Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
κι αλλα ρουβλια τυπε;
Ρε τύπε ρίχνουμε τσιμέντα τώρα στο γήπεδο. Καλό είναι να έχεις κάποιον δίπλα σου που να ξέρει ώστε να μη πέσουν τα τσιμέντα από τις μεταγραφάρες που θα κάνουμε το καλοκαίρι  :grin: :grin: :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο βασιλιας του τσιμεντου στην ΑΕΚ, ο βασιλιας του μαρμαρου στον Αρη, καλα παμε
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
δε σας προλαβαινουμε τυποι.εσεις με τις μπουγατσες ρωσους,οι βαζελοι ταιλανδους.ο βασιλιας του μαρμαρου τι σκατα ειναι;
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ρε τύπε ρίχνουμε τσιμέντα τώρα στο γήπεδο. Καλό είναι να έχεις κάποιον δίπλα σου που να ξέρει ώστε να μη πέσουν τα τσιμέντα από τις μεταγραφάρες που θα κάνουμε το καλοκαίρι  :grin: :grin: :grin:

να ξεκινησει πρωτα απο αποδεσμευσεις συμβολαιων των διαφορων παλτων και σε δευτερο σταδιο οι μεταγραφες
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Ηλθαν τα πράγματα στο αληθινό τους επίπεδο. Η ομάδα ακόμα δεν είναι για πολλά πράγματα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
οπως φυσικα και εναν λιγοτερο ψυχακια προπονητη   

Έχεις κι εσύ πρόβλημα με τον Jimenez ε;Δε σου έφτανε που με αυτή την ομάδα πήρε πρωτάθλημα μετά από τόσα χρόνια,προχώρησε στην Ευρώπη,κι έφτασε στον τελικό του κυπέλλου.Δε σου έφτανε που ξεβράκωσε 3 φορές τους γαύρους.Μήπως προτιμάς τον Ουζουνίδη;Έχει ακουστεί το όνομά του.Θυμάσαι που κάποιοι δεν ήθελαν τον Πογιέτ και έφυγε τι ήρθε;Ή νομίζεις ότι ο Μελισσανίδης θα σου φέρει τον Βενγκέρ ή κανά Κλοπ κλπ;Παρακάλα,αν είσαι βέβαια ΑΕΚτζης,να μείνει ο Manolo διότι του χρόνου με κανά Ουζουνίδη από τον Α΄γύρο θα είσαι στην 6η θέση και οι μπουγάτσες θα μιλάνε πολύ...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Έχεις κι εσύ πρόβλημα με τον Jimenez ε;Δε σου έφτανε που με αυτή την ομάδα πήρε πρωτάθλημα μετά από τόσα χρόνια,προχώρησε στην Ευρώπη,κι έφτασε στον τελικό του κυπέλλου.Δε σου έφτανε που ξεβράκωσε 3 φορές τους γαύρους.Μήπως προτιμάς τον Ουζουνίδη;Έχει ακουστεί το όνομά του.Θυμάσαι που κάποιοι δεν ήθελαν τον Πογιέτ και έφυγε τι ήρθε;Ή νομίζεις ότι ο Μελισσανίδης θα σου φέρει τον Βενγκέρ ή κανά Κλοπ κλπ;Παρακάλα,αν είσαι βέβαια ΑΕΚτζης,να μείνει ο Manolo διότι του χρόνου με κανά Ουζουνίδη από τον Α΄γύρο θα είσαι στην 6η θέση και οι μπουγάτσες θα μιλάνε πολύ...

ο Μελισσανιδης που καθαρισε την μπουγαδα φετος και δεν ειχαμε διαιτησιες καρμανιολα οπως αλλες χρονιες και το ρολο χαρτι στο κεφαλι του Γκαρθια πηρε τον τιτλο, ο Χιμενεθ ουτε πρωταθλητης χειμωνα δεν βγηκε με τον Απολλωνα στον πρωτο γυρο, εγω στηριζα τον Πογετ οι αλλοι ας λενε οτι θελουνε, επισης σιγα την Πρεμιερ Λιγκ που θα ειμαι στην εκτη θεση του χρονου, απλα ετσι δευτερο σερι πρωταθλημα το ξεχναμε.
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
ο Μελισσανιδης που καθαρισε την μπουγαδα φετος και δεν ειχαμε διαιτησιες καρμανιολα οπως αλλες χρονιες και το ρολο χαρτι στο κεφαλι του Γκαρθια πηρε τον τιτλο, ο Χιμενεθ ουτε πρωταθλητης χειμωνα δεν βγηκε με τον Απολλωνα στον πρωτο γυρο, εγω στηριζα τον Πογετ οι αλλοι ας λενε οτι θελουνε, επισης σιγα την Πρεμιερ Λιγκ που θα ειμαι στην εκτη θεση του χρονου, απλα ετσι δευτερο σερι πρωταθλημα το ξεχναμε.

δεν ειχες ομως καλυτερες διαιτησιες απο τον αμεσο ανταγωνιστη σου ουτε τα παραρτηματα του
και ξεχνας και τις εμφανισεις στην Ευρωπη
και ξεχνας οτι ειχες το τριτο μπατζετ και πηρες δικαια την ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΠΑ  :headbaning1: :headbaning1:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
ο Μελισσανιδης που καθαρισε την μπουγαδα φετος και δεν ειχαμε διαιτησιες καρμανιολα οπως αλλες χρονιες και το ρολο χαρτι στο κεφαλι του Γκαρθια πηρε τον τιτλο, ο Χιμενεθ ουτε πρωταθλητης χειμωνα δεν βγηκε με τον Απολλωνα στον πρωτο γυρο, εγω στηριζα τον Πογετ οι αλλοι ας λενε οτι θελουνε, επισης σιγα την Πρεμιερ Λιγκ που θα ειμαι στην εκτη θεση του χρονου, απλα ετσι δευτερο σερι πρωταθλημα το ξεχναμε.

Τι σχέση έχει ο άτυπος τίτλος του πρωταθλητή χειμώνα;Οι άλλοι δεν είχαν να παίξουν Ευρωπαϊκά παιχνίδια,είχαν αποκλειστεί.Επίσης η ΑΕΚ είχε να αντιμετωπίσει σοβαρούς τραυματισμούς βασικών παικτών όπως ο Γιόχανσον και ο Μάνταλος.
Ενώ αν σου φέρει νέο προπονητή θα πάει καλύτερα η ΑΕΚ.Αντί να τον αφήουν να δουλέψει να δούμε,θα αρχίσουμε τα πειράματα;Είδες τον Ολυμπιακο με τα πειράματα τι έκανε...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τι σχέση έχει ο άτυπος τίτλος του πρωταθλητή χειμώνα;Οι άλλοι δεν είχαν να παίξουν Ευρωπαϊκά παιχνίδια,είχαν αποκλειστεί.Επίσης η ΑΕΚ είχε να αντιμετωπίσει σοβαρούς τραυματισμούς βασικών παικτών όπως ο Γιόχανσον και ο Μάνταλος.

ναι τον ειδαμε τον αργοκουρουτα και με τον Απολλωνα και χτες που εβγαλε ενενηνταλεπτο  ποσο απωλεια ητανε ολη την χρονια
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
ναι τον ειδαμε τον αργοκουρουτα και με τον Απολλωνα και χτες που εβγαλε ενενηνταλεπτο  ποσο απωλεια ητανε ολη την χρονια

Για τον Μάνταλο λες;Ο Μάνταλος ήταν εκτός αγώνων τόσους μήνες.20 μέρες έχει ξεκινήσει.Θέλει ξανά προετοιμασία.Κι εχθές δεν υστέρησε μόνο αυτός αλλά και πολλοί άλλοι.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Τον αγώνα τον έδωσε η ΑΕΚ.Ο Μελισσανίδης τα κάνει κάτι τέτοια.Τα ίδια τα έκανε και στο πρώτο γύρο όταν ήταν να ξεφύγει .Την μια η ΑΕΚ έπαιζε και την άλλη δεν βλεπόταν.Ανεξηγητες μεταπτώσεις.Η μέρα με τη νύκτα!Φτιάχνει αγώνες στο στοίχημα, κάνει εξυπηρετήσεις ; Ποιος ξέρει ! Μόνο αυτός ξέρει!. :sunglasses:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
δεν θέλω να πιστέψω ότι το στήσανε, αλλά μάνταλος και γαλανόπουλος αρχική ενδεκάδα, λέει πολλά. η ΑΕΚ χθες δεν κατέβηκε.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
δεν θέλω να πιστέψω ότι το στήσανε, αλλά μάνταλος και γαλανόπουλος αρχική ενδεκάδα, λέει πολλά. η ΑΕΚ χθες δεν κατέβηκε.

δεν το στησανε, το ιδιο απαραδεκτοι ητανε και στα παιχνιδια με την Λαρισα τον Λεβαδειακο τον Πλατανια και τον Απολλωνα απλα εδω ο αντιπαλος ειχε κινητρο και καλυτερους παιχτες απο τις παραπανω συμπαθεις ομαδες
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
δεν το στησανε, το ιδιο απαραδεκτοι ητανε και στα παιχνιδια με την Λαρισα τον Λεβαδειακο τον Πλατανια και τον Απολλωνα απλα εδω ο αντιπαλος ειχε κινητρο και καλυτερους παιχτες απο τις παραπανω συμπαθεις ομαδες


δεν ξέρω, ο μανόλο έχει και παρελθόν, με γκευ και γκευ βόλου.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom