Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
ΑΕΚΑΡΑ μονο ρε μουνοπανα.ΑΕΚ εναντιων ολων.δικο μας ειναι το πρωταθλημα,μας το πηραν στα χαρτια,τωρα θα την ακουσουν ολοι στερεο...ερχεται δευτερος γυρος σκετη καυλα....η ΑΕΚ εκπροσωπει παντα το δικαιο στον αθλητισμο,οι φιλοι της δεν γουσταρουμε βρωμια,κ την καταδικαζουμε με τη μια αυτο ειναι το διαφορετικο.ο κοσμος μας ειναι απο αναρχικους μεχρια απλους φτωχους ανθρωπους.οποιος σας γαμαει ειναι ΑΕΚ....
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
φιλε δεκα χρονια και βαλε ειχε να συμβει
και η αεκ που δεν παει καθολου τσου λου??α!!! ναι!! φταει ο κοκκαλης και ο μαρινακης
Φίλε, δεν ξερω ποιος φταιει και ποσο φταιει και αν φταιει. Εγω κοιταζω μονο τη καμπουρα μου, εχω κανει την αυτοκριτικη μου, εχω παιξει με Θυελλα και Ερμη Ζωνιανων, εχω μπει και βγει απο την εσωστρεφεια, περασα τα πετρινα χρονια και επανηλθα δυνατος , υγιής και κυρίως με αξιοπρέπεια. Ολα ειναι μπιζνα -και το ξερεις καλά αυτό - από το Τσου λου , τα 22 μύρια του Ρέτσου, μέχρι και την αγορά της Νότιγχαμ..  Η μεγαλη και ποιοτικη μας διαφορά είναι ότι κατέκτησε ή κατακτά η ΑΕΚ έγινε επί χόρτου σε αντίθεση με τον υπόδικό σου τωρινό πρόεδρο , υπόθεση Βαλνέρ παλαιότερα κλπ κλπ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Φίλε, δεν ξερω ποιος φταιει και ποσο φταιει και αν φταιει. Εγω κοιταζω μονο τη καμπουρα μου, εχω κανει την αυτοκριτικη μου, εχω παιξει με Θυελλα και Ερμη Ζωνιανων, εχω μπει και βγει απο την εσωστρεφεια, περασα τα πετρινα χρονια και επανηλθα δυνατος , υγιής και κυρίως με αξιοπρέπεια. Ολα ειναι μπιζνα -και το ξερεις καλά αυτό - από το Τσου λου , τα 22 μύρια του Ρέτσου, μέχρι και την αγορά της Νότιγχαμ..  Η μεγαλη και ποιοτικη μας διαφορά είναι ότι κατέκτησε ή κατακτά η ΑΕΚ έγινε επί χόρτου σε αντίθεση με τον υπόδικό σου τωρινό πρόεδρο , υπόθεση Βαλνέρ παλαιότερα κλπ κλπ
μεγαλε και οι γαυροι φωναζουν για τα πετσινα πεναλτυ δημητριαδη και τα φωτα

φαυλος κυκλος

απλα οπως και να το κανουμε ιστορικα εισαι η τριτη καλυτερη ομαδα στην ελλαδα οσο για το τωρα προς το παρον ειαι η καλυτερη  μεσρι στιγμης στη 12τη αγωνιστικη
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1


Τύποι, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

Δύο παραμύθια έχει ο κόσμος:
τον φτωχό πλην τίμιο που γίνεται πλούσιος.
την αθώα κορασίδα που την πέταξαν στην λασπη μα βγήκε καθαρή, άσπιλη, αμόλυντη.


Και τα δύο ρε φίλε τα βλέπουμε στους αεξάρες στο μέγιστο βαθμό.

Όσο βέβαια είναι αυτά αληθινά, άλλο τόσο είναι στην περίφτωση της αεκ.

Συνεχίστε να λέτε για ιδεώδη και για ιδανικά και για αλλοιώτικη αεξαρα.
Τώρα που πέφτει ο βάζελος θέλουμε κάποιον να αναλάβει τον ρόλο του "ιδεολόγου".
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Τύποι, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

Δύο παραμύθια έχει ο κόσμος:
τον φτωχό πλην τίμιο που γίνεται πλούσιος.
την αθώα κορασίδα που την πέταξαν στην λασπη μα βγήκε καθαρή, άσπιλη, αμόλυντη.


Και τα δύο ρε φίλε τα βλέπουμε στους αεξάρες στο μέγιστο βαθμό.

Όσο βέβαια είναι αυτά αληθινά, άλλο τόσο είναι στην περίφτωση της αεκ.

Συνεχίστε να λέτε για ιδεώδη και για ιδανικά και για αλλοιώτικη αεξαρα.
Τώρα που πέφτει ο βάζελος θέλουμε κάποιον να αναλάβει τον ρόλο του "ιδεολόγου".
Βιαζεσαι να πεσω γαυρακο,εεε?
σας ποναει η τσουτσου στη Λεωφορε καθε χρονο
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
Βιαζεσαι να πεσω γαυρακο,εεε?
σας ποναει η τσουτσου στη Λεωφορε καθε χρονο


Εγώ βιάζομαι, τύπε;
Χάρη στη νίκη σου σε μένα πήρες μια τελευταία γουλιά οξυγόνο.

Με την άεκ ούτε οι σουβλατζήδες έξω απο το γήπεδο δεν έκαναν τζίρο.

 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Τύποι, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

Δύο παραμύθια έχει ο κόσμος:
τον φτωχό πλην τίμιο που γίνεται πλούσιος.
την αθώα κορασίδα που την πέταξαν στην λασπη μα βγήκε καθαρή, άσπιλη, αμόλυντη.


Και τα δύο ρε φίλε τα βλέπουμε στους αεξάρες στο μέγιστο βαθμό.

Όσο βέβαια είναι αυτά αληθινά, άλλο τόσο είναι στην περίφτωση της αεκ.

Συνεχίστε να λέτε για ιδεώδη και για ιδανικά και για αλλοιώτικη αεξαρα.
Τώρα που πέφτει ο βάζελος θέλουμε κάποιον να αναλάβει τον ρόλο του "ιδεολόγου".



Καλα εσυ αγορι εισαι μεγαααλη κουκουναρα...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Νέα δικαίωση από το ΣτΕ για ΑΕΚ!

Με ανακοίνωσή της η ΠΑΕ ΑΕΚ γνωστοποίησε την απόφαση του Συμβουλίου της Επικρατείας που ενέκρινε την επιλογή για ΜΠΕ και όχι Στρατηγική Μελέτη για την κατασκευή του γηπέδου της


Το ανώτατο διαιτητικό δικαστήριο της χώρας, το Συμβούλιο της Επικρατείας κοινώς, δικαίωσε για άλλη μια φορά την ΑΕΚ για το θέμα του γηπέδου της σχετικά με την προσφυγή που είχε γίνει για το γεγονός ότι επέλεξε να προχωρήσει σε ΜΠΕ και όχι σε Στρατηγική Μελέτη.

Για να καταλάβει ο κόσμος οι ιδιώτες με την προσφυγή τους στο ΣτΕ κατηγορούσαν την ΑΕΚ και την «Δικέφαλος 1924» ότι προχώρησε σε μελέτη περιβαλλοντικών επιπτώσεων, ενώ όφειλε να καταθέσει στρατηγική μελέτη περιβαλλοντικών επιπτώσεων.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ αναφέρει χαρακτηριστικά:

«Μία ακόμα προσφυγή εναντίον του γηπέδου μας απορρίφθηκε από το Συμβούλιο της Επικρατείας.
Ένα ακόμα εμπόδιο ξεπεράστηκε!
Με την απόφαση 3089/2017 του ΣτΕ απορρίφθηκε η προσφυγή Δημητριάδη και το Συμβούλιο της Επικρατείας έκρινε ότι δεν είναι απαραίτητη για το έργο η Στρατηγική Μελέτη Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων, όπως από την πρώτη στιγμή είχαμε υποστηρίξει, απορρίπτοντας τη γνωμοδότηση του περίφημου Επιμελητηρίου Περιβάλλοντος και Βιωσιμότητας (αστική μη κυβερνητική οργάνωση - εταιρεία του Αστικού Κώδικα), που είχε επιστρατεύσει ο Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας για να αμφισβητήσει –μάταια- το κύρος της Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων, που οδήγησε στην έκδοση της καθόλα νόμιμης άδειας για την κατασκευή του γηπέδου μας.

Μία ακόμα νίκη στη μεγάλη μάχη για να υλοποιηθεί το όνειρο του κόσμου της ομάδας μας για τη μεγάλη επιστροφή στα ιερά χώματα των προγόνων και ιδρυτών μας». 

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ο Ανέστης δε θα παίξει και σήμερα. Τι μαλακία είναι αυτή; Επειδή δεν υπογράφει καινούργιο συμβόλαιο δε παίζει;  Και ο Σουηδός δεν είχε υπογράψει αλλά έπαιζε μέχρι να τραυματιστεί. Δηλαδή θα πάμε με Τσιντώτα στη Λειβαδιά; Μπορεί να είναι καλός ο πιτσιρικάς αλλά δεν έχει ακόμα πολλά παιχνίδια στα πόδια του ή με τον Μπάργκα που στο ματς με την Καλιθέα έδειξε πόσο πίσω είναι σε όλα; Και στο ματς με την Αούστρια που πρέπει να τη κερδίσουμε ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ (η Μίλαν είναι περιοδεύον θίασος με τον ψαρά τον Γκατούζο και παίζει και να χάσει) θα παίξει ο Ανέστης που θα είναι χωρίς παιχνίδια για 20 μέρες ή θα πάμε με Τσιντώτα (ο Μπάρκας δεν έχει δηλωθεί). ΑΝ στραβώσει το ματς με τη Λειβαδιά η ευθύνη του Μανόλο θα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ, όπως φυσικά και της διοίκησης που του πέρασε το ραβασάκι.
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
ΛιβαΔια - ΛιβαΓια  0-1 χεχε, και διπλό στη Βιέννη ακολουθεί ! stay tuned!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ο Ανέστης δε θα παίξει και σήμερα. Τι μαλακία είναι αυτή; Επειδή δεν υπογράφει καινούργιο συμβόλαιο δε παίζει;  Και ο Σουηδός δεν είχε υπογράψει αλλά έπαιζε μέχρι να τραυματιστεί. Δηλαδή θα πάμε με Τσιντώτα στη Λειβαδιά; Μπορεί να είναι καλός ο πιτσιρικάς αλλά δεν έχει ακόμα πολλά παιχνίδια στα πόδια του ή με τον Μπάργκα που στο ματς με την Καλιθέα έδειξε πόσο πίσω είναι σε όλα; Και στο ματς με την Αούστρια που πρέπει να τη κερδίσουμε ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ (η Μίλαν είναι περιοδεύον θίασος με τον ψαρά τον Γκατούζο και παίζει και να χάσει) θα παίξει ο Ανέστης που θα είναι χωρίς παιχνίδια για 20 μέρες ή θα πάμε με Τσιντώτα (ο Μπάρκας δεν έχει δηλωθεί). ΑΝ στραβώσει το ματς με τη Λειβαδιά η ευθύνη του Μανόλο θα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ, όπως φυσικά και της διοίκησης που του πέρασε το ραβασάκι.
Aκουγεται παντως οτι παμε για αγορα μεγαλου (υποτιθεται) τερματοφυλακα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
ΤΟΥ ΚΟΜΠΟΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΤΗΝ ΓΑΜΑΓΑΝ ΔΕΚΑ - ΔΕΚΑ, μπράβο στην ομάδα, όλα τώρα την πέμπτη. (καλή η επιλογή του μανόλο μελισσαν)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Aκουγεται παντως οτι παμε για αγορα μεγαλου (υποτιθεται) τερματοφυλακα.
Ηλικιακά μεγάλου; Και όταν λες αγορά; Πότε ήταν η τελευταία φορά που η ΑΕΚ ΑΓΟΡΑΣΕ παίκτη; (Και δεν πιάνω τα 300χιλιάρικα που πήρε ο Πανιώνιος για τον Μπακασέτα)
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1



Τύποι πως να παίξω την Πούστρια αύριο;
Οι κραυγές των ορκ "πάμε για νίκη" μάλλον με πείθουν να το παίξω άσσο.
Τι θα κάνετε;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τύποι πως να παίξω την Πούστρια αύριο;
Οι κραυγές των ορκ "πάμε για νίκη" μάλλον με πείθουν να το παίξω άσσο.
Τι θα κάνετε;
Παίξε το ξερό άσσο, όπως έκανες και χθες που άκουσες τα άλλα ορκ που φώναζαν "πάμε για νίκη για την ιστορία του θρύλου"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom