Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξερεις πολλες ομαδες να εχουν διωξει 17 παιχτες
να εχουν παρει 15 Νεους σε ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ
και να ειναι στους 16 του C.L
και 1 βαθμο πισω στο Πρωταθλημα?
αν ξερεις μια να την ακουσω....ε
εμείς όμως με τους άνεργους ήμαστε πρώτοι τώρα για το cl είναι πονεμένη ιστορία με το ποιές ομάδες παίξατε από εδώ και πέρα φροντίστε μην αλλάξετε τηλέφωνα στον Πειραιά και αρχίζουν από 5 η 6.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν νομιζω τιποτα !!!
ο Ριμπο ειναι ο Ριμπο!!!
δηλαδη ο Θεος της Μπαλας !!!
αλλα αυτο δεν αλλαζει οτι οταν ηρθε στον Ολυμπιακο ηταν 6 μηνες Ανεργος...
πολυ απλα...

Τώρα όμως κατά τα λεγόμενα των επιστημόνων της 7 είναι μισθοφόρος και παίζει σε μικρές ομάδες......πρέπει να ηχογραφήσω κάποια στιγμή τα παιδάκια της ΠΕΦΟ εδώ τι λένε να κοκινήσετε κανονικά.
 

Επισκέπτης
αριων η εισαι πολυ ρομαντικος η τον κανεις.αυτα δεν μετρανε σημερα ουτε στους ελληνες θα μετρησουν στον ριμπο?ο πιμπο εφυγε γιατι δεν ταιριαζε στον σχεδιασμο,οπως αποδειχτηκε καλα εγινε,απλα εφυγε με ακομψο τροπο και ολοι το κατακριναμε αυτο στην φιεστα.στην αεκ ηρθε σχεδον με τα μισα απο οσα ηθελε και με 500000 λιγοτερα απο αυτα που εδινε ο κοκκαλης.για μενα το εκανε γιατι πολυ απλα ηθελε να δωσει απαντησεις στον κοκκαλη και 2ον γιατι πολυ απλα για να βρει αυτα τα λεφτα επρεπε να παει στο καταρ.κατι πολυ δυσκολο γιατι ειχε φερει ολη την οικογενεια του εδω και τα παιδια πηγαιναν σε σχολεια στην ελλαδα.οσο για τξ=ην ανθρωπια σας μπορω να σου πω απειρα παραδειγματα ανθρωπιας σας σε αθλητες,προπονητες και παραγοντες αλλα δεν το κανω γιατι θα γινει πουτανα το θρεντ σας.αν θες σου τα λεω με πμ
αφού δεν ταίριαζε στον σχεδιασμό γιατί βγήκε ο Κόκκαλης μετά και τον έγλυφε να υπογράψει στον ΟΣΦΠ πριν υπογράψει στην ΑΕΚ? αλλά ο Ρίμπο έχει και μια αξιοπρέπεια και τα ευρώ του τα έχωσε στην μάπα συμμετοχή σε ξέπλυμα χρήματος δεν κάνει το παλικάρι.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΣΩΣΤΑ.Πονάει ότι η αδέκαρη ΑΔΕΚΑΡΑ είναι πρώτη κ προσπαθούν να ρίξουν το παρατεταμένο ντεφορμαρισμά τους στην Ελλάδα στο ότι ΄΄είναι νέα ομάδα΄΄

Μα γιατί ρε αδέκαρη ΑΔΕΚΑΡΑ είσαι πρώτη,αφού έχω μεγαλύτρο μπατζετ;
Πέσμου καθρεφτάκη μου ,γιατί;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Εντίνιο παίχτης μας.
Και άλλη ενίσχυση μπροστά.
Πίσω τι γίνεται;

Μπείτε στο για τις λεπτομερειες
 

Επισκέπτης
ΣΩΣΤΑ.Πονάει ότι η αδέκαρη ΑΔΕΚΑΡΑ είναι πρώτη κ προσπαθούν να ρίξουν το παρατεταμένο ντεφορμαρισμά τους στην Ελλάδα στο ότι ΄΄είναι νέα ομάδα΄΄

Μα γιατί ρε αδέκαρη ΑΔΕΚΑΡΑ είσαι πρώτη,αφού έχω μεγαλύτρο μπατζετ;
Πέσμου καθρεφτάκη μου ,γιατί;;;
και όχι αυτό μόνο αν δεν μας στήσουν χοντρά με την παράγκα και πάρουμε την κούπα από εδώ και στο εξής θα δούνε τι σημαίνει ΑΕΚάκι και πως φτιάχνονται η ομάδες τίποτε άλλο θα το κάνετε πάλι ζαχαροπλαστείο το Ρέντη με τους κορνέδες.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αφού δεν ταίριαζε στον σχεδιασμό γιατί βγήκε ο Κόκκαλης μετά και τον έγλυφε να υπογράψει στον ΟΣΦΠ πριν υπογράψει στην ΑΕΚ? αλλά ο Ρίμπο έχει και μια αξιοπρέπεια και τα ευρώ του τα έχωσε στην μάπα συμμετοχή σε ξέπλυμα χρήματος δεν κάνει το παλικάρι.
www.freesmileys.org] εχεις[/URL] μπερδεψει το κκε με το ποδοσφαιρο,κριμα γιατι εισαι μεγαλος ανθρωπος αν εχω καταλαβει καλα
δεν μπορειτε οι περισσοτεροι να κανετε κουβεντα επαναλαμβανετε ολο τα ιδια και τα ιδια,λες και ποναω αν ειστε πρωτοι η οχι.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
www.freesmileys.org] εχεις[/URL] μπερδεψει το κκε με το ποδοσφαιρο,κριμα γιατι εισαι μεγαλος ανθρωπος αν εχω καταλαβει καλα
δεν μπορειτε οι περισσοτεροι να κανετε κουβεντα επαναλαμβανετε ολο τα ιδια και τα ιδια,λες και ποναω αν ειστε πρωτοι η οχι.
www.freesmileys.org] εχεις[/URL] μπερδεψει το κκε με το ποδοσφαιρο,κριμα γιατι εισαι μεγαλος ανθρωπος αν εχω καταλαβει καλα
δεν μπορειτε οι περισσοτεροι να κανετε κουβεντα επαναλαμβανετε ολο τα ιδια και τα ιδια,λες και ποναω αν ειστε πρωτοι η οχι.


Φιλικά σου λέω,ότι ψάξε καπου ανάμεσα σε σας για το ποιος επαναλαμβάνεται μονίμως κ μάλιστα με σπόντες για να ταράζει τα ήρεμα νερά.Οπότε άστο με τις επαναλήψεις φίλε μου.
 

Επισκέπτης
www.freesmileys.org] εχεις[/URL] μπερδεψει το κκε με το ποδοσφαιρο,κριμα γιατι εισαι μεγαλος ανθρωπος αν εχω καταλαβει καλα
δεν μπορειτε οι περισσοτεροι να κανετε κουβεντα επαναλαμβανετε ολο τα ιδια και τα ιδια,λες και ποναω αν ειστε πρωτοι η οχι.
εγώ δεν έχω μπερδέψει τίποτα μάλλον εσείς έχετε μπερδέψει τον ρόλο σας στην κοινωνία με το να είστε οι αβανταδόροι αυτού που καταστρέφει το μέλλον το δικό σας  και των παιδιών σας και το μέλλον θα το δείξει αυτό.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλημερα αδερφια. Διαβασα παραπανω οτι επειδη ο Ιβιτς ειχε παχυλα συμβολαια κανει τον μανατζερ απο χομπι.Καμια θεσουλα για μενα να διαχειριζομαι εκατομμυρια ( απο χομπυ παντα)υπαρχει ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημερα αδερφια. Διαβασα παραπανω οτι επειδη ο Ιβιτς ειχε παχυλα συμβολαια κανει τον μανατζερ απο χομπι.Καμια θεσουλα για μενα να διαχειριζομαι εκατομμυρια ( απο χομπυ παντα)υπαρχει ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τους δουλεύει κανονικότατα ο Σέρβος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καφές και Λαγός κλήθηκαν από τον Ρεχάγκελ με την Εθνική πέραν των συνήθων ύποπτων Λύμπε κ Παπασταθό.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ελά τώρα να ζεσταινόμαστε που χουμε ματσάκι με τα φιλαράκια μας τους Πάνθηρες την Κυριακή στις 7.

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Δείξε τους ποιος θα είναι ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ φέτος...

Εμπρός ΑΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και πάμε να αποτείσουμε ένα ύστατο χαίρε στον αδερφο dfwk που φεύγει φαντάρος την Δευτέρα.Το ζήτημα είναι αν θα τον κρατήσουνε :grin:

Πάντως εγώ λέω να βάλω πάλι ένα χεράκι στην πρώην μου την Φρόσω που θα κλαίει που θα της φύγει ο δικός της φανταράκι :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
όλοι οι δρόμοι την Κυριακή οδηγούν στο ΟΑΚΑ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από ότι φαίνεται στο σάιτ της supersport οι αγωνιστικές μετατέθηκαν μια βδομάδα μετά οπότε με τον γαύρο παίζουμε 30/3.Επαναλαμβάνω για να μην παρεξηγηθώ ,το είδα στο σάιτ του supersport
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στις κλήσεις της Εθνικής αντρών,συμπεριλήφθηκε ο Χρυσόστομος Μιχαηλίδης έπειτα από πολλά χρόνια.Ένα μεγάλο μπράβο σε έναν αδικημένο κ συνάμα πολύ καλό τερματοφύλακα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕ καθυστερημένα.
Καλή του επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
 

Mike_665

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα και απο εμενα στην ομορφη παρεα σας. Τελικα η ομαδα ενισχυθηκε μονο μπροστα. Απο την ψηφοφορια μονο εγω και αλλοι 3 ειχαμε την ιδια αποψη. Γενικα πιστευω οτι στις αλλες θεσεις με εξαιρεση το κεντρο της αμυνας βγαινει η χρονια.
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
μαγκεσ αν περασουμε απο λαρισα την αλλη κυριακη τους περιμενουμε μετα και τουσ 2 οακα και ειναι στο χερι μας να το σηκωσουμε επιτελους!!!!
ολοι οακα και χωρις γκρινια!!!
:rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βρε νεούδια στο thread μας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom