Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Οι 7 πληγές του Φαραώ για την ΑΕΚ:
1) γήπεδο (λύθηκε)
2) διοίκηση (λύθηκε) Την ιδια με πριν εχεις, δεν αλλαξε κατι.
3) οικονομικό (λύθηκε) Περιμενε να δειτε πρώτα ποσα θα δωσει στην αεκ η διοικηση που λεμε παραπανω.
4) προπονητήριο (λύθηκε)
5) εκπροσώπηση στην ΕΠΟ (λύθηκε) Ο,τι ανεβαινει, κατεβαινει. Συμπεριλαμβάνονται και τα κεφαλια. Κυριως αυτα.
6) κακοί παράγοντες (λύθηκε)
7)Ξερόλες/Προπονητέςφίλαθλοι (ΔΕΝ ΛΥΘΗΚΕ).... Αυτην τη πληγη την εχουν ολες οι ομαδες που εχουν φιλαθλους με απαιτησεις.
Τι λες κι εσυ;
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Όταν ρωτησα στο thread αν προτιμάτε CL ή EL δεν ήμουν ηττοπαθής ούτε απαισιόδοξος αλλά ρεαλιστής.Βλεποντας την ομάδα χθες να μην έχει την πέρυσινη σπιρτάδα κι εκρηξη,το συνεχές πρεσσαρισμα μπροστά και τις αδιακοπες αλληλοκαλυψεις ,δικαιώνομαι που χαμήλωσα τον πήχη των προσδοκιών μου.
Θες η προετοιμασία που έπεσε βαριά,θες η στασιμότητα στα μεταγραφικά για την άμυνα, πιστεύω ότι διανύουμε κακό φεγγάρι και δυστυχώς προβλέπω συνέχεια..
Αρχίσαμε στραβά στο πρωτάθλημα, έχουμε στη συνέχεια δύσκολο πρόγραμμα και η ομάδα σε αυτήν την περίοδο δεν εμπνέει σιγουριά κι εμπιστοσύνη.
Μεταγραφές δεν θα κάνουμε και θα με θυμηθείτε..Όχι γιατί δεν μπορούμε αλλά δεν θέλουν οι αρμόδιοι.Δεν τους αδικώ,τέτοια εποχη τι θα βρεις από τα αζητητα.Θα πορευθούμε λοιπόν με τα ίδια Μπακ τα ίδια στόπερ και τα δύο τέρματα και σε όποιον μας αρεσει-εμενα όχι αλλά η γνώμη μου είναι αμελητέα -.
Και με το Βόλο την Κυριακή δεν ξέρω πώς θα περάσουμε αλώβητοι,ξεψαρωσαν όλοι με τον Πανσερραϊκό και θα ζητάνε την ευκαιρία τους.Και γαύρους την άλλη εβδομάδα...
Η Ευρώπη φαντάζει βουνό σε τέτοια συγκυρία,οποίος και να μας τύχει..
Εκείνο που πρέπει να διαφυλάξουμε είναι η ηρεμία και η στήριξη στον προπονητή, Λατίνος είναι κι επηρεάζεται και δεν είναι ώρα να αυτοκτονήσουμε.Αν και από την ΑΕΚ όλα τα έχω δει...
Προβληματισμός φίλοι..Όχι για τον αποκλεισμό,σχεδόν το περίμενα,αλλά από το μέλλει γενέσθαι και πόσο γρήγορα θα σηκωθεί και πάλι η ομάδα όρθια...
ΥΓ: Ο βαζελος αποκλείστηκε σχεδόν πανομοιότυπα με μας και γραφονται διθύραμβοι.Ο γαυρος παιζει με την Κηφισια της Σερβίας και μονο που δεν γραφεται οτι παιζει με τη Σιτυ.Εμείς...μιζερια και μιρλα..Φταιει ο Τερμας,ο στοπερ,τα μπακ,ο καβουριας,ο κοουτς,η πεθερά μου η συγχωρεμένη...Τι ειχες ΑΕΚ,τι είχα πάντα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Διαφωνώ οριζόντια /κάθετα και αναποδα...Οι φίλαθλοι με απαιτήσεις εχουν νου ,γνώση και υπομονή..Οι υπόλοιποι ειναι στην κατηγορία των γαυρων που αφήνουν νηστικη την οικογενειά τους ολη τη βδομαδα,για να βρουν φραγκα και να πανε να κραξουνε αν κατι παει στραβα τους παντες..Αυτο που σου περιγραφω ειναι αληθινό περιστατικό στο Καραισκάκη, με τον Αρη καμια εικοσαετία πριν..
"Εγω ρε ταιζα φασολαδα την οικογενεια όλη τη βδομάδα για να μου κατεβασει τετοια ομαδα ο μαλακας??ΚΑι θα μου πεις εσυ να μη βρίζω??"
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Όταν ρωτησα στο thread αν προτιμάτε CL ή EL δεν ήμουν ηττοπαθής ούτε απαισιόδοξος αλλά ρεαλιστής.Βλεποντας την ομάδα χθες να μην έχει την πέρυσινη σπιρτάδα κι εκρηξη,το συνεχές πρεσσαρισμα μπροστά και τις αδιακοπες αλληλοκαλυψεις ,δικαιώνομαι που χαμήλωσα τον πήχη των προσδοκιών μου.
Θες η προετοιμασία που έπεσε βαριά,θες η στασιμότητα στα μεταγραφικά για την άμυνα, πιστεύω ότι διανύουμε κακό φεγγάρι και δυστυχώς προβλέπω συνέχεια..
Αρχίσαμε στραβά στο πρωτάθλημα, έχουμε στη συνέχεια δύσκολο πρόγραμμα και η ομάδα σε αυτήν την περίοδο δεν εμπνέει σιγουριά κι εμπιστοσύνη.
Μεταγραφές δεν θα κάνουμε και θα με θυμηθείτε..Όχι γιατί δεν μπορούμε αλλά δεν θέλουν οι αρμόδιοι.Δεν τους αδικώ,τέτοια εποχη τι θα βρεις από τα αζητητα.Θα πορευθούμε λοιπόν με τα ίδια Μπακ τα ίδια στόπερ και τα δύο τέρματα και σε όποιον μας αρεσει-εμενα όχι αλλά η γνώμη μου είναι αμελητέα -.
Και με το Βόλο την Κυριακή δεν ξέρω πώς θα περάσουμε αλώβητοι,ξεψαρωσαν όλοι με τον Πανσερραϊκό και θα ζητάνε την ευκαιρία τους.Και γαύρους την άλλη εβδομάδα...
Η Ευρώπη φαντάζει βουνό σε τέτοια συγκυρία,οποίος και να μας τύχει..
Εκείνο που πρέπει να διαφυλάξουμε είναι η ηρεμία και η στήριξη στον προπονητή, Λατίνος είναι κι επηρεάζεται και δεν είναι ώρα να αυτοκτονήσουμε.Αν και από την ΑΕΚ όλα τα έχω δει...
Προβληματισμός φίλοι..Όχι για τον αποκλεισμό,σχεδόν το περίμενα,αλλά από το μέλλει γενέσθαι και πόσο γρήγορα θα σηκωθεί και πάλι η ομάδα όρθια...
ΥΓ: Ο βαζελος αποκλείστηκε σχεδόν πανομοιότυπα με μας και γραφονται διθύραμβοι.Ο γαυρος παιζει με την Κηφισια της Σερβίας και μονο που δεν γραφεται οτι παιζει με τη Σιτυ.Εμείς...μιζερια και μιρλα..Φταιει ο Τερμας,ο στοπερ,τα μπακ,ο καβουριας,ο κοουτς,η πεθερά μου η συγχωρεμένη...Τι ειχες ΑΕΚ,τι είχα πάντα...
Ακουει ο @pavlaras21 που μας ελεγε οτι φετος θα ειναι αλλιως; Οταν τους λεγαμε ενα πρωτάθλημα πηρατε, μην ξεψαρωνετε και μην κανετε σαν μολις αποφυλακισμενοι που γαμησαν μετα απο δεκα χρονια στη φυλακη. Και οι υπολοιποι μαλακες που βλεπανε την αεκ ως ανερχομενη δυναμη που θα γαμει και θα δερνει και σαρωνει τα πρωταθληματα. Ακουει κανεις;

Οσο για το υστερογραφο. Ασε τους μαλακες τα αρδακια να γράφουν ο,τι θελουν. Και αυτοι το σανο τους θελουν να πουλησουν οπως το πουλανε και Τσακιρηδες και Κετσετζογλια. Η δουλεια τους ειναι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Διαφωνώ οριζόντια /κάθετα και αναποδα...Οι φίλαθλοι με απαιτήσεις εχουν νου ,γνώση και υπομονή..Οι υπόλοιποι ειναι στην κατηγορία των γαυρων που αφήνουν νηστικη την οικογενειά τους ολη τη βδομαδα,για να βρουν φραγκα και να πανε να κραξουνε αν κατι παει στραβα τους παντες..Αυτο που σου περιγραφω ειναι αληθινό περιστατικό στο Καραισκάκη, με τον Αρη καμια εικοσαετία πριν..
"Εγω ρε ταιζα φασολαδα την οικογενεια όλη τη βδομάδα για να μου κατεβασει τετοια ομαδα ο μαλακας??ΚΑι θα μου πεις εσυ να μη βρίζω??"
Εσυ το πηγες στο αλλο ακρο τωρα. Εγω μιλαω με παραδειγμα το κατεβατο που εγραψες πριν.

Που ξερεις, μπορει και αεκτζηδες να ταισαν την οικογενεια τους, οχι φασολια αλλα σολο πατατα βραστη ολη την εμδομαδα για να κραξουν για την αεκ. Δεν εχει μονο ενα χρωμα η μαλακια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Εσυ το πηγες στο αλλο ακρο τωρα. Εγω μιλαω με παραδειγμα το κεταβατο που εγραψες πριν.

Που ξερεις, μπορει και αεκτζηδες να ταισαν την οικογενεια τους, οχι φασολια αλλα σολο πατατα βραστη ολη την εμδομαδα για να κραξουν για την αεκ. Δεν εχει μονο ενα χρωμα η μαλακια.
Δεν εχεις και πολύ αδικο,αλλα εδω που τα λέμε στο κραξιμο ειστε πρωτοι..Κακομάθατε τόσα χρόνια και στη πρωτη στραβη ψαχνετε ..κορνεδες!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Δεν εχεις και πολύ αδικο,αλλα εδω που τα λέμε στο κραξιμο ειστε πρωτοι..Κακομάθατε τόσα χρόνια και στη πρωτη στραβη ψαχνετε ..κορνεδες!
Αυτο ειναι το DNA μας. Δεν αλλαζει!
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Τι αχώνευτη πουτσα ήταν αυτή ρε.... Τι έξυπνα κ γλυκά μας τον περάσανε κ τους είπαμε κ ευχαριστώ? Μια κωλοτρυπιδα σαν της μαϊμούς μας έφτιαξε ο Μαρκος.. :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Αντε με τις υγείες μας και του χρόνου με ένα καλό γαμπρό.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
Αυτό με τον πινέδα μπακ, όσο και αν προσπαθώ δεν μπορώ να το καταλάβω. Ο δε ρότα, προσωπικά ακόμα και στην ομάδα του υποβιβασμού δύσκολα θα τον έβλεπα.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Αυτό με τον πινέδα μπακ, όσο και αν προσπαθώ δεν μπορώ να το καταλάβω. Ο δε ρότα, προσωπικά ακόμα και στην ομάδα του υποβιβασμού δύσκολα θα τον έβλεπα.
Μας έπιασε κορόιδα ο γαταρος φαν μπομελ αδερφέ... Εμείς πήγαμε λαού λαού και τον ήπιαμε..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
Ρε φίλε,με κιφησια σερεσ κτλπ παίζεις ανεξάρτητα που γκελαρες με τα λιοντάρια είχες σχεδόν όλη την ομάδα αλλαγμενη.Ημαστε αρχή ακόμα θα στρώσει το πράγμα απλά θέλουμε 2-3 μεταγραφές ακόμα για το Γιουρόπα δεν πειράζει εκεί πιο βατή διοργάνωση για το επίπεδο μας και καθόλου αδιάφορη.
εγω ακομη δε πιστευω πως πηραμε πρωταθληματα με αθανασιαδη και με ανεστη.... μιλαμε για τροχονομους....

ο βιντα απο περυσι δε μου αρεσε ηταν πολυ ταγαρι και ποτε δεν ηταν στο επιπεδο που μας τον παρουσιαζουν. ο μουκουντι ηταν καλυτερος αλλα μαλλον εφαγε καλη κατρακυλα το καλοκαιρι... τα μπακ μας για τ αναθεμα... και εχουμε θεμα που δεν αφηνει ποτε μεσα στο γηπεδο ταυτοχρονα αραουχο και τσουμπερ με διπλη απειλη...

(και ο τσουμπερ φετος ακομη σκια του εαυτου του ειναι)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
Καλημέρα στους φιλάθλους της ΑΕΚ.

Παλέψατε ένα χρόνο για να πάρετε το πρωτάθλημα αλλά χθές φάνηκε ότι για το Champions League ήσασταν ανέτοιμοι και ως ομάδα και ψυχολογικά.

Παρατήρησα μια τσαπατσουλιά χθες.

Οι νέες μεταγραφές σας δεν προσέφεραν τίποτα το ιδιαίτερο.

Το Europa είναι ένα μικρό Champions League και εξίσου απαιτητική διοργάνωση.
για το τσουλου φυσικα και ηταν ανετοιμη και λιγη η ομαδα ακομη και αν ηταν ετοιμη...
απλα μπορουσε να μπει απο το παραθυρο. βεβαια αν δε σκοραρεις σε αντβερπ που θα σκοραρεις? στη ρεαλ?
ειχαμε να μασουμε ενα τσουβαλι γκολ...

καιρος να διορθωθουν τα οποια λαθη. και να στρωσει η ομαδα... αλλη μια σεζον με την κοιλια στην αρχη... ελπιζω σε ριζικη ανοδο αργοτερα... κριμα για την ευκαιρια να μασει και αλλα φραγκα η ομαδα απο ομιλους και κοσμο... βεβαια μεγαλυτερη ευκαιρια να παρει βαθμους και η ομαδα και η χωρα για αργοτερα...

κριμα και για τον παναθηναικο που και αυτος ηταν κοντα βαση αποδοσης αλλα οταν η μπαλα δε μπαινει τοτε τιμωρει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom