Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
εννοειται και θα μιλαμε τυπε...εμεις δεν ειπαμε ουτε μια φορα την λεξη εξυγιανση και καθαρο ποδοσφαιρο...εσεις τα λεγατε μια ζωη και τωρα θα ειμαστε εδω να καταγραφουμε τις κωλοτουμπες σας και ποσες φορες θα ξεφτυλιζοσαστε...παντως μεσα σε 2 μηνες, εχετε ηδη πανηγυρισει ενα παπουτσελειο πενταλντι ενα μετρο εκτος περιοχης στα γιαννενα, μια στημενη αποφαση για τον χιμενεθ και συνεχιζουμε...
ειναι διαφορετικο να εισαι αεκ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

επομένως και ανεξάρτητα το τι έχει ειπωθεί από άλλους (ΑΕΚ, μΠΑΟΚ κλπ), το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να είναι μπροστά με κάθε τρόπο και με κάθε μέσο, νόμιμο ή παράνομο, ηθικό ή ανήθικο ή όπως αλλιώς θες πες το.
για να ξέρουμε δλδ και τι συζητάμε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
3)και μετα απο λιγο βγαινει η αδεκαστη δικαστης (που μαλλον δεν πρεπει να εχει τελειωσει νομικη σχολη) και ολως τυχαιως βγαζει μια αποφαση οπως τα ελεγε ο ασβεστας....παρακαλειται ο αεκτσης νομικος - καλησπερακιας αλεξ να σχολιασει νομικα την σχετικη αποφαση :
Θα σου απαντησω λιγο τετριμμένα. Δεν εχω διαβασει την αποφαση και δεν μπορω να κανω σχόλιο επί σχολίου που αναρτηθηκε σε ενα σάιτ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
επομένως και ανεξάρτητα το τι έχει ειπωθεί από άλλους (ΑΕΚ, μΠΑΟΚ κλπ), το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να είναι μπροστά με κάθε τρόπο και με κάθε μέσο, νόμιμο ή παράνομο, ηθικό ή ανήθικο ή όπως αλλιώς θες πες το.
για να ξέρουμε δλδ και τι συζητάμε...
εννοειται...απο το να εχει παραγκα ο μελισσανιδης ή ο βαρδινογιαννης, προτιμω την παραγκα του μαρινακη...οποιος δεν θελει παραγκες, ας ασχοληθει με το nba ή με την πρεμιερ λιγνκ ή οπου αλλου θελει..αλλα οταν ακουω εξυγιανση, ειμαστε καθαροι και θελουμε το 50-50, μου γυρνανε τα μυαλα...και ολα αυτα τα λεγατε εκ του ασφαλους τοσα χρονια γιατι δεν ησασταν στα πραγματα...τωρα που μελισσαν και ρωσοποντιος πηραν την επο, σφιξαν τα πραγματα, πανε τα 50-50 και η εξυγιανση, σειρα εχει το ξεβρακωμα...

η θεση η δικια μου ειναι ξεκαθαρη : θελω να σας γαμαμε με καθε τροπο...για αυτο και ποτε δεν εχω πει τιποτα σε καποιον αλλοθρησκο εδω μεσα που λεει οτι θα σας γαμησει ο μελισσαν ή ο σαββιδης...μονο σε αυτους που το παιζουν ηθικοι και εξυγιαντες, τους παω ασαλιωτα...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
εννοειται...απο το να εχει παραγκα ο μελισσανιδης ή ο βαρδινογιαννης, προτιμω την παραγκα του μαρινακη...οποιος δεν θελει παραγκες, ας ασχοληθει με το nba ή με την πρεμιερ λιγνκ ή οπου αλλου θελει..αλλα οταν ακουω εξυγιανση, ειμαστε καθαροι και θελουμε το 50-50, μου γυρνανε τα μυαλα...και ολα αυτα τα λεγατε εκ του ασφαλους τοσα χρονια γιατι δεν ησασταν στα πραγματα...τωρα που μελισσαν και ρωσοποντιος πηραν την επο, σφιξαν τα πραγματα, πανε τα 50-50 και η εξυγιανση, σειρα εχει το ξεβρακωμα...

η θεση η δικια μου ειναι ξεκαθαρη : θελω να σας γαμαμε με καθε τροπο...για αυτο και ποτε δεν εχω πει τιποτα σε καποιον αλλοθρησκο εδω μεσα που λεει οτι θα σας γαμησει ο μελισσαν ή ο σαββιδης...μονο σε αυτους που το παιζουν ηθικοι και εξυγιαντες, τους παω ασαλιωτα...
πεντακαθαρη σκεψη ολυμπιακου που περασε πετρινα βαρδινογιανεια χρονια....
πιπα κωλο σε ολα τα επιπεδα


 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
πεντακαθαρη σκεψη ολυμπιακου που περασε πετρινα βαρδινογιανεια χρονια....
πιπα κωλο σε ολα τα επιπεδα
μα τω θεω τυπε...δεν θελω αλλα πρωταθληματα..μπουχτησα...θελω 5 χρονια με μελισσαν και σαββιδη στην επο...και οι τυφλοι θα δουν και οι βαζελογαυροι θα ξυπνησουν...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
μα τω θεω τυπε...δεν θελω αλλα πρωταθληματα..μπουχτησα...θελω 5 χρονια με μελισσαν και σαββιδη στην επο...και οι τυφλοι θα δουν και οι βαζελογαυροι θα ξυπνησουν...
και εγω τυπε....καταλαβαινω απολυτα τι λες
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
και εγω τυπε....καταλαβαινω απολυτα τι λες
αν τελειώσατε να παίρνετε πίπες ο ένας στον άλλο μπορείτε να πάτε στο νήμα σας και να μας αδειάσετε την γωνία ....εδώ κατανόηση δεν θα βρείτε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
αν τελειώσατε να παίρνετε πίπες ο ένας στον άλλο μπορείτε να πάτε στο νήμα σας και να μας αδειάσετε την γωνία ....εδώ κατανόηση δεν θα βρείτε
τυπε τι κατανοηση? :S
εδω μονο για να σας ξεβρακωνουμε λιγο θα μπαινουμε και μετα θα φευγουμε...ολα καλα :hi:
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
τυπε τι κατανοηση? :S
εδω μονο για να σας ξεβρακωνουμε λιγο θα μπαινουμε και μετα θα φευγουμε...ολα καλα :hi:
απλώς γίνεστε ρεζίλι... παραδέχεσαι οτι τόσα χρόνια είχες συνηθίσει να είναι όλα μονόπλευρα ...αποφασίσεις διαιτητικές, αθλητικών δικαστηρίων κτλ και τώρα σου κακοφαίνεται. Είσαι η πιο σιχαμένη ομάδα στην Ευρώπη και με οπαδούς πρόβατα... τόσα χρόνια σανό δεν βαρέθηκες ;;;
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1


Επαναφέρω το νήμα στα καθαρά ποδοσφαιρικά:

Αεξάρες την έχετε την Αούστρια εκτός;
Τι να παίξω το Αούστρια-Πούστρια;

Έχω καλομάθει γιατί έχω πάει ταμείο 3 φορές μόνο με σας. Μη μου δώσετε μελισσανιδοπληροφορίες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
απλώς γίνεστε ρεζίλι... παραδέχεσαι οτι τόσα χρόνια είχες συνηθίσει να είναι όλα μονόπλευρα ...αποφασίσεις διαιτητικές, αθλητικών δικαστηρίων κτλ και τώρα σου κακοφαίνεται. Είσαι η πιο σιχαμένη ομάδα στην Ευρώπη και με οπαδούς πρόβατα... τόσα χρόνια σανό δεν βαρέθηκες ;;;
αυτη ειναι η μια οψη του νομισματος...δεν μας λες ομως την αλλη οψη..γιατι?ντρεπεσαι?
"παραδέχεσαι οτι τόσα χρόνια είχες συνηθίσει να είναι όλα μονόπλευρα ...αποφασίσεις διαιτητικές, αθλητικών δικαστηρίων κτλ και τώρα που κανετε τα ιδια, κανετε τουμπεκι και ολα καλα"
 

proctologos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
172
Like
51
Πόντοι
1
μην στεναχωρειτε τους απογονους ρε παιδια.. :2funny: :2funny:
τοσα χρονια ηταν καθαρα τα πραγματα, ολα κρυσταλλινα γι αυτο και αλλωστε κατηγορειτε ο χοντρος, απο την πολυ διαφανεια  :2funny: :2funny:
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
τυπε τι κατανοηση? :S
εδω μονο για να σας ξεβρακωνουμε λιγο θα μπαινουμε και μετα θα φευγουμε...ολα καλα :hi:

οκ καταλάβαμε, δεν θα σας παίρνουμε άλλη φορά στα σοβαρά και όλα καλά... :hi: :hi:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
τα πουστράκια πάλι εδώ μαζεύονται, μετά το 3-2 γλυκάθηκαν και θέλουν και άλλη πούτσα, υπομονή και στη σειρά σας.



 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
παντως δεν μπορω να σας καταλαβω... :S
μπαινω και γραφω για ενα μαγειρεμα που εκανε ο μελισσαν για να την σκαπουλαρει ο χιμενεθ και αντι να μου πειτε "ετσι γαμαει ο τιγρης", "καλα σας κανει" και τα σχετικα, αρχιζετε να μου λετε να μην μιλαω επειδη ειχαμε παραγκα τοσα χρονια...μεχρι και τωρα ηθικοι, αμολυντοι και ασπιλοι το παιζεται...σας παραδεχομαι ρε κουφαλες.. :hi:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
παντως δεν μπορω να σας καταλαβω... :S
μπαινω και γραφω για ενα μαγειρεμα που εκανε ο μελισσαν για να την σκαπουλαρει ο χιμενεθ και αντι να μου πειτε "ετσι γαμαει ο τιγρης", "καλα σας κανει" και τα σχετικα, αρχιζετε να μου λετε να μην μιλαω επειδη ειχαμε παραγκα τοσα χρονια...μεχρι και τωρα ηθικοι, αμολυντοι και ασπιλοι το παιζεται...σας παραδεχομαι ρε κουφαλες.. :hi:

είμαστε αθώοι ρε, δε ξέρουμε από τέτοια κόλπα... :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom