Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
συγχαρητηρια στην ομαδα του μπασκετ και ποιο πολλα ακομα στο εκπληκτικο κοσμο της αεκ που εκανε εδρα τη γλυφαδα και πηρε το παιχνιδι...οσο για το ποδοσφαιρο φανηκε οτι εχει μια ενδεκαδα και οι υπολοιποι απλα του χρονου πουλο,φανηκε και η ελειψη σεντερ φορ
Μαλάκα οι παίκτες του Ρεθύμνου το καλάθι το έβλεπαν σα βαρέλι; 13 τρίποντα έβαλαν!! 40 από τους πόντους τους ήταν από 3ποντα  :o
 

andonis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
206
Πόντοι
290
George  συμφωνώ και εγώ για τον Σέντερ φορ, έπρεπε να ψαχτεί να βρεί μια λύση.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Μαλάκα οι παίκτες του Ρεθύμνου το καλάθι το έβλεπαν σα βαρέλι; 13 τρίποντα έβαλαν!! 40 από τους πόντους τους ήταν από 3ποντα  :o
μας γαμησανε με τα τριποντα οντως , τελος καλα ομως σειρα εχει ο αρης αλλα δε ξερω που θα παιξουμε εντος η εκτος
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
αυτοι εχουν την εντυπωση οτι πρεπει να παιρνουμε τσιμπουκια στους προεδρους  :2funny:

μετα τον Μπαρλο ολοι οι προεδροι της ομαδας ητανε να τους παρεις με το καλαζνικοφ τυπε  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αρα τελος το κυπελλο
Καλά μη το λες. Η ομάδα είναι καινούργια (20 ημερών) και προς το παρών ουσιαστικά ΤΩΡΑ μαθαίνει ο ένας τον άλλον και το τι ζητάει ο προπονητής. Δε ξέρω πότε είναι ο επόμενος αγώνας, αλλά αν είναι πχ σε 2 βδομάδες υπάρχει αρκετός χρόνος για να γίνουν πιο ομάδα.
Θ είναι δύσκολο παιχνίδι, αλλά δε νομίζω πως είναι και ακατόρθωτο να κερδίσουμε. Σίγουρα είναι ένα παιχνίδι μπούσουλας για το τι μπορούμε να κάνουμε. Πχ αν κερδίσουμε μπορούμε να είμαστε μέσα στη 5άδα στο πρωτάθλημα
Υ.Γ Πάντως ο Ζιάγκος κάνει και γαμώ τις δουλείες. Αθόρυβα. Έτσι πρέπει.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Καλά μη το λες. Η ομάδα είναι καινούργια (20 ημερών) και προς το παρών ουσιαστικά ΤΩΡΑ μαθαίνει ο ένας τον άλλον και το τι ζητάει ο προπονητής. Δε ξέρω πότε είναι ο επόμενος αγώνας, αλλά αν είναι πχ σε 2 βδομάδες υπάρχει αρκετός χρόνος για να γίνουν πιο ομάδα.
Θ είναι δύσκολο παιχνίδι, αλλά δε νομίζω πως είναι και ακατόρθωτο να κερδίσουμε. Σίγουρα είναι ένα παιχνίδι μπούσουλας για το τι μπορούμε να κάνουμε. Πχ αν κερδίσουμε μπορούμε να είμαστε μέσα στη 5άδα στο πρωτάθλημα
Υ.Γ Πάντως ο Ζιάγκος κάνει και γαμώ τις δουλείες. Αθόρυβα. Έτσι πρέπει.
συμφωνω μ αυτα που λες αλλα σημερα το πηρε ο κοσμος το ματς περισσοτερο , το παιχνιδι της αεκ ηταν αναρχο ο ζιαγκος πρπει να το φτιαξει αυτο οσο για το παιχνιδι με τον αρη θα ειναι πολυ δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο βεβαια μακαρι να νικησουμε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ένταξει δεν είμαστε υπερπλήρες αλλα έχει πάει και ο προγραμματισμός περίπατο με τις μαλακίες στην Football League, πολυ δυσκολο να εχεις ρυθμο χωρις επίσημα παιχνίδια και να τρεχεις να κλείνεις φιλικά τελευταία  στιγμή.... :jerking:
Πονηρέψου λίγο. Η παράταση της έναρξης σημαίνει ότι τα πλέι οφ θα τελιώσουν πλέον καλό τέλος Ιουνίου μ αρχές Ιουλίου. Αυτό σημαίνει ότι οι παίκτες της ΑΕΚ θα έχουν ΕΛΑΧΙΣΤΟ χρόνο (εαν όχι καθολου) για να ξεκουραστούν και να ξεκινήσουν τη προετοιμασία και θα πρέπει μέσα σε 40 (και λιγότερες μέρες) να μπορούν να παίξουν σαν ομάδα (αφού ΛΟΓΙΚΑ θα πάμε σε 5-6 μεταγραφικές κινήσεις). Ποιους συμφέρει κάτι τέτοιο; Για σκέψου λιγο;

Υ.Γ Δε συζητάω και τις όποιες δυσκολίες θα υπάρξουν στο να κινηθούμε στο μεταγραφικό παζάρι. θα πρέπει ν έχουμε κλείσει τις καλοκαιρινές μεταγραφές από Απρίλη μήνα τ αργότερο γιατί αν πάνε χαλαρά ζήτω που καήκαμε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
συμφωνω μ αυτα που λες αλλα σημερα το πηρε ο κοσμος το ματς περισσοτερο , το παιχνιδι της αεκ ηταν αναρχο ο ζιαγκος πρπει να το φτιαξει αυτο οσο για το παιχνιδι με τον αρη θα ειναι πολυ δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο βεβαια μακαρι να νικησουμε
Σε 5 μέρες παίζουμε με Άρη. Ξαναλέω είναι δύσκολο. Έχει γίνει ήδη μια υπέρβαση, η ομάδα είναι 20ημερών, με επιμονή και λίγη τύχη μπορεί να γίνει και άλλη μία και να πάμε στους 8
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Πονηρέψου λίγο. Η παράταση της έναρξης σημαίνει ότι τα πλέι οφ θα τελιώσουν πλέον καλό τέλος Ιουνίου μ αρχές Ιουλίου. Αυτό σημαίνει ότι οι παίκτες της ΑΕΚ θα έχουν ΕΛΑΧΙΣΤΟ χρόνο (εαν όχι καθολου) για να ξεκουραστούν και να ξεκινήσουν τη προετοιμασία και θα πρέπει μέσα σε 40 (και λιγότερες μέρες) να μπορούν να παίξουν σαν ομάδα (αφού ΛΟΓΙΚΑ θα πάμε σε 5-6 μεταγραφικές κινήσεις). Ποιους συμφέρει κάτι τέτοιο; Για σκέψου λιγο;

Υ.Γ Δε συζητάω και τις όποιες δυσκολίες θα υπάρξουν στο να κινηθούμε στο μεταγραφικό παζάρι. θα πρέπει ν έχουμε κλείσει τις καλοκαιρινές μεταγραφές από Απρίλη μήνα τ αργότερο γιατί αν πάνε χαλαρά ζήτω που καήκαμε
λογικα αυτο θα κανει θα κοιταξει απο γεναρη παικτες που την ενδιαφερουν να τους κληση οπως εκανε και περσι εχω εμπιστοσυνη σ αυτο το κοματι γιατι εχει ανθρωπους που ξερουν καλα τα μονοπατια και πλεον η ομαδα βαδιζει διοικητηκα πολυ καλα
 

andonis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
206
Πόντοι
290
Gregory τα εχω σκεφτεί αυτά και είμαι σιγουρος οτι ο χοντρός με το φουρό θα κανει οτι μπορεί για να μας δυσκολέψει, είμαι πεποισμένος   όμως πως δεν μπορεί να μας σταματήσει, θα πέσει  :fuck2: πολύ σύντομα  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom