Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια και αυτος ο μπλανκο εχει χασει 2 γκολ που δεν χανονται.βαζει τα δυσκολα και χανει τα ευκολα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Ξεχασε να βαλει τεμπεσιρι στο ποδι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
χανουμακια, μονο 2 πριβε χωρους μας χορεψατε σημερα?
ηθελα 4 ,αλλα ο παπ κε ο εντογιε χασανε ,αυτα που δεν χανονται.......

acab13
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εγώ πάντως ένα πράμα κατάλαβα από το ντέρμπυ.
Αν αυτοί είναι οι πρωτοπόροι φαντάσου πόσο για τον πούτσο είναι το ελληνικό πρωτάθλημα.

Υ.Γ. Ριβάλντο, Λυμπερόπουλος όταν κάνουν σπριντ στα 100 μέτρα δε χρειάζεσαι πλέον χρονόμετρο για να τους μετρήσεις αλλά ημερολόγιο.
καλόοοοοοοο.......... :2funny:
 

Επισκέπτης
Μέχρι και την φάση του Μπλάνκο πίστευα πως το παιχνίδι άξιζε για Χ. Αλλά μετά τις ευκαιρίες του Εντόϊ και του Παπαδόπουλου... χάσαμε δίκαια! Εξάλλου, από ένα ημίχρονο είχαν και οι δύο ομάδες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια και καλή βδομάδα.

Καταρχάς συγχαρητήρια στην ομάδα του Παναθηναϊκού για τη νίκη της χθες.Κατά δεύτερον να πάει να γαμηθεί ο Ντόι(πως σκατά γραφεται δεν ξέρω-που εδειξε τι αδερφή είναι)Αν θες να κερδίσεις ματς κάντο με την αξία σου ,όχι με τσάτσικους τρόπους.
Μα καλα ο Φερέρ μου φαίνεται την έχει χάσει την μπάλλα για τα καλά.Oμάδα ήταν αυτή που κατέβασε;Δηλαδή τι φοβήθηκε κ την κατέβασε έτσι;ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ;Τον Δημούτσο,τον Σέριτς ή τον στόπερ τον άσχετο στην άμυνα που έχουν.Αν είναι δυνατόν.Κάναμε τους άχρηστες,γιατί είναι άχρηστοι και αποδείχτηκε στο Β'ημίχρονο,μάγκες.Δηλαδή για να καταλάβω,στο Καραϊσκάκη που θα παίξουμε με τους τέταρτους που υποτίθεται ότι είναι πιο καλός από άποψη μονάδων,ποιον θα κατεβάσει επιθετικό,τον Τόζερ;;;
Κατέβηκε η ομάδα ηττοπαθητικά κ εκεί χάθηκε το ματς.Καλούμασταν από νωρίς να κυνηγάμε το 2-0.Μετά που παίξαμε με τους σωστους που έπρεπε να παίξουμε εξαρχής,φάνηκε ποιος αξίζει και ποιος όχι.Αυτά για το ματς.

Κάτι άλλο τώρα.Για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις με την διαιτησία είδατε πώς δεν αποβάλλεται παίχτης των τέταρτων.Ακριβώς ίδια φάση με αυτή του Μάχο με την Λάρισα κ είδατε ποιος απεβλήθη κ ποιος όχι.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΔ ΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΟΥΛΕΣ.
Μα καλά να μιλάνε τα βαζέλια για χθες.Οι γαύροι ρε πούστη μου,οι τέταρτοι που έπρπε να ήταν έβδομοι αν δεν είχαν την διαιτησία,για τί μιλάνε;;;;ΜΝήπως είναι άδικα εκεί πυο είναι κ μας τα έπρηξαν με τους παιχταράδες αλα ΛΟύα-Λούα.Τι έπαθε αυτός,τελικά δεν είναι ο νέος Νέρι;


talo σου χρωστάω κρασί και χωριατικη.

Αδέρφια τίποτα δεν τέλειωσε με την χθεσινή ήττα.Το πρωτάθλημα χθες ξεκίνησε και θα παιχτεί μέχρι τέλους ανάμεσα σε ΑΕΚ,Άρη κ βαζέλα.
 

Επισκέπτης
δυο παιχνίδια μπήκαμε χαλαρά και μας την έκαναν κάτι πήγε να γίνει στο β ημίχρονο και οι βάζελοι την πετυχημένη συνταγή το γύρισαν στο ξύλο.
με τον εντ.. αν αυτό δεν είναι δυσφήμηση του ποδοσφαίρου τότε ποια είναι?
αλλά απλά φταίμε εμείς.................έμπα μέσα και πάρε τους φαλάγγι τι τεχνικό ποδόσφαιρο να παίξεις σε αυτά τα παιχνίδια αν στην κάνουν μετά άντε βγάλτο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για μένα και τα 2 ματς χάθηκαν από το κοουτσάρισμα του Φερέρ.Αρχίζει να μην μου τα λέει καλά.Καθόλου καλά.... :tickedoff:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
αξιοι της τυχης μοιρας μας ειμαστε για 2 αποτελεσματα πηγαιναμε για να μεινουμε πρωτοι κ δεν καταφεραμε τιποτα! :headbang:και δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο.....
 

Επισκέπτης
Για μένα και τα 2 ματς χάθηκαν από το κοουτσάρισμα του Φερέρ.Αρχίζει να μην μου τα λέει καλά.Καθόλου καλά.... :tickedoff:
αυτό εν ωό και εγώ κατεβάζει την ομάδα χαλαρά άσε στην αρχή καμιά βεντέτα έξω και βάλε μέσα δυο τρεχαντήρια προσπαθούμε με δέκα πάσες να φτάσουμε στην αντίπαλη περιοχή την στιγμή που πέφτουν κορμιά.
 

Επισκέπτης
αξιοι της τυχης μοιρας μας ειμαστε για 2 αποτελεσματα πηγαιναμε για να μεινουμε πρωτοι κ δεν καταφεραμε τιποτα! :headbang:και δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο.....
πιστεύω ότι ίσως η απόκτηση του Ρίμπο να είναι λάθος μεταγραφή δεν λέω μεγάλος παίκτης αλλά η ομάδα έχει γίνει πολύ αργή.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου.Συμφωνώ μαζί σας εν πολλοίς.Όταν άκουσα την ενδεκάδα,πάγωσα.Αν είχαμε κατέβει με Μανού-Μπλάνκο-Ράμος από την αρχή,το παιχνίδι θα ήταν πολύ διαφορετικό.Κάναμε τους Δημούτσους να φαίνονται Ρεάλ.Πραγματικά.Όταν τα βαζέλια είδαν αυτή την ενδεκάδα άστραψαν.Δεν το περίμεναν.Τους δείξαμε ότι φοβόμαστε.

Υ.Γ.:Περιμένω τον Νίκο να ξαναγράψει όπως παλιά.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ο ριμπο ειναι για μερικα παιχνιδια να βοηθησει πχ στην ξανθη ηταν απο τους καλυτερους και μην ξεχναμε οτι η μεταγραφη του ηταν περισσοτερο εμπορικη χτες το ματς το εχασε ο σερα
 

Επισκέπτης
Καλημέρα αδέρφια μου.Συμφωνώ μαζί σας εν πολλοίς.Όταν άκουσα την ενδεκάδα,πάγωσα.Αν είχαμε κατέβει με Μανού-Μπλάνκο-Ράμος από την αρχή,το παιχνίδι θα ήταν πολύ διαφορετικό.Κάναμε τους Δημούτσους να φαίνονται Ρεάλ.Πραγματικά.Όταν τα βαζέλια είδαν αυτή την ενδεκάδα άστραψαν.Δεν το περίμεναν.Τους δείξαμε ότι φοβόμαστε.

Υ.Γ.:Περιμένω τον Νίκο να ξαναγράψει όπως παλιά.
ο μπλάνκο το παλικάρι μπορεί να έχασε το γκόλ που δεν χάνεται αλλά δεν είναι αυτή η θέση του πρέπει να είναι έξω στην περιοχή όταν πάρει την μπάλα ώστε να πάρει την θέση αυτος που θέλει στο σουτ.
το ίδιο και ο Μανού παράδειγμα την κόκκινη που φόρτωσε στον βάζελο αλλά μετά το ρίξανε στο κάτς οι βάζελοι και πήγαν το παιχνίδι εκεί που θέλανε.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας :headbang:απο τους ανυπαρκτους χασαμε ας μας γινει μαθημα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα μας γίνει όμως ή όχι μάθημα;Γιατί τα ίδια είπαμε κ μετά τον Ηρακλή και είδαμε το αποτέλεσμα.Δηλαδή αν φοβάται ο Φερέρ πώς θα κατεβάσει την ομάδα στα Χαριλάου,Καραϊσκάκη;με 8 στο κέντρο κ επιθετικό τον Τόζερ;
Μάλλον ο Φερέρ νομίζει ότι είναι στην Μπέτις κ όχι σε ομάδα ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.Και πρέπει να ξυπνήσει σύντομα.
Πάντως με διαφορά στον ένα βαθμό όταν λήξει ο Α' γύρος κατ΄'εμέ πάλι φαβορί είσαι ,γιατί τους έχουμς όλους μέσα.Αρκεί να σοβαρευτούμε κ να δει τα ματς με άλλο μάτι ο προπονητής.


Υ.Γ.:Περιμένω τον Νίκο να γράψει όπως παλιά.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πιστευω να πηρε κ ο σερα το μαΘΗΜΑ του με τον Ηρακλη ειδαμε μπαλα κ φασεις χτες γυρισαμε σε εποχες σαντος κ το γαμωτο ειναι οτι δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο ο παο
 

Επισκέπτης
πιστευω να πηρε κ ο σερα το μαΘΗΜΑ του με τον Ηρακλη ειδαμε μπαλα κ φασεις χτες γυρισαμε σε εποχες σαντος κ το γαμωτο ειναι οτι δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο ο παο
μπορεί ο βάτραχος να μας πούλησε ο γαμημένος αλλά σε θέματα τακτικής ήταν μανούλα δεν χαμπαριάζει από βεντέτες και τα λοιπά και αυτή ήταν η μαγκιά του κόκκαλη και μας την έκανε τότε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ήταν τίποτα οΠΑΟ.Όταν έπαιξες σοβαρά τους κάνμε γιο γιο μέσα στην έδρα τους.

Α ρε Μπλάνκο.Καινούριο Πατίκα μου φαίνεται ότι βρήκαμε. :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom