Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Νταξ, υποθέτω ότι απο μπάλα και γενικά ομαδικά αθλήματα να τα βλέπεις από τον καναπέ ξέρεις μόνο.
Ο ΠΑΟ το καλοκαίρι ξεκίνησε ένα πλάνο. Νέοι παίκτες μ ελάχιστους έμπειρους σε μια προσπάθεια να μειώσει τα χρωστούμενα και φέρει μια οικονιμική εξυγίανση στο μέτρο του δυνατού. Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσικό όταν βρίσκεται μια ομάδα που οι περισσότεροι παίκτες της είναι κάτω από τα 25 και βρίσκονται για πρώτη φορά να θέλει κάποιο χρόνο για να δέσει σαν ομάδα. Συν ότι ο προπονητής ήθελε χρόνο για να περάσει τη φιλοσοφία του. Γι αυτό και από Νοέμβρη ήσασταν 20 πόντους μπροστά. Δες όμως τι έγινε στο Β γύρο. Οι βαθμοί που μάζεψες στο Β γύρο ήταν ΑΝ ΟΧΙ λιγότεροι τότε τουλάχιστον ΙΔΙΟΙ μ αυτό του ΠΑΟ. Τι έγινε; Βαρεθήκατε να παίζεται μπάλα;; ΦΥΣΙΚΑ και όχι. Απλά οι παίκτες του ΠΑΟ έγιναν σύνολο (που σας πέταξε Χ-Α-Λ-Α-Ρ-Α 3 μπαλάκια).
Υ.Γ Ο ορισμός του μπουρδέλου είναι για σένα μια ομάδα που έχει το 1/8 του μπατζετ σου και από το Νοέβρη μήνα να είναι 20 πόντους πίσω σου να σε κερδίζει Χ-Α-Λ-Α-Ρ-Α 3-0; Τότε η ομάδα που έχει το 8πλάσιο μπάτζετ και από το Νοέμβρη μήνα είναι 20 πόντους μπροστά όταν χάνει με τα χέρια κάτω 3-0 τι στον πούτσο είναι;  :huh: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μπουρδέλο ήταν και η Μαν Γιουν (κατά πολλούς ΟΣΦΠούστηδες) όταν τη κέρδιζες ΧΑΛΑΡΑ 2-0 στο Καραϊσκάκης αλλά 15 μέρες μετά έγινε "υπερομάδα"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ο τραγέλαφος, ο περιοδεύον θίασος της Αγγλίας φέτος.
Νταξ. Άστο το ποδοσφαιρο και το μπάσκετ. Ασχολήσου με το υποθαλάσσιο γκολφ. Εκεί έχεις κάποια πιθανότητα να είσαι σωστός  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα μονο σου τα λες και χαμπαρι δεν παιρνεις.....εσυ ο ιδιος λες οτι ο ποα ξεκινησε ενα πλανο με πιτσιρικαδες....αρα σε 2-3 χρονια που θα μου παρει το πρωταθλημα ,να ερθεις να μου την πεις....τωρα τι προσπαθεις να αποδειξεις για περυσι (περα απο το γεγονος οτι εισαι τρομπας)???????
εγω εφτιαξα ομαδα για να παρω το πρωταθλημα περυσι και τα καταφερα....αρα ειμαι απολυτα πετυχημενος....τωρα αν εχασα 0-3 απο τον βαζελο, 12-0 απο τα γιαννενα και 25-3 απο την τριπολη ειναι για ναχαμε να λεγαμε....
να λες εμενα μπουρδελο για 1 αποτελεσμα σε 34 αγωνιστικες καταλαβαινουμε ολοι ποσο καμμενος εισαι....
γιαυτο φυσικα και θα σας πηδαμε παιρνοντας πρωταθληματα στον αιωνα των αιωνων αμην....
υ..γ : να σου δωσω και καποια στοιχεια για να εχει να χαιρεσαι για του χρονου :
μην ξεχασεις να πανυγηρισεις του χρονου α) την πρωτη εντος εδρα ηττα μας β)την πρωτη εκτος εδρας ηττα μας γ) το πρωτο αυτογκολ που θα βαλουμε δ) την πρωτη κουνελια του ρομπερτο ε)την πρωτη αποτυχημενη μεταγραφη μας στ)την πρωτη γκελα μας.............
για την ταμπακερια (=πρωταθλημα) ασε μην ασχολεισαι καλυτερα.....ειναι δευτερευον πραγμα αυτο...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Συνάδελφε απαράδεκτος ! Dura lex sed lex.
Φυσικα αυτο ισχυει αρκει να ειναι παντα υπερ του πουστη.
Αν πρόσεξες απευθυνόμουν (και ξανααπευθύνομαι)  στον Αλεξ να μου απαντήσει ως δικηγόρος. Αν είσαι δικηγόρος τότε ναι το συζητάμε σε διαφορετική βάση.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε μαλακα μονο σου τα λες και χαμπαρι δεν παιρνεις.....εσυ ο ιδιος λες οτι ο ποα ξεκινησε ενα πλανο με πιτσιρικαδες....αρα σε 2-3 χρονια που θα μου παρει το πρωταθλημα ,να ερθεις να μου την πεις....τωρα τι προσπαθεις να αποδειξεις για περυσι (περα απο το γεγονος οτι εισαι τρομπας)???????
εγω εφτιαξα ομαδα για να παρω το πρωταθλημα περυσι και τα καταφερα....αρα ειμαι απολυτα πετυχημενος....τωρα αν εχασα 0-3 απο τον βαζελο, 12-0 απο τα γιαννενα και 25-3 απο την τριπολη ειναι για ναχαμε να λεγαμε....
να λες εμενα μπουρδελο για 1 αποτελεσμα σε 34 αγωνιστικες καταλαβαινουμε ολοι ποσο καμμενος εισαι....
γιαυτο φυσικα και θα σας πηδαμε παιρνοντας πρωταθληματα στον αιωνα των αιωνων αμην....
υ..γ : να σου δωσω και καποια στοιχεια για να εχει να χαιρεσαι για του χρονου :
μην ξεχασεις να πανυγηρισεις του χρονου α) την πρωτη εντος εδρα ηττα μας β)την πρωτη εκτος εδρας ηττα μας γ) το πρωτο αυτογκολ που θα βαλουμε δ) την πρωτη κουνελια του ρομπερτο ε)την πρωτη αποτυχημενη μεταγραφη μας στ)την πρωτη γκελα μας.............
για την ταμπακερια (=πρωταθλημα) ασε μην ασχολεισαι καλυτερα.....ειναι δευτερευον πραγμα αυτο...
Ειλικρινά αφού δε τ χεις τι το παλεύεις; ΔΕΝ είναι τ ΕΝΑ αποτέλεσμα. Αν σ είχε κερδίσει ο ΠΑΟ 1-0 στην έδρα σου με τα χίλια ζόρια δε θα ήταν τόση έντονη ο θρήνος σας την άλλη μέρα στις εφημερίδες/ραδιόφωνα κτλπ. Ήταν η εικόνα. Εσύ βέβαια μπορεί ν είδες ένα άλλο παιχνίδι που ο ΠΑΟ σου έβαλε 3 κολοφαρδα γκολάκια.
Εσείς στον πρώτο γύρο με ΟΛΟΥΣ σας τους παίχτες έτοιμους και στα καλά τους φτύσατε αίμα για να βάλετε 1 γκολ τη στιγμή που το μπάτζετ σας ήταν 8 φορές πάνω απο του ΠΑΟ. Στο δεύτερο γύρο ο ΠΑΟ σας έκανε ΧΑΛΑΡΑ πουτάνα. Και έρχεσαι και μου λες ότι τον έκανες μπουρδέλο. Και σε ρωτάω στα μεταξύ ΣΑΣ ματς ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ τον έκανες μπουρδέλο; Εκτός και ΑΝ θεωρείς την απώλεια βαθμών του ΠΑΟ από Εργοτέλη πχ ΔΙΚΟ σας έργο.
Γι αυτό σου λέω. Άστο.
ΆΝτε και καλή βδομάδα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ειλικρινά αφού δε τ χεις τι το παλεύεις; ΔΕΝ είναι τ ΕΝΑ αποτέλεσμα. Αν σ είχε κερδίσει ο ΠΑΟ 1-0 στην έδρα σου με τα χίλια ζόρια δε θα ήταν τόση έντονη ο θρήνος σας την άλλη μέρα στις εφημερίδες/ραδιόφωνα κτλπ. Ήταν η εικόνα. Εσύ βέβαια μπορεί ν είδες ένα άλλο παιχνίδι που ο ΠΑΟ σου έβαλε 3 κολοφαρδα γκολάκια.
Εσείς στον πρώτο γύρο με ΟΛΟΥΣ σας τους παίχτες έτοιμους και στα καλά τους φτύσατε αίμα για να βάλετε 1 γκολ τη στιγμή που το μπάτζετ σας ήταν 8 φορές πάνω απο του ΠΑΟ. Στο δεύτερο γύρο ο ΠΑΟ σας έκανε ΧΑΛΑΡΑ πουτάνα. Και έρχεσαι και μου λες ότι τον έκανες μπουρδέλο. Και σε ρωτάω στα μεταξύ ΣΑΣ ματς ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ τον έκανες μπουρδέλο; Εκτός και ΑΝ θεωρείς την απώλεια βαθμών του ΠΑΟ από Εργοτέλη πχ ΔΙΚΟ σας έργο.
Γι αυτό σου λέω. Άστο.
ΆΝτε και καλή βδομάδα
αρχιζει με την εξης φραση ¨ΔΕΝ είναι τ ΕΝΑ αποτέλεσμα."........
και στην συνεχεια αναλυει το μεταξυ μας παιχνιδι......
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τερμα μαλακας ο τυπος....τερμα η συζητηση εδω περα....

υ.γ : απλα να αναφερω οτι τον εκανα μπουρδελο γιατι τον εκανα να πανυγηριζει που δεν πηρα αηττητος το πρωταθλημα...αυτο ειναι το εσχατο σημειο της ποδοσφαιρικης ιστοριας του βαζελου.....το οτι θα με ξανακερδισει του χρονου ή του παραχρονου ειναι δεδομενο...το οτι ομως παλι δεν θα ξαναπαρει το πρωταθλημα ειναι επισης δεδομενο...για 1-2 αποτελεσματα μεσα στην χρονια μονο η κουλα και ο τελης πανυγηριζουν....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πλήν της οπαδικής μας εφημερίδας κανένας οπαδός της ΑΕΚ ΕΔΩ τουλάχιστον δε κλάφτηκε που έχασε η ΑΕΚ από τον Διομήδη, σ αντίθεση μ εσάς που ΠΛΗΝ των οπαδικών σας εφημερίδων (3) ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ κλάφτηκαν που
1ον Χάσατε στη τούμπα και λέγατε για πολεμικό κλίμα προφανώς ξεχνώντας τα περί Ριζούπολης 2004, του ματς στο Καραισκάκη στο θρυλικό ποια "και εγώ κάλυπτα τον Κατσουράνη ματς" κλτπ κλτπ
2ον Στα 3 που φάγατε από τον ΠΑΟ οι μισοί κλάφτηκαν και οι άλλοι μισοί είπαν τη θεϊκή δικαιολογία "έχουμε ποιο σοβαρό ματς να σκεφτούμε αυτό με την Μαν Γιουν" και στο τέλος πήγατε και στο Τράφορντ και φάγατε 3 από την ομάδα τσίρκο της Πρεμιερ Λιγκ και ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ απ εσάς άρχισαν πάλι τις κλάψες.
3ον Πως γίνεται μ εσάς να λέτε ότι στο μπάσκετ οι Γιαννακοπουλαίοι ράβουν και κόβουν, ενώ στο ποδόσφαιρο όλα είναι αγγελικά πλασμένα και απλά ο ΟΣΦΠούστης απλά ρίχνει περισσότερα χρήματα και γι αυτό τα σηκώνει, μόνο εσείς το ξέρετε.Α!  Στο μπάσκετ απ όσο μπορώ να ξέρω ο ΠΑΟ δεν έχει δώσει μια 15άδα παίκτες δανεικούς αριστερά και δεξιά σ αντίθεση μ τον ΟΣΦΠούστη που οι ομάδες που δεν έχουν δανεικούς απ αυτόν είναι μετρημένες στα δάκτυλα του 1 χεριού.
Άντε τώρα να κουμπωθείς μωρή ρόμπα ξεκούμπωρη
:rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ειλικρινά αφού δε τ χεις τι το παλεύεις; ΔΕΝ είναι τ ΕΝΑ αποτέλεσμα. Αν σ είχε κερδίσει ο ΠΑΟ 1-0 στην έδρα σου με τα χίλια ζόρια δε θα ήταν τόση έντονη ο θρήνος σας την άλλη μέρα στις εφημερίδες/ραδιόφωνα κτλπ. Ήταν η εικόνα. Εσύ βέβαια μπορεί ν είδες ένα άλλο παιχνίδι που ο ΠΑΟ σου έβαλε 3 κολοφαρδα γκολάκια.
Εσείς στον πρώτο γύρο με ΟΛΟΥΣ σας τους παίχτες έτοιμους και στα καλά τους φτύσατε αίμα για να βάλετε 1 γκολ τη στιγμή που το μπάτζετ σας ήταν 8 φορές πάνω απο του ΠΑΟ. Στο δεύτερο γύρο ο ΠΑΟ σας έκανε ΧΑΛΑΡΑ πουτάνα. Και έρχεσαι και μου λες ότι τον έκανες μπουρδέλο. Και σε ρωτάω στα μεταξύ ΣΑΣ ματς ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ τον έκανες μπουρδέλο; Εκτός και ΑΝ θεωρείς την απώλεια βαθμών του ΠΑΟ από Εργοτέλη πχ ΔΙΚΟ σας έργο.
Γι αυτό σου λέω. Άστο.
ΆΝτε και καλή βδομάδα
Μαρεσει που κανεις συζητηση με τυπα που υποστηριζει οτι κλαινε ολοι οι αλλοι και αυτοι οχι.Ακομη κλαινε για το παιχνιδι στην τουμπα.Ακομη κλαινε για το μπασκετ,κλαινε για το γκαζετα,κλαινε για το κοντρα,κλαινε για την σπορντευ!!!του χελακη,κλαινε για το γκολ,κλαινε για το νοβασπορτς,κλαινε οτι τους αδικει η επο,οτι τους αδικει η σουπερ λιγκ,οτι τους αδικει ο βασιλακοπουλος,οτι τους αδικησε η χουντα,οτι τους αδικησαν οι κυβερνησεις.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μαρεσει που κανεις συζητηση με τυπα που υποστηριζει οτι κλαινε ολοι οι αλλοι και αυτοι οχι.Ακομη κλαινε για το παιχνιδι στην τουμπα.Ακομη κλαινε για το μπασκετ,κλαινε για το γκαζετα,κλαινε για το κοντρα,κλαινε για την σπορντευ!!!του χελακη,κλαινε για το γκολ,κλαινε για το νοβασπορτς,κλαινε οτι τους αδικει η επο,οτι τους αδικει η σουπερ λιγκ,οτι τους αδικει ο βασιλακοπουλος,οτι τους αδικησε η χουντα,οτι τους αδικησαν οι κυβερνησεις.

Κάτσε να μπει ο ΒΛΑΚΑΡΧΟΣ....και θα σου πω εγώ... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μαρεσει που κανεις συζητηση με τυπα που υποστηριζει οτι κλαινε ολοι οι αλλοι και αυτοι οχι.Ακομη κλαινε για το παιχνιδι στην τουμπα.Ακομη κλαινε για το μπασκετ,κλαινε για το γκαζετα,κλαινε για το κοντρα,κλαινε για την σπορντευ!!!του χελακη,κλαινε για το γκολ,κλαινε για το νοβασπορτς,κλαινε οτι τους αδικει η επο,οτι τους αδικει η σουπερ λιγκ,οτι τους αδικει ο βασιλακοπουλος,οτι τους αδικησε η χουντα,οτι τους αδικησαν οι κυβερνησεις.
Εδω Εκλαιγε ο Ντοντοριδης..που δεν πηγε Μουντιαλ ο Αβρααμ...ΟΥΣΤ Παλιο Χαμουρες!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
να τετοια λετε, γιαυτο σας εχουν πνιξει τα χυσια μας...
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 723d4b30f3e8689dd1a4cb11712c6808_63286.jpg
    723d4b30f3e8689dd1a4cb11712c6808_63286.jpg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 48

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
θα εβαζα τα τροπαια μας,αλλα δεν βρισκω τοσα δαχτυλα ρε πουστη μου... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom