ρωσσια.και λεω σε τι παραδισο ζω!!!!!
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ποιος φιλος απο Ρωσια θα μας πει ευχες που λενε το πασχα στην ρωσια? (στα ρωσικα και με επεξήγηση θα ηταν καλο)
καλη ανασταση, καλο πασχα, χρονια πολλα. αυτα λεμε στην Ελλαδα. ειναι ίδιες  ευχες και για Ρωσια?
δημητρακη - thebigdogs....... ακουει κανεις????

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
λενε ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ = Χριστος Ανεστη.  εδω το πασχα δεν το πολυγιορταζουνε.Ρωσσια οτι γινεται στην Ελλαδα το πασχα με τα βεγγαλικα γινεται το νεο ετος.ουτε εγω πολυασχολουμε.η κορη μου πηγε για 2 μερες εκδρομη με το σχολειο.και εγω θα παω ντισκο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω ειναι μεγαλη θα γινει 13 ετων.στην Ουγγαρια η αλλη μου κορη θα γινει 15 !!!!!μιλαγα της προαλες με ενα φιλο μου Τουρκο στα Αγγλικα στο τηλεφωνο και η κορη μου καταλαβαινε τι ελεγα και γελαγε :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
εδω ειναι μεγαλη θα γινει 13 ετων.στην Ουγγαρια η αλλη μου κορη θα γινει 15 !!!!!μιλαγα της προαλες με ενα φιλο μου Τουρκο στα Αγγλικα στο τηλεφωνο και η κορη μου καταλαβαινε τι ελεγα και γελαγε :2funny:



Μάλλον με δουλεύετε ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μάλλον με δουλεύετε ...
που το βλεπεις το περιεργο?δεν καταλαβαινω βρε παιδια?οι αλλοι παραξενευονται που εχω 2 διαβατηρια!?!θα ειμουνα μεγαλος μαλακας αν δεν ειχα καταφερει να παρω Ρωσσικο διαβατηριο σε 16,5 χρονια.εδω το ονειρο καθε γυναικας ειναι να κανει παιδια!με ειδες στις φωτο!δεν ειμαι και τοσο χαλια να μην μπορω να βρω μια γυναικα να κανω παιδι!?!---η πλακα ειναι που τωρα Νεαρχε θα πουνε οτι οι φωτογραφιες δεν ειναι δικες μου :2funny:και οτι εγω ειμαι κοιλαρας και καραφλας και σας γραφω απο Ελλαδα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τωρα ετοιμαζομαι να βγω εχει +2 συνεφεια αλλα εχει πολυ αερα και προσπαθω με την Λακ να φτιαξω το μαλι για να μην μου χαλασει απο τον αερα.γιατι με χαλια μαλι καμακι δεν κανεις :rockon:θα βγω με τα ποδια να παω μεχρι τκατι εμπορικα κεντρα μπας και καμακωσω τιποτα.και το βραδυ ντισκο αν και σημερα με τον κωλοκαιρο και το πασχα δεν θα εχει καθολου κοσμο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τα φυτεψε μαλλον.και του πειραξανε το μυαλο.
καλα εγω τωρα παω τη γκομενα σπιτι της και παω Ντισκο.καλη Πασχαλινη μαλακια να εχεται :2funny:!αν γαμαγατε δεν θα ασχολουσαστε μαζι μου.οσο για την φανταστικη Ουκρανεζα που εχεις γιατι δεν μας βαζεις μια φωτο μαζι της να δουμε και 'σενα και να την θαυμασουμε την γκομεναρα σου!ακομα και αληθινη να ειναι και οχι προ'ι'ον φαντασιας θα ειναι καμια 35αρα-40αρα πολυ μπαζο.ελα πηγαινεται τωρα να παρεται το Αγια φως να παω και 'γω στην ντισκο να βγαλω κανα μουνακι!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το μουνακι με τη μαυρη μπλουζα ειναι που καμακωσε τον Βασιλη στο Λιοτ Λιμον (αυτη τον πλησιασε μονη της!).εγω δεν μπορουσα να καμακωσω τη φιλη της γιατι εκεινη την ωρα επαιζα ενα με μια ξανθια.
Δημητρη κατ αρχην καλο πασχα
θα ηθελα μια ουσιΑΣΤΙΚΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ,αυτα τα μωρα,εστω το ενα με το μαυρο,τα γ.......,η τα τηλεφωνα πηρατε μονο κ ειδωμεν
η ερωτηση ειναι για να καταλαβω αν τετοιες γκομενες-αν δεν ειναι πουτανες βεβαια-γαματε τοσο ανετα στην ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ,απο παντου,μολδαβια κ ουκρανια δηλ
αυτα εδω δεν γινονται τουλαχιστον με αυτα που καταλαβα οτι παρεχεις στα μωρα,ουτε τοσο αμεσα υπαρχει ανταποκριση,τουναντιον
ΑΝ ΘΕΣ μου απαντας,θεωρητικη ειναι η φαση,απλα θαβγαζα καποια συμπερασματα
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Διαβάζω κάποια πράγματα και έχω μπερδευτεί.
Υπονοείτε ότι 162 σελίδες "Ρωσίας sex & vodka" είναι ψέματα?
O dimitrakis29 δείχνει πολύ μελετημένος.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Μαγκες ενα εχω να σας πω.
Με το Δημητρακη εχω συναντη8ει 2-3 φορες τον τελευταιο χρονο στην Αγια Πετρουπολη  πρωην Λενινγκραντ  (αυτο για τους ασχετους/αγεωγραφητους.)
Παρα του οτι δεν συμφωνω με τη ζωη που κανει, ενα ειναι το γεγονος:
Πηδαει αβετρα μπολικο και ποιοτικο μουνι. τελεια και παυλα.
Οποιος θελει το πιστευει, οποιος δε θελει ας συνεχιζει να παιζει  :jerking:
Ο Δημητρακης ειχε την τολμη (αν εγω ειμαι αντιθετος σε αυτο) να βαλει και τη μουρη του και τις γκομενες στο νετ.
εχει κανεις @@@@@ να το κανει?
Καλε μηπως ειμαι κλωνος του Δημητρακη;  :2funny:
Που τετοια τυχη. :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρη κατ αρχην καλο πασχα
θα ηθελα μια ουσιΑΣΤΙΚΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ,αυτα τα μωρα,εστω το ενα με το μαυρο,τα γ.......,η τα τηλεφωνα πηρατε μονο κ ειδωμεν
η ερωτηση ειναι για να καταλαβω αν τετοιες γκομενες-αν δεν ειναι πουτανες βεβαια-γαματε τοσο ανετα στην ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ,απο παντου,μολδαβια κ ουκρανια δηλ
αυτα εδω δεν γινονται τουλαχιστον με αυτα που καταλαβα οτι παρεχεις στα μωρα,ουτε τοσο αμεσα υπαρχει ανταποκριση,τουναντιον
ΑΝ ΘΕΣ μου απαντας,θεωρητικη ειναι η φαση,απλα θαβγαζα καποια συμπερασματα
κοιτα αν μετρας σε κυνηγανε.αν εισαι σαν την Πιγκου'ι'να που εβαλα στη φωτο ή σαν αυτον το φουκαρα δεν γαμας τιποτα.αυτα τα μουνακια του τα εδωσα στο πιατο.δεν την ηθελα γιατι δεν ειχε βυζια και θα απεφευγα να τη γαμισω!βεβαια τους πηρε ποτα και τον κλασανε το φουκαρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη ποτε ησουν στο Σταλινγκραντ και μας το εκρυψες?  :rockon:
Σταλινγκραντ ειναι η πρω'ι'ν ονομασια του σημερινου Βολγκαγκραντ.προφανος θα το μπερδεψε με το Λενινγκραντ που ειναι η ονομασια της Αγιας Πετρουπολης επι κομουνισμου.γυρισα απο τη ντισκο και βλεπω τι μαλακιες γραφουν οι φουκαραδες  και εχω λυθει στο γελιο :2funny:τελικα υπαρχει μεγαλη αγαμια στο σα'ι'τ αυτοι οι κακομοιρηδες τον εχουν κανει σφεντονα :jerking:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγω καραφλος δεν νομιζω οτι ειμαι :2funny:σας βαζω της τελευταιες φωτο που εβγαλα 3ης ωρες πριν περιπου.αυτος ειναι μεγαλος φουκαρας.ερχεται μαζι μου μπας και αρπαξει τιποτα αποφαγια :2funny:και μαλια να ειχε δεν θα γαμαγε :2funny:η καραφλα ειναι ενα απο τα μειονεκτηματα του :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χρονια πολλα και σε σενα.αυτοι με φαγανε εγω δεν ασχολουμε.αν ειχες διαβασει λεγανε οτι δεν ειμαι καν Ρωσσια!2-3 ειναι που ασχολουνται.αν ειχαν να γαμανε δεν θα καθονταν να τσακονονται στο ιντερνετ.παω να την πεσω για υπνο.θα δω αυριο το μεσημερακι οταν ξυπνισω τι θα εχουν γραψει :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κοιτα αν μετρας σε κυνηγανε.αν εισαι σαν την Πιγκου'ι'να που εβαλα στη φωτο ή σαν αυτον το φουκαρα δεν γαμας τιποτα.αυτα τα μουνακια του τα εδωσα στο πιατο.δεν την ηθελα γιατι δεν ειχε βυζια και θα απεφευγα να τη γαμισω!βεβαια τους πηρε ποτα και τον κλασανε το φουκαρα.
ΟΠΟΤΕ Η ΦΑΣΗ ηταε να κεραστουνε κ να τη κανουνε,οχι για γ....
καταλαβα καλα??
δηλ δεν μπορουσε να σκοραρει, η απλα τα γνωστα,πως κ απο που κλπ μαλακιες,δηλ παρτυ-γκιρλς που τα λεω εγω,να πιουμε κ δρομο??
ετσι ειναι η κατι αλλο??
υ.γ.αν υποθεσουμε οτι εισαι πολυ ανω του μετριου σε εμφανιση κ με λιγα ρωσσικα,το ιδιο αποτελεσμα θα ητανε??με τις συγκεκριμενες εδω ρωταω,οχι θεωρητικα με αλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom