Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Παίξε το ξερό άσσο, όπως έκανες και χθες που άκουσες τα άλλα ορκ που φώναζαν "πάμε για νίκη για την ιστορία του θρύλου"

Μα γιατί ρε μύστη, δεν βάλανε ένα λιθαράκι στην ιστορία τους με τον 1 (ΈΝΑΝ, έναν, χαχαχαχαχα) βαθμό που μαζέψαν?????
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1



Eγινε τύποι θα το παίξω άσσο.
Όπως και να έχει, μην το πάρετε ως αντιπάθεια. Θέλω να φέρετε βαθμούς στη χώρα για να έχω ευκολότερα ματς του χρόνου για να μπω ομίλους. Παίξτε για την τριετή ιστορία σας.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Παίξε το ξερό άσσο, όπως έκανες και χθες που άκουσες τα άλλα ορκ που φώναζαν "πάμε για νίκη για την ιστορία του θρύλου"


Eγω λεω να παιξει το γαυρο για νικη μεσα εξω στον επομενο γυρο :2funny: :2funny:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Eγινε τύποι θα το παίξω άσσο.
Όπως και να έχει, μην το πάρετε ως αντιπάθεια. Θέλω να φέρετε βαθμούς στη χώρα για να έχω ευκολότερα ματς του χρόνου για να μπω ομίλους. Παίξτε για την τριετή ιστορία σας.
Ρε κλωνε ποια χώρα;
εμείς δεν είμαστε αμερικανακια.. :vomit:
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Eγινε τύποι θα το παίξω άσσο.
Όπως και να έχει, μην το πάρετε ως αντιπάθεια. Θέλω να φέρετε βαθμούς στη χώρα για να έχω ευκολότερα ματς του χρόνου για να μπω ομίλους. Παίξτε για την τριετή ιστορία σας.

Kαλό κουβά. Ελπίζω να το έπαιξες στον ΟΠΑΠ γιατί κάτι κορόιδα σαν εσένα περιμένει ο τίγρης για να κάνει μεταγραφές.
:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Όπως και να έχει, μην το πάρετε ως αντιπάθεια.
ΔΕΝ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ με βάση συναισθήματα, πατρίδες, θρησκείες, συμπάθειες γιατί θα παίρνεις του Δεσπότη & του μητροψωλίτη. Όσες φορές το έχω κάνει τα αποτελέσματα είναι συνήθως μοιραία. Κωλάντερο το έριξα με 2 απόδοση αλλά έσπασαν άλλα δύο στο 4/5 σύστημα (τα έδειξα στο κατεξοχήν θέμα).
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 20

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ με βάση συναισθήματα, πατρίδες, θρησκείες, συμπάθειες γιατί θα παίρνεις του Δεσπότη & του μητροψωλίτη. Όσες φορές το έχω κάνει τα αποτελέσματα είναι συνήθως μοιραία. Κωλάντερο το έριξα με 2 απόδοση αλλά έσπασαν άλλα δύο στο 4/5 σύστημα (τα έδειξα στο κατεξοχήν θέμα).



Eλα τύπε μην το λες, σε τέσσερα ματς μέχρι τώρα με είχε στείλει ταμείο το αεξάκι μόνο με βάση το ψωλαρμένισμα στα σχόλια του sdna.
Σήμερα  βγήκα χαμένος; Δεν πειράζει.
Όσο ζούμε παίζουμε.


Όπως και να έχει, ΜΠΡΑΒΟ ρε τύποι αεξάρες και ας πήγα κουβά. Αυτή η χρονιά είναι η μ ε γ α λ ύ τ ε ρ η στην 3ετή ιστορία σας. Χίλια μπράβο, φέρτε βαθμούς για το θρύλο και το τσουλου του χρόνου. Μπράβο και πάλι!

 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια θα βγει και σε DVD το σημερινο επος??
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΑΕΚ στην Ευρώπη με κοντομάνικα το λοιπόν, 2 χρόνια μετά από την επιστροφή μας σε θέσεις που βγάζουν Ευρώπη.
Στη κλήρωση μας περιμένουν δύσκολοι αντίπαλοι. Αλλά έχουμε σίγουρα περίπου 11μύρια στο ταμείο (το 80% του μπάτζετ της ομάδας) και τώρα που το καβούρι έπεσε σε ύπνο ήρθε η ώρα να βάλει ο άλλος το χέρι του στην τσέπη γιατί χρειαζόμαστε 3 παίκτες (2 χαφ και ένας αριστερός μπακ).
Υ.Γ Ξέρει κανείς να μου πει γιατί έκλεισε η εφημερίδα που έλεγε ότι ο ΟΣΦΠ θα κάνει όργια στην Ευρώπη φέτος και η ΑΕΚ δε ΚΑΙ δε θα βάλει ούτε ένα γκολ ΚΑΙ θα γίνει ο περίγελος της Ευρώπης;
 

Επισκέπτης
Μαρτίνο εννοείται ότι θα πας και κατά διαόλου, είχα ένα σερί 11/12 κι έσπασε η 5αδα σήμερα, τώρα τα άλλα τα γουδιά στη Γαλλία 3η παίζουν με 10 παίκτες από το μισάωρο, έχουν φάει και 3 κίτρινες, 8-2 τα κόρνερ υπέρ της γηπεδούχου κι ο Άσσος δε λέει να περάσει........
ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΕΝΑΛΤΙ στο 85 ο διαιτητής και μαλακίζεται ο επιθετικός......
Ε τι να πεις???
Το τελευταίο 20λεπτο τους έχουν κάτω από τη σέντρα.......
Γαμήθηκε ο Δίας..........
 

Συνημμένα

  • ΓΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.png
    ΓΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.png
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 38

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Δεν το λες και λιγο μια ομαδα που πριν 4 χρονια επαιζε στα χωραφια της Γ Εθνικης φετος να παιζει στα σαλονια των 32 του Γιουροπα.
Απ τις μεγαλυτερες εκπληξεις του θεσμου σιγουρα.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
Υ.Γ Ξέρει κανείς να μου πει γιατί έκλεισε η εφημερίδα που έλεγε ότι ο ΟΣΦΠ θα κάνει όργια στην Ευρώπη φέτος και η ΑΕΚ δε ΚΑΙ δε θα βάλει ούτε ένα γκολ ΚΑΙ θα γίνει ο περίγελος της Ευρώπης;

επειδή έχουν 6-7 εκ. οπαδούς, φήμες λένε και για 8 μύρια...
τουλάχιστον μπορούμε να την "απολαύσουμε" σαν ένθετο στο άλλο αντικειμενικό έντυπο, του Θέμου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom