Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
λογικα αυτο θα κανει θα κοιταξει απο γεναρη παικτες που την ενδιαφερουν να τους κληση οπως εκανε και περσι εχω εμπιστοσυνη σ αυτο το κοματι γιατι εχει ανθρωπους που ξερουν καλα τα μονοπατια και πλεον η ομαδα βαδιζει διοικητηκα πολυ καλα
Εκει που γινεται τρομερη δουλεια ειναι στις ακαδημιες..Επιτελους.Ηταν καιρος..Και γενικα η στελεχωση της διοικησης και οι κινησεις σε ολα τα επιπεδα δειχνουν οτι μαθανε απο τα λαθη..
Ο χρονος θα δειξει αν δικαιωθουν βεβαια.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Εκει που γινεται τρομερη δουλεια ειναι στις ακαδημιες..Επιτελους.Ηταν καιρος..Και γενικα η στελεχωση της διοικησης και οι κινησεις σε ολα τα επιπεδα δειχνουν οτι μαθανε απο τα λαθη..
Ο χρονος θα δειξει αν δικαιωθουν βεβαια.
η αμοδα εχει βρει την ηρεμια της πια ο χρονος κυλαει υπερ της σε ολους τους τομεις τωρα πια δεν μπορει να την πειραξει κανεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Καλά μη το λες. Η ομάδα είναι καινούργια (20 ημερών) και προς το παρών ουσιαστικά ΤΩΡΑ μαθαίνει ο ένας τον άλλον και το τι ζητάει ο προπονητής. Δε ξέρω πότε είναι ο επόμενος αγώνας, αλλά αν είναι πχ σε 2 βδομάδες υπάρχει αρκετός χρόνος για να γίνουν πιο ομάδα.
Θ είναι δύσκολο παιχνίδι, αλλά δε νομίζω πως είναι και ακατόρθωτο να κερδίσουμε. Σίγουρα είναι ένα παιχνίδι μπούσουλας για το τι μπορούμε να κάνουμε. Πχ αν κερδίσουμε μπορούμε να είμαστε μέσα στη 5άδα στο πρωτάθλημα
Υ.Γ Πάντως ο Ζιάγκος κάνει και γαμώ τις δουλείες. Αθόρυβα. Έτσι πρέπει.
τι μην το λες ρε μαλακαρε
με τον αυτοκρατορα παιζεις ρε νουμερο
ξες τι γαμησι εχεις να φας
καθε φορα που θα ερχεσε στο παλε θα σε χυνω στον κωλο και γεια σας
οπως τοτε στον τελικο το '98
σε γαμησαν οι απληρωτοι μαλακα
[move]τουρκοι ρουφιανοι κοιταχτε το ταβανι[/move]
αντε γαμιολα

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τι μην το λες ρε μαλακαρε
με τον αυτοκρατορα παιζεις ρε νουμερο
ξες τι γαμησι εχεις να φας
καθε φορα που θα ερχεσε στο παλε θα σε χυνω στον κωλο και γεια σας
οπως τοτε στον τελικο το '98
σε γαμησαν οι απληρωτοι μαλακα
[move]τουρκοι ρουφιανοι κοιταχτε το ταβανι[/move]
αντε γαμιολα
περασατε σημερα στο 85 στο κυπελλο της Γ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αφου ημουν εκει
το ξερω
δειραμε και τους φλωρινιωτες
θα παρουμε σιαλμα φραγκουλακη και μπορει να στρωσουμε
Με τι λεφτά ρε πουστροσκώληκα θα τους πάρετε που δεν έχετε 2ο σώβρακο και είστε πλύνε βάλε;
Άντε δώσε κανένα φράγκο απ αυτά που σου δίνει ο λόχας σου για χαρτζιλίκι παλιοξεσκισμένη πούστρα
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
γκρεγκορυ μονο ΑΕΚ αδερφε μου
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Με τι λεφτά ρε πουστροσκώληκα θα τους πάρετε που δεν έχετε 2ο σώβρακο και είστε πλύνε βάλε;
Άντε δώσε κανένα φράγκο απ αυτά που σου δίνει ο λόχας σου για χαρτζιλίκι παλιοξεσκισμένη πούστρα
εχουμε γαλανο μαλακα
και που σαι μαλακα σε περιμενω να γονατισεις παλι στο παλέ
ξες εσυ...γαμιολα
τουρκοι ρουφιανοι κοιταχτε το ταβανι
 

Συνημμένα

  • DSC_3826.jpg
    DSC_3826.jpg
    46,8 KB · Εμφανίσεις: 13

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.561
Κριτικές
8
Like
3.208
Πόντοι
456
Κατι μου ψιθυρησαν οτι θα παρει Κουρμπελη το γεναρη..Μακαρι γιατι ειναι καλος ο μικρος
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Κατι μου ψιθυρησαν οτι θα παρει Κουρμπελη το γεναρη..Μακαρι γιατι ειναι καλος ο μικρος
καλος ειναι αλλα εχει ακουστει εντονα οτι εχει προβλημα στη μεση εδω και λιγο καιρο , παιζει παντως και παιζει καλα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.561
Κριτικές
8
Like
3.208
Πόντοι
456
Στο μονο που παω τον λαθρεμπορα ειναι αυτο..

η αμοδα εχει βρει την ηρεμια της πια ο χρονος κυλαει υπερ της σε ολους τους τομεις τωρα πια δεν μπορει να την πειραξει κανεις


Επαθε πααααρα πολλα και απο τους δυο...Εμαθε και δεν την ξαναπαταει τωρα πια..Το μονο που του μενει ειναι να κερδισει και το <<σκληρο πυρηνα>> της εξεδρας.Θα το κανει κι αυτο ειμαι σιγουρος.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Επαθε πααααρα πολλα και απο τους δυο...Εμαθε και δεν την ξαναπαταει τωρα πια..Το μονο που του μενει ειναι να κερδισει και το <<σκληρο πυρηνα>> της εξεδρας.Θα το κανει κι αυτο ειμαι σιγουρος.
τα εχει βει με την οριτζιναλ αλλα τον εχει στην αποσταση τον τιγρη , και της 3 φορες που επεδιωξε συναντηση μαζι τους ακυρωθηκε απο κεινους οσο ξερω, κι ολα αυτα για το γηπεδο κρατανε πισινες και καλα κανουν
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.561
Κριτικές
8
Like
3.208
Πόντοι
456
Θα αργησει αλλα θα τους <<κερδισει>> και ολα θα ειναι οπως παλια..Γιατι οπως ειχα πει και σε πιο παλιο ποστμου ειπαν πρσγματα που δεν θελω να τα πιστεψω..Αλλα τελικα πιστευω οτι η ΑΕΚ βρηκε ιδιοκτητη για 30 χρονια..
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Θα αργησει αλλα θα τους <<κερδισει>> και ολα θα ειναι οπως παλια..Γιατι οπως ειχα πει και σε πιο παλιο ποστμου ειπαν πρσγματα που δεν θελω να τα πιστεψω..Αλλα τελικα πιστευω οτι η ΑΕΚ βρηκε ιδιοκτητη για 30 χρονια..
ειπε η οριτζιναλ σε συναντησει μαζι του η ειπαν μονοι τους εννοεις?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.561
Κριτικές
8
Like
3.208
Πόντοι
456
Παλιοι μου γνωστοι κ φιλοι απο τα πολυ παλια μελη της σε κουβεντα που ειχαμε πριν κανα 20ημερο περιπου..Θα περιμενουμε λενε..
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Παλιοι μου γνωστοι κ φιλοι απο τα πολυ παλια μελη της σε κουβεντα που ειχαμε πριν κανα 20ημερο περιπου..Θα περιμενουμε λενε..
αυτο λεω και γω θα περιμενουν ολα απο την εξελιξη του γηπεδου θα κριθουν
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
βαλε φραγκα γατουλη να φερουμε παιχτες....ευρωπαικες υποχρεωσεις δεν θα εχουμε,ο παναθηναικος τα ιδια χαλια θα ειναι και του χρονου με τον τουιτ τουιτ που εχει για προεδρο, ο ΠΑΟΚ στην εξαιρετικη περιπτωση που το σηκωσει φετος θα κανει αλλα 30 χρονια μετα οποτε πρεπει να παμε γερα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom