Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ειπα οτι δε θα μιλαγα σημερα καθολου οτι και να γινοταν λογω της θλιβερης επετειου των θυματων της θυρας 7 αλλα δεν αντεξα ο ερημος με αυτα που γινονται.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κρητικέ , μήπως υπονοείς πως οι λιμανίσιοι θα μιλήσουν για "ηθική δικαίωση" και θα αποσύρουν την ένσταση, προσπαθώντας να κρατήσουν όση αξιοπρέπεια νομίζουν πως τους απέμεινε?

Δεν προλαβαίνει να εκδικαστεί ξανά το θέμα μέχρι αύριο.
Καθότι απο τους λιμανίσιους είμαι και του λόγου μου, ξέρεις αυτούς που κατά καιρούς αποκαλείς απογόνους, αρουραιούς και ενίοτε πετάς σπόντες, μετά τα γεγονότα του Λαυρίου, για "απαντήσεις" κλπ κλπ...κάνε μου την χάρη και μην μου ξανα απευθύνεις το λόγο.

Και δεν υπονοώ κάτι, απο αύριο θα κάνουμε την πλάκα μας με τους Αεκτζήδες.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
ΟΚ. Σωστά.

Δεν θα απευθύνω το λόγο ξανά στον κύριο. Εδώ όμως σέβομαι το thread που με φιλοξενεί. Οι χαρακτηρισμοί μου γίνονται στο δικό μου thread  και μόνο.

Οι απόψεις μου παραμένουν φυσικά οι ίδιες. Σπόντες θα πετάω όσες θέλω, εκεί που "επιτρέπεται"  ;)
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ΟΚ. Σωστά.

Δεν θα απευθύνω το λόγο ξανά στον κύριο. Εδώ όμως σέβομαι το thread που με φιλοξενεί. Οι χαρακτηρισμοί μου γίνονται στο δικό μου thread  και μόνο.

Οι απόψεις μου παραμένουν φυσικά οι ίδιες. Σπόντες θα πετάω όσες θέλω, εκεί που "επιτρέπεται"  ;)
γεια σου φιλε alfa με τα κοφτα postαρισματα. ;)
καλα εισαι πως πανε τα βαρη?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Μεγαλώνουνε και σκληραίνουνε :sunglasses:

Εσύ πως πας φίλε?  :)
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
γεια σου φιλε alfa με τα κοφτα postαρισματα. ;)
καλα εισαι πως πανε τα βαρη?
Ο φίλος alfa είναι απο τα πιο συμπαθή παιδιά εδώ μέσα...Κι επειδή τον γνωρίσαμε και από κοντά,επιβεβαιώνω μέχρι κεραίας τα καλά σχόλια..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μεγαλώνουνε και σκληραίνουνε :sunglasses:

Εσύ πως πας φίλε?  :)
καλα και εγω.ακουσα στο ραδιο οτι μετα απο μελετες διαπιστωθηκε οτι η ασκηση με βαρη ειναι εξισου καλη με το τζοκινγκ,τρεξιμο κτλ. σε θεματα υγειας οπως διαβητη,καρδια,χασιμου λιπους και αλλα.οποτε με τη γυμναστικη που ριχνουμε μας βλεπω να πηγαινουμε 100 χρονων. :grin:
Ο φίλος alfa είναι απο τα πιο συμπαθή παιδιά εδώ μέσα...Κι επειδή τον γνωρίσαμε και από κοντά,επιβεβαιώνω μέχρι κεραίας τα καλά σχόλια..
καιγω το ιδιο.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Χαίρε Ναύαρχε!

Όλα καλά?

Τα βάρη φίλε Requiem μια χαρά είναι, εκείνο το διάδρομο σκυλοβαριέμαι ρε γαμώτο...Kαι δεν ακολουθώ τις ιστορίες για "διατροφή". Τρώω ό,τι μούρθει. Έτσι κι αλλιώς μετά πεινάω τόσο, που δεν είμαι και πολύ επιλεκτικός...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.460
Κριτικές
5
Like
67.769
Πόντοι
12.056
Kαλως τον Ελληνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Έλα ΜΑΝ!

Όλα καλά συνέλληνα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Χαίρε Ναύαρχε!

Όλα καλά?

Τα βάρη φίλε Requiem μια χαρά είναι, εκείνο το διάδρομο σκυλοβαριέμαι ρε γαμώτο...Kαι δεν ακολουθώ τις ιστορίες για "διατροφή". Τρώω ό,τι μούρθει. Έτσι κι αλλιώς μετά πεινάω τόσο, που δεν είμαι και πολύ επιλεκτικός...
διαδρομος?τι ειναι αυτο?εχω να κανω διαδρομο πολυ καιρο.καλα που παιζω και κανα μπασκετακι που και που.καλα διατροφη καιγω μη φανταστεις οτι κανω απλα αποφευγω να τρωω το βραδυ και δεν τρωω πολυ απεξω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ειδικά τα βάρη έχουν το ιδιαίτερο πως το σώμα συνεχίζει να καίει και μετά τη γυμναστική για κανα δύωρο. Οπότε, αν θέλετε να φάτε, αργήστε να φάτε λιγάκι....
Αχ, πώς μου λείπει η γυμναστική γμτ....τα γμμενα ωράρια...
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
αδερφια Ενωσιτες βοηθεια.ξερει κανεις που μπορω να  αγορασω τη συγκεκριμενη φανελα?
 

Συνημμένα

  • index.php.png
    index.php.png
    180,6 KB · Εμφανίσεις: 24

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ποια από τις 2 θέλεις? :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο Νίκος Κατσαβάκης, προπονητής του Απόλλωνα Καλαμαριάς, δήλωσε μόλις άκουσε την απόφαση: "Αισθάνομαι σαν να μου κάνουν πλάκα, απορώ πως ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ επέτρεψαν να πάρει τέτοια απόφαση η Σούπερ Λίγκα. Από εδώ και πέρα μπορώ να έχω στον πάγκο τον παίκτη, και όποτε χάνουμε να τον βάζω;".

Καλη φάση η δήλωση Κατσαβάκη!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Να δούμε τα αυριανά!!! Ο πρωταθλητής ίσως γράψει και για σφαγή του έφηβου στην εκδίκαση............
 

Συνημμένα

  • score_l.jpg
    score_l.jpg
    94,8 KB · Εμφανίσεις: 15
  • enosi_l.jpg
    enosi_l.jpg
    94 KB · Εμφανίσεις: 37
  • derby_l.jpg
    derby_l.jpg
    121 KB · Εμφανίσεις: 21

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παλιό αλλά.........ισχύει ακόμα!!!!  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 121212.JPG
    121212.JPG
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom