Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Η δικια μου η НАСТЯ (178 παρακαλω)
 

Συνημμένα

  • photo.jpg
    photo.jpg
    46,1 KB · Εμφανίσεις: 14

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
"Θέα" μεσα απο το σαλουν
 

Συνημμένα

  • thea apo saloon 1.jpg
    thea apo saloon 1.jpg
    168,9 KB · Εμφανίσεις: 31

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Το εσωτερικο του σαλουν
 

Συνημμένα

  • saloon eswteriko.jpg
    saloon eswteriko.jpg
    293,4 KB · Εμφανίσεις: 31

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Οι τουρμπινες του Boeing 737-600 της SAS μουκριζαν βαρια καθως προσγειωνοταν στον παγωμενο διαδρομο του Pulkovo δινοντας τελος στα ονειρα που εκανα χαζευοντας τα μπουτια της καταξανθης (τι πρωτοτυπο !!!) Σουηδης αεροσυνοδου.
Για την Ιστορια και για τους μη κατεχοντες το Pulkovo ειναι το αεροδρομιο της Αγιας Πετρουπολης και ειναι κατα τι χειροτερο απο το παλιο δικο μας Ανατολικο Αεροδρομιο.
Καθαρισα στο φτερο με Immigration και τελωνειο.


Οι αναμνήσεις που κινητοποίησες μέσα μου ήταν τόσο δυνατές που μου ήρθε να δακρύσω.

Μπορώ πραγματικά να καταλάβω τι εννοείς.
Μοναδικές στιγμές για έναν άντρα!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Που ακριβώς είναι αυτό το σαλόν που πήγατε ;
Νομίζω πως δεν έχω πάει.
Είναι έξω από το κέντρο ; Το λέω επειδή βλέπω δέντρα από το παράθυρο.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Που ακριβώς είναι αυτό το σαλόν που πήγατε ;
Νομίζω πως δεν έχω πάει.
Είναι έξω από το κέντρο ; Το λέω επειδή βλέπω δέντρα από το παράθυρο.
Ο Δημητρακης οταν ξυπνησει υποθετω οτι θα σου απαντησει.
"Εγω βοσκος... βοσκουσα τα προβατα"
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ο Δημητρακης οταν ξυπνησει υποθετω οτι θα σου απαντησει.
"Εγω βοσκος... βοσκουσα τα προβατα"

Λευτέρη πρέπει να ξερεις οτι τέτοιες κινήσεις ζηλεύονται εδω στο φορουμ, ΠΡΟΣΕΧΕ τι λες!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! να μην το ξεχασω, απο που τα βρήκες τα προβατα να παρω και εγω καμια........................................................................ κατοστάδα?????????????????????????????????????? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:  :huh::rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
οταν μου έλεγαν διάβαζε γιατι θα καταντήσεις τσομπάνος εμενα μου ακουγόταν σαν βρισιά!
Ρε πως αλλαζουν τα προβατα!!!!!!! :boobies:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Λευτέρη πρέπει να ξερεις οτι τέτοιες κινήσεις ζηλεύονται εδω στο φορουμ, ΠΡΟΣΕΧΕ τι λες!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! να μην το ξεχασω, απο που τα βρήκες τα προβατα να παρω και εγω καμια........................................................................ κατοστάδα?????????????????????????????????????? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:  :huh::rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
A εσυ εισαι μου φαινεται .... τσομπανος.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Χαρι Κλιν .... τραμπακουλας.... το τερας του  Λοχ Νεζ. Σου θυμιζει κατι τωρα;
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
A εσυ εισαι μου φαινεται .... τσομπανος.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Χαρι Κλιν .... τραμπακουλας.... το τερας του  Λοχ Νεζ. Σου θυμιζει κατι τωρα;

ξερω πολυ καλα το τι εγραψες!
και για τον τσομπανη του Χαρη Κλιν, και για τον τραμπακουλα.
Εγω θελω να μαθω για τα προβατα!!!!!
Αν δεν καταλαβες θελω να μαθω για τα προβατα που εχει η στανη του φωτομοντελι!!!!! :boobies:
Καταλαβες φιλε μου και συνάδελφε :rockon: τσομπανη???
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ξερω πολυ καλα το τι εγραψες!
και για τον τσομπανη του Χαρη Κλιν, και για τον τραμπακουλα.
Εγω θελω να μαθω για τα προβατα!!!!!
Αν δεν καταλαβες θελω να μαθω για τα προβατα που εχει η στανη του φωτομοντελι!!!!! :boobies:
Καταλαβες φιλε μου και συνάδελφε :rockon: τσομπανη???
Ειναι οτι ακριβως βλεπεις στο σιτε.
Κυκλοφορει και σε hard copy. Δεσ φοτο απο περιοδικο που βρηκα στο κομοδινο

Οπως ειπα και παραπανω δεν μπορω να καταλαβω προς τι το photoshop. Εγω επα8α την πλακα μου οταν ειδα καμια 10 αρια μουναρες να κανουν παρελαση μπροστα μου. Στις δε υπηρεσιες ειναι αψογες. Δεν κοιταζουν να σε ξεπεταξουνε. Οταν λενε 2 ωρες, ενοουνε 2 ωρες.
Απο καθαριοτητα δεν το συζηταμε. Καινουρια σεντονακια, και μπανιο μεσα στο καθε δωματιο.
 

Συνημμένα

  • saloon - photomodeli.jpg
    saloon - photomodeli.jpg
    233 KB · Εμφανίσεις: 53

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ειδα Μαρτιος 2009!!!
Οτι ποιο φρεσκο υπαρχει!
ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ!!!!!



:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: το κεφαλι ειναι το δικο μου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Που ακριβώς είναι αυτό το σαλόν που πήγατε ;
Νομίζω πως δεν έχω πάει.
Είναι έξω από το κέντρο ; Το λέω επειδή βλέπω δέντρα από το παράθυρο.
Νεαρχε απεναντι απο το σαλον ειναι ενα παρκο στην Πλοσαντζ Λενινα.ηταν πολυ ωραια παντος.ξεσκιστηκαμε!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αργα το απογευμα συναντηθηκα  με τον φιλο μας τον Δημητρακη, ο οποιος με εστησε και κανα 20λεπτο στο ραντεβου που ειχαμε δωσει στο метро "Пл. Ленина". Ο λογος; εκανε καμακι και προσπαθουσε να ψησει για ραντεβου την αστυνομικο που ειχε βαρδια στο μετρο. :headbang:
Περπατησαμε κανα 10 λεπτο και μετα βρεθηκαμε στο σαλουν ул. Комиссара Смирнова.
Ολες οι γκομενες πραγματικες/αληθηνες. Δεν ξερω γιατι εχει πεσει photoshop στις φοτογραφιες τους. Ειλικρινα δεν χρειαζεται.
Ο Δημητρακης πηρε την ЛОЛА, και εγω κατεληξα στην НАСТЯ. 4000 ρουβλια για 2 ωρες (80 ευρω) Καμια σχεση με μπουρδελα με την ενοια που εμεις τα ξερουμε. Πραγματικα GFE. Εγω παραγειλα μια σαμπανια (11 ευρω) καιη НАСТЯ την εχυνε πανω μου και μετα με εγλυφε.
Σκεφτομαι να ξαναπαω και σημερα τωρα που "εμαθα το δρομο". Δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις το σαλουν χωρις την βοηθεια καποιου ντοποιου.
πιστευω οτι ο Λευτερης σας κατατοπισε.δεν συγκρινεται με τα μπουρδελα!εδω κανεις φανταστικα γαμησια 2 ωρες.με 70-80 Ευρω στην Ελλαδα στο στουντιο που δεν διαφερει απο τα μπουρδελα.το ιδιο βρωμερο ειναι θα ελεγα γαμας 5-6 το πολυ 10 λεπτα.οσο για της γκομενες ναι μεν η ποιοτητα εχει πεσει αλλα δεν συγκρινονται με αυτες της χαλια που εχει στα μπουρδελα και στα στουντιο.---οντως να το βρεις ειναι αδυνατον γιατι ειναι κρυφο.ειναι ενα απλο διαμερισμα.παιρνεις τηλεφωνο και μιλοντας αν τους αρεσεις σου λενε που να ερθεις.και οταν φτασεις ξαναπερνεις τηλεφωνο.συνηθως κατεβαινει καποιος στο δρομο και σε συνανταει.αλλα εμενα επειδη με ξερουνε μου ειπαν να χτυπισω το κουδουνι και να μπουνε στην πολυκατοικια.παντος πολλες φορες απο το τηλεφωνο αν δεν τους αρεσει καποιος η λενε τρελες τιμες Π.Χ. 8000-9000 ρουβλια την ωρα (178-200 Ευρω)για να κωπει η ορεξη αυτουνου που θελει να παει.ή αν ακουσουν προφωρα Καυκασιου του λενε οτι δεν εχουν αυτη τη στιγμη κοπελες.αυτο ειναι το καλο με τα σαλον εδω οτι δεν ειναι το φτηνο γαμησι δεν απευθυνονται στον φτωχομπινε και στον κακομοιρη οπως στην Ελλαδα τα μπουρδελα αλλα στην υψηλη κοινωνια.στον επηχηρηματια και τον λεφτα που θα ερθει για να περασει ομορφες στιγμες με μια ωραια κοπελα.το δε διαμερισμα ειναι πεντακαθαρο ξαπλωνεις σε καθαρα σεντονια που μολις εχουν στρωσει και ειναι σα να γαμας τη γκομενα σου.πολυ καλη εμπειρια.ενας ακομα λογος για να ζει κανεις στη Ρωσσια
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ειναι οτι ακριβως βλεπεις στο σιτε.
Κυκλοφορει και σε hard copy. Δεσ φοτο απο περιοδικο που βρηκα στο κομοδινο

Οπως ειπα και παραπανω δεν μπορω να καταλαβω προς τι το photoshop. Εγω επα8α την πλακα μου οταν ειδα καμια 10 αρια μουναρες να κανουν παρελαση μπροστα μου. Στις δε υπηρεσιες ειναι αψογες. Δεν κοιταζουν να σε ξεπεταξουνε. Οταν λενε 2 ωρες, ενοουνε 2 ωρες.
Απο καθαριοτητα δεν το συζηταμε. Καινουρια σεντονακια, και μπανιο μεσα στο καθε δωματιο.


Επιβεβαιώνω αυτά που λέει ο Λευτέρης 100%.
Ή μάλλον, αυτός επιβεβαιώνει εμένα διότι είχα γράψει πριν κάτι χρόνια τα ίδια.

Αυτά που λέει είναι αλήθεια.
Οι κοπέλες είναι πιο όμορφες από τις φώτο!
Και όλα τα υπόλοιπα που λέει είναι ακριβώς έτσι.
Ρωσία = πολιτισμός!
 

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
πιστευω οτι ο Λευτερης σας κατατοπισε.δεν συγκρινεται με τα μπουρδελα!εδω κανεις φανταστικα γαμησια 2 ωρες.με 70-80 Ευρω στην Ελλαδα στο στουντιο που δεν διαφερει απο τα μπουρδελα.το ιδιο βρωμερο ειναι θα ελεγα γαμας 5-6 το πολυ 10 λεπτα.οσο για της γκομενες ναι μεν η ποιοτητα εχει πεσει αλλα δεν συγκρινονται με αυτες της χαλια που εχει στα μπουρδελα και στα στουντιο.---οντως να το βρεις ειναι αδυνατον γιατι ειναι κρυφο.ειναι ενα απλο διαμερισμα.παιρνεις τηλεφωνο και μιλοντας αν τους αρεσεις σου λενε που να ερθεις.και οταν φτασεις ξαναπερνεις τηλεφωνο.συνηθως κατεβαινει καποιος στο δρομο και σε συνανταει.αλλα εμενα επειδη με ξερουνε μου ειπαν να χτυπισω το κουδουνι και να μπουνε στην πολυκατοικια.παντος πολλες φορες απο το τηλεφωνο αν δεν τους αρεσει καποιος η λενε τρελες τιμες Π.Χ. 8000-9000 ρουβλια την ωρα (178-200 Ευρω)για να κωπει η ορεξη αυτουνου που θελει να παει.ή αν ακουσουν προφωρα Καυκασιου του λενε οτι δεν εχουν αυτη τη στιγμη κοπελες.αυτο ειναι το καλο με τα σαλον εδω οτι δεν ειναι το φτηνο γαμησι δεν απευθυνονται στον φτωχομπινε και στον κακομοιρη οπως στην Ελλαδα τα μπουρδελα αλλα στην υψηλη κοινωνια.στον επηχηρηματια και τον λεφτα που θα ερθει για να περασει ομορφες στιγμες με μια ωραια κοπελα.το δε διαμερισμα ειναι πεντακαθαρο ξαπλωνεις σε καθαρα σεντονια που μολις εχουν στρωσει και ειναι σα να γαμας τη γκομενα σου.πολυ καλη εμπειρια.ενας ακομα λογος για να ζει κανεις στη Ρωσσια







  θελω κι εγω ! θελω κι εγω fotomodeli ! γαμωτο ! γαμωτο ! δεν ξερω τη γλωσσα !  να παρω μεταφραστη ?  :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
για χατσου ουν ντιεμπουσκα
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αυτη ειναι η Πιγκου'ι'να!μοιαζει πολυ με τον Πιγκου'ι'νο του Μπατμαν.ειναι Ισπανος απο τη Βαλενθια.εχει λεφτα (οχι τοσα οσα διαδηδουν)εχει 6 διαμερισματα στη Βαλενθια και 2 στην Αγια Πετρουπολη.μενει με το γεροπεπε.παλια νοικιαζε διαμερισμα αλλα τους διωξαν γιατι εχει περιεργα γουστα.πριν κανα χρονο ο Καρλο ενας γεροασπανος του χτυπησε την πορτα  ανοιξε ο Ιπποποταμος φοροντας ενα κοκκινο τανγκα και σουτιεν.μεσα στο σπιτι ηταν ενα τραβεστι και ενας Κουβανος αραπης! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δεν πολυπιστεψαμε το γεροκαρλο αλλα οταν μας ειπαν παρομεια πραγματα και αλλα σοβαρα ατομα καταλαβαμε οτι ειναι αληθεια....
Τους γνωρισα παναθεμα τους, Τους γνωρισα. Και τον γερο-Πεπε και την Πινγκουινα.
Ειδικα την Πινγκουινα την ευνοει ο φωτογραφικος φακος. Στην πραγματικοτητα ειναι ακομα ποιο ασχημη, η παλιοπουστρα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Σημερα εκανα αλλη μια επισκεψη στο σαλουν На Комиссара Смирнова. Πηρα τηλεφωνο και ευτυχως με θυμοταν λογω του Δημητρακη ασφαλως, αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να μου ανοιξουν. (Παλι καλα που η "μαμα" αντιθετα με τις κοπελες μιλαει καλα αγγλικα.)
Ο λογος που πηγα ητανε οτι ηθελα να παρω τη Χριστινα, η οποια ειναι στην κυριολεξια θεα, και σε εμφανιση και σε "περιποιηση"
Ζημια? 6000 ρουβλια (120 ευροπουλα) για 4 ωρες, με τα  :shower: :knockinb: :sperm: :thumbsup: κλπ κλπ κλπ.
Τι να το κανω ομως, που απο αυριο επιστρεφω στα πατρια εδαφη. :headbang: :headbang: :headbang:
Α ρε Δημητρακη !!!!!! τυχερουλη.  :boobies: Που θα παει ομως, θα σου ξαναρθω. ;)
 

Συνημμένα

  • christina_09 april.jpg
    christina_09 april.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ενω καμακωνα στο ιντερνετ σημερα βρηκα αυτο:το επιπεδο της ειναι του επιπεδου της Φυλης.η δε τιμη της 1000 ρουβλια (22 Ευρω)!η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι 1000 ΡΟΥΒΛΙΑ (22ΕΥΡΩ) ΤΗΝ ΩΡΑ!και οχι τα 4-5 λεπτα οπως ειναι στη Φυλης!!!!!
 

Συνημμένα

  • hazopoutana1.jpg
    hazopoutana1.jpg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • hazopoutana3.jpg
    hazopoutana3.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom