Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
όχι μόνο έχω αλλά τα βλέπω κιόλας!
τι εννοώ:
απάντησε μου σε κάτι απλό: μπορείς να δείς τα παπάρια σου όταν εισαι όρθιος και γυμνός κοιτώντας προς τα κάτω?
επειδή κάτι μου λέει οτι είσαι σαπιοκοιλιάς μάλλον δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, το μόνο που βλέπεις είναι η μπάκα σου...
Και ξέρεις τι λένε οι γιατροί για αυτούς που δεν έχουν οπτική επαφη με τα γεννητικά τους όργανα... άστο καλύτερα!
άκου μόμολο χωρίς να σε καλέσει κανείς εδώ πέταξες το στα @@ και απ ότι καταλαβαίνω δεν είσαι ΑΕΚ τσης λοιπόν της μαγκιές αλλού η πλάκα πλάκα αλλά και η εκφράσεις εκφράσεις να σε χαίρεται η μάνα σου και ο πατέρας σου για την μόρφωση και την διαγωγή που σου δώσανε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Arion θα σε παρακαλέσω να μην απαντάς στους οχετούς.ΟΛΟι κρινόμαστε από τα γραφόμενά μας,και οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ΟΙ ΒΟΘΡΟΙ.Οπότε δεν αξίζει αδελφέ μου να απαντάμε.

Εγώ απορώ πώς συνεχίζουν καποιοι που μιλάνε έτσι ,να χαίρουν ασυλίας;;;Πραγματικά απορώ.
 

Επισκέπτης
Arion θα σε παρακαλέσω να μην απαντάς στους οχετούς.ΟΛΟι κρινόμαστε από τα γραφόμενά μας,και οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ΟΙ ΒΟΘΡΟΙ.Οπότε δεν αξίζει αδελφέ μου να απαντάμε.

Εγώ απορώ πώς συνεχίζουν καποιοι που μιλάνε έτσι ,να χαίρουν ασυλίας;;;Πραγματικά απορώ.
ξέρεις γιατί απαντώ στο συγκεκριμένο άτομο απλά γιατί αυτό το προφίλ του είναι μαιμού το έκανε γιατί είναι κοτούλα για να μην φάει μπαν στο βασικό.
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
άκου μόμολο χωρίς να σε καλέσει κανείς εδώ πέταξες το στα @@ και απ ότι καταλαβαίνω δεν είσαι ΑΕΚ τσης λοιπόν της μαγκιές αλλού η πλάκα πλάκα αλλά και η εκφράσεις εκφράσεις να σε χαίρεται η μάνα σου και ο πατέρας σου για την μόρφωση και την διαγωγή που σου δώσανε.

Eσένα σε καλεί κανεις όταν μπαίνεις στο θρέντ του Ολυμπιακού και ειρωνευεσαι συνεχώς?

απο τα γραφόμενα σου με επιβεβαιώνεις: στανταρ δεν βλέπεις τα γεννητικά σου όργανα και είσαι σαπιοκοιλιάς.

Και άσε την οικογένεια μου ήσυχη. Μην την πιάνεις στο βρωμόστομα σου
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέλφια καλό απόγευμα σε όλους.
Ένα θλιβερό γεγονός θα με αφήσει μακριά σας αύριο,αλλά από την ομάδα-ΑΡΡΩΣΤΙΑ δεν θα λείψω.

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΥΡΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Για να δούμε την ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;;;;


AΕΚ ΟΛΕ-ΟΛΕ,ΑΕΚ ΟΛΕ-ΟΛΕ...
....ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ...


[move]:idiot: :uglystupid: :crazy: :crazy: :idiot: :uglystupid:[/move]
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλό απόγευμα και σε σένα φίλε,καλό ταξίδι και να προσέχεις στο τιμόνι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τελικά δεν παίζει ο Ρίμπο...επειδή είναι κρυωμένος!!!Είναι ολοφάνερο αυτό που λέγαμε...ότι καλώς ή κακώς ο κυριότερος στόχος της ομάδας είναι το πρωτάθλημα!
:rockon:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ευκαιρια να δουμε πως θα παει το σχημα χωρις Λυμπε και ριμπο.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκιτες καλη επιτυχια αυριο..
θα γινει ωραιο ματς..
αν κ ειναι αρκετα συμπαθητική ομαδα η Φιορεντίνα(σε μενα προσωπικά ελέω Μπάτζιο 90)
 

Επισκέπτης
εγω επειδη ειμαι οπαδος & μαλιστα αρρωστος..επειδη δεν κρυβομαι..επειδη δεν γραφω αλλα εδω & αλλα ευχομαι απο μεσα μου..επειδη δεν ειμαι κωλοτουμπας..ευχομαι αυριο να σας ξεφτιλησει η φιορεντινα & εσεις στο τελος να χειροκροτατε.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια σήμερα γερά , δυστυχώς για λόγους υγείας δεν θα είμαι στο γήπεδο αλλά θα το δω από το σπίτι την επόμενη μαζί με την αρρώστια.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλή επιτυχία απόψε «αετόπουλα»...

αν και έχετε απουσίες και είναι αρκετά δύσκολος αντίπαλος η Φιορεντίνα

χρειάζεται βαθμούς η Ελλάδα (πράσινους, κίτρινους, κόκκινους, βυσσινή. κλπ)
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλή επιτυχία απόψε «αετόπουλα»...

αν και έχετε απουσίες και είναι αρκετά δύσκολος αντίπαλος η Φιορεντίνα

χρειάζεται βαθμούς η Ελλάδα (πράσινους, κίτρινους, κόκκινους, βυσσινή. κλπ)
Ευχαριστούμε για τις ευχές φίλε,αλλά μάλλον δεν θα έχουν αντίκρυσμα καθότι οι κεφαλές της ομάδας έχουν αποφασίσει ότι δεν χωράνε δύο καρπούζια -κατ'αυτούς-στην ίδια μασχάλη.Θα δούμε πάντως και τι βάθος έχουμε σαν ομάδα...
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλημέρα αδέρφια και από εμένα, η αποψινή αναμέτρηση είναι άκρως ενδιαφέρουσα καθώς δεν παίζουν ο Ρίμπο και ο Λύμπε. Αν παίξουμε συγκροτημένα δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα. Πάντως έπειτα την κυριακάτικη εμφάνιση θα είναι βλακεία να μην ξεκινήσει με Ενσαλίβα και Παππά.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδέλφια Ενωσίτες.Ελπίζω να τα καταφέρουμε σήμερα αν και είναι δύσκολο γιατί οι βιόλα έχουν καλή και συγκροτημένη ομάδα.Πάντως ξενερώνω που διοίκηση-προπονητής υποτιμούν το ουέφα  :jerking:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Καλημέρα αδέλφια Ενωσίτες.Ελπίζω να τα καταφέρουμε σήμερα αν και είναι δύσκολο γιατί οι βιόλα έχουν καλή και συγκροτημένη ομάδα.Πάντως ξενερώνω που διοίκηση-προπονητής υποτιμούν το ουέφα  :jerking:

UEFA ειναι...  λογικο ειναι ρε φιλαρακι. Αφου ξερεις πως λειτουργουμε στο Ελλαδισταν. Θελουμε με το που ερθει ο new coach πρωταθλημα, κυπελο, ευρωπαικο...

το UEFA μας χαλαει  :headbang: :headbang: :headbang: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και η Φιορεντίνα που ήρθε χωρίς τον προπονητή της στην Αθήνα άφησε στην Ιταλία για να ξεκουραστούν τους Μούτου , Ουιφαλούσι ενόψει του ντέρμπι με την Ίντερ!Έχει και 2-3 τραυματίες αλλά η αλήθεια είναι ότι όλες οι ομάδες σε αυτή τη φάση έχουν σαν βασική τους προτεραιότητα το πρωτάθλημα και όχι το Ουέφα!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
σωστος ο gatto....δεν θα δυσκολευτει να περασει ουτως η αλλως η φιορεντινα οποτε....

σημερα ασσος το ματσακι..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και πληρώνει και 2.40!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom