Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Και όπως πολύ ορθά ανέφερες σε παρακάτω παράθεσή σου ΝΑΙ εμείς είμαστε ικανοί να κόψουμε την Ελλάδα στα δύο κι ΟΧΙ μόνο.. σε αντίθεση με εσάς!!!!!
Ανατριχιασα τωρα...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Ποιο κάρμα ρε ξάδερφε ;;

που πήρες κύπελλο με 3 μέτρα οφσαιντ τη μια χρονιά , και ήρθα την επόμενη μέσα στο άδειο(που τελικά γέμισε με δικαστική απόφαση 3 τα ξημερώματα) κοτέτσι σου και σου πήρα το πιο στημένο πρωτάθλημα πρωτάθλημα του 21ου αιώνα ;;;

που ο δικός σου ο καημένος έπαθε 8 εγκεφαλικά και μπούκαρε μέσα γιατί είχε δώσει εκείνη τη χρονιά 8.000.0000.0000 ρούβλια να στήσει τη μισή Σούπερλιγκ και το έχασε πάλι ;;; που να ξέρει όμως με πόσο άτιτλους έχει μπλέξει ;;; το κατάλαβε όμως μετά γι αυτό έχει να πατήσει και Ελλάδα 3 χρόνια..

Αυτό το 18 θα σε στοιχειώνει μια ζωή .... γι αυτό θα βγάζεις κόμπλεξ αέναο από δω και πέρα

Ξέρεις τι είναι να στήνεις τα πάντα μπας και καταφέρεις να περάσεις μετά από 25 χρόνια σε πρωταθλήματα τον Βάιο Καραγιάννη και να μην τα καταφέρνεις ;;

Βασικά ξέρεις

το 18 κουλοξαδερφες εγινε η μεγαλυτερη κλοπη στην ιστορια του ελληνικου πρωταθληματος , γραφτηκε η πιο μαυρη σελιδα στην ιστορια του , εις βαρος ποιου αλλου αυτου που του εκλεψαν ενα σωρο κυπελλα και πρωταθληματα ειδικα το 70 , και ναι ΧΑΡΤΟΞΑΔΕΡΦΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ

329296208_906849473663815_1826079293941101185_n.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Με έμβλημα το τετράφυλλο τριφύλλι και το πέταλο Και ονομασία ΑΕΚ Θεσσαλονίκης. Μήπως θυμάσαι και τι χρώματα είχε;;
Φίλε Βασίλη πέρα από την πλάκα εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον ΠΑΟΚ ... και αυτός μεγάλη ομάδα είναι ...

Και με πολύ λαό παρότι με ελάχιστους τίτλους, και μπράβο τους για αυτό ... άλλες ομάδες (και βάζω και μας μέσα) θα είχαν ζοριστεί πάρα πολύ σε αυτό το θέμα ... οπότε ένα ρισπέκτ το έχουν από εμένα

Και δυνατό τον θέλω τον ΠΑΟΚ λοιπόν και όλες τις ομάδες βασικά ... και να βλέπω και Κωνσταντέλια και Τζίμα και Τζόλη(παλιά) και να γουστάρω...

Εδώ όμως υπάρχει ένα τεράστιο ΑΛΛΑ ... και το ΑΛΛΑ είναι αυτό που συμβαίνει μετά το '18

Τί έγινε μετά τον υποβιβασμό της ΑΕΚ και ειδικά μετά το '18 ;;; Νομίζοντας ότι έτσι ψηλώνουν τον ΠΑΟΚ, προσπάθησαν να κοντύνουν την ΑΕΚ ..

Τέτοιο πόλεμο-λάσπη-αισχρή προπαγάνδα δεν έχει κάνει στην ΑΕΚ από τότε ούτε ο γαύρος ... η διοίκηση όχι και τόσο μετά το '19(αφού στην ουσία δεν υπάρχει κιόλας), αλλά οι δημοσιογράφοι του και κάποιοι οπαδοί(όλοι μέσα από το SDNA) έχουν γίνει τόσο εμετικοί που σου έρχεται να ξεράσεις

Ειδικά με τον υποβιβασμό νόμιζαν ότι θα πάρουν τη θέση της ΑΕΚ στους μεγάλους.. ήταν και ο βάζελος στα κάτω του και νόμιζαν ότι θα είναι το καινούριο δίπολο με τον Ολυμπιακό... πάλευε ο Σαββίδης με τον Μαρινάκη για το ποιος θα στήσει τη μεγαλύτερη παράγκα ...ειδικά το '18 και το '19 εκτός ότι τους το είχαν υποσχεθεί και από την κυβέρνηση, είχαν αγοράσει τις μισές ομάδες του πρωταθλήματος... μην κάθομαι να τις γράφω τώρα..

Και επειδή το '18 η ΑΕΚ είχε όντως καλύτερη ομάδα και τους το πήρε, από τότε ο οχετός που βγάζουν προς την ομάδα μας είναι ακατάσχετος..

Μια ΑΕΚ που δεν τους είχε κάνει απολύτως τίποτα... και στον Βόλο το οφσάιντ αμάσητο το κατάπιε...

Και το +5 που έγινε +2 και με γεμάτη Τούμπα τα ξημερώματα, μια χαρά τουμπεκί το έκανε

Και την ένσταση για τα δελτία ούτε αυτή την έκανε ...

Και τον Κλαψέσκου να μας βρίζει χυδαία 5 χρόνια μια χαρά τον ανεχότανε ...

Αλλά αυτοί εκεί .... ειδικά οι οπαδοί του νομίζοντας ότι έτσι θα γίνει ο ΠΑΟΚ μεγαλύτερη ομάδα από την ΑΕΚ(που στατιστικά αν συμβεί ποτέ μπορεί να πάρει και μισό αιώνα), να της επιτίθονται χυδαία ... ούτε με γαύρο να τα έχουνε τόσο ούτε με βάζελο ... μόνο με εμάς

Ε κάτσε ρε φίλε ... κάποια στιγμή έλεος ... δεν είναι SDNA όμως εδώ για να περνάνε αυτά
 

kosk97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
160
Πόντοι
280
το 18 κουλοξαδερφες εγινε η μεγαλυτερη κλοπη στην ιστορια του ελληνικου πρωταθληματος , γραφτηκε η πιο μαυρη σελιδα στην ιστορια του , εις βαρος ποιου αλλου αυτου που του εκλεψαν ενα σωρο κυπελλα και πρωταθληματα ειδικα το 70 , και ναι ΧΑΡΤΟΞΑΔΕΡΦΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ

329296208_906849473663815_1826079293941101185_n.jpg
ρε γαυρακο του βορρα πως σου κλεψανε τοσους τιτλους... μια ζωη εισαι απο 5ος μεχρι 10ος
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
23
Like
6.499
Πόντοι
3.446

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
το 18 κουλοξαδερφες εγινε η μεγαλυτερη κλοπη στην ιστορια του ελληνικου πρωταθληματος , γραφτηκε η πιο μαυρη σελιδα στην ιστορια του , εις βαρος ποιου αλλου αυτου που του εκλεψαν ενα σωρο κυπελλα και πρωταθληματα ειδικα το 70 , και ναι ΧΑΡΤΟΞΑΔΕΡΦΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ
Έμαθα ότι μπήκαν κάτι οπαδοί του Ολυμπιακού Βόλου δίπλα στο νήμα του γαύρου .

Πως έχεις μπει εσύ η ΑΕΚ Θεσσαλονίκης στο νήμα της κανονικής ΑΕΚ ;;;

Ε, κάτι τέτοιο .
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Και εσύ στην ίδια μοίρα εισαι,με τη διαφορά ότι πήγες γ β εθνικη
Καλά και συ χωρίς Μπάγεβιτς ακόμα στα πέτρινα χρόνια θα ήσουν.

Οπότε αφού πέρασες που πέρασες από εδώ, ρίξε και κανά ευχαριστώ
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
23
Like
6.499
Πόντοι
3.446
Καλά και συ χωρίς Μπάγεβιτς ακόμα στα πέτρινα χρόνια θα ήσουν.

Οπότε αφού πέρασες που πέρασες από εδώ, ρίξε και κανά ευχαριστώ
Ναι ο Ολυμπιακός πήρε 25 πρωταθλήματα λόγω Μπαγεβιτς
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
23
Like
6.499
Πόντοι
3.446
10 λόγω Μπάγεβιτς ΚΑΙ παράγκας .

5 λόγω σκέτης παράγκας .

Σας μένει άλλο ένα 10άρι Καθαρά .
Άρα αφού είχε τη παραγκα τι τον ήθελε το Μπαγεβιτς;Τα έπαιρνε και με προπονητή τον Βενετουλια
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Έμαθα ότι μπήκαν κάτι οπαδοί του Ολυμπιακού Βόλου δίπλα στο νήμα του γαύρου .

Πως έχεις μπει εσύ η ΑΕΚ Θεσσαλονίκης στο νήμα της κανονικής ΑΕΚ ;;;

Ε, κάτι τέτοιο .

εγω σε γεννησα κυρ Φοινικα.... ο μπαμπακας σου ειμαι Κουλιτσα

αυτος που παρακαλαγες για να'ρθεις Τουμπα , αυτος που σου στειλε το τεκνο του να σου φτιαξει την φλοριτζιναλ , για να φωναζεις μετα γαυροι αδερφια στη νεα φιλαδελφεια

αντε την κανω σε βαρεθηκα χαρταεκουλα
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Άρα αφού είχε τη παραγκα τι τον ήθελε το Μπαγεβιτς;Τα έπαιρνε και με προπονητή τον Βενετουλια
Δεν ήταν η ΑΕΚ και ο βάζελος του σήμερα τότε... και με παράγκα μόνο αν δεν είχες ομαδάρα(όπως οι άλλοι 2) τα πρώτα χρόνια , δεν το σήκωνες με τίποτα εκείνη την εποχή
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
εγω σε γεννησα κυρ Φοινικα.... ο μπαμπακας σου ειμαι Κουλιτσα

αυτος που παρακαλαγες για να'ρθεις Τουμπα , αυτος που σου στειλε το τεκνο του να σου φτιαξει την φλοριτζιναλ , για να φωναζεις μετα γαυροι αδερφια στη νεα φιλαδελφεια

αντε την κανω σε βαρεθηκα χαρταεκουλα
Γεια σου ρε ξάδερφε ... καλό βράδυ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.088
Πόντοι
28.246
10 λόγω Μπάγεβιτς ΚΑΙ παράγκας .

5 λόγω σκέτης παράγκας .

Σας μένει άλλο ένα 10άρι Καθαρά .
Ποιος ακουει τον @raopau τωρα λεω εγω...

Βαρια κουβεντα ξεστομισες και βγαλτα περα μονος σου. :confused:
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
Ποιος ακουει τον @raopau τωρα λεω εγω...

Βαρια κουβεντα ξεστομισες και βγαλτα περα μονος σου. :confused:
Κάπου τον πήρε το μάτι μου να προσπαθεί να στείλει μια ώρα αρχύτερα , εεε να βοηθήσει εννοούσα ένα μέλος που άνοιξε καινούριο νήμα για τα ψυχολογικά του (και μακάρι να είναι καλά το παλληκάρι) ... οπότε για σήμερα τουλάχιστον είμαι καλυμμένος

Τώρα αν το πάρει χαμπάρι τις επόμενες μέρες και δω πολύ φάπα να πέφτει μαζεμένη, διαγράφομαι και ξαναγίνομαι επισκέπτης επί τόπου άμα λάχει

Αφού θα έχω περάσει από το νήμα που βρίζουνε τους επισκέπτες να τους ρίξω ένα γαμωσταυρίδι πρώτα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Που το ξέρεις ότι έπαιξες με αυτά τα τέρματα εσύ και δεν τα πειράξανε μετά ;; Αλλιώς είναι σπίρτο αναμμένο το τέρμα σου για να μην καταλάβει 8 πόντους διαφορά ..

Όσο για το ότι θα κόψεις την Ελλάδα στη μέση στο διόρθωσα πάνω ... στο ΟΧΙ μόνο με κεφαλαία τι εννοείς όμως ;; Θα ζητήσετε για να μας τη σπάσετε και προσάρτηση μετά από τον Ερντογάν ;;;

Πού κολλάει ο Ερντογάν με εμάς που είμαστε Βούλγαροι κατ'εσάς;;;;; :think:
* Διότι εάν με διαβάζεις προσωπικά ΠΟΤΕ ΔΕΝ αποκάλεσα Τούρκο φίλαθλο της ομάδος σας απ'την μέρα που έχω κάνει εγγραφή στο σάι.. και σε "προκαλώ" να μου παραθέσεις πειστήρια εάν ψεύδομαι!


Σιγα ρε γαμηκουλα....
Σε καλο φεγγαρι ειστε δε λω...αλλα κοψε κατι...

Λοιπόν σου βάζω και στοίχημα δημόσια ΔΕΝ κρύβομαι!
Σε διαβάζω προσωπική πρόβλεψη στα επερχόμενα 3 αναμεταξύ μας ματσάκια μέχρι τέλος της σεζόν τί βλέπεις;;;;
 

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
648
Κριτικές
29
Like
4.402
Πόντοι
2.836
Η αληθεια ειναι το 2018 εγινε μεγαλη κλοπη επρεπε βα το παρει ο παοκ
Θα διαφωνήσω..... Δεν το πήραμε από τον παοκ.....
Μόνος του το έχασε....
Πήγαν να του το κάνουνε δώρο αλλά δεν εντεχε από την πολύ χαρά και μια δυο τρεις μαζεμενες μαλακιες πχ το ματς με ολυμπιακό και με την είσοδο σαββιδη στο γήπεδο
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.772
Κριτικές
3
Like
9.734
Πόντοι
1.336
μεχρι τοτε θα σε εχω τσικο , η γρια της αθηνας εισαι καπεταν φουκαρα
Έχει τοτε θα μας κλανετε τα αρχίδια. Καλύτερα να.μην δεις παράδοση στα μεταξύ μας επίσημα παιχνίδια από τότε που υπάρχει Α εθνική. Θα κλάψεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom