Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αν η ντάσια έχει κορμί αντίστοιχο της φάτσας της...τότε εύγε νέε μου!
εχει ωραιο σωμα υψος 1,65 περιπου βυζι 3 νουμερο.καλη ειναι.20 ετων.αυτες οι φωτο ειναι τον αυγουστο.τωρα πηγαινει solarium και εχει παραμαυρισει.ειναι παντος λιγακι τσαντισμενη μαζι μου γιατι συναντιεμαι ταυτοχρονα με 2 φιλες της δεν λεει τιποτα αλλα εχει μια καποια δυσαρεσκια.παει να με κανει να ζηλεψω αλλα στ'αρχηδια μου.σημερα ενω καθομασταν εστηλε μυνημα σε καποιον για να την παρει τηλεφωνο και να μου τη σπασει τωρα γκομενος ηταν ενας απο τους αδερφους της ηταν δεν ξερω?νομιζε οτι θα μου κανει και καλα κακο!
 

Συνημμένα

  • dasha1.jpg
    dasha1.jpg
    128,4 KB · Εμφανίσεις: 37
  • dasha2.jpg
    dasha2.jpg
    48,5 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακι29
στη φοτο που εισαι εξω απο το αμαξι το τεμαχιο πισω αριστερα με το καροτσακι να δει αλσομας
αυτο αμα ηθελες το καμακωνες στο φτερο
ετσι ειναι αλλα τι να το κανω?θα αφησω τα λαγουδακια και θα πιασω τους κροκοδιλους?ειμαι εδω απρηλιο μηνα εχει +1 βαθμους και ενα κωλοαερα!αν ηταν να γαμαω μπαζα και να μενω με μια γυναικα θα πηγαινα Ελλαδα να τρωω σουβλακια και να κανω και μπανιο στη θαλασσα!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δεστε πως καθοταν η γκουζελ στο κρεβατι
παντως η γκουζελ κολο εδινε
δημητρακι29 συμφωνεις οτι σπανια δινει κολο η ρωσιδα?
απο κουλτουρα ενοοω
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεστε πως καθοταν η γκουζελ στο κρεβατι
παντως η γκουζελ κολο εδινε
δημητρακι29 συμφωνεις οτι σπανια δινει κολο η ρωσιδα?
απο κουλτουρα ενοοω
ετσι ειναι ντρεπονται!θυμαμαι που ειχα μια γκομενα και της εφερε μια φιλη της και πηγαμε σε ενα φιλο μου Κυπριο και καναμε ανταλαγη εγω τη φιλη της και ο Κυπριος αυτην.ο Κυπριος παραξενευτηκε που ενω της τον εχωσε στον κωλο αυτη δεν ειπε τιποτα.μου ειπε:την εχεις μαθει ε,? :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Συγνώμη που είμαι εκτός κλίματος.

Δημήτρη πόσο περίπου κάνει μία γούνα από φώκια με σημερινές τιμές στην Αγία Πετρούπολη ;

Είναι εύκολο να την βρεις σε κατάστημα στην Πετρούπολη ή όχι;

Ευχαριστώ.
 

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
dimitrakis29 το σχολιο που σου χα κανει οτι σε ζηλευω δεν ηταν ειρωνικο, ηταν αληθεια ! δε ξερω γιατι το

σβησαν, {να το ξαναβαλουν} εισαι MASTER, εγω μπαινω να διαβασω τις περιπετειες σας εκει πανω μπας και ξεστραβωθω

γραψτε τιποτα για τα ρωσικα sites κι αν αξιζει να κανεις παιχνιδι απο ελλαδα

γιατι τωρα καλοκαιρακι θελω να καλω κοριτσακια απ τη ρωσσια για διακοπες στο ελλαντα...δε μπορει

να μη γουσταρουν τα ρωσακια διακοπες στο ελλαντα...ε?

να το επεκτεινουμε λιγο το thread το κανουμε ρωσια- ελλαντα sex-vodka-ouzakia


bytheway αυτη που ποσταρες τελευταια τρωγεται, κατι αλλες που χες βαλει ηταν πολυ μετριες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Συγνώμη που είμαι εκτός κλίματος.

Δημήτρη πόσο περίπου κάνει μία γούνα από φώκια με σημερινές τιμές στην Αγία Πετρούπολη ;

Είναι εύκολο να την βρεις σε κατάστημα στην Πετρούπολη ή όχι;

Ευχαριστώ.
τη γουνα απο αλογο την πηρα στο ТОТО πριν 2 χρονια ειναι αλυσιδα μαγαζιων στην πολη.ειχε τοτε 15.000 (430 Ευρω με εισοτημια 1 προς 35 τοτε) εγω εδωσα 7500 και η εισαγγελεας εδωσε 7500 επιδοτιση!μου βγηκε πολυ καλη και γερη δεν μαδαει ειναι σαν καινουργια αν και την φοραω πολυ συχνα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
dimitrakis29 το σχολιο που σου χα κανει οτι σε ζηλευω δεν ηταν ειρωνικο, ηταν αληθεια ! δε ξερω γιατι το

σβησαν, {να το ξαναβαλουν} εισαι MASTER, εγω μπαινω να διαβασω τις περιπετειες σας εκει πανω μπας και ξεστραβωθω

γραψτε τιποτα για τα ρωσικα sites κι αν αξιζει να κανεις παιχνιδι απο ελλαδα

γιατι τωρα καλοκαιρακι θελω να καλω κοριτσακια απ τη ρωσσια για διακοπες στο ελλαντα...δε μπορει

να μη γουσταρουν τα ρωσακια διακοπες στο ελλαντα...ε?

να το επεκτεινουμε λιγο το thread το κανουμε ρωσια- ελλαντα sex-vodka-ouzakia


bytheway αυτη που ποσταρες τελευταια τρωγεται, κατι αλλες που χες βαλει ηταν πολυ μετριες
δεν το σβισα εγω το σχολιο αλλα οι Μοντερατορ.οι αλλες που ειχα βαλει ηταν απ'το σαλον.αν λες για αυτες προσφατα.για αλλες δεν θυμαμαι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
dimitrakis29 το σχολιο που σου χα κανει οτι σε ζηλευω δεν ηταν ειρωνικο, ηταν αληθεια ! δε ξερω γιατι το

σβησαν, {να το ξαναβαλουν} εισαι MASTER, εγω μπαινω να διαβασω τις περιπετειες σας εκει πανω μπας και ξεστραβωθω

γραψτε τιποτα για τα ρωσικα sites κι αν αξιζει να κανεις παιχνιδι απο ελλαδα

γιατι τωρα καλοκαιρακι θελω να καλω κοριτσακια απ τη ρωσσια για διακοπες στο ελλαντα...δε μπορει

να μη γουσταρουν τα ρωσακια διακοπες στο ελλαντα...ε?

[size=10pt]να το επεκτεινουμε λιγο το thread το κανουμε ρωσια- ελλαντα sex-vodka-ouzakia[/size]


bytheway αυτη που ποσταρες τελευταια τρωγεται, κατι αλλες που χες βαλει ηταν πολυ μετριες




Από το να κάνουμε μπουρδέλο το θρεντ δεν είναι προτιμότερο να μπανάρουμε εσένα ; Ε; Τί λες ;



Προσωπικά ευχαριστώ το Yorgo που καθάρισε λίγο το θρεντ.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
polemarxe
αξιοπιστο σαιτ
με πιστωτικη με 10 ευρο αγοραζεις διευθηνση στο καπακι
απεφυγε οσες εχουν πολα ρετριβ δηλαδη εχουν αγορασει τη διευθυνση τους πολλοι
το ρετριβ το γραφει μετα το βιογραφικο
και επισης οσες εχουν μαιλ στα στοιχεια επικοινωνιασ
γραμμα με το ταχυδρομειο ειναι καλυτερΑ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
........η αλλη γουνα που φωραγα σημερα που ειναι απο φωκια την πηρα στο Мир Кожа и Меха στην οδο Σαντόβαγια κοντα στη Σιναγια Πλοσαντζ.την πηρα το καλοκαιρι ειχε αρχικη τιμη 97.000 ρουβλια (2770 Ευρω με εισοτημια 1 προς 35 τοτε) και την ειχε με εκπτωση 29.500 ρουβλια (845 Ευρω περιπου με την ιδια εισοτημια).χρονια ονειρευομουν μια τετοια γουνα αλλα η φτηνοτερη που ειχα βρει ειχε 55.000 ρουβλια και πανω εως 140.000 (1575 Ευρω-4000 Ευρω).ηταν αρχες Ιουλιου αν θυμαμαι καλα και με το που την ειδα ειχε μονο 6-7 γουνες και της ειχε σε αυτη την τιμη γιατι ηθελαν να τα διωξουν για να κανουν το μαγαζι ολο το  4οροφο κτιριο πεισκευη βαψιμο κλπ. οποτε ειχε τετοια γελεια τιμη.τους ειπα να την βαλουν στην ακρη.την αλλη μερα το πρω'ι' ημουνα τραπεζα πηρα 900 Ευρω τα αλλαξα και πηγα και την πηρα.ειναι φανταστικη.διχνει πλουτο οι γκομενες τρελαινονται ΑΛΛΑ ειναι πολυ γυαλιστερη και τι φοραω μονο οταν ειμαι με γκομενα για να μην μοιαζω με τον εθνικο σταρ!!!!.....
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ετσι ελληναρες
πηρε φωτια το σαιτ σημερα
το καλοκαιρι κατι μου λεει οτι μισοι θα πανε ταυλανδη και αλλοι τοσοι σε κατα τοπουσ πολεις στην ρωσικη επικρατεια
 

POLEMARXOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
polemarxe
αξιοπιστο σαιτ
με πιστωτικη με 10 ευρο αγοραζεις διευθηνση στο καπακι
απεφυγε οσες εχουν πολα ρετριβ δηλαδη εχουν αγορασει τη διευθυνση τους πολλοι
το ρετριβ το γραφει μετα το βιογραφικο
και επισης οσες εχουν μαιλ στα στοιχεια επικοινωνιασ
γραμμα με το ταχυδρομειο ειναι καλυτερΑ



thanks man, πολυ χρησιμα αυτα που γραφεις,θα το τσεκαρω τωρα κιολας, απλα μου χαν πει οτι στα ρωσικα sites παιζουν

πολυ skammers, κι εψαχνα κατι

δοκιμασμενο απο ελληνες.



goodnight
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στο ΤΟΤΟ κοντα στο σπιτι μου στο εμπορικο κεντρο Φελιτσιτά ειχε γουνες απο Βιζόν 55.000 ρουβλια περιπου (1250 Ευρω περιπου).αλλα δεν μου αρεσαν ηταν ραμενες απο πολλα κοματια.μοιαζαν με αυτες που φτιαχνουν στην Ελλαδα και οι περισσοτρες ειναι πολυ κακης ποιοτητας.εχω βρει ενα μπουφαν απο βιζόν 53.500 ρουβλια (1215 Ευρω) και ισως βαλω τη μανα μου να μου το παρει αν ερθει τελος μα'ι'ου.(της το ειπα σημερα στο τηλεφωνο και πηγε να παθει συγκοπη!)ή θα μου το παρει η Ουγγαρεζα θελει να ερθει να δει της λευκες νυχτες!παντος Νεαρχε η Φωκια μου βγηκε και αυτη καλη δεν μαδαει!αν το δεις εχει ενα ωραιο γυαλισμα!οπου παω με κοιτανε!αν αυριο δεν ζεστανει θα φορεσω τη γουνα και αυριο αν ειναι θα βαλω φωτο!(αν δεχτει να φωτογραφιθει)παω να κανω 4 στα 4.χτες σαλον σημερα Ντασα αυριο η αλλη Ντασα (καμια σχεση με αυτην).την τεταρτη θα παω να γαμισω τη γιδα μου!μετα αν ολα πανε καλα μεχρι να ερθω Ελλαδα θα γαμισω την Саша μια φιλη της Ντασας που την εχω που και που.και ισως παω και σαλον.οποτε αν πεσει το αεροπλανο να παω χορτατος! :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
γκουζελ στη λιμνη
 

Συνημμένα

  • guzel2 028.jpg
    guzel2 028.jpg
    270,4 KB · Εμφανίσεις: 29

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε και για σας παιδια σας το λεω εκ πειρας.οι γυναικες στην Ρωσσια θελουν περιποιημενους αντρες!αν θελεται να εχεται επυτηχια ντυθειται στην πενα!πρεπει να κοιταται και την πιο μικρη λεπτομερια!τα κοιτανε ολα αρχιζοντας απο τα παπουτσια τη ζωνη το κινητο.αν ενα απο αυτα δεν ειναι καλο ειστε αμεσως -1.αξυριστους κακοντυμενους ή κατι Ελληνες που ερχονται με ορειβατικα μποτακια και φορανε κατι φουσκοτα αντιανεμικα μπουφαν τους κοιτανε με λυπιση!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
που λετε το σπορ να φερετε με το για οσους δεν πανε ταξιδια εχει ως εξης¨
1)πατε στο σεαρτζ εντζιν
βαζετε υψος,ηλικια,χωρα κτλ που γουσταρετε
2)σας βγαζει τα αποτελεσματα
3)διαλεγετε τα κοματια που σας αρεσουν αγοραζετε τις διετθυνσεις τους και γραφετε ενα ωραιο γραμματακι με φοτο δικη σας και το ταχυδρομειτε μαζι με ενα εμαιλ σας
4)70-80% στα 10 γραμματα θα απαντησουν 5-6 γκομενες ποτε μετα απο επικοινωνια ενος δυο μηνων ριχνετε την ιδεα να ερθουν ελλαδα για κανα μπανιο
εγω οσεσ εφερα της εφερα για να παρουν βιζα τουριστικη με γκπρουπ
στοιχισε γυρω στο χιλιαρικο (φυσικα ερχονται με το γκρουπ και στο αεροδρομιο την περνετε και φευγετε)
5)πολλεσ μπορει να μην μπορουν να ερθουν οποτε περνετε αεποπλανακι και πατε εσεισ στην πολη της
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δημητρακι 29
για αυτο οταν με ειδε η ελενα στο κρασνονταρ με κοντομανικο.μπλουτζην και μποτακι τιμπερλαντ κακο μουτσουνισε?
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια μπραβο ειστε απαιχτοι!πρωτη φορα γραφω εδω αλλα σασ διαβαζω συνεχεια :)μια ερωτηση! επειδη θελω να φερω κανενα ρωσιδακι απο το σιτε που αναφερατε τα λεφτα για να ερθουν εδω για πρωτη φορα τα βαζετε εσεισ η αυτεσ??ειναι λιγο δυσκολο να βρουνε τοσα λεφτα για να ερθουν εδω οποτε μαλλον θελουν βοηθεια...αλλα αυτο ειναι ρισκο μεγαλο ετσι δεν ειναι?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
που λετε το σπορ να φερετε με το για οσους δεν πανε ταξιδια εχει ως εξης¨
1)πατε στο σεαρτζ εντζιν
βαζετε υψος,ηλικια,χωρα κτλ που γουσταρετε
2)σας βγαζει τα αποτελεσματα
3)διαλεγετε τα κοματια που σας αρεσουν αγοραζετε τις διετθυνσεις τους και γραφετε ενα ωραιο γραμματακι με φοτο δικη σας και το ταχυδρομειτε μαζι με ενα εμαιλ σας
4)70-80% στα 10 γραμματα θα απαντησουν 5-6 γκομενες ποτε μετα απο επικοινωνια ενος δυο μηνων ριχνετε την ιδεα να ερθουν ελλαδα για κανα μπανιο
εγω οσεσ εφερα της εφερα για να παρουν βιζα τουριστικη με γκπρουπ
στοιχισε γυρω στο χιλιαρικο (φυσικα ερχονται με το γκρουπ και στο αεροδρομιο την περνετε και φευγετε)
5)πολλεσ μπορει να μην μπορουν να ερθουν οποτε περνετε αεποπλανακι και πατε εσεισ στην πολη της
Σπυρο αυτο ισχυει για σενα.που εισαι εμφανισημος.αν γραψει κανενας σαν την Πιγκου'ι'να που ειχα βαλει φωτο ουτε 1 στις 10.000 γραμματα δεν προκειται να του απαντησουν! :2funny:μη σου πω ουτε ενα στο εκατομυριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom