Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτα ειναι γνωστα απο πριν και οντως πρεπει να κανονισουν τα χρεη προς παιχτες
για να μπορεσουν να παιξουν στην ευρωπη.Tα 80 που τα ειδες προς τριτους δεν ξερω. :think:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Αυτα ειναι γνωστα απο πριν και οντως πρεπει να κανονισουν τα χρεη προς παιχτες
για να μπορεσουν να παιξουν στην ευρωπη.Tα 80 που τα ειδες προς τριτους δεν ξερω. :think:

30 κάτι χρωστούσες στο δημόσιο και 80κάτι σε τρίτους εξου και τα 100+ χρεοι... εκτός και αν πιστεύεις ότι χρωστάς 100,000 ... τότε δεν θα πρεπει να ανησυχείς ούτε να μιλάμε για διακανονισμο  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
30 κάτι χρωστούσες στο δημόσιο και 80κάτι σε τρίτους εξου και τα 100+ χρεοι... εκτός και αν πιστεύεις ότι χρωστάς 100,000 ... τότε δεν θα πρεπει να ανησυχείς ούτε να μιλάμε για διακανονισμο  ;)
Ρε μαλακες αποφασιστε,ποσα χρωσταγαμε στο δημοσιο,ποσα σε τριτους.200 λενε,150 λενε.
τα χρεη προς τριτους,δεν ενδιαφερουν την ουεφα.Την ουεφα την ενδιαφερει να πληρωθουν οι
ξενοι παιχτες - μελη της.Και λογικο ειναι οταν γινει παλι παε,να κανει διακανονισμους για να
μην εχει θεμα.Λες να φτιαξουν γηπεδο για να παιζουν με τον βαζελογαυρο και με σενα;
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Ρε μαλακες αποφασιστε,ποσα χρωσταγαμε στο δημοσιο,ποσα σε τριτους.200 λενε,150 λενε.
τα χρεη προς τριτους,δεν ενδιαφερουν την ουεφα.Την ουεφα την ενδιαφερει να πληρωθουν οι
ξενοι παιχτες - μελη της.Και λογικο ειναι οταν γινει παλι παε,να κανει διακανονισμους για να
μην εχει θεμα.Λες να φτιαξουν γηπεδο για να παιζουν με τον βαζελογαυρο και με σενα;

Δεν ξέρω... δεν σε βλέπω ενημερωμένο πάντως...  πιο πολλά ξέρεις για τα λογιστικά του ΠΑΟΚ και των άλλων ομάδων παρά για την δικιά σου… ο χρόνος θα δείξει…. Το πολύ πολύ να βγεις άλλη μία χρονιά μαλακας του σαιτ…  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν ξέρω... δεν σε βλέπω ενημερωμένο πάντως...  πιο πολλά ξέρεις για τα λογιστικά του ΠΑΟΚ και των άλλων ομάδων παρά για την δικιά σου… ο χρόνος θα δείξει…. Το πολύ πολύ να βγεις άλλη μία χρονιά μαλακας του σαιτ…  ;)
Για τα λογιστικα του παοκ ξερω οσα ξερεις και εσυ.Χρωστας 32,ο ρωσσος ειπε η 12 η τιποτα,
οποτε αν αποφασισει η τροικα να μην δεχτει αυτον τον εκβιασμο καταλαβαινεις τι θα παθετε και εσεις.
οσο για το ποιος εχει βγει μαλακας του σαιτ,ουτε στους 16 δεν πηγα στην κουρσα. :rockon:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Για τα λογιστικα του παοκ ξερω οσα ξερεις και εσυ.Χρωστας 32,ο ρωσσος ειπε η 12 η τιποτα,
οποτε αν αποφασισει η τροικα να μην δεχτει αυτον τον εκβιασμο καταλαβαινεις τι θα παθετε και εσεις.
οσο για το ποιος εχει βγει μαλακας του σαιτ,ουτε στους 16 δεν πηγα στην κουρσα. :rockon:

Σε απόκλησε ο red καλά να πάθεις.... αυτός πήγε ως τους 8 !
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Δεν ξέρω... δεν σε βλέπω ενημερωμένο πάντως...  πιο πολλά ξέρεις για τα λογιστικά του ΠΑΟΚ και των άλλων ομάδων παρά για την δικιά σου… ο χρόνος θα δείξει…. Το πολύ πολύ να βγεις άλλη μία χρονιά μαλακας του σαιτ…  ;)
Γύρω στα 8 εκ. είναι τα λεφτά που οφείλονται στα μέλη των ΦΙΦΑ-ΟΥΕΦΑ και αυτό είναι το ποσό που, στην χειρότερη περίπτωση, θα κληθεί να διακανονίσει η καινούρια ΠΑΕ ΑΕΚ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σε απόκλησε ο red καλά να πάθεις.... αυτός πήγε ως τους 8 !

Απόκλησε; Απ' το απόκληρος; :headbang:

Μια χαρά τα λέει ο μάριος για την ψαλίδα απ' όσο είδα. Δεν παύουν βέβαια να είναι επιτυχιάρες (οι πορείες σας)

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αμφισβητεις  βλεπω  και τον  Αναστασιαδη.........γιατι  πηγε  και  ανελαβε ;

Ο  θεος  του  ειπε να  παει  γιατι  ο  πλατανιας θα  σωθει.........ενω  περυσι  δεν ανελαβε  την  αεκ  γιατι  παλι  ο  θεος  του  σφυριξε  οτι  ο  γατος  οτι  και  να  γινει  θα  τη  ριξει  την  αεκ.........ειδες  που  ΟΛΑ  εχουν  τη  λογικη  τους ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είχε κρυφό ραντεβού με.....Μαρινάκη;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:jerking: :jerking:γινεσαι ολο και περισοτερο μαλακας...θα κατσω εγω να χασω και θα μου ριξεις 7 γκολ εσυ;;ποσο μαλακας μπορεις να εισαι;;
τιποτα δεν ειναι τυχαιο στην ελλαδα...ολοι οι μαλακες ενωνεστε υπο τον κοινο εχθρο...καρπαζοεισπαρακτορες της γ εθνικης δευτεροτριτοτεταρτοπεμπτοι α εθνικης ,μπουρδελα που ανεβηκαν τρεις κατηγοριες σε 4 χρονια και τωρα βλεπουν οτι πεφτουν γιατι ειναι μπουρδελα ,ιστορικες ομαδες που εχουν πεσει στα χερια σκουπιδιων δικηγορων και δεν μπορουν να δου ασπρη μερα λογω ανικανοτητας...
ολοι οι αποτυχημενοι με μηδενικο αυτοσεβασμο και παλληκαρια αρεσκεστε να τα ριχνετε ολα στον ολυμπιακο και τον προεδρο του επειδη ζηλευετε τον ενα και μοναδικο συλλογο στην ελλαδα...αυτη ειναι η αληθεια πικρη για σας αλλα ληθεια....
δεν φτανετε τον θρυλο οτι και να κανετε...
μιζερα ανθρωπακια που θελετε να πιστευετε οτι παιζω τεταρτη με μαντσεστερ και καθεται ο προεδρος να στησει την ουρα της βαθμολογιας  :jerking:'
σκουπιδια γραφτε και αλλο...μονοι σας ξευτιλιζεστε...εχετε ταλεντο...ολοι ...βαζελετες .χρηστες εδω χρηστες εκει φεισμπουκ τουιτερ ολοι εσεις οι εξυγιαντες του ποδοσφαιρου  :jerking:
γελοιοι...
Ναι ναι. Και πέρσι ο Άρης έγινε τις τελευταίες 5 αγωνιστηκέ Μπάρτσα και τ έβαζε 4, 4 τα γκολ σε κάτι Αστέρες που έχαναν με κάτω τα χέρια. Είπαμε στην Ελλάδα ΟΛΑ βρωμάνε μπόχα και σαπίλα από τα διαπλεκόμενα και τις πουστιες που γίνονται ΜΟΝΟ στο Ελληνικό ποδόσφαιρο είναι όμορφα αγγελικά πλασμένα επειδή τα παίρνει μαζεμένα ο ΟΣΦΠ. Στο μπάσκετ ΔΕ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΩ ΚΑΝ!! Εκεί και αν υπάρχει μπόχα από τους Γιαννοπουλέους (γιατί ΕΣΕΝΑ σ έχω δει μετά από κάθε ήττα από τον ΠΑΟ να χτυπιέσαι και να μιλάς για παράγκες και διαιτητές)  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΡΕ ηλίθιε,καθυστερημενε θες να τα βάλουμε κάτω ποιος εχει παίξει μπάλα στο τσου λου;Γελούσε όλη η Ευρώπη με τον κακοποιητη του τσου λου!Αντε ψοφάτε αλλαξοκωλες!
Για να τα βάλουμε να δούμε; Λοιπόν έχει μια ήττα 7-0 απο τα δεύτερα της Γιουβέντους. Πεντάρες από τη Ρεάλ, αλλά και από κάτι Ροζεμπουργκ και τα σχετικά. Πριν από 3-4 χρόνια είχε βγει ο Μουρίνιο ή ο τσίχλας (θα σε γελάσω) και είχε πει όχι και τόσο κολακευτηκές δηλώσεις για τον ΟΣΦΠ. Μέχρι πριν  από 3-4 χρόνια είχατε όλες και όλες 2 προκρίσεις στην επόμενη φάση των ομίλων (μια με Ντούσαν στον πάγκο και μια με Λεμονή0 στις 12 προσπάθειες. 1/6 δηλαδή που ήταν το χειρότερο ποσοστό σε ομάδα με συνεχόμενες παρουσίες. Αρα ΕΣΕΙΣ μπάλα στ τσου λου δεν είχατε παίξει (εξαιρώ τη χρονιά Βαλδέρβε και τη φετινή. Τη πρώτη γιατί όντως παίξατε μπάλα, τη φετινή γιατί λόγο άστρου του Μίτσελ γεννάνε και τα κοκόρια του)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και για να καταλάβουν μερικοί μερικοί τι εννοώ όταν λέω ότι ο χοντρός μίλησε

Ο προτελευταίος Πλατανιάς πριν τον αγώνα με την Καλονή είχε βάλει 26 γκολ σε 28αγωνιστικές (ούτε 1 γκολ ανα παιχνίδι δηλαδή) Με τη Καλονη (που δεχεται περιπου 2 γκολ ανά αγωνιστική) έβαλε 7. Επίσης ο τερματοφύλακας της Καλονής είναι πρώην τερματοφύλακας του ΟΣΦΠ (στις ακαδημίες του) και όποιος είδε το γκολ που έφαγε από τον Γουνδουλάκη (αν δε κάνω λάθος) θα γελάει. Τέτοιο γκολ ΟΥΤΕ στη Γ ερασιτεχνικη του Πειραια
Ο Πανιώνιος είχε βάλει 26 γκολ σε 28 παιχνίδια και σ ένα παιχνίδι έβαλε για.....πλακα 4 στη ομάδα του Λεβαδειακού η οποία μετά το 4-0 αποφάσισε πως είναι και αυτή τελικά στο γήπεδο και έκανε το 4-2.
Ο Αστέρας ήταν αήτητος στο γήπεδο του για 14 αγωνιστικές. Και ηττήθηκε από τον Εργοτέλη ο οποίος έπαιζε με 10 παικτες με πέναλντι στη κυριολεξία της τελευταίας στιγμής και ο οποίος εξασφάλισε τη παραμονή στη κατηγορία

Οι τυφλοί είδαν και οι μουγκοι μίλησαν κοινώς αλλα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι. Όλα είναι αγγελικα πλασμένα
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Παλι  με  θεωριες  συνομωσιας  προσπαθεις να  βρεις  την  ακρη..........;;;

Αν  πεσει  ο  πλατανιας  να  δω τι  θα  βρεις  να  πεις........ :think: :think: γιατι  για  να  πεσει  ειναι.........

Οσο  για  τον  πανιωνιο  ασε  αυτα  που  ξερεις..........ο  νιονιος  δεν  παιρνει  ουτε  ψιχουλο  απο  το  βαγγελα.......
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Παλι  με  θεωριες  συνομωσιας  προσπαθεις να  βρεις  την  ακρη..........;;;

Αν  πεσει  ο  πλατανιας  να  δω τι  θα  βρεις  να  πεις........ :think: :think: γιατι  για  να  πεσει  ειναι.........

Οσο  για  τον  πανιωνιο  ασε  αυτα  που  ξερεις..........ο  νιονιος  δεν  παιρνει  ουτε  ψιχουλο  απο  το  βαγγελα.......
Ναι θεωρίες συννομοσίας όπως τα περσινά όπου στη θέση του Πλατανιά βάλε Άρη. Αν θέλεις να πιστεύεις ότι πριν το ματς υπήρχε ΕΣΤΩ ένας Έλληνας που πίστευε ότι ο Πλατανιάς θα κερδίσει και μάλιστα μ 7-0 έλα να με φτύσεις. Υπόψη με το 7-0 ο Πλατανιά έχει καλύτερη διαφορά τερμάτων από τη Βέροια φτάνει τον Απόλλωνα στους 2 πόντους (αν δε κάνω λάθος) τον Απόλλωνα που από τότε που ο Βέλλιος μίλησε ΕΝΑΝΤΙΩΝ του Μαρινάκη (νομίζω πως τον κατ ονόμασε και προσωπικα) έχει ξαφνικά απέναντι διαιτητσίες.

Όσο γι αυτό που είπες ότι ο Πανιώνιος δ παίρνει ούτε ψιχουλα από τον Βαγγέλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ναι ναι. Και πέρσι ο Άρης έγινε τις τελευταίες 5 αγωνιστηκέ Μπάρτσα και τ έβαζε 4, 4 τα γκολ σε κάτι Αστέρες που έχαναν με κάτω τα χέρια. Είπαμε στην Ελλάδα ΟΛΑ βρωμάνε μπόχα και σαπίλα από τα διαπλεκόμενα και τις πουστιες που γίνονται ΜΟΝΟ στο Ελληνικό ποδόσφαιρο είναι όμορφα αγγελικά πλασμένα επειδή τα παίρνει μαζεμένα ο ΟΣΦΠ. Στο μπάσκετ ΔΕ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΩ ΚΑΝ!! Εκεί και αν υπάρχει μπόχα από τους Γιαννοπουλέους (γιατί ΕΣΕΝΑ σ έχω δει μετά από κάθε ήττα από τον ΠΑΟ να χτυπιέσαι και να μιλάς για παράγκες και διαιτητές)  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
καλα ρε μαλακα ισαι χαζος;;χανεις λαδια;;θα απολογηθω εγω αν εκατσε κανεις περσι στον αρη να χασει οπως γινεται αιωνες τωρα απο καταβολης ποδοσφαιρου παγκοσμια πλην ελαχιστων εξαιρεσεων (αγγλια κλπ κλπ)...που ζεις σε αλλο πάνητη;;
και εγω τοτε που με κερδισες και πηρες κουπα δεν εκατσα οπωσδηποτε να χασω αλλα δεν ΄΄χτυπησα[[ το παιχνιδι σαν τρελλος ...μια ζωη δεν ειναι κριτηριο αυτο παγκοσμια ;;;ακομα και στο στοιχημα σε τσαμπιονς σε σοβαρα πρωταθληματα ,στο γιουροπα ,δεν βλεπουμε το αν θελει μια ομαδα το ματς η αν ειναι αδιαφορη και αναλογως προσαρμοζονται οι αποδοσεις και βλεπεις κατι κατσικοομαδες να παρουσιαζονται σαν φαβορι απεναντι σε αλλες με μεγαλυτερο βαρος φανελλας;
ελεος τωρα ανακαλυψες την αμερικη;;
αλλα τη σχεση εχει αυτο με το οτι αυτα τα κανονιζει ο μαρινακης;
απο την καρπαζια εχετε χαζεψει....πριν δυο βδομαδες χανει ο αρης απο πλατανια ....η εξηγηση σας οτι βγηκε απο το αρμα και γιαυτο το κανονισε ο μαριμακης που περσυ τους εσωσε...αρα συμπερασμα ο αρης δεν ειναι παραρτημα...
παιζει χτες με παοκ και ξαφνικα ξαναγινετε παραρτημα και μαλιστα οριζει διαιτητη κομαντο ο μαριμακης για να καταστρεψει τον παοκ και να κερδισει ο αρης  :jerking:
δεν ξερετε τι κανετε και τι λετε...εχετε χαζεψει πραγματικα και γιαυτι χαιρομαι τους σοβαρους αεκτζηδες που για να μην γινουν γραφικοι μαλακες προτιμουν να μην γραφουν η οταν γραφουν ειναι περι ανεμων και υδατων αρνουμενοι να μπουν σε αυτη την ηλιθια λογικη οτι για ολα τα δεινα φταιει ο ολυμπιακος και ο μαρινακης...
τι με νοιαζει εμενα αν γινονται περιεργα αποτελεσματα;;
δηλαδη εκατσε η καλλονη να χασει ,ο αλλος σε δοσμαν ματς της βαζει 7 και ξαφνικα η καλλονη κινδυνευει...και αμεσα αν δεις το προγραμμα της :headbang:
εχετε γινει καραγκιοζηδες στην προσπαθεια σας να συνταχθειτε με την παρεα βελλη κουγια αλαφουζου σαββιδη που με σπασμωδικες ενεργειες και ριψη λασπης προσπαθουν να (νομιζουν) να δημιουργησουν προβλημα στον ολυμπιακο....
απο την αρχη της χρονιας τη μια φταιει η διαιτησια ,αμα πνιξουν κανενα υπεναλτυ που αδικει τον γαυρο αλλαζουμε και φταινε τα παραρτηματα ,αμα γινετε κανενα αποτελεσμα που δεν ευκολυνει την καραμελλα των παπαρτηματων φταιει η αθλητικη δικαιοσυνη γιατι εβαλε 3000 προστιμο αντι για 4000 κλπ κλπ ...κατα το δοκουν οι δικαιολογιες αρκει να χτυπανε θρυλο///..
ελεος ρε μαλακα σοβαρεψου...ο μαρινακης παιζει την τεταρτη με τν μανγιου ενα παιχνιδι τεραστιας σημασιας και ασχολειται να μονταρει τα αποτελεσματα στην ουρα...οπου απο τους τρεις που θα πεσουν σιγουρα τουλαχιστον οι δυο ειναι ''παραρτηματα του''
ποσο μαλακες πρεπει να ειστε για να εχετε τετοιες αποψεις και να τις καταθετετε μαλιστα δημοσια χωρις ντροπη...
εβαζε λεει τεσαροπενταρες ο αρης και φταιω εγω...πεφτει ο αρης παλι φταιω εγω...παιζει ξυλο χτες με τις μπουγατσες ο αρης παλι φταιω εγω...σε λιγο θα μου πειτε οτι και με τις μπουγατσες που επαιζαν πριν ΜΟΛΙΣ μια βδομαδα ξυλο με μενα και ΠΑΛΙ εμειναν ετιμωρητες παλι φταιω εγω  :jerking:
ελεος ρε μαλακα γρηγορη...αληθεια δεν ντρεπεσαι να λες τετοιες μαλακιες;;αληθεια πες μου...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
χρηστιδη καλησπερα :) :) εγω ειμαι μαζι σου να το ξερεις :) :) Πες τα ολα... :)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χρηστιδη καλησπερα :) :) εγω ειμαι μαζι σου να το ξερεις :) :) Πες τα ολα... :)
:2funny: :2funny:γεια σου ρε γκουρου....αλλους δεκα σαν εσνα αν ειχαμ εδω στο μπου θα περναγαμε τχζαμι...αλλα εχουμε πηξει στους μαλακες (εαυτου μου μη εξαιρουμενου) :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
:2funny: :2funny:γεια σου ρε γκουρου....αλλους δεκα σαν εσνα αν ειχαμ εδω στο μπου θα περναγαμε τχζαμι...αλλα εχουμε πηξει στους μαλακες (εαυτου μου μη εξαιρουμενου) :2funny:
αν παρει ο ΠΑΟΚ το πρωταθλημα(σε κανα 2000 χρονια :2funny:) θα ερθω αθηνα να σε κερασω καφε :) :) :)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καλα ρε μαλακα ισαι χαζος;;χανεις λαδια;;θα απολογηθω εγω αν εκατσε κανεις περσι στον αρη να χασει οπως γινεται αιωνες τωρα απο καταβολης ποδοσφαιρου παγκοσμια πλην ελαχιστων εξαιρεσεων (αγγλια κλπ κλπ)...που ζεις σε αλλο πάνητη;;
και εγω τοτε που με κερδισες και πηρες κουπα δεν εκατσα οπωσδηποτε να χασω αλλα δεν ΄΄χτυπησα[[ το παιχνιδι σαν τρελλος ...μια ζωη δεν ειναι κριτηριο αυτο παγκοσμια ;;;ακομα και στο στοιχημα σε τσαμπιονς σε σοβαρα πρωταθληματα ,στο γιουροπα ,δεν βλεπουμε το αν θελει μια ομαδα το ματς η αν ειναι αδιαφορη και αναλογως προσαρμοζονται οι αποδοσεις και βλεπεις κατι κατσικοομαδες να παρουσιαζονται σαν φαβορι απεναντι σε αλλες με μεγαλυτερο βαρος φανελλας;
ελεος τωρα ανακαλυψες την αμερικη;;
αλλα τη σχεση εχει αυτο με το οτι αυτα τα κανονιζει ο μαρινακης;
απο την καρπαζια εχετε χαζεψει....πριν δυο βδομαδες χανει ο αρης απο πλατανια ....η εξηγηση σας οτι βγηκε απο το αρμα και γιαυτο το κανονισε ο μαριμακης που περσυ τους εσωσε...αρα συμπερασμα ο αρης δεν ειναι παραρτημα...
παιζει χτες με παοκ και ξαφνικα ξαναγινετε παραρτημα και μαλιστα οριζει διαιτητη κομαντο ο μαριμακης για να καταστρεψει τον παοκ και να κερδισει ο αρης  :jerking:
δεν ξερετε τι κανετε και τι λετε...εχετε χαζεψει πραγματικα και γιαυτι χαιρομαι τους σοβαρους αεκτζηδες που για να μην γινουν γραφικοι μαλακες προτιμουν να μην γραφουν η οταν γραφουν ειναι περι ανεμων και υδατων αρνουμενοι να μπουν σε αυτη την ηλιθια λογικη οτι για ολα τα δεινα φταιει ο ολυμπιακος και ο μαρινακης...
τι με νοιαζει εμενα αν γινονται περιεργα αποτελεσματα;;
δηλαδη εκατσε η καλλονη να χασει ,ο αλλος σε δοσμαν ματς της βαζει 7 και ξαφνικα η καλλονη κινδυνευει...και αμεσα αν δεις το προγραμμα της :headbang:
εχετε γινει καραγκιοζηδες στην προσπαθεια σας να συνταχθειτε με την παρεα βελλη κουγια αλαφουζου σαββιδη που με σπασμωδικες ενεργειες και ριψη λασπης προσπαθουν να (νομιζουν) να δημιουργησουν προβλημα στον ολυμπιακο....
απο την αρχη της χρονιας τη μια φταιει η διαιτησια ,αμα πνιξουν κανενα υπεναλτυ που αδικει τον γαυρο αλλαζουμε και φταινε τα παραρτηματα ,αμα γινετε κανενα αποτελεσμα που δεν ευκολυνει την καραμελλα των παπαρτηματων φταιει η αθλητικη δικαιοσυνη γιατι εβαλε 3000 προστιμο αντι για 4000 κλπ κλπ ...κατα το δοκουν οι δικαιολογιες αρκει να χτυπανε θρυλο///..
ελεος ρε μαλακα σοβαρεψου...ο μαρινακης παιζει την τεταρτη με τν μανγιου ενα παιχνιδι τεραστιας σημασιας και ασχολειται να μονταρει τα αποτελεσματα στην ουρα...οπου απο τους τρεις που θα πεσουν σιγουρα τουλαχιστον οι δυο ειναι ''παραρτηματα του''
ποσο μαλακες πρεπει να ειστε για να εχετε τετοιες αποψεις και να τις καταθετετε μαλιστα δημοσια χωρις ντροπη...
εβαζε λεει τεσαροπενταρες ο αρης και φταιω εγω...πεφτει ο αρης παλι φταιω εγω...παιζει ξυλο χτες με τις μπουγατσες ο αρης παλι φταιω εγω...σε λιγο θα μου πειτε οτι και με τις μπουγατσες που επαιζαν πριν ΜΟΛΙΣ μια βδομαδα ξυλο με μενα και ΠΑΛΙ εμειναν ετιμωρητες παλι φταιω εγω  :jerking:
ελεος ρε μαλακα γρηγορη...αληθεια δεν ντρεπεσαι να λες τετοιες μαλακιες;;αληθεια πες μου...
Ειλικρινά βαριέμαι να διαβάζω αυτό το σεντόνι συν ότι επειδή τ έγραφες σε κάποιο σμαρτφον δε βγάζεις νόημα.
Αυτό πάντως που έγραψες ν τ έχεις οδήγο και στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου όταν γράφεις για τον μπασκετικό ΠΑΟ.

Υ.Γ Οι ελάχιστες εξαιρέσεις που λες είναι, Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Ιταλία, Ισπανία, Πορτογαλλία, Βέλγιο, Ολλανδία κτλπ. Το παγκόσμια είναι η Ελλάδα. Α! Και για να ξέρεις. Όποιος πιάσει 35-37 βαθμούς έχει ΣΙΓΟΥΡΗ σωτηρία. Η καλονή έχει 34 (αν θυμάμαι καλά) και έχει άλλες 5 αγωνιστικές το πρωτάθλημα. Εσύ τι λες; Κινδυνεύει η όχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom