Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.925
Like
12.966
Πόντοι
2.606
Η ομάδα μέχρι το 1ο γκολ ήταν μια χαρά , μετά κατέρρευσε με πάταγο ... πράγμα που δεν επιτρέπεται με τίποτα αν ισχυρίζεσαι ότι θες να κάνεις πρωταθλητισμό..

Και θα συμφωνήσω ότι αν δεν γινόταν η αποβολή , η ΑΕΚ θα έτρωγε κι άλλο ...

Κάτσε λίγο να αποκρούσουμε(όπως μπορούμε) την μαζική επέλαση των αλλοφρονούντων γάυρων τώρα, και θα τα πούμε και για την ομάδα
Φεύγουμε μόνοι μας τυπε δεν σας βλεπουμε καν μήπως θέλεις να σου ποσταρω την γνωστή φωτογραφία με 25 -30 γκολ από τα μάτριξ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.506
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Ρουφα το αυγουλακι σου....μια χαρα σε πατουσαμε μεχρι να βαλεις τη κοντρα - γκολ...
Μια μαχη κερδισες, εχουμε δρομο ακομα...
κανενα δρομο δεν εχουμε ακομα...ο θρυλος ειναι τελειωμενος απο το πρωταθλημα γιατι ο προεδρος τον αφησε απροστατευτο...
εσυ τι νομιζεις οτι σε καθε παιχνιδι ο κανός θα κερδιζει κοκκινη στο 5ο λεπτο που δεν θα του δινεται, και μετα θα σκοραρει στο δευτερο ημιχρονο?????? αποκλειεται!!!!! καλος παιχτης ο κανός, πολυ καλυτερος απο τα σαπακια που εχετε μαζεψει, αλλα δεν ειναι ουτε γκαλετι, ουτε ποντενσε....
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
κανενα δρομο δεν εχουμε ακομα...ο θρυλος ειναι τελειωμενος απο το πρωταθλημα γιατι ο προεδρος τον αφησε απροστατευτο...
εσυ τι νομιζεις οτι σε καθε παιχνιδι ο κανός θα κερδιζει κοκκινη στο 5ο λεπτο που δεν θα του δινεται, και μετα θα σκοραρει στο δευτερο ημιχρονο?????? αποκλειεται!!!!! καλος παιχτης ο κανός, πολυ καλυτερος απο τα σαπακια που εχετε μαζεψει, αλλα δεν ειναι ουτε γκαλετι, ουτε ποντενσε....
Δεν ειναι τελειωμενος, μια χαρα μεσα ειναι...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
3
Like
9.746
Πόντοι
1.336
images-1.jpeg
Mαλακιες. Όλα αυτά ήταν στο πλαίσιο της πατροπαράδοτης μικρασιατικής φιλοξενίας και για να δώσουμε ενδιαφέρον στο απαξιωμένο ελληνικό πρωτάθλημα .

Η ΑΕΚ θα μπορούσε να έχει βάλει 5 γκολ που δεν χάνονται. Ο οσφπ μπορούσε ακόμα ένα. Υποθέτω ότι το γκολ του Πινέδα που ακυρώθηκε ακυρώθηκε σωστά - δεν έχω δει ριπλει. Από εκεί και πέρα, ο οσφπ έπαιξε υποδειγματικά για ντέρμπι σε αντίπαλη έδρα και καθάρισε το παιχνίδι μέσα σε 15'. Σε αυτό του αξίζουν συγχαρητήρια.

Νομίζω πως αν ο οσφπ δεν εμενε με 10 δεν θα είχαμε βάλει ούτε το γκολ της τιμής. Πρέπει να βρει ο Αλμέιδα πως θα ξεπεράσει αυτό με τις χαμένες ευκαιρίες.

Κρατάω το θερμό χειροκρότημα στην ομάδα, στο τέλος, που πραγματικά προσπάθησε και θα μπορούσε να είχε ρίξει πεντάρα

Αυτά φίλε Ζεμπου. Στο τρουμπακι δεν μιλάω γιατί δυσκολεύεται με τα ελληνικά...

Αλλά θα πάρουμε νταμπλ εφέτος , κωλογαυροι, νότιοι και βόρειοι
 
Τελευταία τροποποίηση:

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Φεύγουμε μόνοι μας τυπε δεν σας βλεπουμε καν μήπως θέλεις να σου ποσταρω την γνωστή φωτογραφία με 25 -30 γκολ από τα μάτριξ?

Φεύγουμε μόνοι μας τυπε δεν σας βλεπουμε καν μήπως θέλεις να σου ποσταρω την γνωστή φωτογραφία με 25 -30 γκολ από τα μάτριξ?
από τα μάτριξ βάλε ότι θες ... η τανίτσα της Ευρώπης να μην είμαι όπως εσύ, και δεν έχω κανένα θέμα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.729
Like
28.394
Πόντοι
5.006
Mαλακιες. Όλα αυτά ήταν στο πλαίσιο της πατροπαράδοτης μικρασιατικής φιλοξενίας και για να δώσουμε ενδιαφέρον στο απαξιωμένο ελληνικό πρωτάθλημα .

Η ΑΕΚ θα μπορούσε να έχει βάλει 5 γκολ που δεν χάνονται. Ο οσφπ μπορούσε ακόμα ένα. Υποθέτω ότι το γκολ του Πινέδα που ακυρώθηκε , ακυρώθηκε σωστά - δεν έχω δει ριπλει. Από εκεί και πέρα, ο οσφπ έπαιξε υποδειγματικά.ηια ντέρμπι σε αντίπαλη έδρα και καθάρισε το παιχνίδι μέσα.σε.15'. σε αυτό του αξίζουν συγχαρητήρια.

Νομίζω πως αν ο οσφπ δεν εμενε με 10 δεν θα είχαμε βάλει ούτε το γκολ της τιμής . Πρέπει να βρεις ο Αλμέιδα πως θα ξεπεράσει αυτό με τις χαμένες ευκαιρίες.

Κρατάω το θερμό χειροκρότημα στην ομάδα, στο τέλος που πραγματικά προσπάθησε και θα μπορούσε να είχε ρίξει πεντάρα

Αυτά φίλε Ζεμπου. Στο τρουμπακι δεν μιλάω γιατί δυσκολεύεται με τα ελληνικά..

Αλλά θα πάρουμε νταμπλ εφέτος , κωλογαυροι, νότιοι και βόρειοι
Καλά κράτα μικρο καλαθι ετσι λέγατε και σήμερα,μόλις πήρατε αέρα είδατε τι παθατε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελα ρε φίλε ΑΝΤΖΕΛΟ , πλάκα κάνω
και εγώ ρε φιλε περιμένω και τον iso 13 να μιλήσουμε κοσμια
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Εντάξει..κι η Μάντσεστερ έχασε με 7αρα από Λίβερπουλ, μετά έριξε 4 σε μια ισπανική ομάδα κι η Λίβερπουλ έχασε από την ουραγό..μπάλα είναι..
Αλλά θέλει να κατεβάζει την καλή ενδεκάδα..
Φερνάντες, ελιασον έπρεπε να είχαν ξεκινήσει με Πινέδα και γκατσινοβιτς... Τεσπα..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.925
Like
12.966
Πόντοι
2.606
από τα μάτριξ βάλε ότι θες ... η τανίτσα της Ευρώπης να μην είμαι όπως εσύ, και δεν έχω κανένα θέμα
Τυπε μην μπερδεύεσαι στο Ελευθέριος Βενιζέλος πάνε αυτοί που ταξιδεύουν έξω εσύ επαιρνες το κτελ στα μεταξύ μας που σε αφορά είσαι η ανακουφιστρα μας χρόνια τώρα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.465
Κριτικές
1
Like
7.469
Πόντοι
2.306
ε φυσικα και ησουν μια χαρα τυπε...κοκκινη σε τελευταιο αμυντικο στην αρχη του ματς δεν εδωσε...πεναλντι στο τελος του ημιχρονου δεν εδωσε....πετουσε η αεκαρα...
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
Για εξυπνος ανθρωπος ποδοσφαιρικα στερεισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom