Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
το γηπεδο του παοκ ανηκει στον δημο και ουτε καθισμα δε μπορειτε να βαλετε αν δεν εγκρινει ο δημος
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μην τσακωνεστε ρε. :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αμα τα βρειτε πεστε μου...
και συ ρε μαλακα παοκτζη δεν ηξερες δεν ρωταγες;  :2funny:  :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:headbang: μαλακα εισαι χαζος;(ρητορικη ερωτηση δεν χρειαζεται απαντηση)
κανω παραθεση σε εναν που χτυπιεται οτι εγινε μεγα σκανδαλο για το χτισιμο του καραισκακης απο τον θρυλο...
και το αποτελεσμα βασει αυτων που λεει ειναι οτι ο θρυλος μενει στο νοικι και μαλιστα το εχει ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕΙ...

και εγω ρωτα - γαμαω....πως γινεται να εχεις δημιουργησει σκανδαλο για να μεινεις στο νοικι εχοντας το μαλιστα προπληρωσει;
αν συμφωνεις με τα λεγομενα του γρηγορη οτι δηλ. το καραισκακης δεν ενηκει αλλα απλα το νοικαζει και μαλιστα εχοντας προπληρωσει τα νοικια ποσο μαλακισμενο πρεπει να ειναι σωματειο ωστε να εχει ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΩΣ για να καταφερει αυτο το αποτελεσμα;;
καταλαβες αραγε κατι;(ρητορικη ερωτηση,η απαντηση ειναι οχι και δεν χρεια;ζεται να την δωσεις)
Ποιος χτυπιέται ρε παπάρα; Άντε παλιομαλάκα.
Και εγώ απάντησα στο ύφος του ρεντ που έγραψε ότι και καλά η Μάλμε έχει γήπεδο Ευρωπαϊκων προδιαγραφων και η ΑΕΚ δεν έχει δικό της σπίτι. Ε στη λογική αυτή ΟΥΤΕ Ο ΟΣΦΠούστης έχει σπίτι. Στο νοίκι μένει που τ έχει προπληρώσει
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι εγω αλλο σε ρωτησα ομως,αλλο απαντας.Με τον γρηγορη συμφωνω οτι δεν ανηκει σε κανεναν ολυμπιακο το καραισκακη οπως δεν θα ανηκει στην ΑΕΚ η Αγια Σοφια αν χτιστει.
Τωρα τι εννοει οτι εχει προπληρωσει ο γαυρος δεν ξερω.Μηπως εννοει στο κρατος;Θα πρεπει να σου εξηγησει αυτος.Ο ολυμπιακος πληρωνει για την χρηση του καραισκακης  στην καραισκακης α.ε.Ειμαι λαθος;Οπως ακριβως κανει η ΑΕΚ στο οακα.Οποτε το να βγαινει καποιος οπως ο βλακαρχος και ο ρεντ και να καυχιουνται οτι αυτοι εχουν γηπεδο και οι αλλοι οχι,ειναι μαλακια.Στην ουσια κανεις δεν εχει γηπεδο.Ουτε ο βαζελας που λεει οτι ειναι δικο του.
Προπληρωμένο το λέω γιατί ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ο ΟΣΦΠ τ έχτισε και μπορεί να μείνει μέχτι το 2050. Άρα είναι σα να πληρώνει νοίκι. Το γήπεδο ΚΑΙ το οικόπεδο ΔΕ ΤΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ. Ούτε στην ΠΑΕ ούτε στον Ερασιτέχνη. Η ΑΕΚ έχει το οικόπεδο το οποίο το κάνει ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ. Ο ΟΣΦΠούστη με τους προεδράρες λεφτάδες που σκορπάνε μύρια για τον ΟΣΦΠούστη (Κόκκαλής που όπως είχε πει είχε βάλει πάνω από 200μύρια στον ΟΣΦΠ Μαρινάκης άλλα 100) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ τετραγωνικό μέτρο γης για να χτίσει ΔΙΚΟ του γήπδεο
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
το γηπεδο του παοκ ανηκει στον δημο και ουτε καθισμα δε μπορειτε να βαλετε αν δεν εγκρινει ο δημος

  ιδια φαση με το γηπεδο του ΠΑΟΚ ειναι και το γηπεδο της ΑΕΚ - παραχωρημενος δημοσιος χωρος που καβατζωθηκε απο τους προσφυγες για γηπεδο . Για αυτο εμας μας κοβει ο δημος ενω τον Ελαιωνα τον εκοψε το ΣΤΕ (ή καπως ετσι not sure)

ΥΓ αλλη ΑΕΚ
και αλλη αυτη που ειναι στον Ονταριο του Καναδα (οι λυκοι του Ονταριο για οσους διαβαζαν λοχαγο Μαρκ:ασχετο)
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • 545305_376764519075899_2067178693_n.jpg
    545305_376764519075899_2067178693_n.jpg
    47,1 KB · Εμφανίσεις: 9

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 το σωστο λινκ για την καναδικη ΑΕΚ

 

η οποια μας αφησε χρονους


AEK London FC now belongs to London Ontario's and Canada's Soccer history.  A mutual decision was made by the Hellenic Community Centre - Athletic Commitee and the Management Staff of AEK London FC to end all operations of the team effectively.  AEK London FC is and was arguably one of the best amateur Men's soccer teams to have ever represented the City of London in its entire soccer history claiming 3 Ontario Cup Championships and 8 Premier League Championships since its birth in 1997 !

The Management staff would like to wholeheartedly thank everyone at the Hellenic Community Centre and the Agia Triada Greek Orthodox Church of London for all if its support throughout the 15 years it had the privilage of representing ! They would also like to thank every player, coach, manager and supporter that help make this team and club one for the ages !

The spirit of AEK will always be eternal and celebrated throughout time !

AEK-ara....Omadara !

και εδω αλλο αφιερωμα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
  ιδια φαση με το γηπεδο του ΠΑΟΚ ειναι και το γηπεδο της ΑΕΚ - παραχωρημενος δημοσιος χωρος που καβατζωθηκε απο τους προσφυγες για γηπεδο . Για αυτο εμας μας κοβει ο δημος ενω τον Ελαιωνα τον εκοψε το ΣΤΕ (ή καπως ετσι not sure)

ΥΓ αλλη ΑΕΚ
και αλλη αυτη που ειναι στον Ονταριο του Καναδα (οι λυκοι του Ονταριο για οσους διαβαζαν λοχαγο Μαρκ:ασχετο)
Ελα ρε φιλαρακι δηλαδη εχουμε ΑΕΚ και στην Αγγλια και στην Καναδα  :rockon:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ναι ναι παοκτσης απο κουνια ειμαι
αμα ειναι τριμαλακας ο ανθρωπος παλι δεν υπάρχει σωτηρία
Αγορίνα μου πολλά νεύρα βλέπω,ηρέμησε και θα σε πάω εγω σε ένα καινούργιο μαγαζί στην γλυφάδα να την κάνεις δυόροφη την ταράτσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom