Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τωρα να σε γαμησω για ακομα μια φορα η να σε αφησω; :think:
αντε να σε γαμησω...ασε που ετσι και αλλοιως εσυ χαμπαρι δεν παιρνεις και νομιζεις οτι γαμας εσυ...
αρα ρε μεγαλε οοοοοολο το σκανδαλο του κοκκαλη με πολιτειες εοες και ρεστα ,οι συριγοι το,να τάλλο που γυρνανε απο θρεντ σε θρεντ σαν χασαποσκυλα κατι μαστερ της πουτσας και λοιπα σκουπιδια ειναι για ενα γαμημενο γηπεδακι με προπληρωμενο νοικι;
λετε ρε πουστηδες αληθειες χωρις ξυλο...ειστε τσακωμενοι με την αληθεια αλλα λογω μαλακιας μερικες φορες σας ξεφευγει...
αρα οοοοολο το σκανδαλο για να ειμαι στο νοικι εχοντας το προπληρωσει κιολας...
σωστα;;
πολυ βρωμικη ομαδα τελικα ο θρυλος  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Xριστιδη παλι τα ιδια θα λεμε;Το γηπεδο και η εκμεταλευση του ανηκει στον ερασιτεχνη ολυμπιακο η σε εταιρια που ανηκει σε ιδιωτες;
Ασε τις φανφαρες και τις αηδιες και απαντησε σε αυτη την απλη ερωτηση.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ας Αγορασει Ο Προεδρος ολο τον Αστερα Τριπολης..να δεις τι Ομαδαρα θα εχουμε!!!                            Υ.Γ Λεφτα δεν εχουμε;; :2funny: :2funny:

δεν χρειαζεται να χτισουμε γηπεδο τυπε θα αγορασουμε το καραισκακη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Xριστιδη παλι τα ιδια θα λεμε;Το γηπεδο και η εκμεταλευση του ανηκει στον ερασιτεχνη ολυμπιακο η σε εταιρια που ανηκει σε ιδιωτες;
Ασε τις φανφαρες και τις αηδιες και απαντησε σε αυτη την απλη ερωτηση.
:headbang: μαλακα εισαι χαζος;(ρητορικη ερωτηση δεν χρειαζεται απαντηση)
κανω παραθεση σε εναν που χτυπιεται οτι εγινε μεγα σκανδαλο για το χτισιμο του καραισκακης απο τον θρυλο...
και το αποτελεσμα βασει αυτων που λεει ειναι οτι ο θρυλος μενει στο νοικι και μαλιστα το εχει ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕΙ...
και εγω ρωτα - γαμαω....πως γινεται να εχεις δημιουργησει σκανδαλο για να μεινεις στο νοικι εχοντας το μαλιστα προπληρωσει;
αν συμφωνεις με τα λεγομενα του γρηγορη οτι δηλ. το καραισκακης δεν ενηκει αλλα απλα το νοικαζει και μαλιστα εχοντας προπληρωσει τα νοικια ποσο μαλακισμενο πρεπει να ειναι σωματειο ωστε να εχει ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΩΣ για να καταφερει αυτο το αποτελεσμα;;
καταλαβες αραγε κατι;(ρητορικη ερωτηση,η απαντηση ειναι οχι και δεν χρεια;ζεται να την δωσεις)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
να το βαψουμε κιτρινο να τους ανεβαινει η πιεση  :grin:
στα παπαρια μας τυπε...θα λειτουργησουμε υπογεια θα μας χτισει σκανδαλωδως η πολιτεια γηπεδο στα φιλαδελφεια ,θα προπληρωσουμε τα νοικια κια θα παιζουμε εκι  :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
στα παπαρια μας τυπε...θα λειτουργησουμε υπογεια θα μας χτισει σκανδαλωδως η πολιτεια γηπεδο στα φιλαδελφεια ,θα προπληρωσουμε τα νοικια κια θα παιζουμε εκι  :2funny:

ok κλεισαμε  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:headbang: μαλακα εισαι χαζος;(ρητορικη ερωτηση δεν χρειαζεται απαντηση)
κανω παραθεση σε εναν που χτυπιεται οτι εγινε μεγα σκανδαλο για το χτισιμο του καραισκακης απο τον θρυλο...
και το αποτελεσμα βασει αυτων που λεει ειναι οτι ο θρυλος μενει στο νοικι και μαλιστα το εχει ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕΙ...
και εγω ρωτα - γαμαω....πως γινεται να εχεις δημιουργησει σκανδαλο για να μεινεις στο νοικι εχοντας το μαλιστα προπληρωσει;
αν συμφωνεις με τα λεγομενα του γρηγορη οτι δηλ. το καραισκακης δεν ενηκει αλλα απλα το νοικαζει και μαλιστα εχοντας προπληρωσει τα νοικια ποσο μαλακισμενο πρεπει να ειναι σωματειο ωστε να εχει ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΩΣ για να καταφερει αυτο το αποτελεσμα;;
καταλαβες αραγε κατι;(ρητορικη ερωτηση,η απαντηση ειναι οχι και δεν χρεια;ζεται να την δωσεις)
Ναι εγω αλλο σε ρωτησα ομως,αλλο απαντας.Με τον γρηγορη συμφωνω οτι δεν ανηκει σε κανεναν ολυμπιακο το καραισκακη οπως δεν θα ανηκει στην ΑΕΚ η Αγια Σοφια αν χτιστει.
Τωρα τι εννοει οτι εχει προπληρωσει ο γαυρος δεν ξερω.Μηπως εννοει στο κρατος;Θα πρεπει να σου εξηγησει αυτος.Ο ολυμπιακος πληρωνει για την χρηση του καραισκακης  στην καραισκακης α.ε.Ειμαι λαθος;Οπως ακριβως κανει η ΑΕΚ στο οακα.Οποτε το να βγαινει καποιος οπως ο βλακαρχος και ο ρεντ και να καυχιουνται οτι αυτοι εχουν γηπεδο και οι αλλοι οχι,ειναι μαλακια.Στην ουσια κανεις δεν εχει γηπεδο.Ουτε ο βαζελας που λεει οτι ειναι δικο του.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Ο ΠΑΟΚ έχει γιατί θ τρελαθω?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ναι εγω αλλο σε ρωτησα ομως,αλλο απαντας.Με τον γρηγορη συμφωνω οτι δεν ανηκει σε κανεναν ολυμπιακο το καραισκακη οπως δεν θα ανηκει στην ΑΕΚ η Αγια Σοφια αν χτιστει.
Τωρα τι εννοει οτι εχει προπληρωσει ο γαυρος δεν ξερω.Μηπως εννοει στο κρατος;Θα πρεπει να σου εξηγησει αυτος.Ο ολυμπιακος πληρωνει για την χρηση του καραισκακης  στην καραισκακης α.ε.Ειμαι λαθος;Οπως ακριβως κανει η ΑΕΚ στο οακα.Οποτε το να βγαινει καποιος οπως ο βλακαρχος και ο ρεντ και να καυχιουνται οτι αυτοι εχουν γηπεδο και οι αλλοι οχι,ειναι μαλακια.Στην ουσια κανεις δεν εχει γηπεδο.Ουτε ο βαζελας που λεει οτι ειναι δικο του.
:headbang: αλλ'αντ'αλλα της παρασκευης το γαλα...ως συνηθως...
καλο μεσημερι δεν σκοπευω να αναλωθω σε ατερμονες συζητησεις μαζι σου...
ουτε με ρωτησες σε ρωτησα κλπ...
ειπε κατι ο γρηγορης ειπα κατι εγω, αυτα...τωρα εσυ ξεκινας την γνωστη λογικη του παραλογου και δεν εχω σκοπο να ακολουθησω...
ξαναλεω...σκανδαλο για προπληρωμενο νοικιασμενο γηπεδο χλωμο...
βρεστε τα στο μυαλο σας και αποφασιστε...
και κερατας και δαρμενος ειναι ωραιο παραμυθι αλλα χωρις δρακο...
η σκανδαλο και γηπεδο δικο μου η προεξοφλημενα ενοικια και με πιασανε κωτσο...
και να με εχουν πιασει κωτσο ωστε να μου κανεις λεζα εσυ αλλα και να λειτουργω υπογεια ωστε παλι να με εγκαλεις εσυ χλωμο...
βρεστα με τον εαυτο σου (μαλλον και με τους δυο σου εαυτους) και ξαναελα...
αλλα να εχω λειτουργησει υπογεια και σκανδαλωδως για να πιαστω μαλακας και να μου κανεις χαβαλε κομματακι χλωμο...η το ενα η το αλλο...
αν και βεβαια ως γνωστο στον δικο σας πλασματικο κοσμο ολα γινονται αρκει εσεις να το θελετε... :2funny:
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
μονο ο αρης εχει δικο τ γηπεδο τυπε και του παοκ ανηκει στον δημο

Του ΠΑΟΚ είναι ιδιόκτητο
Του Άρη επίσης είναι ιδιόκτητο εκτός της Θύρας 1 που ανήκει στον Δήμο.
Πάλι ενημερωμένο σε βρίσκω? :2funny:
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
του παοκ οχι τυπε

Ότι πεις

[size=30pt]Το Στάδιο της Τούμπας ανήκει στον ερασιτέχνη ΑΣ ΠΑΟΚ.[/size]

8 χρόνια έμενα απέναντι απο το γήπεδο ακριβώς...έχω καμιά 300 γνωστούς παοκτσήδες
αυτοι δεν ξέρουν και ξέρεις εσυ!

Το Γήπεδο της Τούμπας (επίσημη ονομασία: Στάδιο ΠΑΟΚ) αποτελεί την έδρα της ποδοσφαιρικής ομάδας του ΠΑΟΚ. Συχνά αναφέρεται ως Τούμπα, προσδιορίζοντας την ομώνυμη συνοικία (Δήμος Θεσσαλονίκης, 4ο Δημοτικό Διαμέρισμα) στην οποία και βρίσκεται. Δεν είναι ιδιοκτησία της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., αλλά του αθλητικού σωματείου Π.Α.Ο.Κ.


Για να δημιουργηθεί ο μύθος της Τούμπας χρειάστηκαν να πληρωθούν 20 εξαμηνιαίες δόσεις! Το αντίτιμο του τιμήματος των 1.500.000 δραχμών, που ορίστηκε από το Υπουργείο Εθνικής Αμύνης, πληρώθηκε σε δόσεις (75.000) μέχρι το 1969…

 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
[move][size=30pt]Αυτοί που νομίζουν πως τα ξέρουν όλα εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε. [/size][/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom