Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
το πορτοκαλι και το κοκκινο για μενα ιδιο ειναι.

απλό μέλος . Τα ΤΙΜΗΜΕΝΑ είναι για τους υπναράδες...

ο ίδιος το ζήτησε εννοείται εξάλλου είναι ίσως και το παλιότερο ενεργό μέλος της κοινότητας αλλίμονο και να το διαγραφάτε ...

Πες μας εσυ γιατί δεν ήθελε να είναι πια ανάμεσα σας .



 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ακόμα προσπαθώ να πείσω την κρακάλα μου κ τι εγινε που έφυγε κάποιος mod; :think:

νομιζω δεν εισαι καθολου in και trend-ης.... ε οχι ρε φιλε !!!!!!!!!
το θεμα ειναι μειζουσας σημασιας.. διακυβευονται πολλα..  :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
γιωργη εγω λεω να μαζευτουμε ,να γινουμε λασπη στα τσιπουρα και μετα χτυπαμε και μασαζακι και στουντιακι....!!!!αααα και τα τσιπουρα με ποικιλια εννοειται!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!!αμαν πια με τους τσακωμους   :helpplea: :helpplea:
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Κύριοι, αναπαράγω είδηση που μετέδωσε πριν από λίγα λεπτά το CNN.

Άκρως επικίνδυνοι τύποι χαρακτηρίζονται οι Mods του Ελληνικού site .
Οι ύποπτοι φέρονται να έχουν επαφές με την Ιταλική μαφία, καθώς κάποιος από αυτούς είναι και ανηψιός του Μπερλουσκόνι.

Το site που έχουν κατασκευάσει, με τη βοήθεια της KGB, διαθέτει τεχνολογία αιχμής μέσω της οποίας αντλούν πληροφόρηση όπου ανάλογη μόνο η NASA μπορεί να έχει.


Το site διαθέτει, μεταξύ άλλων:

Εντοπισμό μέλους με το σύστημα Matrise NFO, μέσω 19 διασυνδεδεμένων δορυφόρων.
Αυτόματη αναζήτηση προσωπικών στοιχείων του εκάστοτε χρήστη μέσω database της Interpol.
Καταγραφή συνομιλιών του μέλους σε οποιονδήποτε χώρο κι αν αυτό βρίσκεται.
Μεταφορά των Mods και 10 νταβάδων με διακτινισμό, στον χώρο του μέλους για ξυλοφόρτωμα.
Ιδρυτικά μέλη του site φαίνεται επίσης να είναι Ιρακινοί αυτονομιστές καθώς και Εβραίοι μεγαλοεπιχειρηματίες.
..Και βέβαια... ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΕΤΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΣ

Τέλος όπως ανέφερε αξιόπιστη πηγή, όλη η παραπάνω τεχνολογία χρησιμοποιείται για να σας φάνε τη γκόμενα.
Να πηδήξουν θέλουν οι άνθρωποι ρεεεεεε!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ALL OF THEM WANTED

REWARD  $10,000,000.00



Και 2 πουτανάκια δώρο...

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μπορεί να στο πει ο ίδιος αφού είναι online! Γιατί να απαντήσω εγώ αυθαίρετα εκ'μέρους του???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....Πες μας εσυ γιαί δεν ήθελε να είναι πια ανάμεσα σας .

και τι μας νοιαζει ρε παληκαρι ??????? ελεος δηλαδη.....
γιατι δεν τον ρωτας σε πμ ????????? τι θελεις ή τι περιμενεις να ακουσεις τελος παντων ????????
 

Επισκέπτης
και τι μας νοιαζει ρε παληκαρι ??????? ελεος δηλαδη.....
γιατι δεν τον ρωτας σε πμ ????????? τι θελεις ή τι περιμενεις να ακουσεις τελος παντων ????????

νομίζω οτι σου εχω απαντήσει στο άλλο thread .απλα μην ασχολεισαι. δεν ειναι υποχρεωτικο ξερεις . ασε να πατανε το κουμπακι αυτοι που ενδιαφερονται φιλε μου .
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Η όλη αντιπαράθεση μου θυμίζει δυό μεγάλες κουβέντες του Λόρδου ʼκτον.

1. Υπάρχουν δύο πράγματα που δεν μπορεί κανείς να πολεμήσει κατά μέτωπο: η άγνοια και η στενομυαλιά. Μπορούν μόνο να ταρακουνηθούν από την ανάπτυξη και παρουσίαση των αντιθέτων ιδιοτήτων.

2. Η εξουσία διαφθείρει, και η απόλυτη εξουσία διαφθείρει απόλυτα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τα συγχώνευσα, τα ξεκλείδωσα, σφαχτείτε..........δεν παίρνω άλλο μέρος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομίζω οτι σου εχω απαντήσει στο άλλο thread .απλα μην ασχολεισαι. δεν ειναι υποχρεωτικο ξερεις . ασε να πατανε το κουμπακι αυτοι που ενδιαφερονται φιλε μου .

ζητω ταπεινα συγνωμη....... δεν ειχα συνειδητοποιησει το ειλικρινες ενδιαφερον σου για την εγκαιρη και εγκυρη ενημερωση του πολιτη..
και δεν ειχα καταλαβει πού αναφερεται οτι εγω δεν πρεπει να ασχολουμαι ενω ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ να το κανεις....

πατα τα κουμπακια σου τωρα..
 

Επισκέπτης
Μιλάς άσχημα χωρίς λόγο . Δεν πειράζει . Δεν είπα οτι δεν πρέπει να ασχολήσαι απλά όλα τα ποστ σου είναι στο ίδιο κύμα . ΤΗΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μιλάς άσχημα χωρίς λόγο . Δεν πειράζει . Δεν είπα οτι δεν πρέπει να ασχολήσαι απλά όλα τα ποστ σου είναι στο ίδιο κύμα . ΤΗΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ .

ξερεις, μπορουν κι αλλοι να φορεσουν ενα πολυ καλο και ακριβο γαντι, και να την λενε σε αλλους.. αν σε βολευει αυτο, μπορω να το κανω..
προτιμω ομως να μιλαω πιο ευθεια και χωρις υπονοουμενα..
εσυ λοιπον που ρωτας τοσο επιμονα για τον λογο που ο φλυερον εγινε κοκκινος και υπαινισεσαι πως κατι ξερεις, παρακαμπτοντας την (μεχρι τωρα τουλαχιστον) επιθυμια του να μην ανακοινωσει τον λογο, γιατι δεν μας λες την εκδοχη σου ??????????????????
 

Επισκέπτης
εγω εμαθα οτι ο γιωργης ειναι γνησιο σκυλι του πολεμου και παντα ετοιμος!!ειναι ομως και αγαπουλης  :2funny: :2funny:!!εσυ μωρη λουλου περασες απο τα μερη μου και δεν πηρες τηλεφωνο να ερθω? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!!λοιπον ας αφησουμε τους τσακωμους και βουρ για ξυδια και γαμησι σε μασατζιδικο ή στουντιο  :dancing: :dancing: :dancing:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Πες μας εσυ γιατί δεν ήθελε να είναι πια ανάμεσα σας.
Nio,
Νομίζω ότι η ερώτησή σου είναι άστοχη. Για τους εξής λόγους:

1) Ο ίδιος ο flyeron εξήγησε τη θέση του στο forum.
2) Τι σε αφορά εσένα (και τους άλλους χρήστες) το "γιατί δεν ήθελε να είναι πια ανάμεσα σας"?
3) Αν σε αφορά γιατί έχεις μια προσωπική σχέση μαζί του (που έχεις, όπως έχεις και με μένα) και αυτά που ο ίδιος ανακοίνωσε σε όλους δε σε κάλυψαν, μπορείς να τον ρωτήσεις κατ' ευθείαν τον ίδιο. Δυστυχώς, το να απευθύνεις τέτοιου είδους ερωτήσεις δημόσια (ενώ έχεις όπως προείπα μια προσωπική επαφή με όποιους αφορά άμεσα το θέμα) δείχνει διάθεση για δημιουργία "εντυπώσεων" στο ευρύ κοινό, και ειλικρινά δε καταλαβαίνω γιατί το κάνεις.
4) Πολύ περισσότερο, γιατί οι εντυπώσεις που πας να δημιουργήσεις, καμιά σχέση με την πραγματικότητα δεν έχουν.

Με πάσα φιλία.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω εμαθα οτι ο γιωργης ειναι γνησιο σκυλι του πολεμου και παντα ετοιμος!!ειναι ομως και αγαπουλης  :2funny: :2funny:!!

εγω μπορει να ειμαι αγαπουλης, αλλα κι εσυ δεινος μαγειρας..  :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:

(και ναι, αυτο ειναι χτυπημα κατω απ την ζωνη !!!!)
 

Επισκέπτης
Nio,
Νομίζω ότι η ερώτησή σου είναι άστοχη. Για τους εξής λόγους:

1) Ο ίδιος ο flyeron εξήγησε τη θέση του στο forum.
2) Τι σε αφορά εσένα (και τους άλλους χρήστες) το "γιατί δεν ήθελε να είναι πια ανάμεσα σας"?
3) Αν σε αφορά γιατί έχεις μια προσωπική σχέση μαζί του (που έχεις, όπως έχεις και με μένα) και αυτά που ο ίδιος ανακοίνωσε σε όλους δε σε κάλυψαν, μπορείς να τον ρωτήσεις κατ' ευθείαν τον ίδιο. Δυστυχώς, το να απευθύνεις τέτοιου είδους ερωτήσεις δημόσια (ενώ έχεις όπως προείπα μια προσωπική επαφή με όποιους αφορά άμεσα το θέμα) δείχνει διάθεση για δημιουργία "εντυπώσεων" στο ευρύ κοινό, και ειλικρινά δε καταλαβαίνω γιατί το κάνεις.
4) Πολύ περισσότερο, γιατί οι εντυπώσεις που πας να δημιουργήσεις, καμιά σχέση με την πραγματικότητα δεν έχουν.

Φιλικά πάντα ,
1)την εξήγησε με δυο διαφορετικούς τρόπους .

2)είμαι περίεργος

3)απάντηση 374

4)αφού είμαι τόσο φαντασμένος γιατί κανένας υπεύθυνος δεν έχει ξεκαθαρίσει την κατάσταση τόσες μέρες ???

Με πάσα φιλία.
 

Επισκέπτης
εκαστος στο ειδος του και ο γιωργης στις φραουλες και στη σαντιγυ  :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:!!!!και προσοχη στις κακοτοπιες γιατι κυκλοφορουν και χυμοι απο..... :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ωχ! επεσε το βαρυ πυροβολικο απο την Κρητη!
κρητικε μου δεν ξερεις πως υπαρχει η επιλογη invisible στο site που εσυ ο ιδιος υπηρετεις;;

μη λες ψεματακια! σε βλεπω!

ΥΓ. Μολις τωρα λαμβανω την τριτη και τελευταια- όπως χαρακτηριστικα αναφερει (ανορθογραφη) απειλη να αυτοδιαγραφω από το site γιατι "ενοχλω πολλους" και τα στοιχεια μου θα δημοσιοποιηθουν σε ατομα του υποκοσμου, όπως εχει γινει και με λοιπα μελη που δεν συμμορφωθηκαν στις υποδειξεις! Μηπως, λεω μηπως γνωριζεις κατι παραπανω μιας και με παρακολουθεις;

Για να έχει τηλέφωνο κάποιος απο το φορουμ, όπως το ίδιο πρόβλημα είχε ο Lepando, εσύ το έχεις δώσει. Τώρα αν είχες φιλίες με κάποιον απο το φόρουμ και μετά στράβωσε η δουλειά και σου πουλά τσαμπουκά, αυτό είναι άλλο θέμα.

Η Gatoula παλιά μου είχε πει στο chat πως την παίρνανε τηλέφωνο τύποι απο εδώ και την βρίζανε Θυμάμαι πως μου είχε πει χαρακτηριστικά για τον Alexx).Αφού μίλησα μαζί της, μετά απο 5' μου δίνει η ίδια με μεγάλη άνεση το κινητό της...Θα μπορούσα κι εγώ να της κάνω φάρσες, αλλά απλά πέταξα το κινητό της γιατί ήταν μπάζο απ' ότι μου περιέγραψε!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom