Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μαγκες δεν ξερω αν διαβασατε σημερα στην sportday(τελευταια σελιδα)το αρθρο του καρπετοπουλου...!!!

ακουστε λοιπον τι εγραψε..και το λεω εδω γιατι εχετε παραπανω iq απο αυτους....

ολοι θυμαστε το ματς της νεας σμυρνης πριν απο 3 χρονια....ναι ναι...εκεινο που ειχαν μπει μεσα στον αγωνιστικο χωρο οι επιστημονες και τα εκαναν πουτανα...

τοτε λοιπον ο gayros απειλουταν με -3 βαθμους και μηδενισμο στο ματς.....ο τοτε λοιπον δικηγορος τους ειχε πει πως ντροπη να αφαιρεθουν βαθμοι απο μια τοσο μεγαλη ομαδα και πως πρεπει να καταργηθει ο νομος αυτος....οπως και εγινε...

τωρα λοιπον τι εκαναν?οτι ειχαν πει τοτε αλλα το αντιθετο...ζητουν την τιμωρια μιας ομαδας και να παρουν και 3 βαθμους....και ξερετε γιατι?

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ....ΕΙΣΤΕ Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ..Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ...ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΟΣΙΟ ΚΑΙ ΙΕΡΟ....
φιλαρακι αν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτες τις διαφορες που υπαρχουν τοτε οκ
καλα εκανες και ειπες εχεται iq και δεν εβαλες και τον εαυτο σου μεσα
 

Επισκέπτης
χανούμιααααααααα.....μόλις έμαθα την απόφαση....-3 βαθμοί στην καλαμαρία..+3 ο γαύρος και...-6 η χανουμα και -10 η πανάθα για ηθική αυτουργία και για σιγουριά του τίτλου.....όλα αυτά κατόπιν..ΩΡΙΜΟΥ ΣΚΕΨΕΩΣ του δικαστηρίου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.
Και στο ματς ΑΕΚ - ΟΣΦΠ η ΑΕΚ θα ξεκινήσει με 9 παίκτες, η κλήρωση για το ποιοι παίκτες της ΑΕΚ θα πάρουν τις 2 κόκκινες θα γίνει αύριο στα γραφεία της σουπερ λιγκας!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
νικο δυστυχως εσυ ανηκεις τους αλλους....ξερεις ποιους...τα προβατα...αυτα που λενε οτι τους λενε και κανουν οτι τους λενε....!!!

οποτε μην βιαζεσαι...
 

Επισκέπτης
Tο τελευταίο σχόλιο το έγραψε ο Καρπετόπουλος?
εγώ θα κλείσω με κάτι από το παρελθόν θυμάμαι παλιά σε ένα παιχνίδι που ο γαύρος έχανε από την ΑΕΚ στο Καραΐσκάκη και αν έχανε έχανε και το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ στο β ημίχρονο  οι παίκτες της ΑΕΚ κατέβηκαν αγνώριστοι και ο ΟΣΦΠ το έφερε καπάκι το ματς και το πήρε απλά γιατί τα είχαν πάρει μερικοί.
την επόμενη αγωνιστική παίζαμε με τον ΠΑΟΚ και είχαμε γεμίσει την Νέα Φιλαδέλφεια και η απαίτηση του λαού της ΑΕΚ ήταν να κερδίσει ο ΠΑΟΚ φωνάζαμε υπέρ του ΠΑΟΚ μιλάμε για χοντρό τσαμπουκά. ο ΠΑΟΚ κέρδισε  τότε 2 - 1.
 

Επισκέπτης
εγώ θα κλείσω με κάτι από το παρελθόν θυμάμαι παλιά σε ένα παιχνίδι που ο γαύρος έχανε από την ΑΕΚ στο Καραΐσκάκη και αν έχανε έχανε και το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ στο β ημίχρονο  οι παίκτες της ΑΕΚ κατέβηκαν αγνώριστοι και ο ΟΣΦΠ το έφερε καπάκι το ματς και το πήρε απλά γιατί τα είχαν πάρει μερικοί.
την επόμενη αγωνιστική παίζαμε με τον ΠΑΟΚ και είχαμε γεμίσει την Νέα Φιλαδέλφεια και η απαίτηση του λαού της ΑΕΚ ήταν να κερδίσει ο ΠΑΟΚ φωνάζαμε υπέρ του ΠΑΟΚ μιλάμε για χοντρό τσαμπουκά. ο ΠΑΟΚ κέρδισε  τότε 2 - 1.
Ποιά χρονιά έγινε αυτό?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
νικο δυστυχως εσυ ανηκεις τους αλλους....ξερεις ποιους...τα προβατα...αυτα που λενε οτι τους λενε και κανουν οτι τους λενε....!!!

οποτε μην βιαζεσαι...
οχι φιλαρακι δεν ανοικω αλλα αν προσεχες λιγο τι λεω δεν θα το ελεγες αυτο
εχω πει απειρες φορες σε σημειο που εχω γινει κουραστικος οτι
ΔΕΝ επρεπε κατα τη γνωμη μου να κανουμε ενσταση
αλλα απο τη στιγμη που εγινε αλλο ο νομος και αλλο η ξεφτιλα
αν δεν μπορεις να το νοιωσεις αυτο τοτε παω πασσο και εχεις δικιο ειμαι χαζος και οτι αλλο γουσταρεις
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Kαλησπέρα!

Θα ξεφτυλιστεί πολύς κόσμος αν δικαιωθούν οι αρουραίοι:

".....................

Από την πλευρά του ο πρόεδρος της Πειθαρχικής κ. Μουράτογλου έφερε μια παράμετρο που πιθανόν να μην γνώριζε καμία από τις δύο πλευρές. Ποια ήταν αυτή; Ότι υπάρχει μια τροποποίηση στον κανονισμό μεταγραφών της FIFA που ισχύει από 1-1-2008 και αναφέρει ο περιορισμός ισχύει όταν ο ποδοσφαιριστής, μεταγραφεί σε τρεις ομάδες στην ίδια χώρα. Η ΕΠΟ δεν έχει εναρμονιστεί ακόμα, πάντως, με αυτή την τροποποίηση.

................."


:cool2:
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα!

Θα ξεφτυλιστεί πολύς κόσμος αν διακαιωθουν οι αρουραίοι:

".....................

Από την πλευρά του ο πρόεδρος της Πειθαρχικής κ. Μουράτογλου έφερε μια παράμετρο που πιθανόν να μην γνώριζε καμία από τις δύο πλευρές. Ποια ήταν αυτή; Ότι υπάρχει μια τροποποίηση στον κανονισμό μεταγραφών της FIFA που ισχύει από 1-1-2008 και αναφέρει ο περιορισμός ισχύει όταν ο ποδοσφαιριστής, μεταγραφεί σε τρεις ομάδες στην ίδια χώρα. Η ΕΠΟ δεν έχει εναρμονιστεί ακόμα, πάντως, με αυτή την τροποποίηση.

................."

και η χώρα που έπαιζε ο παίκτης δεν είναι εναρμονισμένη με την νομοθεσία της ΟΥΕΦΑ.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Δλδ για να κερδίσουν στα χαρτιά πρέπει να δεχτούν πως η χώρα προέλευσης είναι εναρμονισμένη (ενώ δεν είναι) για να ισχύει ο περιορισμός και η χώρα κατάληξης παραμένει μη εναρνονισμένη...

"Ό,τι μας βολεύει "....  :sunglasses:

ΔΙΠΛΗ ΞΕΦΤΥΛΑ  :2funny:
 

Επισκέπτης
Όπως και να γίνει θα τους πάρει τους βαθμούς ο Γαύρος, "δίκαια" όπως πάντα!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Δλδ για να κερδίσουν στα χαρτιά πρέπει να δεχτούν πως η χώρα προέλευσης είναι εναρμονισμένη (ενώ δεν είναι) για να ισχύει ο περιορισμός και η χώρα κατάληξης παραμένει μη εναρνονισμένη...

"Ό,τι μας βολεύει "....  :sunglasses:

ΔΙΠΛΗ ΞΕΦΤΥΛΑ  :2funny:
ρε φιλαρακι χιλια συγνωμη αλλα επειδη ειμαι χωριατης μου το εξηγεις λιγο
αυτο βολευει τον οσφπ η την καλαμαρια?
 

Επισκέπτης
ρε φιλαρακι χιλια συγνωμη αλλα επειδη ειμαι χωριατης μου το εξηγεις λιγο
αυτο βολευει τον οσφπ η την καλαμαρια?
κανονικά η νομοθεσία είναι υπέρ της Καλαμαριάς αλλά απλά εδώ Ελλάδα είναι και όλα γίνονται τώρα μέχρι να τελεσιδικείσει η ιστορία πολλά μπορούν να συμβούν ανάλογα με το ποιος θα είναι στην πρώτη θέση εκείνη την ημέρα.
μπορεί η απόφαση να βγει και στο τέλος του πρωταθλήματος να τον κλωσήσει πρώτα καμιά κότα και βλέπουμε όπως έγινε με την τιμωρία του Ζήκου.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
κανονικά η νομοθεσία είναι υπέρ της Καλαμαριάς αλλά απλά εδώ Ελλάδα είναι και όλα γίνονται τώρα μέχρι να τελεσιδικείσει η ιστορία πολλά μπορούν να συμβούν ανάλογα με το ποιος θα είναι στην πρώτη θέση εκείνη την ημέρα.
μπορεί η απόφαση να βγει και στο τέλος του πρωταθλήματος να τον κλωσήσει πρώτα καμιά κότα και βλέπουμε όπως έγινε με την τιμωρία του Ζήκου.
ευχαριστω απλα μια η κουραση μου μια η πεινα μου δεν καταλαβα τιποτα στο πανω
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Τι συζητάμε βρε παιδιά? Εδώ σήμερα αποκαλύφθηκε ότι ένας από την πειθαρχική επιτροπή της Λίγκας, ο γιός του δουλεύει στην sports united. Ξέρετε ποια είναι αυτή η εταιρία? Θυγατρική της ΠΑΕ Ολυμπιακός που διαχειρίζεται τα εισιτήρια. Ιδιοκτήτης Σωκράτης Κόκκαλης. Δηλαδή όλες οι υποθέσεις μέχρι τώρα εκδικάζοταν από αυτόν. Και μετά εμείς τσακωνόμαστε μεταξύ μας αντί να γεμίζουμε το γήπεδο ώστε ο κάθε Φωτιάδης να μην μπορεί να μας στήνει.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλησπερα αδελφια!!!!
νικ278 να ερθεις γηπεδο και να ερθεις να μας βρεις!!!
psaxnw αμα ερθεις αθηνα ΟΠΟΣΔΗΠΩΤΕ θα βρεθουμε!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Στη χώρα προέλευσης ΔΕΝ ισχύει περιορισμός. ΕΚΕΙ οι λιμανίσιοι επικαλούνται τον περιορισμό της ΟΥΕΦΑ.

ΕΔΩ (χώρα κατάληξης) ισχύει ο περιορισμός, ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ, χωρίς την πρόσφατη τροποποίηση που επιτρέπει τη χρησιμοποίηση του παίκτη. Στην ουσία δλδ αυτό που λέει η ΟΥΕΦΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΔΩ.

Δύο μέτρα, δύο σταθμά.

Όποιος έχει μάτια βλέπει...
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
ρε φιλαρακι χιλια συγνωμη αλλα επειδη ειμαι χωριατης μου το εξηγεις λιγο
αυτο βολευει τον οσφπ η την καλαμαρια?
 

οσες χωρες ανηκουν στη ΦΙΦΑ ειναι υποχρεωμενες να εναρμονιζονται με το καταστατικο της...
δεν δεχονται μπαιρακια...θυμηθειτε τι εγινε περσυ με την επο
 

Επισκέπτης
 

οσες χωρες ανηκουν στη ΦΙΦΑ ειναι υποχρεωμενες να εναρμονιζονται με το καταστατικο της...
δεν δεχονται μπαιρακια...θυμηθειτε τι εγινε περσυ με την επο
αυτό ισχύει εφ όσον το απαιτεί η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom