Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πως να παιξουν επισημο ματς μονο με προπονησεις...Μας πονεσαν τα ματια μας
Αυτή είναι η ΜΟΝΗ δικαιολογία. Αλλά από την άλλη δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για τη μη απόκτηση φορ που να μπορεί να βάζει τη μπάλα στο πλεκτο. Ο Μπρέσεβιτς έχει να παίξει μάτς 5 μήνες και δεν έχει τα πατήματά του, ο Νταγκολ ΔΕΝ είναι τέτοιος παίκτης. Το λέγαμε πολλοί απ εμάς από το καλοκαίρι. Ήταν λάθος ΑΠ όλους που δε κινήθηκαν σ αύτη τη κίνηση.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.561
Κριτικές
8
Like
3.208
Πόντοι
456
Δεν ανυσηχω για επιθετικο πιστευω οτι ετσι κ αλλιως τις καλυτερες κινησεις του το καλοκαιρι θα τις κανει..Αλλα αν ειχαν 3-4 επισημα παιχνιδια δεν θα ηταν ετσι σημερα.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
ενα μεγαλο μπραβο στα παληκαρια της μπασκετικης αεκ και στον κοσμο που βρεθηκε στο κλειστο της γλυφαδας ο κοσμος ηταν πολυ καλος λογω και ωρα και ημερας καλη συνεχεια και η ομαδα θα βρει τον δρομο της , οσο για τη μπαλα φανηκε η ελειψη ενος καθαρου φορ ελπιζω να μη μας στοιχηση στη συνεχεια αλλα σιγουρα χωρις γκολλτζη θα εχει ενα προβλημα να καθαριζει τ παιχνιδια, οσο για τους παικτες ηθελα να ηξερα αυτος ο ροβας πως μπορει και παιζει ακομα μπαλα πραγματικα απορω τραγικο το λαθος τ στο 92 παραλιγο να στοιχησει το βαθμο και τη συνεχεια του κυπελλου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Φανηκε η Απειρια αρκετων νεων παικτων και λογω ηλικιας και παραστασεων απο 'Μεγαλα' παιχνιδια.Η συνεχεια θα ειναι καλυτερη αλλα και δυσκολη με τετοιες εμφανισεις..Ειδωμεν!!!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Φανηκε η Απειρια αρκετων νεων παικτων και λογω ηλικιας και παραστασεων απο 'Μεγαλα' παιχνιδια.Η συνεχεια θα ειναι καλυτερη αλλα και δυσκολη με τετοιες εμφανισεις..Ειδωμεν!!!
Ησυνεχεια απλα θα ειναι πολυ καλυτερη συντομα θα δουμε αυτο που σημαινει ΑΕΚ....παντως σημερα ηταν μια πολυ ωραια μερα γεματη ΑΕΚ οπως παλια να αγωνιζεται στα σαλονια και να κανει θετικα αποτελεσμα...για να μη παρεξηγηθω δεν λεω θετικη την ισοπαλια ΑΕΚ ειμαστε και πρπει να νικαμε παντου αλλα μονο με προπονησεις και εκτος εδρας ναι ειναι μια θετικη εμφανιση για μενα ισως και στην καλυτερη επαρχιακη ομαδα απο περσι τον πανθρακικο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ησυνεχεια απλα θα ειναι πολυ καλυτερη συντομα θα δουμε αυτο που σημαινει ΑΕΚ....παντως σημερα ηταν μια πολυ ωραια μερα γεματη ΑΕΚ οπως παλια να αγωνιζεται στα σαλονια και να κανει θετικα αποτελεσμα...για να μη παρεξηγηθω δεν λεω θετικη την ισοπαλια ΑΕΚ ειμαστε και πρπει να νικαμε παντου αλλα μονο με προπονησεις και εκτος εδρας ναι ειναι μια θετικη εμφανιση για μενα ισως και στην καλυτερη επαρχιακη ομαδα απο περσι τον πανθρακικο
Συμφωνω σε αυτα που λες..και θα προσθεσω πως για μενα το Μεγαλο Κερδος ηταν αυτος ο Κοσμος..Ω τι Κοσμος Θεε μου!!!Γεματο Πεταλο πολυ Παθος σε εργασιμη μερα και δυσκολη ωρα..αλλα Α.Ε.Κ. ΕΙΣΑΙ!!!!!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Συμφωνω σε αυτα που λες..και θα προσθεσω πως για μενα το Μεγαλο Κερδος ηταν αυτος ο Κοσμος..Ω τι Κοσμος Θεε μου!!!Γεματο Πεταλο πολυ Παθος σε εργασιμη μερα και δυσκολη ωρα..αλλα Α.Ε.Κ. ΕΙΣΑΙ!!!!!
ετσι ακριβως ειναι φιλε σημερα στο μπασκετ ειχαμε αυτη τη κουβεντα με ενα φιλο που μου ελεγε οτι για να ειναι σημερα εδω στο μπασκετ αυτος κι αυτος δε θα εχουμε κοσμο στη κομοτηνη και του λεει , τη λες ρε μαλακα? ειναι δυνατον η αεκ να μην εχει κοσμο στο πεταλο στη κομοτηνη? ολο το γηπεδο αεκ πρπει να ειναι και η γλυφαδα σολντ αουτ!!! και μου λεει ναι εχεις δικιο αλλα ο κοσμος εχει ξενερωσει και του λεω την αεκ αν την αγαπας δε ξερνερωνεις εισαι διπλα της παντα ο καθενας μας οπως μπορει κ τωρα ερχονται τα καλυτερα τα δυσκολα φυγανε οι μπορα που τοτε τραγουδαγαμε τωρα εφυγε και η λιμνη τωρα μεγαλωνει οπως και τα ονειρ μας για τον μεγαλυτερο συλλογο στον κοσμο τη μεγαλυτερη ιδεα και το οποιο ονειρικο εμβλημα που θα φανταζοταν καθε οπαδος ομαδας ΑΕΚ ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε μάγκες ξέρετε πως μπορώ να πάρω διαρκείας για το μπάσκετ; Όταν κυκλοφόρησαν δεν ήμουν Ελλάδα και θέλω να πάρω.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε μάγκες ξέρετε πως μπορώ να πάρω διαρκείας για το μπάσκετ; Όταν κυκλοφόρησαν δεν ήμουν Ελλάδα και θέλω να πάρω.

Να παω  να παρω  εγω ενα  για  σενα ;...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  να  σε βοηθησω  θελω  ρε  μη  με  παραξηγησεις......το  πμ  που  εστειλα  το  πηρες;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Να παω  να παρω  εγω ενα  για  σενα ;...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  να  σε βοηθησω  θελω  ρε  μη  με  παραξηγησεις......το  πμ   που  εστειλα  το  πηρες;
Ναι ρε τ έλαβα. Σου απάντησα κιόλας. Μη μου πεις ότι ΠΑΛΙ δεν έλαβες την απάντησή μου; Γαμώ τη Κίνα μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δε ξέρω αν μπορεί κάποιος να πάρει διαρκείας εκ μέρους κάποιου άλλου
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Σου εστειλα αλλο ενα  ....απαντηση  δεν πηρα...........
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
την κυριακη να μη λειψει κανεις ολοι κοντα στην ομαδα του μπασκετ ολοι εκει στις 6 και μιση κλειστο γηπεδο γλυφαδας
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
5ευρω γενικη εισοδο αδερφια ολοι εκει κοντα στην ομαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom