Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εδώ είμαι δεν κρύβομαι σαν τους γαύρους.
το ξέρω..είναι γνωστό γι αυτό και σε σέβομαι όπως και κάποιους άλλους αεκτζήδες και 1-2 γαύρους.....αλλ΄΄α την πλακίτσα σας θα την φάτε....σας τάλεγα...μην λέτε μεγάλα λόγια...τώρα ποιοί είναι λαγοί?...ξεπουπουλιαστήκατε...
 

Επισκέπτης
το ξέρω..είναι γνωστό γι αυτό και σε σέβομαι όπως και κάποιους άλλους αεκτζήδες και 1-2 γαύρους.....αλλ΄΄α την πλακίτσα σας θα την φάτε....σας τάλεγα...μην λέτε μεγάλα λόγια...τώρα ποιοί είναι λαγοί?...ξεπουπουλιαστήκατε...
γρήγορα πάλι θα τρέχετε από πίσω.
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλήμέρα απο τωρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΟΚ Μαμαλάκη.Την Δευτέρα μην χαθείς μόνο.Πέρνα για μια καλημέρα.
Καλησπέρα κιτρινόμαυροι αετοί...

Τα νέα φετίχ στον έρωτα.....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[move] [/move]
Έτσι ξεφύτρωσαν οι ιβριδικές λαγόκοτες............ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
http://[URL unfurl="true"]www.weirdnewstoday.com/uploaded_images/rabbit-humping-776469.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]
[QUOTE="arion1955, post: 276078"]
αύριο τέτοια ώρα θα ετοιμαζόμαστε για το στιφάδο
[/quote]
[QUOTE="DARKSIDEOFTHEMOON, post: 276080"]
Καλημέρα αδέρφια μου-πρωταθλητές της 7ης αγωνιστικής.Καλημέρα αδέλφια φίλοι κυνηγοί του λαγού.Σύμφωνα με το δασαρχείο η κυνηγετική περίοδος άρχισε από σήμερα και επιτρέπεται το κυνήγι του λαγού στα δάση.Οπότε πυυυυυυυυυυυυρ.

talo,creta,και podo ,πάντα είναι χαρά μου να κερνάω αξιοπρπή κ ας είναι στενοχωρημένα,φιλαράκια.

μιλφάκια τι έγινε ρε,ανακαλυψαμε την οικογενειακή θαλπωρή ρε;;;;εν πιστεύω και μέσα στο σπίτι να κυκλοφορείς με το μοτοσακό,όπως έκανε σε μια ταινία του Κωνσταντάρα ο γιος του;;

arion,αληθεύει ότι αύριο θα πας να ψηφίσεις yiorgo στις εκλογες του ΠΑΣΟΚ;



Πάμε αδέρφια για το διπλό χαλαραααααααααααααα αύριο.
Ετοιμοπόλεμος και ο ανεβασμλενος Μαντούκα,που προπονήθηκε κανονικά σήμερα.


ΕΜΠΡΟΣ ΑΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.............
.............ΔΙΚΕΦΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....


ΕΜΠΡΟΣ ΑΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.................

..................ΜΕ ΤΟ ΜΠΕ-ΜΠΕ..................


:idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
[/quote]
[QUOTE="DARKSIDEOFTHEMOON, post: 276094"]
Πάμε να σκίσουμε μωρή ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τις υβριδικές λαγόκοτες :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

και ξανά.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

και ξανά..... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


και για το τέλος.... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:



αφού όμως πρώτα.... :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
[/quote]
[QUOTE="KALIS, post: 276012"]
Καλημέρα αγαπημένε μας φίλε..
[img]http://img339.imageshack.us/img339/5719/lagoird1.jpg
εμείς στιφάδο κάνουμε και κοτόσουπα μόνο.
Κοτ-κοτ-κοτ
κοτ-κοτ-κοτ
κοτ-κοτ-κοτ

Έλα σου έχω πίτουρα μωρηηηηηηηηηηηή....

κοτ-κοτ-κοτ-κοτ

Έλα μη σε κάνω γύρο κοτόπουλο....


Κοτ-κοτ-κοτ-κοτ
ε ρε τραπέζωμα την κυριακή στην ταβέρνα αλεξάνδρας μερια.

Λαγός Στυφάδο

    * 1 μικρό λαγό
    * 2 ½ κιλά κρεμμύδια μικρά
    * 1 κρεμμύδι ξηρό μεγάλο
    * 1 φλυτζάνι λάδι
    * 1 φύλλο δάφνης
    * 1 φλυτζάνι ξύδι
    * 2 κονσέρβες τοματάκι
    * 3 σκελίδες σκόρδο
    * 4-5 μπαλάκια μπαχάρι
    * αλάτι, πιπέρι


-Κόβετε σε μερίδες το λαγό

-Το βάζετε σε μία λεκάνη με το ξύδι και 1 ποτήρι νερό για 2-3 ώρες

-Από βραδύς μπορείτε εάν θέλετε να βάλετε σε μία λεκάνη με νερό τα κρεμμυδάκια και την άλλη μέρα να τα ξεφλουδίσετε εύκολα και χωρίς δάκρυα...

-Βάζετε σε μία κατσαρόλα νερό να βράσει και ρίχνετε τα κρεμμυδάκια

-Αφού πάρουν δυο τρείς βράσεις τα βγάζετε

-Βάζετε το λάδι στην κατσαρόλα αφού πετάξετε το νερό και όταν κάψει, προσθέτετε το ξηρό κρεμμύδι ψιλοκομμένο και το λαγό και τα σωτάρετε

-Προσθέστε την τομάτα και το αλατοπίπερο

-Βγάζετε το λαγό από την κατσαρόλα και στρώνετε στον πάτο τα κρεμμυδάκια και μετά τοποθετείτε από πάνω το λαγό

-Προσθέτετε τη δάφνη, το μπαχάρι και το σκόρδο και ανακατεύετε

-Προσθέτετε ένα ποτήρι νερό και αφήνετε να σιγοβράσουν.

-Σκεπάζετε την κατσαρόλα, την αφήνουμε σε χαμηλή φωτιά για 3-4 ώρες περίπου και να μείνει με την σάλτσα του.

200pxharezg3.jpg
Αδέρφια μου,πρωταθλητές της 7ης αγωνιστικής ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
Φτάνει η μεγάλη ώρα του κυριακάτικου ντέρμπι.ΕΙσιτήρια όπως αναμενόνταν δεν πήραμε,οπότε ηξ ομάδα ,αναγκαστικά μίνη της θα παλέψει για να κερδίσει τις κότες.Με τρία στόπερ σκέφτεται ο Σέρα να παρατάξει την ομάδα κ με πύραυλους στα άκρα,προκείμένου να πιάσει στον ύπνο την αργή άμυνα του βάζελου.

talo ένα κιλό κρασί στοίχημα για το ματς φιλαράκι μου,στην επόμενη συνάντηση που θα γίνει.


Πάμε μωρή ΑΡΡΩΣΤΙΑ.ΣΚΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙΣ ΚΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ



[move]Κοτ-κοτ-κοτ-κοτ-κοτ-κοτ-κοτ-κοτ[/move]



ΑΕΚ ΟΛΟΕ ΟΛΕ
ΑΕΚ ΟΛΕ-ΟΛΕ
ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ


:idiot: :uglystupid: :crazy: :crazy: :idiot: :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα αυτη η ΑΕΚ εχετε συνειδητοποιησει την πενια των παικτων που εχει?παμε λοιπον για να το εμπεδωσετε....

1)μανου : να γιατι η μπενφικα εχει γινει απο αετος της λισσαβωνας σπουργιτι..
2)ζεραλδο : ο ανατολακης σε 10 φορες χειροτερη εκφανση.
3)ζηκος: σαν κατι κουρασμενα παληκαρια...
4)παπασταθοπουλος : αυτος ειναι ο νεος μανωλας? :2funny:
5)ενσαλιβα : τουλαχιστον μετριος ποδοσφαιριστης..με ιδιαιτερα χαμηλο iq σε στυλ lua lua.
6)blanco: καλα τί γκολ εχασε ρεεεεεεεεεεε?
7)δελλας: καλα το παληκαρι γιατι παιζει μπαλλα ακομη?
8)ριβαλντο: κριμα που δεν τον πηρατε τουλαχιστον στα 32 οπως εμεις..

 

Επισκέπτης
καλα αυτη η ΑΕΚ εχετε συνειδητοποιησει την πενια των παικτων που εχει?παμε λοιπον για να το εμπεδωσετε....

1)μανου : να γιατι η μπενφικα εχει γινει απο αετος της λισσαβωνας σπουργιτι..
2)ζεραλδο : ο ανατολακης σε 10 φορες χειροτερη εκφανση.
3)ζηκος: σαν κατι κουρασμενα παληκαρια...
4)παπασταθοπουλος : αυτος ειναι ο νεος μανωλας? :2funny:
5)ενσαλιβα : τουλαχιστον μετριος ποδοσφαιριστης..με ιδιαιτερα χαμηλο iq σε στυλ lua lua.
6)blanco: καλα τί γκολ εχασε ρεεεεεεεεεεε?
7)δελλας: καλα το παληκαρι γιατι παιζει μπαλλα ακομη?
8)ριβαλντο: κριμα που δεν τον πηρατε τουλαχιστον στα 32 οπως εμεις..
καλά εσείς παρηγορηθείτε τώρα
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αφου καταφεραμε και χασαμε απο αυτον τον παο ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλά εσείς παρηγορηθείτε τώρα

σιγουρα καποια ομαδα θα μας κανει να παρηγορηθουμε,αλλα αν ειναι ο παναθηναικος αυτη η ομαδα(που δεν το πιστευω) θα φτυσει αιμα για να το πετυχει οχι με κατω τα χερια οπως μια ζωη κανει η ΑΕΚ αν εξαιρεσουμε τις χρονιες μπαγεβιτς και ραβουση-σαντος!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
να ποιοι ειναι οι λαγοί!!!
τρεξτεεεεε
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
requiem το εννοεις αυτο που λες?δηλαδη σαν αντικειμενικος αεκτσης και μετα το ματς που ειδες ειλικρινα πιστευες οτι επρεπε να παρετε καποιο καλυτερο αποτελεσμα?

ρε θα μας τρελανετε τελειως?

μεχρι και τον μαντζιο τον αχρηστο νεκραναστησατε!!και τωρα ο πεσειρο θα τον βαζει πιο συχνα τον αμπαλο!!

Υ.Γ και χατ τρικ να κανε παλι αμπαλος θα ναι...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε μου το ποδόσφαιρο έχει και της στραβές του.

ποιες στραβες ρε αριωνα?για να εχεις στραβες πρεπει να εχεις δει και καλες...και απο αυτην την ΑΕΚ πως εχεις συμπερανει οτι εχεις δει καλες?με τις ψευτονικεςσε με ομαδες που ειναι για φουντο?ή μηπως με την ξανθη?καλα σου λεει ο προηγουμενος......την καλη ομαδα την φτιαχνουν οι καλοι,γρηγοροι και ευστροφοι ποδοσφαιριστες σε συνδυασμο με την διαχειριση τους απο τον προπονητη....αν θεωρεις οτι εχεις κατι απο αυτα τα δυο τοτε δικαιολογεισαι να λες οτι υπαρχουν και στραβες στο ποδοσφαιρο,αλλα εγω εχω αντιθετη αποψη οπως καταλαβες..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το ματς παντως τελειωσε στη μαλακια του δελλα και πιο πριν στη απιστευτη ευκαιρια του μπλανκο.αν γινοταν το 2-2 εκει πιστευω οτι θα βλεπαμε αλλο παιχνιδι μετα.
 

Επισκέπτης
ποιες στραβες ρε αριωνα?για να εχεις στραβες πρεπει να εχεις δει και καλες...και απο αυτην την ΑΕΚ πως εχεις συμπερανει οτι εχεις δει καλες?με τις ψευτονικεςσε με ομαδες που ειναι για φουντο?ή μηπως με την ξανθη?καλα σου λεει ο προηγουμενος......την καλη ομαδα την φτιαχνουν οι καλοι,γρηγοροι και ευστροφοι ποδοσφαιριστες σε συνδυασμο με την διαχειριση τους απο τον προπονητη....αν θεωρεις οτι εχεις κατι απο αυτα τα δυο τοτε δικαιολογεισαι να λες οτι υπαρχουν και στραβες στο ποδοσφαιρο,αλλα εγω εχω αντιθετη αποψη οπως καταλαβες..
εγώ κρίνω το συγκεκριμένο παιχνίδι.
ξεκινήσαμε στραβά όμως στο β ημ που ανεβήκαμε πέσαμε στην παγίδα του ΠΑΟ που έκανε το παιχνίδι κατς.
και κακός αποβλήθηκε ο παίκτης της ΑΕΚ ήταν θέατρο 100%
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
requiem το εννοεις αυτο που λες?δηλαδη σαν αντικειμενικος αεκτσης και μετα το ματς που ειδες ειλικρινα πιστευες οτι επρεπε να παρετε καποιο καλυτερο αποτελεσμα?

ρε θα μας τρελανετε τελειως?

μεχρι και τον μαντζιο τον αχρηστο νεκραναστησατε!!και τωρα ο πεσειρο θα τον βαζει πιο συχνα τον αμπαλο!!

Υ.Γ και χατ τρικ να κανε παλι αμπαλος θα ναι...
φιλε ξεχνας οτι μεχρι πριν 3 βδομαδες εσεις οι ιδιοι ειχατε ξεγραμμενη την ομαδα φετος?ξαφνικα γινατε ομαδαρα?οχι οτι δε βλεπω τα δικα μας χαλια αλλα κατσε να δουμε και την ομαδα σου στη συνεχεια.μη βιαζεσαι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγώ κρίνω το συγκεκριμένο παιχνίδι.
ξεκινήσαμε στραβά όμως στο β ημ που ανεβήκαμε πέσαμε στην παγίδα του ΠΑΟ που έκανε το παιχνίδι κατς.
και κακός αποβλήθηκε ο παίκτης της ΑΕΚ ήταν θέατρο 100%

καλα πλακα μας κανεις τωρα?παλι δικαιολογιες ψαχνεις να βρεις σαν τους δικου μου τους γαυρους στο θρεντ του "μαη ειναι ωραια....."?δες την πραγματικοτητα...βγαλε την τσιμπλα και παραδεξου την αληθεια σε ολην την καθημερινοτητα σου οπου ανηκει και η αεκ οπως και ο ολυμπιακος στην δικη μου....δεν ειναι κακο να βλεπεις τα πραματα οπως ειναι.Βγαζεις σωστοτερα και αληθινα συμπρασματα που σε βοηθουν στην περαιτερω σταση σου απεναντι στα πραγματα!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φετος με τα χαλια που εχουν και οι 3 βλεπω και τον αρη στο κολπο θα το δειτε στη συνεχεια.θα γινουν πολλες γκελες ακομα μη βιαζεστε να βγαλετε πρωταθλητη απο τωρα.παντως αυτο ειναι το ταβανι του παο με τους παιχτες που εχει δε μπορει καλυτερα πιστευω.και αυτο οφειλεται καθαρα στον πεσειρο.
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
483
Κριτικές
17
Like
1.024
Πόντοι
6.760
Καλά όλα και μπράβο στον ΠΑΟ που μας κέρδισε , αφού ο μάστορας στο Α ημίχρονο μας κατέβασε με Λύμπε και rivaldo για να κοιμηθούμε όρθιοι. Ένα πράγμα τόσα χρόνια δεν έχω καταλάβει ...ολάκεροι άντρες δεν ντρέπονται να κάνουν θέατρο με τούμπες και κλάματα  για να ξεγελάσουν το κοράκι? Ντροπή του μαυρούκου .......
ΥΓ τα δόντια του Καλόπουλου είναι μασέλα ?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Καλά όλα και μπράβο στον ΠΑΟ που μας κέρδισε , αφού ο μάστορας στο Α ημίχρονο μας κατέβασε με Λύμπε και rivaldo για να κοιμηθούμε όρθιοι. Ένα πράγμα τόσα χρόνια δεν έχω καταλάβει ...ολάκεροι άντρες δεν ντρέπονται να κάνουν θέατρο με τούμπες και κλάματα  για να ξεγελάσουν το κοράκι? Ντροπή του μαυρούκου .......
Herculas...πάρα πολύ σωστά.....απλά να σε ρωτήσω κάτι....αυτός ο Σέζαρ γιατί είναι στο ρόστερ της ΑΕΚ???Και γιατί σήμερα ο Μπλάνκο ήταν στον πάγκο όπως και ο Ράμος που θα μπορούσε να παίξει στην θέση του ανέτοιμου Μαντούκα????Καλά για τα θέατρα...χρόνια τώρα.....αλλά χάσατε κατά τα άλλα δικαιώτατα.......
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Μαντουκα και Σεζαρ απαραδεκτοι... :headbang: :headbang:
Ειδικα ο Σεζαρ.μαλλον τον φλεβαρη τον πουλο.. :birdman:
Τον Μαντουκα απο την προηγουμενη σεζον περιμενουμε να φορμαριστη  :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom