Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χρηστίδη ενημερώνεσαι από έγκυρες πηγές βλέπω... :tooth:
:2funny: :2funny:
ναι καλα...γκουγκλαρω και οτι δω το ποσταρω...ουτε καν κυταω απο που αρχιδια ειναι...αν μου κανει το σπρωχνω  :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αφου εχετε να πατησετε στη Φιλαδελφεια ρε Ξεφτιλισμενοι Χρονια και Ζαμανια...Οι Ιστοριες παμπολες και ποικιλουν!!Τωρα σαν Γνησιο Πουστρακι εσυ και ο αλλος βριζετε και νομιζετε πως κανατε..μαγκια!!!αλλα τετοιες Αδερφαρες ειστε ολοι..και μια ΖΩΗ!!!Η ΑΕΚ σας ΓΑΜΕΙ...
μαγκα ....οτι και να πεις εχεις δικιο...βουνο...χαλαρωσε τωρα και μη σφιγγεσα....
ξαναλεω εχεις δικιο βουνο ,τα πραγματα ειναι ακριβως οπως τα λες.....μη σου πω και ακομα περισσοτερο...
συμφωνω μαζι σου...
ολα καλα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μαλακα καβλαρχε κανονισε τωρα να αρχισεις με τον καραμαλακα τις γνωστες παπαριες-ποσταρισματα με πεσιματα -μαγκιες -εικονες απο τηγανια τουμπες λεωφορους φιλαδελφειες -βιντεακια γιουτουμπ =αφημεριδες που περιγραφουν ποιος ειναι πιο μαγκας απο ποιον και λοιπες μαλακιες...
εσενα θα ηγαμησω αμα γινει αυτο ΞΑΝΑ ...οχι τον κωλοτρυπιδη...
στο λεω....κανονισου...
σου ειπα γραφτονα στο βλισουκα...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και εσεις το ιδιο :grin:
 Εμεις , εκει ειμαστε κάθε μέρα.  :sunglasses:

Περιμενουμε την ωρα που θα πεσουν  οι πινακιδες περιμετρικα και θα μπουν τα μηχανηματα. Ν.Φιλαδελφεια = ΑΕΚ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δημητρη μελισσανιδη σε παρακαλω προσωπικα θερμα ....δειξε ελεος στην ομαδα μου ...μην εισαι πολυ σκληρος μαζι της;...
ναι εχει κανει λαθη ναι να τα πληρωσει αλλα σε παρακαλω μην την σβησεις απο τον χαρτη...
δειξε λιγο ελεος...
σε παρακαλω θερμα ...τωρα που ανελαβες τα ηνια στο ελληνικο ποδοσφαιρο να εισαι δικαιος και αποφασιστικος αλλα οχι ιδιαιτερα σκληρος...
ευχαριστω εκ των προτερων...
νιουουουουου  :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
μαγκα ....οτι και να πεις εχεις δικιο...βουνο...χαλαρωσε τωρα και μη σφιγγεσα....
ξαναλεω εχεις δικιο βουνο ,τα πραγματα ειναι ακριβως οπως τα λες.....μη σου πω και ακομα περισσοτερο...
συμφωνω μαζι σου...
ολα καλα...
Ενταξει παλιο Καριολακι..οτι πεις!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
 Εμεις , εκει ειμαστε κάθε μέρα.  :sunglasses:

Περιμενουμε την ωρα που θα πεσουν  οι πινακιδες περιμετρικα και θα μπουν τα μηχανηματα. Ν.Φιλαδελφεια = ΑΕΚ :rockon: :rockon: :rockon:
τωρα ειναι και πιο ευκολα μιας και εχετε και τα τρακτερ με αναμμενα τα μοτορια  :grin:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
 Εμεις , εκει ειμαστε κάθε μέρα.  :sunglasses:

Περιμενουμε την ωρα που θα πεσουν  οι πινακιδες περιμετρικα και θα μπουν τα μηχανηματα. Ν.Φιλαδελφεια = ΑΕΚ :rockon: :rockon: :rockon:

στις υπερβολες του κουμανταδορου του παγκοσμιου ποδοσφαιρου μιλουσα
νομιζα οτι ηταν ο μπλατερ
λες και μιλαει στην καλλονη και στον πανιωνιο που παρακαλανε για χορηγιες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δημητρη μελισσανιδη σε παρακαλω προσωπικα θερμα ....δειξε ελεος στην ομαδα μου ...μην εισαι πολυ σκληρος μαζι της;...
ναι εχει κανει λαθη ναι να τα πληρωσει αλλα σε παρακαλω μην την σβησεις απο τον χαρτη...
δειξε λιγο ελεος...
σε παρακαλω θερμα ...τωρα που ανελαβες τα ηνια στο ελληνικο ποδοσφαιρο να εισαι δικαιος και αποφασιστικος αλλα οχι ιδιαιτερα σκληρος...
ευχαριστω εκ των προτερων...
νιουουουουου  :2funny: :2funny:
Τυπε χριστιδη η μεγαλυτερη ζημια που σας κανει πιστευει ο μελισσαν ειναι οτι ενω εσεις σκουζετε καθε μερα,αυτος σας γραφει στα αρχιδια του.
αυτο πρεπει να ειναι χειροτερο απο το να ασχολειται μαζι σας. :grin:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
μαλακα καβλαρχε κανονισε τωρα να αρχισεις με τον καραμαλακα τις γνωστες παπαριες-ποσταρισματα με πεσιματα -μαγκιες -εικονες απο τηγανια τουμπες λεωφορους φιλαδελφειες -βιντεακια γιουτουμπ =αφημεριδες που περιγραφουν ποιος ειναι πιο μαγκας απο ποιον και λοιπες μαλακιες...
εσενα θα ηγαμησω αμα γινει αυτο ΞΑΝΑ ...οχι τον κωλοτρυπιδη...
στο λεω....κανονισου...
σου ειπα γραφτονα στο βλισουκα...

Γιατι  θες  να  μου  χαλασεις  1  ωρα  χλαρωσης...... :2funny: :2funny: :2funny:

ασε  με  να   το  γλεντησω  το  πουστρακι.......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
στις υπερβολες του κουμανταδορου του παγκοσμιου ποδοσφαιρου μιλουσα
νομιζα οτι ηταν ο μπλατερ
λες και μιλαει στην καλλονη και στον πανιωνιο που παρακαλανε για χορηγιες
Αμφιβαλω παντως αν αυτα ειναι λογια του Μελισσανιδη,και οχι σαλτσες καποιων δημοσιογραφων για να δημιουργησουν κλιμα...
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Αμφιβαλω παντως αν αυτα ειναι λογια του Μελισσανιδη,και οχι σαλτσες καποιων δημοσιογραφων για να δημιουργησουν κλιμα...

οχι στον μελισαν ρε
στον οπαδο σας λεω που την ειδε ο αρχοντας του συμπαντος

υ.γ τι στον πουτσο ειναι το φουρο?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εντάξυ για να φύγουμε λίγο από το θέμα "εμείς σας γαμήσαμε στο άλσος και μας πιπώσατε στη γέφυρα" να πω ότι οι φανέλες με ψιλοαπογοήτευσαν. Ειχα στο μυαλό μου άλλες φανέλες. Δε λέω καλύτερες από τις περσινές αλλα επειδή όπως και να το δει τη φετινή περίοδο θα γιορτάσουμε και τ 90 χρόνια της ομάδας ήθελα κάτι παραπάνω. Τεσπα.
Για τους χορηγούς φυσικά και δε μου έκανε εντύπωση ΟΥΤΕ το Τζόκερ (α.κ.α ΟΠΑΠ) ούτε η Λάνσια ούτε η Τράπεζα Πειραιώς, ούτε τα καφουρ. Αυτο που μου έκανε εντύπωση ήταν το λόγκο της φουτζίτσου. Να πω εδώ πως στα ερασιτεχνικά δεν επιτρέπονται ν αναγράφονται ονόματα γι αυτό και πήγε στη θέση τους το λόγκο της φουτζίτσου. Ειλικρινά δε το περίμενα.

Και απ ότι έμαθα στη σημερινή παρουσίαση ο Μελισσάν είπε "ακόμα στην αρχή είμαι. Να δεις τι τους έχω για μετά".
Ετσι λοιπόν μια αφιέρωση απ εμένα προς όλους τους ΟΣΦΠούδες ("φίλους" και "εχθρους" )
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
γαμω τα θα μου γαμω
ρε λακαμαδες καντε υπομονη
βημα βημα ολα
ελα και κανε μου την μουρη κρεας με χειροπιαστα πραγματα και οχι με μελλοντολογικα
το φελεκι μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γαμω τα θα μου γαμω
ρε λακαμαδες καντε υπομονη
βημα βημα ολα
ελα και κανε μου την μουρη κρεας με χειροπιαστα πραγματα και οχι με μελλοντολογικα
το φελεκι μου
:think: :think: :think: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom