Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κριμα για το βολλευ ,χωρις Πετρογλου αναμενομενη ηττα απο την καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα αυτη την στιγμη. Η χρονια επιτυχημενη ομως ,ειδικα αν βγουμε και Ευρωπη θα μιλαμε για ιδανικο ξεκινημα.
μπσταρδακι....εγω την εχυσα την ''καλυτερη΄΄ ομαδα...
οταν παρεις χαμπαρι πουτανακι ποιος ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα ΠΑΝΤΟΥ ισως να αρχισεις να μεταλλασεσαι απο αμοιβαδα σε ανθρωπο...
μαλακα.....
εχυσααααααααααα...
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
To παιζε καμουφλαρισμενος αντικειμενικος και καλα και ελεγα εχει λιγο μυαλο. :jerking:
πήγε με τον Πούσκας ρε τρομπα!Αντε στο διαλο ρε γαμιολα!ειδημων της ψωλης μου!ηλιθιε!Με χούντα κ δωροδοκία πήγε ο τρύπιος λαγός οπως κ το 96 με τις γούνες κ μετα κάτι λεγκιες :2funny:
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πήγε με τον Πούσκας ρε τρομπα!Αντε στο διαλο ρε γαμιολα!ειδημων της ψωλης μου!ηλιθιε!Με χούντα κ δωροδοκία πήγε ο τρύπιος λαγός οπως κ το 96 με τις γούνες κ μετα κάτι λεγκιες :2funny:
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ!
Να ταν η ζηλια ψωρα μαν. :rockon:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Έτσι και πάρουν χαμπάρι οι ψυχίατροι το μπου, θα χεστούν στο τάληρο. :grouphug:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
To παιζε καμουφλαρισμενος αντικειμενικος.
Εσυ το παιζεις ετσι και για αυτο σε εχω ξεβρακωσει αρκετες φορες "αντικειμενικε".  :birdman:
24 ωρες την μερα εισαι στο νημα του Ολυμπιακου λεγοντας για παραγκες και μαλακιες, αλλα οταν ακουγεται κατι για αλλες ομαδες αρχιζεις να μιλας για φανατισμο και θεωριες συνομωσιας.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Να ταν η ζηλια ψωρα μαν. :rockon:
ΡΕ ηλίθιε,καθυστερημενε θες να τα βάλουμε κάτω ποιος εχει παίξει μπάλα στο τσου λου;Γελούσε όλη η Ευρώπη με τον κακοποιητη του τσου λου!Αντε ψοφάτε αλλαξοκωλες!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
To παιζε καμουφλαρισμενος αντικειμενικος και καλα και ελεγα εχει λιγο μυαλο. :jerking:
ναι ειδες;;σε κοροιδεψε εσενα που εισαι ακαμουφλαριστος αντικειμενικος  :jerking:
ρε ζωο...ποσο μαλακας ειπαμε οτι εισαι;;
ακομα ζεις ρε μαλακα παρασιτο....σκουπιδι...ψοφα ρε
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εσυ το παιζεις ετσι και για αυτο σε εχω ξεβρακωσει αρκετες φορες "αντικειμενικε".  :birdman:
24 ωρες την μερα εισαι στο νημα του Ολυμπιακου λεγοντας για παραγκες και μαλακιες, αλλα οταν ακουγεται κατι για αλλες ομαδες αρχιζεις να μιλας για φανατισμο και θεωριες συνομωσιας.
:thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εσυ το παιζεις ετσι και για αυτο σε εχω ξεβρακωσει αρκετες φορες "αντικειμενικε".  :birdman:
24 ωρες την μερα εισαι στο νημα του Ολυμπιακου λεγοντας για παραγκες και μαλακιες, αλλα οταν ακουγεται κατι για αλλες ομαδες αρχιζεις να μιλας για φανατισμο και θεωριες συνομωσιας.
Πες μου ποτε με εχεις ξεβρακωσει μαν. :jerking:
Για τον βαζελο δεν εχω πει οτι ο βαρδινογιαννης εκανε τα ιδια;Για το μπασκετ δεν εχω πει οτι πολλες
φορες σας εχουν αδικησει οι διαιτητες στο παρελθον;Ειδες να εχω πει κατι για τις μαλακιες των βαζελων που ελεγαν οτι ειχατε δηλητηριασει τους παιχτες της ΤΣΣΚΑ;
 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
μπσταρδακι....εγω την εχυσα την ''καλυτερη΄΄ ομαδα...
οταν παρεις χαμπαρι πουτανακι ποιος ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα ΠΑΝΤΟΥ ισως να αρχισεις να μεταλλασεσαι απο αμοιβαδα σε ανθρωπο...
μαλακα.....
εχυσααααααααααα...


Φετος σε γλεντησε ομως 3 φορες.και στο πρωταθλημα ειναι πρωτη....Τουμπεκι λοιπον ,δεν μιλαω γενικα,μιλαω για φετος.

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
ΑΕΚτσίδες ξαδέρφια θα σας στο πω απλά…. ΜΑΛΑΚΙΑ έκανε ο Μελισανίδης…..
Τον πολεμούνε από πολλές πλευρές και τον βλέπω να την κάνει…..
Τέλος υπάρχει κάτι που σας κρύβουνε…. Αν δεν πληρώσετε τα 80 εκατομμύρια προς τρίτους η ΟΥΕΦΑ δεν πρόκειται να σας αφήσει να παίξετε ποτέ Ευρώπη….. έστειλε χαρτί βάση του financial fair play και δεν αναγνωρίζει καμία διαγραφή χρεών προς τρίτους…. Ψάχτετο….
Μαλακία έκανε και έπεσε στην Γ…. έπρεπε να πληρώσει το 50% και το άλλο 50 να το βάλει σε διακανονισμό…  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΑΕΚτσίδες ξαδέρφια θα σας στο πω απλά…. ΜΑΛΑΚΙΑ έκανε ο Μελισανίδης…..
Τον πολεμούνε από πολλές πλευρές και τον βλέπω να την κάνει…..
Τέλος υπάρχει κάτι που σας κρύβουνε…. Αν δεν πληρώσετε τα 80 εκατομμύρια προς τρίτους η ΟΥΕΦΑ δεν πρόκειται να σας αφήσει να παίξετε ποτέ Ευρώπη….. έστειλε χαρτί βάση του financial fair play και δεν αναγνωρίζει καμία διαγραφή χρεών προς τρίτους…. Ψάχτετο….
Μαλακία έκανε και έπεσε στην Γ…. έπρεπε να πληρώσει το 50% και το άλλο 50 να το βάλει σε διακανονισμό…  ;)
Μετα το δεν θα φτιαξετε γηπεδο,μετα το θα μεινετε 3-4 χρονια Γ εθνικη,βγηκε νεο σεναριο.
Χρωσταμε 80 εκ προς τριτους. :rockon:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πες μου ποτε με εχεις ξεβρακωσει μαν. :jerking:
Για τον βαζελο δεν εχω πει οτι ο βαρδινογιαννης εκανε τα ιδια;Για το μπασκετ δεν εχω πει οτι πολλες
φορες σας εχουν αδικησει οι διαιτητες στο παρελθον;Ειδες να εχω πει κατι για τις μαλακιες των βαζελων που ελεγαν οτι ειχατε δηλητηριασει τους παιχτες της ΤΣΣΚΑ;
Ε αφου τους δηλητηριασανε, γιατι ηταν μαλακια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom