Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Δε σας πέφτει λόγος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντιγραφή από το σάιτ gavros
"Όχι ακριβώς σαν... βόμβα αφού όλοι είχαμε καταλάβει πλέον το πως παίζει το παιχνίδι και σε ποια πλευρά του τραπεζιού κάθεται, αλλά όπως και να το κάνεις πλέον έπεσαν οι μάσκες για τα καλά!!! Είδαν και οι τυφλοί!!!

Η Ιντρακάτ του Σωκράτη Κόκκαλη μειοδότησε και πήρε το έργο της υπογειοποίησης της Αγιάς Σοφιάς!!! Της «Τζαμπασοφιάς», της « Αρένας Δούρου» κλπ κλπ. Τα 35 εκατομμυριάκια που δίνει η Περιφέρεια δηλαδή στον Μελισσανίδη για να το λέμε απλά. Τσίπρας, Φλαμπουράρης, Παππάς και σία λοιπόν χαρίζουν ένα γήπεδο στον Μελισσανίδη ( σε αυτόν ανήκει και σε καμία ΑΕΚ) και σε αυτό το μέγα-σκάνδαλο, που δίνουν τα λεφτά αυτά εκεί αντί να τα βάλουν στο χώμα της Μάνδρας ή στο Μάτι να ξαναγεννηθούν οι περιοχές που πνίγηκαν στο αίμα, να σου κι ο... Σωκράτης!!!

Λίγες μέρες μετά την διασπαστική κίνηση του Πέτρου, δωράκι του Σωκράτη στον ΣΥΡΙΖΑ, έπεσαν -το ξαναλέμε- οι μάσκες...

Και πλέον κανείς δεν έχει υποχρέωση να προστατεύει «ιερές αγελάδες». Όλα πρέπει να βγουν στο φως...

Έριχνε την ανακοίνωση-πιστολιά για το Καραϊσκάκη κι εμείς αναρωτιόμασταν για τον Θωμά και τα στησίματα που μας στέρησαν δυο Πρωταθλήματα.

Έκανε τις συμφωνίες με τον ΟΠΑΠ και παρόλα αυτά αναρωτιόμασταν ο κόσμος του Ολυμπιακού γιατί δεν μαζεύει το πιστό σκυλί του και το αφήνει να αλωνίζει και να μαχαιρώνει πισώπλατα τον Ολυμπιακό και σε ΕΠΟ και σε ΚΕΔ και παντού.

Τώρα χτίζει και την Αγιά Σοφιά. Θα μείνει άραγε κανείς να αναρωτιέται; ΟΧΙ. Τελεία και παύλα. Όταν είσαι με τον Τσίπρα, τον Κοντονή, τον Φλαμπουράρη, τον Ζουράρι, τον Βερναρδάκη, τον Κωνσταντινέα και όλους όσοι μας πολεμούν με λύσσα. Όταν η διαπλοκή με την κυβέρνηση σε έκανε ένα με το Μελισσανίδη που έχει πάει σε άλλο επίπεδο λάσπης τον ποδοσφαιρικό-επιχειρηματικό πόλεμο, τότε δεν αναρωτιέται κανείς ΓΙΑΤΙ ΟΠΛΙΣΕΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΘΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΝ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Από σήμερα ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ και ήρθε η ώρα να φωτιστεί όλη η ιστορία και οι αλήθειες θα πονέσουν.

Να μάθουμε δηλαδή γιατί μας έσφαζαν τα πουλέν του Θωμά, οι Παπέτρου και οι Ευαγγέλου, να καταλάβει ο κόσμος το ρόλο τους στα δυο πρωταθλήματα που έχασε ο Ολυμπιακός και να τελειώνουμε...

Να μάθουμε για τις Ενώσεις στις εκλογές της ΕΠΟ και το ρόλο της παρέας Κόκκαλη, Μελισσανίδη, Θωμά, Γιαννάκη Παπαδόπουλου κλπ κλπ.

Να μάθουμε για τους Γκαγκάτσηδες, για τα πειθαρχικά, για όλους και όλα που λάβωσαν πισώπλατα τον Ολυμπιακό!

Ο ασκός του Αιόλου άνοιξε ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...

Υ.Γ.: Φυσικά το θέμα «αποκάλυψε» η LiveSport των Μελισσανίδη-Φιλιππάκη. Ποιος άλλος..."


Δηλαδή ΑΝ σας έπεφτε τι θα έγραφε.
Έλα παραδεχτείτε το επιτέλους. Βλέπετε ότι τα χρόνια που θα μένετε χωρίς τίτλο θα είναι αρκετά ή αν θέλεις καλύτερα δε θα κάνετε 5 και 6 σερί πρωταθλήματα, και σας έχει έρθει κάπως. Εδώ με 2 χρόνια χωρίς τίτλο και έχετε λαλήσει. Σας φταίει στην Ελλάδα ο Σάββας (που είπε στην εκπομπή του Μήρτσου ότι δίκαια το παίρνει φέτος ο ΠΑΟΚ -και μια φορά που μίλησε λογικά), οι διαιτητές, η ΕΠΟ, η ΚΕΔ, η κυβέρνηση που "πολεμάει λυσσαλέα τον ΟΣΦΠ" (πάντως όταν πέρνατε σερί πρωταθλήματα ΚΑΜΙΑ ομάδα δεν είπε ΑΝΟΙΧΤΑ ότι την πολεμάει η κυβέρνηση. Εδώ πρωτοτυπείτε), οι βροχές και οι ζέστες. Στην Ευρώπη; Μα φυσικά ο Θεωδορίδης που πολεμάει και αυτός τον ΟΣΦΠ. Λες και η κορυφή της ΟΥΕΦΑ άλλο καημό και άλλα προβλήματα δεν έχει και κοιμάται και ξυπνάει με το πως θα καταστρέψει τον ΟΣΦΠ.
Δε μπορώ να φανταστώ τι θα λέτε του χρόνου ΑΝ και πάλι δεν πάρετε πρωτθλημα και μείνετε μακριά και από το κύπελλο. Αλλα για να είμαι ειλικρινείς περιμένω με ανυπομονησία

αμα διαβαζες το ποστ μου θα εβλεπες ότι εγραψα "κατά τη γνωμη μου"...προφανως ο γαυρος.gr εκφραζει την γνωμη του βαγγελα και όχι την δικια μου...το κακο και το παραξενο σε αυτό που ακριβως είναι??? :S :think:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Για πες μου ο Βουκσεβιτς (αν το λεω σωστά το ονομα του) γιατι φεύγει; Γιατί εμένα ένα πουλάκι μου είπε ότι ο ΟΣΦΠ του έκανε πρόταση για αναπροσαρμοσμένο συμβόλαιο με σημαντική μείωση (σχεδόν στο 50%) των απολαβών του. Επίσης το ίδιο πουλάκι μου είπε οτι από του χρόνου ότι παίκτες αγοράσει (βασικά μου είπε ΔΑΝΕΙΣΤΕΙ) ο ΟΣΦΠ θα έχουν συμβόλαιο 550-600 χιλιάρικα ΜΑΞ. Του χρόνου ΑΝ πάλι μείνετε άτιτλοι ο χουβαρδάς πρόεδρός σας θα έχει παίκτες με συμβόλαια 400 χιλιάδων. Θα αρχίσει (που έχει αρχίσει ήδη) και αυτός το "δε βγαίνω μάναμ"

αυτος που προτεινε μειωση 50% στο συμβολαιο του βουκοβιτς, πρεπει να βρεθει και να φυγει με τις κλωτσιες από την ομαδα!!!!είναι δυνατον μια τερμα αποτυχημενη μεταγραφη να της προτείνεις νέο συμβολαιο?????
ατυχες το παράδειγμα σου...

υγ: κλασικα πραγματα….ο χοντρος (ή ο σωκρατες παλιοτερα) ριχνει το μπατζετ, παντελονιαζει φραγκα, χρεωκοπει κτλ. και τελικα τα τελευταια 25 χρονια η μονη ομαδα που περασε το μπατζετ του ολυμπιακου ηταν ο βάζελος του 2010 επι πολυμετοχικοτητας...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
οι γαυροι εχουνε μεινει με κατι σαπακια και μεχρι να ξεφτιλιστουνε στην Τουμπα πουλουσανε το παραμυθι περι καλυτερης ομαδας φανταστικου ποδοσφαιρου που θα παει τελικο γιουροπα και τους πλακωσε στα τσιμπουκια η ανετοιμη δυναμο. το λες και απυθμενη βλακεια αυτο

τυπε την χρονια που ξεφτυλιστηκες στην ευρωπη από κατι βιντεοκασέτες και βγηκες τελευταίος στον ομιλο, εσυ να μας την λες για την ανετοιμη  δυναμο στου 32 του γιουροπα, πως ακριβως λεγεται???απυθμενη βλακεια μηπως ή κατι άλλο??? :S :S :S :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
τυπε την χρονια που ξεφτυλιστηκες στην ευρωπη από κατι βιντεοκασέτες και βγηκες τελευταίος στον ομιλο, εσυ να μας την λες για την ανετοιμη  δυναμο στου 32 του γιουροπα, πως ακριβως λεγεται???απυθμενη βλακεια μηπως ή κατι άλλο??? :S :S :S :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


Κάτσε ρε τύπε, μη μιλάς έτσι στους οπαδούς που οργανωμενα εχουνε δηλωσει απολυτη υποταγη σε αφεντικά τύπου, Μπατατούδη, Γούμενου, Ζαγοράκη, Βρύζα, ρωσομαφιόζου και ενδιάμεσα ήταν έτοιμοι να υποκλιθούν σε κάτι βασιλιάδες των μαγιώ και σάχηδες της Κατερίνης.  :S :S
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε την χρονια που ξεφτυλιστηκες στην ευρωπη από κατι βιντεοκασέτες και βγηκες τελευταίος στον ομιλο, εσυ να μας την λες για την ανετοιμη  δυναμο στου 32 του γιουροπα, πως ακριβως λεγεται???απυθμενη βλακεια μηπως ή κατι άλλο??? :S :S :S :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ρε τυπε την χρονια αυτη που λες οτι με ξεφτιλισανε κατι βιντεοκασετες, ειμαι αηττητος σε εχω γαμησει μεσα εξω, στο 20λεπτο σε ειχα στα 4 και παρακαλουσες να ειναι μονο 2αυτα που θα φας. την ιδια χρονια που λες, με κατι χασαν και βουσκκεπιτς, μας πουλουσες παραμυθια για φανταστικες ομαδες με απειρες τελικες και διαστημικο ποδοσφαιρο. και σε ενα μηνα μεσα σε ψωλιασανε σε ολα τα σοβαρα ματς που ειχες, μεχρι και η Λαμια και η ντυναμο την οποια εσεις λεγατε ποσο ευκολα την εχετε (γιατι ειναι ανετοιμη) και οτι πως τρομαξαν λεει οι ουκρανοι οταν τυχανε μαζι σας στην κληρωση, μιλαμε για κωμικη σχιζοφρενεια.. και ακομα μιλας ρε τυπε? εχεις φαει τοσο μπουκωμα , καλυτερα τουμπεκιασου. εμεις που λες μιλαμε στο γηπεδο οπου προς το παρον ειμαστε αηττητοι (κατι που εσυ με τα παντα υπερ σου τοσα χρονια δεν καταφερες ποτε) , εσεις μιλουσατε πολυ και τις φαπες δεν προλαβαινατε να τις δειτε απο εκει που ερχοτανε. και σε βλεπω συνεχιζεις να μιλας. οποτε ναι ειναι απυθμενη η βλακεια σας τελικα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Ααααααααααααααα έτσι το πάμε. "Επειδή το έγραψε ο γαύρος δε σημαίνει ότι αντιπροσωπεύει τον κάθε ΟΣΦΠ". Οπότε στην άκρη ότι το σάιτ αλλά και η εφημερίδα ελέγχονται ΑΠΟΛΥΤΑ από την ΠΑΕ. Πάντως για την ιστορία όταν παλιότερα έγραψε μια μαλακία το αεκ365 κάποιοι ΟΣΦΠούδες έλεγαν "να τι πιστεύουν οι ΑΕΚτζήδες". Τελικά ο Κόλκας είχε δίκιο που έλεγε "κάρμα ρε πούστη μου. Άτιμο πράγμα"
ΝΑ φανταστώ ότι στην Ιντρακατ προσλαμβάνουν μόνο οργανωμένους γαύρους;Στον ΟΠΑΠ μόνο χανούμια;

Φίλος το € δεν έχει πατρίδα ούτε ομάδα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Κάτσε ρε τύπε, μη μιλάς έτσι στους οπαδούς που οργανωμενα εχουνε δηλωσει απολυτη υποταγη σε αφεντικά τύπου, Μπατατούδη, Γούμενου, Ζαγοράκη, Βρύζα, ρωσομαφιόζου και ενδιάμεσα ήταν έτοιμοι να υποκλιθούν σε κάτι βασιλιάδες των μαγιώ και σάχηδες της Κατερίνης.  :S :S
τοση απολυτη υποταγη ρε ασχετε που τους 2 πρωτους τους διωξανε στο αψε σβησε.Βρυζας ζαγορ μολις ειδαμε τα περιεργα αρχισανε τα τραμπουκα για να φυγουν. για υποταγη οι γαυβροι δεν σας παιρνει να μιλατε. εχετε στησει κωλο σε καθε προεδρο και τους γλυφατε ακομα και οταν περνουσαν τα σιδερα του κορυδαλλου. επισης ειμαστε ο μονος λογος που δεν πλησιασανε τελικα οι βασιλιαδες των μαγιω και οι σαχηδες της κατερινης οποτε νασαι καλα για το ευκολο επιχειρημα που εφερες το οποιο σε ξεφτιλιζει. ρωσσομαφιοζου? εχεις τιποτα αποδειξεις ρε τυπε να στειλεις στον εισαγγελεα? γιατι αλλος τρεχει για στημενα και πρεζοκαραβα στους ανακριτες και στους εισαγγελεις προς το παρον. λιγο με ρεγουλα το σανο μονο , το 20ρικο θα το παρετε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
ρε τυπε την χρονια αυτη που λες οτι με ξεφτιλισανε κατι βιντεοκασετες, ειμαι αηττητος σε εχω γαμησει μεσα εξω, στο 20λεπτο σε ειχα στα 4 και παρακαλουσες να ειναι μονο 2αυτα που θα φας. την ιδια χρονια που λες, με κατι χασαν και βουσκκεπιτς, μας πουλουσες παραμυθια για φανταστικες ομαδες με απειρες τελικες και διαστημικο ποδοσφαιρο. και σε ενα μηνα μεσα σε ψωλιασανε σε ολα τα σοβαρα ματς που ειχες, μεχρι και η Λαμια και η ντυναμο την οποια εσεις λεγατε ποσο ευκολα την εχετε (γιατι ειναι ανετοιμη) και οτι πως τρομαξαν λεει οι ουκρανοι οταν τυχανε μαζι σας στην κληρωση, μιλαμε για κωμικη σχιζοφρενεια.. και ακομα μιλας ρε τυπε? εχεις φαει τοσο μπουκωμα , καλυτερα τουμπεκιασου. εμεις που λες μιλαμε στο γηπεδο οπου προς το παρον ειμαστε αηττητοι (κατι που εσυ με τα παντα υπερ σου τοσα χρονια δεν καταφερες ποτε) , εσεις μιλουσατε πολυ και τις φαπες δεν προλαβαινατε να τις δειτε απο εκει που ερχοτανε. και σε βλεπω συνεχιζεις να μιλας. οποτε ναι ειναι απυθμενη η βλακεια σας τελικα

κλασικη μπουγατσα...μολις καταλαβε τι μαλακια ειπε για την δυναμο ξεχνοντας ότι βγηκε τελευταίος στον ομιλο, εριξε ένα ωραιοτατο σουτ στην εξεδρα και γυρισε την κουβεντα στο ελληνικο πρωταθλημα…
δεκτη η κωλοτουμπα σου φιλε, απλα την επομενη φορα να εισαι πιο προσεκτικος και να μην μιλησεις για την δυναμο που δεν σε παιρνει, αλλα για την λαμια που εχεις δικιο..
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
κλασικη μπουγατσα...μολις καταλαβε τι μαλακια ειπε για την δυναμο ξεχνοντας ότι βγηκε τελευταίος στον ομιλο, εριξε ένα ωραιοτατο σουτ στην εξεδρα και γυρισε την κουβεντα στο ελληνικο πρωταθλημα…
δεκτη η κωλοτουμπα σου φιλε, απλα την επομενη φορα να εισαι πιο προσεκτικος και να μην μιλησεις για την δυναμο που δεν σε παιρνει, αλλα για την λαμια που εχεις δικιο..
ρε παπαραου ποσο πανχαζος εισαι? κλασσικος βλαχογαυρος με τη ψωλη του προεδρου στο στομα η οποια εχει πιασει εγκεφαλο και εχει σταματησει να σκεφτεται. τη μαλακια αυτη εσεις την λεγατε πριν παιξετε φυσικα με τη ντυναμο , εγω απλα αναπαραγω το ποσο γελοιοι ειστε και τι παπαριες πουλουσατε στον κοσμο. εσεις λεγατε οτι την εχετε ευκολα γιατι ειναι ανετοιμη ομαδα και οτι χεστηκανε απο τον τρομο τους οταν σας πετυχανε. τελικα σας ψωλιασανε κ αυτοι και αντε καληνυχτα σας. επισης τι κωλοτουμπα να κανω ρε κακομοιρη που 3 στοχους ειχες φετος και πηρες ταρχιδια σου και στους 3 αλλα μας ελεγες για καλυτερο ποδοσφαιρο και φανταστικη ομαδα και αλλα τετοια σχιζοφρενη. εγω βγηκα ρε μλκ τελευταιος στα γκρουπ, αλλα στους αλλους 2 ειμαι μεσα και στο πρωταθλημα αηττητος βρε χαζουλη. εσυ οπου πηγες να το παιξεις ομαδαρα σου δωσανε το κωλαντερο στο χερι.. σε αλλο πλανητη ζεις ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
ρε παπαραου ποσο πανχαζος εισαι? κλασσικος βλαχογαυρος με τη ψωλη του προεδρου στο στομα η οποια εχει πιασει εγκεφαλο και εχει σταματησει να σκεφτεται. τη μαλακια αυτη εσεις την λεγατε πριν παιξετε φυσικα με τη ντυναμο , εγω απλα αναπαραγω το ποσο γελοιοι ειστε και τι παπαριες πουλουσατε στον κοσμο. εσεις λεγατε οτι την εχετε ευκολα γιατι ειναι ανετοιμη ομαδα και οτι χεστηκανε απο τον τρομο τους οταν σας πετυχανε. τελικα σας ψωλιασανε κ αυτοι και αντε καληνυχτα σας. επισης τι κωλοτουμπα να κανω ρε κακομοιρη που 3 στοχους ειχες φετος και πηρες ταρχιδια σου και στους 3 αλλα μας ελεγες για καλυτερο ποδοσφαιρο και φανταστικη ομαδα και αλλα τετοια σχιζοφρενη. εγω βγηκα ρε μλκ τελευταιος στα γκρουπ, αλλα στους αλλους 2 ειμαι μεσα και στο πρωταθλημα αηττητος βρε χαζουλη. εσυ οπου πηγες να το παιξεις ομαδαρα σου δωσανε το κωλαντερο στο χερι.. σε αλλο πλανητη ζεις ?

και τι παει να πει αυτό ρε τυπε???και πριν το παιχνιδι με την μιλαν ολοι λεγαμε ότι αποκλείεται να κερδίσουμε με 2 γκολ διαφορα και να περασουμε τον ομιλο, αλλα τελικα εγινε….σιγα το πραγμα..
απλα μονο μια μπουγατσα σε μια χρονια που θα μπορουσε να πει χιλια δυο πραγματα για τον ολυμπιακο, διαλεξε να μιλησει για το μοναδικο πραγμα που δεν εχει δικαίωμα να πει κατι φετος : το γιουροπα λινγκ... :2funny: :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
και τι παει να πει αυτό ρε τυπε???και πριν το παιχνιδι με την μιλαν ολοι λεγαμε ότι αποκλείεται να κερδίσουμε με 2 γκολ διαφορα και να περασουμε τον ομιλο, αλλα τελικα εγινε….σιγα το πραγμα..
απλα μονο μια μπουγατσα σε μια χρονια που θα μπορουσε να πει χιλια δυο πραγματα για τον ολυμπιακο, διαλεξε να μιλησει για το μοναδικο πραγμα που δεν εχει δικαίωμα να πει κατι φετος : το γιουροπα λινγκ... :2funny: :2funny:
ποσες φορες σου λενε κατι μεχρι να παρεις μπρος ρε καλαμακαρε? αν καποιος γενικα δεν πρεπει να μιαλει φετος για τιποτα αυτοι ειστε εσεις ρε τυπε. τι γιουροπα τι ελλαδα . περασες τη μιλαν και μπραβο σου και καβαλησες ενα καλαμι να ξαφνικα και μεσα σε ενα μηνα ολος ο προλογος που μας λεγατε πηγε στα σκουπιδια σε μερικες εβδομαδες μεσα και απλα γελαμε μαζι σας. ακομα και η μοναδικη επιτυχια σας για φετος φανηκε ποσο τυχαια ητανε με τις πουτσες που αρπαξατε λιγο καιρο αργοτερα. τι δεν καταλαβαινεις ρετυπε ? μας ζαλισατε τον πουτσο για καλυτερες ομαδες και τα λοιπα μην τα ξαναλεμε και μεχρι και η λαμια του μακη και του μπαμπη σε γλεντησε ρε μλκ..να στο ξαναπω? παμε για 4η εξηγηση στη σειρα η τοχουμε??
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
ποσες φορες σου λενε κατι μεχρι να παρεις μπρος ρε καλαμακαρε? αν καποιος γενικα δεν πρεπει να μιαλει φετος για τιποτα αυτοι ειστε εσεις ρε τυπε. τι γιουροπα τι ελλαδα .

εννοείται και θα μιλαω για το γιουροπα τυπε...ο μονος που πρεπει να κανει τουμπεκι για το γιουροπα φετος εισαι εσυ που ξεφτυλιστηκες…
αμα θες να πεις κατι, πες για καμια λαμια ή για το τι εγινε στην τουμπα..μην πιανεις στο στομα σου την δυναμο, γελαει και το παρδαλο κατσικι...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εννοείται και θα μιλαω για το γιουροπα τυπε...ο μονος που πρεπει να κανει τουμπεκι για το γιουροπα φετος εισαι εσυ που ξεφτυλιστηκες…
αμα θες να πεις κατι, πες για καμια λαμια ή για το τι εγινε στην τουμπα..μην πιανεις στο στομα σου την δυναμο, γελαει και το παρδαλο κατσικι...
πραγματικα για ενα λεπτο νομιζα οτι θα στροφαρεις..κριμα κριμα κριμα.. φυσικα και γελαει το παρδαλο κατσικι τυπε, σε αυτο μεσα επεσες, μονο που γελαει με την μπαρτσελιομα του πειραια και με το καλυτερο ποδοσφαιρο στην ελλαδγκλουκγκλουκγλκουκγκλουκ...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
πραγματικα για ενα λεπτο νομιζα οτι θα στροφαρεις..κριμα κριμα κριμα.. φυσικα και γελαει το παρδαλο κατσικι τυπε, σε αυτο μεσα επεσες, μονο που γελαει με την μπαρτσελιομα του πειραια και με το καλυτερο ποδοσφαιρο στην ελλαδγκλουκγκλουκγλκουκγκλουκ...
Φίλος ,τι θυμάσαι απο το προηγούμενο πρωτάθλημα που πήρε ο ΠΑΟΚ;Είχες γεννηθεί;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Φίλος ,τι θυμάσαι απο το προηγούμενο πρωτάθλημα που πήρε ο ΠΑΟΚ;Είχες γεννηθεί;
φιλος κατι καινουριο θα μας πειτε ρε μαλακες? 5 εκατομμυρια γαυροι λετε οτι ειστε και μας λετε τις ιδιες μαλακιες του τακη. εκτος αν ειστε ολοι το ιδιο μπετοβλακες(που ειναι και το πιο προφανες και λογικο πλεον) οποτε παω πασο. θυμαμαι παντως οτι σε γαμησα και τοτε, οπως και τωρα εσυ πως παει η μνημη ολα καλα? κατι 23 χρονια σερι τα θυμασαι σακαλο πουτανακι που εισαι η μπα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
φιλος κατι καινουριο θα μας πειτε ρε μαλακες? 5 εκατομμυρια γαυροι λετε οτι ειστε και μας λετε τις ιδιες μαλακιες του τακη. εκτος αν ειστε ολοι το ιδιο μπετοβλακες(που ειναι και το πιο προφανες και λογικο πλεον) οποτε παω πασο. θυμαμαι παντως οτι σε γαμησα και τοτε, οπως και τωρα εσυ πως παει η μνημη ολα καλα? κατι 23 χρονια σερι τα θυμασαι σακαλο πουτανακι που εισαι η μπα?

τυπε λαθος κανεις...20 πρωταθληματα σε 22 χρονια εχουμε…….οχι 23 σερι….μαλλον μπερδευτηκες…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
φιλος κατι καινουριο θα μας πειτε ρε μαλακες? 5 εκατομμυρια γαυροι λετε οτι ειστε και μας λετε τις ιδιες μαλακιες του τακη. εκτος αν ειστε ολοι το ιδιο μπετοβλακες(που ειναι και το πιο προφανες και λογικο πλεον) οποτε παω πασο. θυμαμαι παντως οτι σε γαμησα και τοτε, οπως και τωρα εσυ πως παει η μνημη ολα καλα? κατι 23 χρονια σερι τα θυμασαι σακαλο πουτανακι που εισαι η μπα?
Εγώ θυμάμαι πολλά που μάλλον είσαι πολύ μικρός για να τα θυμάσαι.Ήταν και ασπρόμαυρες οι φωτογραφίες τότε,όχι απο τα χρώματα του ΠΑΟΚ αλλά το έγχρωμο φιλμ δεν είχε ανακαλυφθεί ακόμα.
Εκανε και η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αμα διαβαζες το ποστ μου θα εβλεπες ότι εγραψα "κατά τη γνωμη μου"...προφανως ο γαυρος.gr εκφραζει την γνωμη του βαγγελα και όχι την δικια μου...το κακο και το παραξενο σε αυτό που ακριβως είναι??? :S :think:
Και εσύ τα ίδια. Να σου θυμίσω όταν παλιότερα (ας πάμε επί Αδραχμίδη) όταν έγραφα  ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΠΑΠΑΡΙΕΣ το αεκ365 και το Σκορ λάιβ και δε ξέρω και εγώ τι άλλο ΕΣΕΙΣ λέγατε ότι εμείς τα υποστηρίζουμε και τα πιστεύουμε και δε ξέρω και εγώ τι άλλο. Και όταν λέγαμε ότι "εγώ λέω ότι λέει μαλακίες" εσείς απαντούσατε "ναι αλλά η πλειοψηφία τως ΑΕΚτσήδων τα πιστεύει γιατί αν δε τα πίστευε θα είχε κλείσει η εφημερίδα το σάιτ κλπτ"
Οπότε το λοιπόν σου λέω και εγώ το ίδιο. Εσένα μπορεί να μη σου πέφτει λόγος, αλλά στη ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ των ΟΣΦΠούδων ΦΥΣΙΚΑ και τους πέφτει λόγος. ΑΝ δε τους έπεφτε ούτε θα κλίκαραν σαν τρελοί το γαύρος.γρ ούτε θα αγόραζαν την εφημερίδα.
Άρα σας πέφτει και σας παραπέφτει. Και όχι μόνο αυτό, έχουν αρχίσει και οι κλάψες. ΚΟΥΛΗΔΕΣ. ΓΛΕΝΤΑ ΤΟΥΣ ΣΩΚΡΑΤΗ!!! ΣΩΚΡΑΤΗΣ ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΝΑ φανταστώ ότι στην Ιντρακατ προσλαμβάνουν μόνο οργανωμένους γαύρους;Στον ΟΠΑΠ μόνο χανούμια;

Φίλος το € δεν έχει πατρίδα ούτε ομάδα.
Τύπε διάβασε τι έγραψα και δες τι απάντησες (κάνοντάς με παράθεση) και πες μου που κολλάει το ένα με το άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom