Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
σταυρακα καλο το μπλακ χιουμορ...ελπιζω να απευθυνεται σε αυτους που σε καρατομισανε απο μοντ στο προηγουμενο φορουμ με την κατηγορια της εσχατης προδοσιας...
Stunt, επειδή το πας σε προσωπικό επίπεδο, σε ρωτάω απο που βγάζεις το συμέρασμα ότι με καρατομήσανε...
Λες μετά να μου ξανακόλλησαν το καρατομημένο κεφάλι?
Και ποιούς υπαινύσσεσαι ότι μου το έκαναν?
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Stunt, επειδή το πας σε προσωπικό επίπεδο, σε ρωτάω απο που βγάζεις το συμέρασμα ότι με καρατομήσανε...
Λες μετά να μου ξανακόλλησαν το καρατομημένο κεφάλι?
Και ποιούς υπαινύσσεσαι ότι μου το έκαναν?

η ιστορια του παροντος μπουρδελοφορουμ αυτο εχει γραψει- σε αποσυρανε αρον-αρον μετα απο ...απιστευτες κατηγοριες και στο νεο φορουμ σε ξαναβαλανε καινουριο με το κεφαλι σου ανεπαφο...(στη θεση σου φυσικα δεν θα το δεχομουν και θα ακολουθουσα τα χναρια του flyeron- ειχα δεν ειχα δικιο)

καλη σου μερα

 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
η ιστορια του παροντος μπουρδελοφορουμ αυτο εχει γραψει- σε αποσυρανε αρον-αρον μετα απο ...απιστευτες κατηγοριες και στο νεο φορουμ σε ξαναβαλανε καινουριο με το κεφαλι σου ανεπαφο...(στη θεση σου φυσικα δεν θα το δεχομουν και θα ακολουθουσα τα χναρια του flyeron- ειχα δεν ειχα δικιο)
καλη σου μερα
Καλημέρα και σε σένα!
Την ιστορία τη διαβάζει κανείς όπως θέλει. Π.χ. όταν οι σοβιετικοί (για να είμαι και σχετικός με τις φωτο που ποστάρησα) νικούσαν τους Γερμανούς το 1944-45 και προχώραγαν δυτικά, έλεγαν ότι "απελευθέρωναν" τις χώρες που πέρναγαν (Πολωνία, Ουγγαρία, Ρουμανία, Τσεχοσλοβακία, κλπ), και οι υπόλοιποι σύμμαχοι (που "απελευθέρωναν" Γαλλία, Ολλανδία, Βέλγιο κλπ απο την άλλη μεριά) έλεγαν ότι οι σοβιετικοί "κατελάμβαναν" τις χώρες...
ʼρα το πως βλέπεις εσύ (και ο καθένας εδώ) την ιστορία του forum είναι άποψή σου, και δε θα κάτσω βέβαια να στην αλλάξω.
Όπως και διακίωμά σου είναι να κάνεις ότι νομίζεις ορθότερο σε κάθε περίπτωση. Μπορείς να ακολουθείς χνάρια flyeron, χνάρια stavros, χνάρια οποιουδήποτε, ή και να ακολουθείς δική σου πορεία.
Βέβαια, μερικές φορές για να καθορίζει κανείς πορεία (έστω και τη δική του) πρέπει να είναι καπετάνιος, και για την ώρα δε σε βρίσκω έτοιμο... Αλλά ποτέ δε ξέρεις.
Στην ερώτησή μου πάντως ΔΕΝ απάντησες. Δε πειράζει, μπορώ να ζήσω και χωρίς να μάθω.
Αυτά τα ολίγα για σένα.

Και με την ευκαιρία, να πω ότι χθές το βράδυ που έκατσα και διάβασα όλο αυτό το thread, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ με το ΠΟΣΗ μαλακία κυκλοφορεί εδώ μέσα... Και γι αυτό δεν κάθησα να απαντήσω σε κανέναν ειδικά (όχι ότι δε θά 'χα να πω), γιατί χαμένος κόπος θα ήταν. Έβαλα τις φωτογραφίες που νομίζω ότι θα ικανοποίησαν κάποιους (και σένα stunt ίσως).
Δε πειράζει, free forum είναι εδώ, γράφετε παιδιά ότι γουστάρετε. Τις απόψεις μου για τη μαλακία τις έχω γράψει, και δε θα τις ξαναγράψω.

(Υ.Γ: Με τον όρο "μαλακία" εννοώ συνολικά και πολλές άλλες ιδιότητες, όπως κόμπλεξ, αρχομανία, φαγομάρα με τον εαυτό μας, κλπ ψυχοπροβληματικές συμπεριφορές. Μη νομίσει κανείς ότι αναφέρομαι μόνο στη γνωστή άσκηση παλάμης - πέους...)

Over.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εδω σταυρο δεν εχεις δικιο....
ξερεις τι θαυματα επιτυγχανει την σημερον ημεραν η επιστημην ????

Παπαγιώργη σε πιστεύω, γιατί αν και στο κεφάλι μου δεν έχει να επιδείξει τίποτα, έχει να επιδείξει στο πουλί μου!
Αν το δεις θα τρομάξεις με τα όσα του έχει κάνει!!!!
(αφήνω στη πάντα το ότι θα θες να κάνεις και στο δικό σου τα ίδια)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παπαγιώργη σε πιστεύω, γιατί αν και στο κεφάλι μου δεν έχει να επιδείξει τίποτα, έχει να επιδείξει στο πουλί μου!
Αν το δεις θα τρομάξεις με τα όσα του έχει κάνει!!!!
(αφήνω στη πάντα το ότι θα θες να κάνεις και στο δικό σου τα ίδια)

τις δεουσες πληροφοριες σε πμ παρακαλω..  :grin: :grin:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα και σε σένα!
Την ιστορία τη διαβάζει κανείς όπως θέλει. Π.χ. όταν οι σοβιετικοί (για να είμαι και σχετικός με τις φωτο που ποστάρησα) νικούσαν τους Γερμανούς το 1944-45 και προχώραγαν δυτικά, έλεγαν ότι "απελευθέρωναν" τις χώρες που πέρναγαν (Πολωνία, Ουγγαρία, Ρουμανία, Τσεχοσλοβακία, κλπ), και οι υπόλοιποι σύμμαχοι (που "απελευθέρωναν" Γαλλία, Ολλανδία, Βέλγιο κλπ απο την άλλη μεριά) έλεγαν ότι οι σοβιετικοί "κατελάμβαναν" τις χώρες...
ʼρα το πως βλέπεις εσύ (και ο καθένας εδώ) την ιστορία του forum είναι άποψή σου, και δε θα κάτσω βέβαια να στην αλλάξω.
Όπως και διακίωμά σου είναι να κάνεις ότι νομίζεις ορθότερο σε κάθε περίπτωση. Μπορείς να ακολουθείς χνάρια flyeron, χνάρια stavros, χνάρια οποιουδήποτε, ή και να ακολουθείς δική σου πορεία.
Βέβαια, μερικές φορές για να καθορίζει κανείς πορεία (έστω και τη δική του) πρέπει να είναι καπετάνιος, και για την ώρα δε σε βρίσκω έτοιμο... Αλλά ποτέ δε ξέρεις.
Στην ερώτησή μου πάντως ΔΕΝ απάντησες. Δε πειράζει, μπορώ να ζήσω και χωρίς να μάθω.
Αυτά τα ολίγα για σένα.

Και με την ευκαιρία, να πω ότι χθές το βράδυ που έκατσα και διάβασα όλο αυτό το thread, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ με το ΠΟΣΗ μαλακία κυκλοφορεί εδώ μέσα... Και γι αυτό δεν κάθησα να απαντήσω σε κανέναν ειδικά (όχι ότι δε θά 'χα να πω), γιατί χαμένος κόπος θα ήταν. Έβαλα τις φωτογραφίες που νομίζω ότι θα ικανοποίησαν κάποιους (και σένα stunt ίσως).
Δε πειράζει, free forum είναι εδώ, γράφετε παιδιά ότι γουστάρετε. Τις απόψεις μου για τη μαλακία τις έχω γράψει, και δε θα τις ξαναγράψω.

(Υ.Γ: Με τον όρο "μαλακία" εννοώ συνολικά και πολλές άλλες ιδιότητες, όπως κόμπλεξ, αρχομανία, φαγομάρα με τον εαυτό μας, κλπ ψυχοπροβληματικές συμπεριφορές. Μη νομίσει κανείς ότι αναφέρομαι μόνο στη γνωστή άσκηση παλάμης - πέους...)

Over.

εγω σου αντι αλλης απαντησης σου αφιερωνω  τη φωτο απο προσωπικη στιγμη σου, που εσυ ο ιδιος στο προηγουμενο φορουμ δημοσιοποιησες!
Ηταν μια ηρωικη στιγμη για σενα, ισως η ηρωικοτερη...καποιοι αλλοι συναδελφοι σου το τελευταιο τριημερο εχουν διαρροια, οποτε τους κερδιζεις στα σημεια!
 

Συνημμένα

  • aaax!.jpg
    aaax!.jpg
    49,2 KB · Εμφανίσεις: 37

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εγω σου αντι αλλης απαντησης σου αφιερωνω  τη φωτο απο προσωπικη στιγμη σου, που εσυ ο ιδιος στο προηγουμενο φορουμ δημοσιοποιησες!
Ηταν μια ηρωικη στιγμη για σενα, ισως η ηρωικοτερη...καποιοι αλλοι συναδελφοι σου το τελευταιο τριημερο εχουν διαρροια, οποτε τους κερδιζεις στα σημεια!

Το χαβά σου εσύ!
Πέραν αυτού παντως, χαίρομαι που κατέβασες και αρχειοθέτησες τη φωτογραφία. Θα πει ότι τότε την είχες βρει του γούστου σου, και έκρινες ότι άξιζε να την κρατήσεις στο αρχείο σου!
Βλέπεις που τελικά πιάνουν τόπο τα post μου!

Πάρε κι άλλη μία (γενική άποψη) που δείχνει που κάθομαι όταν σου γράφω:
 

Συνημμένα

  • dump2.jpg
    dump2.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 37

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Το χαβά σου εσύ!
Πέραν αυτού παντως, χαίρομαι που κατέβασες και αρχειοθέτησες τη φωτογραφία. Θα πει ότι τότε την είχες βρει του γούστου σου, και έκρινες ότι άξιζε να την κρατήσεις στο αρχείο σου!
Βλέπεις που τελικά πιάνουν τόπο τα post μου!

Πάρε κι άλλη μία (γενική άποψη) που δείχνει που κάθομαι όταν σου γράφω:


φυσικα και τη αρχειοθετησα γιατι κανω μια μελετη ως προς τη δυσκοιλιοτητα και τις αιμορροιδες στην τριτη ηλικια και εσυ εισαι χαρακτηριστικοτατο δειγμα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. εσυ που εισαι στη φωτο; μεσα στη λεκανη;;; ουτε το κεφαλι σου δεν φαινεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ρε σταυρο τα αντανα-κλαστικα σου ειναι αργα...αν το ψαχνεις μια ωρα για να βρεις τι θα απαντησεις καθε φορα...χεστα!

σε αποχαιρετω και συνεχισε να μας διασκεδαζεις!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όλο αποχαιρετάς, βγαίνεις offline, τσεκάρεις με άλλο account και απαντάς σαν το ψάρι μόλις πει κάτι ο stavros........πόσο πιο γραφικός μπορείς να γίνεις ακόμα!!!!
Φιλικά ;)
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Όλο αποχαιρετάς, βγαίνεις offline, τσεκάρεις με άλλο account και απαντάς σαν το ψάρι μόλις πει κάτι ο stavros........πόσο πιο γραφικός μπορείς να γίνεις ακόμα!!!!
Φιλικά ;)


ωχ! επεσε το βαρυ πυροβολικο απο την Κρητη!
κρητικε μου δεν ξερεις πως υπαρχει η επιλογη invisible στο site που εσυ ο ιδιος υπηρετεις;;

μη λες ψεματακια! σε βλεπω!

ΥΓ. Μολις τωρα λαμβανω την τριτη και τελευταια- όπως χαρακτηριστικα αναφερει (ανορθογραφη) απειλη να αυτοδιαγραφω από το site γιατι "ενοχλω πολλους" και τα στοιχεια μου θα δημοσιοποιηθουν σε ατομα του υποκοσμου, όπως εχει γινει και με λοιπα μελη που δεν συμμορφωθηκαν στις υποδειξεις! Μηπως, λεω μηπως γνωριζεις κατι παραπανω μιας και με παρακολουθεις;


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
stunt μας απέδειξες άλλη μια φορά πόσο κακός και εμπαθής είσαι.
το κάνεις συνέχεια.
καταφέρεσαι με προσωπικους χαρακτηρισμούς και προσβάλεις κόσμο με ειρωνία πουλώντας πνεύμα πίσω απο ένα πληκτρολόγιο και μπαινωντας στο site με πολλαπλά account.
το μπάνιο σου έιναι πολύ κοντά και να ξέρεις πως αυτός που θα σε βαφτίσει θα είμαι εγώ και οχι ο σταύρος.
τη συνέχεια την ξέρω.
θα στέλνεις κλαψομούνικα email στον Αλέξ για το "αδικο" βαν ενός "παλιόυ" που τόσα έχει προσφέρει κτλ.
περαστικά σου και να ζήσεις.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ωχ! βρεθηκε ποιος ειναι ο ενοχος!
μπαναρισε με φιλαρακο αντι να με απειλεις με ανωνυμα μηνυματακια!
δειξε ποσο αντρας εισαι πισω απο ενα πληκτρολογιο...

αντε αγορι μου!

ΥΓ. μετα ομως μην αρχισεις εσυ τις κλαψες...γιατι δεν θα εχεις δευτερη ευκαιρια...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
φυσικα και τη αρχειοθετησα γιατι κανω μια μελετη ως προς τη δυσκοιλιοτητα και τις αιμορροιδες στην τριτη ηλικια και εσυ εισαι χαρακτηριστικοτατο δειγμα!
ΥΓ. εσυ που εισαι στη φωτο; μεσα στη λεκανη;;; ουτε το κεφαλι σου δεν φαινεται

ρε σταυρο τα αντανα-κλαστικα σου ειναι αργα...αν το ψαχνεις μια ωρα για να βρεις τι θα απαντησεις καθε φορα...χεστα!
σε αποχαιρετω και συνεχισε να μας διασκεδαζεις!

Στο καλό stunt, και συγγνωμη... ʼλλη φορά θα φροντίσω να είμαι πιο γρήγορος!

Και θα σου πω και τι δείγμα είσαι εσύ.... (γιατι σε μένα δε το πέτυχες).

Πάρε και μια που φαίνεται και το κεφάλι μου:

 

Συνημμένα

  • StavrosSleeping.jpg
    StavrosSleeping.jpg
    32 KB · Εμφανίσεις: 35

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όταν αρπαζόμαστε ρε μάγκες στα οπαδικά μας την λέτε.Εκεί ξέρετε να την λέτε.Τώρα που έχετε αρπαχτεί με προσωπικούς χαρακτηρισμούς,το κρατάτε κ το συνεχίζετε κ απορώ το γιατί.Σας αρέσουν φαίνεται οι μανούρες.Οπότε μην μας την λέτε όταν τσακωνομαστε για τις ομάδες.Δεν είστε καλύτεροι
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν είχες αρχίδια όπως έχουν οι άντρες, όπως ο zero, ή τουλάχιστον κάτι τυπικό να κρέμμεται ανάμεσα τα πόδια σου δεν θα έμπαινες invisible ή spiderman ή όπως θες πες το..........
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ωχ! βρεθηκε ποιος ειναι ο ενοχος!
μπαναρισε με φιλαρακο αντι να με απειλεις με ανωνυμα μηνυματακια!
δειξε ποσο αντρας εισαι πισω απο ενα πληκτρολογιο...

αντε αγορι μου!

ΥΓ. μετα ομως μην αρχισεις εσυ τις κλαψες...γιατι δεν θα εχεις δευτερη ευκαιρια...

αστα φιλε, γιατι αν ειναι καποιος που εχει προ'ι'στορια στις απειλες εισαι εσυ..  ;) ;)
απ το πρωι που δεν σου πετυχε ο καφες τρως τα ρουχα σου..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom