Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ειλικρινά βαριέμαι να διαβάζω αυτό το σεντόνι συν ότι επειδή τ έγραφες σε κάποιο σμαρτφον δε βγάζεις νόημα.
Αυτό πάντως που έγραψες ν τ έχεις οδήγο και στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου όταν γράφεις για τον μπασκετικό ΠΑΟ.

Υ.Γ Οι ελάχιστες εξαιρέσεις που λες είναι, Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Ιταλία, Ισπανία, Πορτογαλλία, Βέλγιο, Ολλανδία κτλπ. Το παγκόσμια είναι η Ελλάδα. Α! Και για να ξέρεις. Όποιος πιάσει 35-37 βαθμούς έχει ΣΙΓΟΥΡΗ σωτηρία. Η καλονή έχει 34 (αν θυμάμαι καλά) και έχει άλλες 5 αγωνιστικές το πρωτάθλημα. Εσύ τι λες; Κινδυνεύει η όχι;
για το δικο σου καλο διαβασε τα...μια χαρα νοημα θα νγαλεις...παντως σιγουρα πιο καλο απο :ναι μεν δεν διαβασα αλλα χωρις να διαβασω ξερω οτι δεν βγαζει νοημα...
κατι δεν μας λες καλα...η δεν διαβασες επειδη βαριεσαι το σεντονι η διαβασες αλλα δεν βγαζεις νοημα...
ξαναλεω διαβασε το ειναι απλο και δεν χρειαζεται να απαντησεις γιατι δεν γραφω προσωπικες θεσεις αλλα πραγματικοτητες που συμβαινουν...
και η καλλονη εχει 33 ποντους (πεντε πανω απο τα μπαραζ) αλλα δεν νομιζω να ειναι σωμενη...που αν δεν εισαι σωμενος πρεπει να εισαι πολυ μαλακας για να δωσεις ματς...και αν εδωσε θα ειναι πολυ μαλακας να ξευτιλιστει τρωγοντας 7 γκολ...και αν εδωσε και εφαγε και εις γνωση της 7 γκολ εμενα στα παπαρια μου...αν ο μαρινακης εχει δυο παραρτηματα του σχεδον με την θηλεια στον λαιμο και αλλα τρια τεσσερα να χαροπαλευουν τελικα πρεπει να ειναι πολυ μαλακας....
γρηγορη ξερω οτι σε θιγω αλλα αυτο που θα πω ειναι η απολυτη αληθεια...
εισαι ενα ανθρωπακι,ενας πικραμενος οπαδος που επειδη βλεπεις τον ''αντιπαλο'' σου πολυ μακρυα απο σενα δεν εχεις την γενναιοτητα να τον παραδεχθεις ,δεν εχεις την ορεξη να μην ασχολεισαι μιας και δεν μπορεις ασχολουμενος να παραδεχθεις τον αλλον και καταφευγεις στην ευκολη λυση χαρακτηριστικο του λαου μας...
ριχνεις στον αντιπαλο λασπη απο τον ανεμιστηρα...απλα...και αυτο βεβαια ειναι χαρακτηριστικο ανθρωπων χωρις γενναιοτητα και ''λιγους''
ναι στο μπασκετ μουρμουραω γιατι και διαιτησιες αλλα και εοκ λειτουργουν εναντιον μου συχνα...
αλλα ειναι αλλο πραγμα το μπασκετ...ειναι μια κουρσα για δυο οπου μονο στα μεταξυ τους (πλη ελαχιστων εξαιρεσεων) μετραει η διαιτησια και οι ΄΄αποφασεις'' των οργανων...(διακοπες αφαιρεση βαθμων κλπ)
σε αντιθεση με το ποδοσφαιρο οπου ολες οι ομαδες εχουν αποψη και μπορει σε ενα πρωταθλημα που παιρνω με 20 ποντους απο το δευτερο ολοι να εχουν αποψη ,να εμπλεκονται και να απομονωνουν φασεις κατα το δοκουν...
πχ,,,λεγεται οτι το ''συστημα'' του μαρινακη κυνηγαει παο απολλωνα και παοκ...σωστα;;και ρωταω τωρα εγω...
ο παο διαμαρτυρεται για το ματς με απολλωνα,ο παοκ το ιδιο για πεναλτυ που δεν του δοθηκε με απολλωνα και ηρθε 0-0...
και λεω τωρα εγω...αν ο μαρινακης κυνηγαει απολλωνα πως τον αυνοει παραλληλα και του δινει ποντους σε ματς με παο και παοκ;;ο παναιτωλικος διαμαρτυρεται για το ματς στην τουμπα...εκει ο μαρινακης γιατι δεν εβαλε ενα εποπτη ωστε να αφησει την καθαρη φαση που σφυριχτηκε οφσαιτ και να ισοφαρισει ο παναιτωλικοςςς
γραφω πολλα γιατι δεν γινεται αλλοιως...
αντιθετα με σενα που για να ριξεις λασπη αρκουν δυο τρεις λεξεις...
οι εξης;;μαρινακης στημενα διαπλοκη διαιτησια παραρτηματα δανεικοι...
εγω πρεπει να επιχειρηματολογησω ομως...ξαταλαβαινεις θαρρω την διαφορα ετσι;;
αν διαβασεις το σεντονι ενημερωσε με απλα...
δεν χρειαζεται απαντηση...δεν ρωταω τιποτα...απλα καταγραφω γεγονοτα  ;)
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ντάξει ρε Χρηστίδη, όταν στο πήρε ο Πατέρας είχε πιάσει το σύστημα με Μπέο κτλ. και ο δικός σου ο χοντρός δεν ξέρει ούτε καν που πέφτει η ΕΠΟ. Ντάξει το καταλάβαμε.  :sunglasses:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
για το δικο σου καλο διαβασε τα...μια χαρα νοημα θα νγαλεις...παντως σιγουρα πιο καλο απο :ναι μεν δεν διαβασα αλλα χωρις να διαβασω ξερω οτι δεν βγαζει νοημα...
κατι δεν μας λες καλα...η δεν διαβασες επειδη βαριεσαι το σεντονι η διαβασες αλλα δεν βγαζεις νοημα...
ξαναλεω διαβασε το ειναι απλο και δεν χρειαζεται να απαντησεις γιατι δεν γραφω προσωπικες θεσεις αλλα πραγματικοτητες που συμβαινουν...
και η καλλονη εχει 33 ποντους (πεντε πανω απο τα μπαραζ) αλλα δεν νομιζω να ειναι σωμενη...που αν δεν εισαι σωμενος πρεπει να εισαι πολυ μαλακας για να δωσεις ματς...και αν εδωσε θα ειναι πολυ μαλακας να ξευτιλιστει τρωγοντας 7 γκολ...και αν εδωσε και εφαγε και εις γνωση της 7 γκολ εμενα στα παπαρια μου...αν ο μαρινακης εχει δυο παραρτηματα του σχεδον με την θηλεια στον λαιμο και αλλα τρια τεσσερα να χαροπαλευουν τελικα πρεπει να ειναι πολυ μαλακας....
γρηγορη ξερω οτι σε θιγω αλλα αυτο που θα πω ειναι η απολυτη αληθεια...
εισαι ενα ανθρωπακι,ενας πικραμενος οπαδος που επειδη βλεπεις τον ''αντιπαλο'' σου πολυ μακρυα απο σενα δεν εχεις την γενναιοτητα να τον παραδεχθεις ,δεν εχεις την ορεξη να μην ασχολεισαι μιας και δεν μπορεις ασχολουμενος να παραδεχθεις τον αλλον και καταφευγεις στην ευκολη λυση χαρακτηριστικο του λαου μας...
ριχνεις στον αντιπαλο λασπη απο τον ανεμιστηρα...απλα...και αυτο βεβαια ειναι χαρακτηριστικο ανθρωπων χωρις γενναιοτητα και ''λιγους''
ναι στο μπασκετ μουρμουραω γιατι και διαιτησιες αλλα και εοκ λειτουργουν εναντιον μου συχνα...
αλλα ειναι αλλο πραγμα το μπασκετ...ειναι μια κουρσα για δυο οπου μονο στα μεταξυ τους (πλη ελαχιστων εξαιρεσεων) μετραει η διαιτησια και οι ΄΄αποφασεις'' των οργανων...(διακοπες αφαιρεση βαθμων κλπ)
σε αντιθεση με το ποδοσφαιρο οπου ολες οι ομαδες εχουν αποψη και μπορει σε ενα πρωταθλημα που παιρνω με 20 ποντους απο το δευτερο ολοι να εχουν αποψη ,να εμπλεκονται και να απομονωνουν φασεις κατα το δοκουν...
πχ,,,λεγεται οτι το ''συστημα'' του μαρινακη κυνηγαει παο απολλωνα και παοκ...σωστα;;και ρωταω τωρα εγω...
ο παο διαμαρτυρεται για το ματς με απολλωνα,ο παοκ το ιδιο για πεναλτυ που δεν του δοθηκε με απολλωνα και ηρθε 0-0...
και λεω τωρα εγω...αν ο μαρινακης κυνηγαει απολλωνα πως τον αυνοει παραλληλα και του δινει ποντους σε ματς με παο και παοκ;;ο παναιτωλικος διαμαρτυρεται για το ματς στην τουμπα...εκει ο μαρινακης γιατι δεν εβαλε ενα εποπτη ωστε να αφησει την καθαρη φαση που σφυριχτηκε οφσαιτ και να ισοφαρισει ο παναιτωλικοςςς
γραφω πολλα γιατι δεν γινεται αλλοιως...
αντιθετα με σενα που για να ριξεις λασπη αρκουν δυο τρεις λεξεις...
οι εξης;;μαρινακης στημενα διαπλοκη διαιτησια παραρτηματα δανεικοι...
εγω πρεπει να επιχειρηματολογησω ομως...ξαταλαβαινεις θαρρω την διαφορα ετσι;;
αν διαβασεις το σεντονι ενημερωσε με απλα...
δεν χρειαζεται απαντηση...δεν ρωταω τιποτα...απλα καταγραφω γεγονοτα  ;)
Αν διαβάσεις τη πρώτη παράγραφο του προηγούμενου ποστ σου θα δεις ότι δε βγάζεις νόημα. Κάτι λες για το μεταξύ μας ματς κάτι για πέναλντι τεσπα

Νταξ. Εγώ είμαι ανθρωπάκι, πικραμένος οπαδος μιας ομάδος που ετοιμάζει να χτίσει δικό της γήπεδο (παρόλα τ εμπόδια) έχει κάνει ρόστερ για του χρόνου γι ν ανέβει τρένο. ΙΣΩΣ θα πρέπει να κοιτάξει το θέμα προπονητή αλλά δε γαμιέται. Είπαμε είμαι ένα πικραμένο ανθρωπακι μιας ομάδας που είναι μακριά από τον αντίπαλο της και δεν έχω τ αρχιδια να παραδεχτώ τον αντίπαλό μου (άσχετα που πολύ πρόσφατα έγραφα στο θρεντ του ΟΣΦΠ για τη πούτσα που έριξε στην Μαν Γιουν. Ψιλά γράμματα).
Και τ ίδιο συμβαίνει με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ και του ΠΑΟ. Και αυτοί είναι ανθρωπάκια. Το ίδιο συμβαίνει και με τους προέδρους του ΠΑΟ και του ΠΑΟΚ. Ναι; Ναι θα πεις. Αλλά δε μου λες εσύ που ξέρεις πολλά και ο νους σου κατεβάζει. Ο Βέλλης τι έχει και ΟΝΟΜΑΖΕΙ τον ΟΣΦΠ; Μήπως βλέπει τον ΒΑΣΙΚΟ του αντίπαλο να φευγει μακριά όπως λες; Για αυτό λέει για το σύστημα που ελέγχει ο ΟΣΦΠ; Και μη πεις ότι είναι δάκτυλος Μελισσανίδη θα γελάσουν και οι νεκροί ακόμα.
Ο Κωστούλας του Παναιτωλικου; Και αυτός βλέπει τον ΒΑΣΙΚΟ του αντίπαλο ΟΣΦΠ να φεύγει μακριά; Το ίδιο και ο Πανόπουλος να υποθέσω;
Και με τη δική σου λογική οι άνθρωποι του ΟΣΦΠ που ασχολούνται με την ΑΕΚ και τον Μελισσανίδη ξέρεις τι είναι; ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.
Με τη ΔΙΚΗ σου λογική ΟΣΟ ανθρωπάκι είμαι εγώ που "κάθομαι και πετάω λάσπες" και λοιπές χαριτωμενιές στον "μεγάλο ΟΣΦΠ" αλλο τόσο είναι και οι άνθρωποι του ΟΣΦΠ που ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ τ ίδιο (σύμφωνα με τη ΔΙΚΗ σου λογική ) στον Μελισσάν. ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ διοικουν τον ΟΣΦΠ. Και όταν μια ομάδα έχει στο τιμόνι ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ε τότε πως να το κάνουμε; ΜΟΝΟ ΜΕΓΑΛΗ δε τη λες  ;)

Θες να σε πάω και παρακάτω; Πριν από κάποιους μήνες (6,7,8 δε θυμάμαι) είχε σταλθει ένας φάκελος για κάποια υποπτα παιχνίδα. Μεταξύ αυτών αν θυμάμαι καλά ήταν και κάποια του ΠΑΟ και του ΠΑΟΚ. ΚΑΜΙΑ αντίδραση από ΕΠΟ και Σουπερ Λίγκα. Πριν από κανένα μήνα ξαναυπήρξε ένας τέτοιος φάκελος με παιχνίδια του ΟΣΦΠ. Τι έγινε; ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ έδωσαν ΚΟΙΝΗ συνέντευξη τύπου ο Σαρρής με τον Μώραλη και είπαν "ότι δεν είναι σωστό να λέγονται ύποπτα παιχνίδια" και αρχίδια καπαμά. Και ΑΥΤΟ είναι ΑΚΟΜΑ ένα παράδειγμα ότι το σύστημα που υπάρχει στην Ελλάδα τα τελευταία Χ χρόνια (όπου Χ είναι πάνω από 15 χρόνια) ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΟΣΦΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΣΦΠ Μ-Ο-Ν-Ο!

Γι αυτό φιλικά θα σου το πω. Βγάλε κόκκινα γαλυά και κόκκινες ωτοασπίδες και δες και άκουσε γύρο σου. Δες ότι πλην της καλής μπάλας που παίζεις υπάρχει ένα σύστημα το οποίο ΕΛΕΓΧΕΙΣ που είναι σάπιο. Δες ότι πλην των επιτυχιών σου στην Ευρώπη το Ελληνικό ποδόσφαιρο που ελέγχεται από ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ανθρώπους (ΕΠΟ, Σουπερ Λίγκα) πάει από το κακό στο χειρότερο και δεν είναι ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ Τ ΑΦΗΝΟΥΝ Ν ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ.
Το προϊον που λέγεται ποδόσφαιρο δε προστατεύεται με το να απαγορεύσεις τις διαφημίσεις του "παράγκα και όραμα" (σάτυρα είναι στη τελική). Προστατεύεται με το να απαγορεύσεις μια ομάδα να δανείσει μια ντουζίνα παίκτες σε 5,6,7 ομάδες που παίζουν ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ με αυτήν. Προστατεύεται με το να τιμωρείς διαιτητές με καρατόμιση όταν κάνουν ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΑ λάθη αλλά και να προστατεύονται από δηλώσεις του τύπου "ο Κάκος θα πρέπει να προσέχει πάρα πολύ".

Και θες μια καταγραφή γεγονότος από μένα; Το DNA της ομάδας του ΟΣΦΠ και της ΠΛΕΙΟΦΗΨΙΑΣ των φιλάθλων του έχει αλλάξει. Από εκεί που ήταν "να κάνουμε εμείς το παιχνιδι μας, να τα δώσουμε για τη νίκη" έγινε "ΝΙΚΗ πάση θυσία ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ". Δες τον περσινό τελικό Κυπέλλου και θα καταλάβεις τι εννοώ  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θες να σε πάω και παρακάτω; Πριν από κάποιους μήνες (6,7,8 δε θυμάμαι) είχε σταλθει ένας φάκελος για κάποια υποπτα παιχνίδα. Μεταξύ αυτών αν θυμάμαι καλά ήταν και κάποια του ΠΑΟ και του ΠΑΟΚ. [size=20pt]ΚΑΜΙΑ αντίδραση από ΕΠΟ και Σουπερ Λίγκα.[/size] Πριν από κανένα μήνα ξαναυπήρξε ένας τέτοιος φάκελος με παιχνίδια του ΟΣΦΠ. Τι έγινε; ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ έδωσαν ΚΟΙΝΗ συνέντευξη τύπου ο Σαρρής με τον Μώραλη και είπαν "ότι δεν είναι σωστό να λέγονται ύποπτα παιχνίδια" και αρχίδια καπαμά. Και ΑΥΤΟ είναι ΑΚΟΜΑ ένα παράδειγμα ότι το σύστημα που υπάρχει στην Ελλάδα τα τελευταία Χ χρόνια (όπου Χ είναι πάνω από 15 χρόνια) ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΟΣΦΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΣΦΠ Μ-Ο-Ν-Ο!
τακα τακα γιατι εχω δουλεια και θα επανελθω μετα...μου την δινουν οι ξερολες και οι ημιμαθεις...
με λενε χρηστιδη...μη βιαζεσαι μη πορωνεσαι και καμμια φορα μασα καμμια τσιχλα αντι να μιλας...

www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/stimena/sarrhs-adikaiologhtos-o-ntoros-gia-to-upopto-mats.2531183.html]http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/stimena/sarrhs-adikaiologhtos-o-ntoros-gia-to-upopto-mats.2531183.html[/url]
Σαρρής: "Αδικαιολόγητος ο ντόρος για το ύποπτο ματς"
Αδικαιολόγητος είναι ο ντόρος για το ύποπτο ματς Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα, αφού δεν πρόκειται για κάποια απόδειξη για στημένο ματς, όπως δήλωσε ο Γιώργος Σαρρής
πρόεδρος της ΕΠΟ υπεραμύνθηκε την τακτική της ομοσπονδίας να μην δημοσιοποιεί η ίδια τέτοια ζητήματα και να μην ενημερώνει τις ομάδες που φέρονται να εμπλέκονται.

Αναλυτικά όσα είπε ο Γιώργος Σαρρής στον  "ΝovaΣΠΟΡ FM 94.6":

Για το ύποπτο παιχνίδι Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα: "Πολλά λέγονται και γράφονται ότι η ΕΠΟ δεν φροντίζει γι’ αυτά τα θέματα. Η UEFA έχει σύμβαση με μία εταιρεία που παρακολουθεί το στοιχηματισμό σε κάποια παιχνίδια. Η εταιρεία αυτή που έχει έδρα στο Λονδίνο ειδοποίησε την UEFA για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Αυτά δεν είναι αποδεικτικά στοιχεία. Είναι στοιχεία από μία εταιρεία που ελέγχει τα πονταρίσματα. Αυτό έχει συμβεί σε πολλά παιχνίδια. Δεν πρέπει να γίνεται τόσος ντόρος, γιατί δυσφημούν το ποδόσφαιρο".






μασα ρε μαλακα καμμια τσιχλα ...ντε και καλα να υπεραμυνθεις των φαντασιωσεων σου...
απο περιεργεια και μονο μετα απο αυτο το ΕΝΤΕΛΩΣ ξεβρακωμα περιμενω να δω αν θα παραδεχτεις τη μαλακια σου και ζητησεις συγνωμη που την ειπες...



 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
χρηστιδάκο επιλεκτικά απαντάς ότι σε συμφέρει απ' ότι φαίνεται. Για πες μας για το Σαρρή τι άποψη έχεις; Γιατί τον Πιλάβιο τον είχες περιλάβει απ' ότι θυμάμαι. ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τακα τακα γιατι εχω δουλεια και θα επανελθω μετα...μου την δινουν οι ξερολες και οι ημιμαθεις...
με λενε χρηστιδη...μη βιαζεσαι μη πορωνεσαι και καμμια φορα μασα καμμια τσιχλα αντι να μιλας...

www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/stimena/sarrhs-adikaiologhtos-o-ntoros-gia-to-upopto-mats.2531183.html]http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/stimena/sarrhs-adikaiologhtos-o-ntoros-gia-to-upopto-mats.2531183.html[/url]
Σαρρής: "Αδικαιολόγητος ο ντόρος για το ύποπτο ματς"
Αδικαιολόγητος είναι ο ντόρος για το ύποπτο ματς Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα, αφού δεν πρόκειται για κάποια απόδειξη για στημένο ματς, όπως δήλωσε ο Γιώργος Σαρρής
πρόεδρος της ΕΠΟ υπεραμύνθηκε την τακτική της ομοσπονδίας να μην δημοσιοποιεί η ίδια τέτοια ζητήματα και να μην ενημερώνει τις ομάδες που φέρονται να εμπλέκονται.

Αναλυτικά όσα είπε ο Γιώργος Σαρρής στον  "ΝovaΣΠΟΡ FM 94.6":

Για το ύποπτο παιχνίδι Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα: "Πολλά λέγονται και γράφονται ότι η ΕΠΟ δεν φροντίζει γι’ αυτά τα θέματα. Η UEFA έχει σύμβαση με μία εταιρεία που παρακολουθεί το στοιχηματισμό σε κάποια παιχνίδια. Η εταιρεία αυτή που έχει έδρα στο Λονδίνο ειδοποίησε την UEFA για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Αυτά δεν είναι αποδεικτικά στοιχεία. Είναι στοιχεία από μία εταιρεία που ελέγχει τα πονταρίσματα. Αυτό έχει συμβεί σε πολλά παιχνίδια. Δεν πρέπει να γίνεται τόσος ντόρος, γιατί δυσφημούν το ποδόσφαιρο".






μασα ρε μαλακα καμμια τσιχλα ...ντε και καλα να υπεραμυνθεις των φαντασιωσεων σου...
απο περιεργεια και μονο μετα απο αυτο το ΕΝΤΕΛΩΣ ξεβρακωμα περιμενω να δω αν θα παραδεχτεις τη μαλακια σου και ζητησεις συγνωμη που την ειπες...
Μάλιστα. Έκανα λάθος. Είχαμε αντίδραση από την ΕΠΟ. Περιμένων να παραθέσεις και το λινκ για τις αντιδράσεις του Μώραλη (εξάλου το προϊόν της Σούπερ Λίγκας "υπηηρετεί" και ΟΦΕΙΛΕΙ να προστατέψει) στα ανάλογα παιχνίδια.

Υ.Γ Υποθέτω πως για τ άλλα που έγραψα δεν απάντησες γιατί έχεις και άλλα πράγματα να κάνεις

Υ.Γ2 Και κάτι ακόμα εντελώς φιλικά. Έχεις την τάση όποιος γράφει κάτι εναντίων του ΟΣΦΠ, είτε αυτός λέγεται Δημάτος, είτε Μπραοουδάκης, είτε Τσώχος είτε Σωτηρακόπουλος, να τοους περνάς από χίλια όσα. Καλό είναι να χαλαρώσεις. Καλώς ή κακώς αυτοί έχουν τη πένα και το χαρτί και εκφράζουν την αποψή τους (πληρωμένη ή μη). Είτε είναι καλή είτε είναι κακή (για τον ΟΣΦΠ, τον ΠΑΟ, την ΑΕΚ, τη πέρα παναγιά) καλώς ή κακώς αυτοί έχουν το βήμα. Το να φορτώνεις και ν αρχίζεις να λες ότι σου έρθει στο θολωμένο σου, εκείνη την ώρα μυαλό, το μόνο που κάνεις είναι να χάνεις τ όποιο δίκιο σου. "Στ αρχίδια μου ρε παπάρα" θα πεις. Απλά γεγονότα σου λέω
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μάλιστα. Έκανα λάθος. Είχαμε αντίδραση από την ΕΠΟ. Περιμένων να παραθέσεις και το λινκ για τις αντιδράσεις του Μώραλη (εξάλου το προϊόν της Σούπερ Λίγκας "υπηηρετεί" και ΟΦΕΙΛΕΙ να προστατέψει) στα ανάλογα παιχνίδια.

Υ.Γ Υποθέτω πως για τ άλλα που έγραψα δεν απάντησες γιατί έχεις και άλλα πράγματα να κάνεις

Υ.Γ2 Και κάτι ακόμα εντελώς φιλικά. Έχεις την τάση όποιος γράφει κάτι εναντίων του ΟΣΦΠ, είτε αυτός λέγεται Δημάτος, είτε Μπραοουδάκης, είτε Τσώχος είτε Σωτηρακόπουλος, να τοους περνάς από χίλια όσα. Καλό είναι να χαλαρώσεις. Καλώς ή κακώς αυτοί έχουν τη πένα και το χαρτί και εκφράζουν την αποψή τους (πληρωμένη ή μη). Είτε είναι καλή είτε είναι κακή (για τον ΟΣΦΠ, τον ΠΑΟ, την ΑΕΚ, τη πέρα παναγιά) καλώς ή κακώς αυτοί έχουν το βήμα. Το να φορτώνεις και ν αρχίζεις να λες ότι σου έρθει στο θολωμένο σου, εκείνη την ώρα μυαλό, το μόνο που κάνεις είναι να χάνεις τ όποιο δίκιο σου. "Στ αρχίδια μου ρε παπάρα" θα πεις. Απλά γεγονότα σου λέω
μαγκια σου...και μπραβο...μαγκια δεν ειναι να μην κανεις λαθος,ειναι να το παραδεχτεις...και εσυ το εκανες...
σημερα πραγματικα δεν εχω χρονο να αναλωθω στο μπου....ο μωραλης δεν ειπε τιποτα δεν ειναι αρμοδιοτητα της σουπερλιγκ ,ειναι προφανες οτι συμφωνει οτι δεν ειναι στημενα αυτα τα υποπτα ματς...εξαλλου και επο και σουπερλιγκ βαζουν πλατη σε παο για να παιρνει αδεια να συμμετεχει ακομα και ακροβατωντας στα ορια της παρανομιας...θα τα πουμε στην πορεια αληθεια σημερα ειμαι κοματακι πηγμενος...
οι δημοσιογραφοι που αναφερεις κατα την γνωμη μου ειναι οπαδοι ντυμενοι με τον μανδυα του αντικειεμνικου και κανουν υπουλο ''πολεμο'' εναντιον της ομαδας....αποψη μου μπορεις να διαφωνεις εχω επιχειρησει απειρες φορες να την υποστηριξω με χαρακτηριστικα παραδειγματα....αυτος ειναι ο λογος που δεν τους παω γιατι τους θεωρω πρωτα πρωτα ανανδρους...(μπραουδακη δηματο και σια εννοω)
ξανα μπραβο που παραδεχτηκες το λαθος σου  :thumbsup:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μαγκια σου...και μπραβο...μαγκια δεν ειναι να μην κανεις λαθος,ειναι να το παραδεχτεις...και εσυ το εκανες...
σημερα πραγματικα δεν εχω χρονο να αναλωθω στο μπου....ο μωραλης δεν ειπε τιποτα δεν ειναι αρμοδιοτητα της σουπερλιγκ ,ειναι προφανες οτι συμφωνει οτι δεν ειναι στημενα αυτα τα υποπτα ματς...εξαλλου και επο και σουπερλιγκ βαζουν πλατη σε παο για να παιρνει αδεια να συμμετεχει ακομα και ακροβατωντας στα ορια της παρανομιας...θα τα πουμε στην πορεια αληθεια σημερα ειμαι κοματακι πηγμενος...
οι δημοσιογραφοι που αναφερεις κατα την γνωμη μου ειναι οπαδοι ντυμενοι με τον μανδυα του αντικειεμνικου και κανουν υπουλο ''πολεμο'' εναντιον της ομαδας....αποψη μου μπορεις να διαφωνεις εχω επιχειρησει απειρες φορες να την υποστηριξω με χαρακτηριστικα παραδειγματα....αυτος ειναι ο λογος που δεν τους παω γιατι τους θεωρω πρωτα πρωτα ανανδρους...(μπραουδακη δηματο και σια εννοω)
ξανα μπραβο που παραδεχτηκες το λαθος σου  :thumbsup:
Θ διαφωνήσω. Θεωρώ πως ΠΡΩΤΟΣ απ όλου ο (α)Μώραλης θα έπρεπε να βγει να ν υπερασπιστεί τον ΠΑΟ, τον ΠΑΣ και όποια άλλη ομάδα είχε, έχει και θα εμπλακεί σ ύποπτα παιχνίδια. Γιατί ο (α)Μώραλης είναι ο μπροστάρης που έχει βάλει ο συνεταιρισμός (γιατί η Σουπερ Λίγκα είναι συνεταιρισμός, άσχετα αν δε λειτουργεί αρμονικά) και άρα ΦΥΣΙΚΑ και είχε υποχρέωση να βγει και ν υπερασπιστεί το προϊον που "πουλάει". Αλλά δε τ έκανε. Και στα δικά μου τα μάτια φάνηκε (και είναι) απαράδεκτο που 3 μήνες έκανε την πάπια ή τέλος πάντων ήταν μούγκα στη στρούγκα για τ ύποπτα παιχνίδια των άλλων ομάδων και με το που έκανε την εμφάνισή του το πρώτο ύποπτο παιχνίδι του ΟΣΦΠ (γιατί τώρα υπάρχει και άλλο) βγήκε σε κοινή συνέντευξη με τον Σαρρή.
Ναι καταλάβαίνω Αυτή τη στιγμή μας αρέσει ή όχι το ΜΟΝΟ εξαγώγιμο προϊον που έχουμε σ επίπεδο συλλόγων στην Ελλάδα είναι ο ΟΣΦΠ, μας αρέσει (στους ΟΣΦΠούδες) δε μας αρέσει (σ όλους του άλλους) αυτός είναι. Παλιότερα ήταν ο ΠΑΟ, πιο παλιά η ΑΕΚ κτλπ. Τώρα είναι ο ΟΣΦΠ και το θεωρώ φυσιολογικό να θέλει ο (α)Μώραλης να προστατέψει αυτό το εξαγώγιμο προϊον. ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΕ αφού είναι πρόεδρος ΟΛΗΣ της ΣΟύπερ Λίγκας, και όχι αντιπρόσωπος του ΟΣΦΠ σ αυτή, να βγει και να προστατέψει τον ΠΑΣ, το ΠΑΟ, τον ΠΑΟΚ, την Καλλονή, τη Βέροια κτλπ.

Αυτά.


Υ.Γ Εγώ πάντως σήμερα υποστηρίζω ΟΣΦΠ (αν και σκέφτομαι πως αν αποκλείσετε την Μαν Γιουν θα πάρει τον πούλο ο Μόγιες και η πουστρομάδα του νησιού θα πάρει σοβαρό προπονητή) . Να μη σου πω ότι και ο Μάστερ ΟΣΦΠ υποστηρίζει σήμερα  :cheesy: :cheesy:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
[size=14pt]Manchester United vs Olympiakos

Wednesday 19 March 2014

Kick-off: 19.45.

Stadium Match
Old Trafford[/size]


 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
To σηκωσαν οι ΜΑΓΚΕΣ !!! Ακομα ενας τιτλος για την ΑΕΚΑΡΑ μας!! ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑ-ΝΤΟΥ!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χρηστιδάκο επιλεκτικά απαντάς ότι σε συμφέρει απ' ότι φαίνεται. Για πες μας για το Σαρρή τι άποψη έχεις; Γιατί τον Πιλάβιο τον είχες περιλάβει απ' ότι θυμάμαι. ;)
τωρα το ειδα...τι εννοεις ειχα περιλαβει;;για τον πιλαβιο αυτο που ειχα πει ειναι οτι ηταν υπαλληλος του παο...και ηταν ...δεν αμφισβητειται...αυτο ειχα πει...
για τον σαρρη δεν ξερω κατι επισημο...λενε οτι ειναι γαυρος .δεν το ξερω αυτο παντως σιγουρα δεν ηταν ποτε υπαλληλος του θρυλου...αν ηταν θα το ξεραμε...εκτος αν εννοεις κατι αλλο και δεν καταλαβαινω...
ο γκαγκατσης παοκτσης ο πιλαβιος βαζελος και ο σαρρης απο οτι λενε γαυρος...αυτα ...τι να απαντησω,γιατι πιστευεις οτι κρυβοαι;;αμφιβαλλεις οτι ειτε γαυρος ειτε βαζελος ειτε δεν ξερω τι μπορει να ειναι ο σαρρης εδωσε αδειοδοτηση στον παο χωρις να πρεπει;;δηλαδη μεροληπτησε υπερ του;;
αν ειμαι καπου λαθος αδερφε διορθωσε με  :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θ διαφωνήσω. Θεωρώ πως ΠΡΩΤΟΣ απ όλου ο (α)Μώραλης θα έπρεπε να βγει να ν υπερασπιστεί τον ΠΑΟ, τον ΠΑΣ και όποια άλλη ομάδα είχε, έχει και θα εμπλακεί σ ύποπτα παιχνίδια. Γιατί ο (α)Μώραλης είναι ο μπροστάρης που έχει βάλει ο συνεταιρισμός (γιατί η Σουπερ Λίγκα είναι συνεταιρισμός, άσχετα αν δε λειτουργεί αρμονικά) και άρα ΦΥΣΙΚΑ και είχε υποχρέωση να βγει και ν υπερασπιστεί το προϊον που "πουλάει". Αλλά δε τ έκανε. Και στα δικά μου τα μάτια φάνηκε (και είναι) απαράδεκτο που 3 μήνες έκανε την πάπια ή τέλος πάντων ήταν μούγκα στη στρούγκα για τ ύποπτα παιχνίδια των άλλων ομάδων και με το που έκανε την εμφάνισή του το πρώτο ύποπτο παιχνίδι του ΟΣΦΠ (γιατί τώρα υπάρχει και άλλο) βγήκε σε κοινή συνέντευξη με τον Σαρρή.
Ναι καταλάβαίνω Αυτή τη στιγμή μας αρέσει ή όχι το ΜΟΝΟ εξαγώγιμο προϊον που έχουμε σ επίπεδο συλλόγων στην Ελλάδα είναι ο ΟΣΦΠ, μας αρέσει (στους ΟΣΦΠούδες) δε μας αρέσει (σ όλους του άλλους) αυτός είναι. Παλιότερα ήταν ο ΠΑΟ, πιο παλιά η ΑΕΚ κτλπ. Τώρα είναι ο ΟΣΦΠ και το θεωρώ φυσιολογικό να θέλει ο (α)Μώραλης να προστατέψει αυτό το εξαγώγιμο προϊον. ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΕ αφού είναι πρόεδρος ΟΛΗΣ της ΣΟύπερ Λίγκας, και όχι αντιπρόσωπος του ΟΣΦΠ σ αυτή, να βγει και να προστατέψει τον ΠΑΣ, το ΠΑΟ, τον ΠΑΟΚ, την Καλλονή, τη Βέροια κτλπ.

Αυτά.


Υ.Γ Εγώ πάντως σήμερα υποστηρίζω ΟΣΦΠ (αν και σκέφτομαι πως αν αποκλείσετε την Μαν Γιουν θα πάρει τον πούλο ο Μόγιες και η πουστρομάδα του νησιού θα πάρει σοβαρό προπονητή) . Να μη σου πω ότι και ο Μάστερ ΟΣΦΠ υποστηρίζει σήμερα  :cheesy: :cheesy:
γρηγορη σου ξαναλεω εχεις μπερδευτει...προγραμματισμενη κοινη συνεντευξη τυπου για ολα τα θεματα του ποδοσφαιρου και επειδη τυχαια ειχε συμβει τοτε το θεμα με τα υποπτα του γαυρου απαντησαν σε ρωτηση δημοσιογραφου....
δεν εγινε η συνεντευξη συγκεκριμενα για αυτο...
σου εχω ξαναπει...σε ολους εσας τους αντιολυμπιακους εχει γινει η ζωη σας ενα δραμα εδω και 18 χρονια και φαντασιωνοσαστε πραγματα και σαν αλλοι ηρακλης πουαρω ψαχνετε με μανια την παραμικρη σκια σε οποιαδηποτε ενεργεια ωστε να την παντρεψετε μα ονειρα δικα σας και να την παρουσιασετε σαν παρασκηνιακη ευνοια ενος φανταστικου συστηματος στον θρυλο....
οπως εσυ που ονειρευτηκες οτι σαρρης και μωραλης κανονισαν συνενετευξη για να υπερασπιστουν τον θρυλο...
μιλαμε για αρωστεια γρηγορη...εστω και αν προκειται για ποδοσφαιρο που δεν ειναι το πρωτο πραγμα στη ζωη μας δεν παυει να ειναι αρρωστεια...κοιτα το...
www.sport24.gr/football/ellada/koinh_synenteyksh_mwralh_sarrh.2663382.html]http://www.sport24.gr/football/ellada/koinh_synenteyksh_mwralh_sarrh.2663382.html[/url]


[size=20pt]ι τελευταίες εξελίξεις στον χώρο του ποδοσφαίρου και οι θέσεις διάφορων θεσμικών οργάνων του το τελευταίο διάστημα[/size] οδήγησαν τους προέδρους της Σούπερ Λιγκ και της ΕΠΟ να παραχωρήσουν συνέντευξη από κοινού για να τοποθετηθούν για όλα τα ζητήματα.

Έτσι την Πέμπτη 27/2/2014 και ώρα 15:00, ο πρόεδρος της ΕΠΟ Γιώργος Σαρρής και ο πρόεδρος της Super League Γιάννης Μώραλης στην αίθουσα συνεδριάσεων του  Δ.Σ./ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή θα μιλήσουν για τα τεκταινόμενα του ελληνικού ποδοσφαίρου και θα απαντήσουν στις ερωτήσεις των εκπροσώπων Τύπου.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

 

Συνημμένα

  • ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΧΤΙΖΕΙ Η ΑΕΚΑΡΑ  ΣΤΟ ΧΑΝΤΜΠΟΛ !!.jpg
    ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΧΤΙΖΕΙ Η ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΟ ΧΑΝΤΜΠΟΛ !!.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 12

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.550
Κριτικές
8
Like
3.203
Πόντοι
456
Λες και θα περναγε...
 

Συνημμένα

  • 604080_598497216891382_155948935_n.jpg
    604080_598497216891382_155948935_n.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 11

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Kαλα αυτος ο μαλακας ο Μανιατης τι πηγε και υπεγραψε;Δεν διαβαζει το τριο στουτζες
βλακαρχο - χριστηδη - αιγεα και την γκομενα του;
Ψέμματα είναι ρε και συ. Είπαμε ο Μελισσάν μας κοροϊδεύει και δεν έχει βάλει ούτε ευρώ στην ομάδα (απλά έχει βάλει ο ΟΠΑΠ  ;)  ). Έχε υπομονή σε λίγο καιρό θα μάθουμε ότι δε θα γίνει τ έργο. Εδώ το είπε ΚΟΤΖΑΜ γκόμενα του αιγέα και το φώναζε και ο "αεκάρχης" πίπης. Υπομονήηηηηη
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom