Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.549
Κριτικές
8
Like
3.202
Πόντοι
456
καλησπερα στην μεγαλυτερη πουτανομαδα της κων/πολης και πασης τουρκιας
καλησπερα αεκ καλησπερα και στους πουσταρους οπαδους σου


Καλησπερα σκουληκι του κερατα σε σενα και τους ομοιους σου που ζεις μεσα στο χωμα και δεκα χρονια παλευεις να σωθεις!!
Αντε πλυστρα ρουφιανοπουστοι :lheel: :lheel:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Με ενθουσιασμο μπηκαμε και περσι για τους "μικρους του Βλάχου" και να που φτασαμε , ας κραταμε μικρό καλαθι

Τι καλησπερα ρε μεγαλε ??? 12 και 20 εχει πάει. Ετοιμοι για ύπνο ειμαστε . καληνυχτα 
Καλά μη συγκρίνουμε τη Σούπερ Λίγκα με τ ερασιτεχνικό. Συν ότι οι μαλακίες που έγιναν στο περσινό ρόστερ δεν υπάρχουν φέτος. Ένα όνομα θα πω. Φουρτάδο. Τέλος
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.549
Κριτικές
8
Like
3.202
Πόντοι
456
Καλά μη συγκρίνουμε τη Σούπερ Λίγκα με τ ερασιτεχνικό. Συν ότι οι μαλακίες που έγιναν στο περσινό ρόστερ δεν υπάρχουν φέτος. Ένα όνομα θα πω. Φουρτάδο. Τέλος


Παιδια μη το συζητατε αλλο αυτο <<επρεπε>> να πεσουμε και πεσαμε αυτο ειναι ολο αν δεν πεφταμε δε θα βλεπεμε φως τελεια και παυλα.
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Άντε και θα σου κάνω τη χάρη να ασχοληθώ μαζί σου παλιοεβραίε.
Πως την είδες την ομαδάρα σου με τον Απόλλωνα; Πούτσα και πάλι από τον Πετρό ε; Σου έχει κάνει τη σούφρα βαρέλι δίχως πάτο. Ήρθες στη γειτονιά της ΑΕΚ κουνάμενη σινάμενη πουτάνα του θερμαϊκού και έφαγες τέτοια πούτσα από τον Πετρό που σε πήγε γαμιόντας πίσω. Αλλά μην σε νοιάζει. Έχει κανέναν δυο παίκτες ο ΟΣΦΠ που θέλει να δανείσει, ε στην πουτάνα του στη Σαλόνικα θα τους δώσει.
Πήγαινε τώρα να δεις αν έχει το σάβανό σου τσέπες παλιοεβραίε
ερχεται ο πετρακης του χρονου να παρει το λιμανι και θα δεις τον μεγαλο ΑΡΗ
απο του χρονου θα κανουμε παπαδες
εσυ μουτσε του κραβιου ουτε την καλαμαρια δεν μπορεις να νικησεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ερχεται ο πετρακης του χρονου να παρει το λιμανι και θα δεις τον μεγαλο ΑΡΗ
απο του χρονου θα κανουμε παπαδες
εσυ μουτσε του κραβιου ουτε την καλαμαρια δεν μπορεις να νικησεις
Καλά εσύ επί Καστίγιο έλεγες πως πας για 3άδα και παρατρίχα να πέσεις παλιοεβραϊκο σκουλίκι. Στα φιλικά είχε κερδίσει (ή φέρει ισοπαλία) με την Ουντινέζε (αν δε κάνω λάθος) και έλεγες πως η Ουντινέζε πάει τρένο για πρωτάθλημα στην Ιταλία.
Και όταν λες Πετράκη εννοείς τον Πέτρο τον Κόκκαλή; Αυτόν που ο πατέρας του τον έχει αποκληρώσει;; Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε σκουλίκι δε σου έχω πει να μη τρως τις ρίζες από τις κάναβες όταν είσαι στη γη; Την ακούς τρελλά.
Εγώ δε μπόρεσα να τη νικήσω τη Καλαμαριά γι αυτό και φωναζω πως στο μέλλον αν δεν ενισχυθούμε ΧΘΕΣ στην άμυνα θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε. Εσύ έχασες από τον Απόλλωνα και ακόμα μιλάς για "μεγάλο" Αρη. Απόλαυσε μέχρι την επόμενη αγωνιστική το μεγάλο ΠΑΠΑΡΙ του Πετρό που σου έσκισε ΠΑΛΙ τη σούφρα σου και άσε τον "μεγάλο" ΑΡΗ. Σκουλίκι. Είχες ομάδα που έπαιζε μπαλάρα επί Κούπερ αλλά φαγώθηκαν τα σκουλίκια που έχεις κουμανταδόρους στην ομάδα σου για να τον φάνε και από τότε έγινες η πουτάνα του θερμαϊκού και στήνεις κώλο στον γαύρο για να σε γλιτώσει. Ρουφιανόπουστα. Ντροπή της Σαλονίκης.
Υ.Γ Αν θες να φας πούτσο από μούτσο πες το ρε. Μη μου κολοτρίβεσαι. Δεν είμαι μούτσος αλλά στα καράβια που χτίζω όλο και κάποιον Ρώσσο θα βρω που με ένα μπουκάλι βότκα θα σε "σουβλίσει" σαν τον Αθ. Διάκο
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα gregory35 !!!

Γιατι καθεσαι και ασχολεισαι, με πουστρακια !!!

Η  Α.Ε.Κ. μας, εχει ιστορια !!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
καλησπερα στους πουσταροπουσταρους οπαδους της αεκ
καλησπερα στην μεγαλυτερη πουτανομαδα της κων/πολης και πασης τουρκιας
καλησπερα αεκ καλησπερα και στους πουσταρους οπαδους σου
Δε βαζεις μυαλό και θα με αναγκάσεις να ασχοληθώ μαζί σου..Νομίζεις οτι από εδω που ειμαι δεν μπορω....Σου'ρχεται....
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.549
Κριτικές
8
Like
3.202
Πόντοι
456
Καλά εσύ επί Καστίγιο έλεγες πως πας για 3άδα και παρατρίχα να πέσεις παλιοεβραϊκο σκουλίκι. Στα φιλικά είχε κερδίσει (ή φέρει ισοπαλία) με την Ουντινέζε (αν δε κάνω λάθος) και έλεγες πως η Ουντινέζε πάει τρένο για πρωτάθλημα στην Ιταλία.
Και όταν λες Πετράκη εννοείς τον Πέτρο τον Κόκκαλή; Αυτόν που ο πατέρας του τον έχει αποκληρώσει;; Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε σκουλίκι δε σου έχω πει να μη τρως τις ρίζες από τις κάναβες όταν είσαι στη γη; Την ακούς τρελλά.
Εγώ δε μπόρεσα να τη νικήσω τη Καλαμαριά γι αυτό και φωναζω πως στο μέλλον αν δεν ενισχυθούμε ΧΘΕΣ στην άμυνα θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε. Εσύ έχασες από τον Απόλλωνα και ακόμα μιλάς για "μεγάλο" Αρη. Απόλαυσε μέχρι την επόμενη αγωνιστική το μεγάλο ΠΑΠΑΡΙ του Πετρό που σου έσκισε ΠΑΛΙ τη σούφρα σου και άσε τον "μεγάλο" ΑΡΗ. Σκουλίκι. Είχες ομάδα που έπαιζε μπαλάρα επί Κούπερ αλλά φαγώθηκαν τα σκουλίκια που έχεις κουμανταδόρους στην ομάδα σου για να τον φάνε και από τότε έγινες η πουτάνα του θερμαϊκού και στήνεις κώλο στον γαύρο για να σε γλιτώσει. Ρουφιανόπουστα. Ντροπή της Σαλονίκης.
Υ.Γ Αν θες να φας πούτσο από μούτσο πες το ρε. Μη μου κολοτρίβεσαι. Δεν είμαι μούτσος αλλά στα καράβια που χτίζω όλο και κάποιον Ρώσσο θα βρω που με ένα μπουκάλι βότκα θα σε "σουβλίσει" σαν τον Αθ. Διάκο
[/quote


Nαι θα τους παρει ο πετρακης το...κοκκακι που τρωει ακομα φαπες απο τον πατερα του...
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Καλά εσύ επί Καστίγιο έλεγες πως πας για 3άδα και παρατρίχα να πέσεις παλιοεβραϊκο σκουλίκι. Στα φιλικά είχε κερδίσει (ή φέρει ισοπαλία) με την Ουντινέζε (αν δε κάνω λάθος) και έλεγες πως η Ουντινέζε πάει τρένο για πρωτάθλημα στην Ιταλία.
Και όταν λες Πετράκη εννοείς τον Πέτρο τον Κόκκαλή; Αυτόν που ο πατέρας του τον έχει αποκληρώσει;; Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε σκουλίκι δε σου έχω πει να μη τρως τις ρίζες από τις κάναβες όταν είσαι στη γη; Την ακούς τρελλά.
Εγώ δε μπόρεσα να τη νικήσω τη Καλαμαριά γι αυτό και φωναζω πως στο μέλλον αν δεν ενισχυθούμε ΧΘΕΣ στην άμυνα θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε. Εσύ έχασες από τον Απόλλωνα και ακόμα μιλάς για "μεγάλο" Αρη. Απόλαυσε μέχρι την επόμενη αγωνιστική το μεγάλο ΠΑΠΑΡΙ του Πετρό που σου έσκισε ΠΑΛΙ τη σούφρα σου και άσε τον "μεγάλο" ΑΡΗ. Σκουλίκι. Είχες ομάδα που έπαιζε μπαλάρα επί Κούπερ αλλά φαγώθηκαν τα σκουλίκια που έχεις κουμανταδόρους στην ομάδα σου για να τον φάνε και από τότε έγινες η πουτάνα του θερμαϊκού και στήνεις κώλο στον γαύρο για να σε γλιτώσει. Ρουφιανόπουστα. Ντροπή της Σαλονίκης.
Υ.Γ Αν θες να φας πούτσο από μούτσο πες το ρε. Μη μου κολοτρίβεσαι. Δεν είμαι μούτσος αλλά στα καράβια που χτίζω όλο και κάποιον Ρώσσο θα βρω που με ένα μπουκάλι βότκα θα σε "σουβλίσει" σαν τον Αθ. Διάκο
o μπαμπας ο κοκκαλης παιρνει το λιμανι εδω πανω και βαζει τοποτηρητη τον γιο του
ο οποιος ειναι πισω απο τον ηλιαδη
περιμενε να μπει ο ΑΡΗΣ στο 99 για να αποφυγει τα δυσβασταχτα χρεη που δημιουργησαν οι προηγουμενες διοικησεις
του χρονου θα γαμαμε μανουλες
ετοιμασου πουσταρα για τον μεγαλο ΑΡΗ
αυτον που θα σε γαμαει παντου και παντα
το ξες πολυ καλα οτι ο μελισανιδης ειναι τιγρακη μπροστα στον κοκκαλη
αντε τωρα πανε να σε τσιμπουκωσουν οι μουτσοι μαλακα μηχανικε που πατας γη μια φορα το 6μηνο
οσο εγω γλενταω στην στερια την γκομενιτσα σου
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Δε βαζεις μυαλό και θα με αναγκάσεις να ασχοληθώ μαζί σου..Νομίζεις οτι από εδω που ειμαι δεν μπορω....Σου'ρχεται....
ρε κοιτα να μην φας καμια παντοφλα απο την γυναικα σου εσυ μαλακα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
o μπαμπας ο κοκκαλης παιρνει το λιμανι εδω πανω και βαζει τοποτηρητη τον γιο του
ο οποιος ειναι πισω απο τον ηλιαδη
περιμενε να μπει ο ΑΡΗΣ στο 99 για να αποφυγει τα δυσβασταχτα χρεη που δημιουργησαν οι προηγουμενες διοικησεις
του χρονου θα γαμαμε μανουλες
ετοιμασου πουσταρα για τον μεγαλο ΑΡΗ
αυτον που θα σε γαμαει παντου και παντα
το ξες πολυ καλα οτι ο μελισανιδης ειναι τιγρακη μπροστα στον κοκκαλη
αντε τωρα πανε να σε τσιμπουκωσουν οι μουτσοι μαλακα μηχανικε που πατας γη μια φορα το 6μηνο
οσο εγω γλενταω στην στερια την γκομενιτσα σου
Αχαχαχαχχαχαχαχαχαχα. Μαλάκα Εβραίες σκουλίκι, για το λιμάνι έχει πει ο Ιβάν ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ τον Σαμαρά "ότι προσφορά σας κάνουν εγώ βάζω 100μύρια παραπάνω". Ο Κόκκαλης έχει τόση ιδέα από λιμάνια όσο και εσύ από μπάλα. ΚΑΜΙΑ δηλαδή. Επίσης τον Πετράκη τον γιό του τον έχει αποκληρώσει προ πολλού. Δεξί του χέρι είναι ο γιός του από τη 2η του γυναίκα μαλάκα.
Ρε εβραίε αφού το ξέρεις πως δεν είμαι ναυτικός. Νταξ ξέρω πως θέλεις να τρως πούτσα με την αλμύρα παλιοπουστάρα, αλλά εγώ ΧΤΙΖΩ πλοία, δε τα ταξιδεύω. Όσο για τη γκόμενά μου, ποίες απ όλες; Θέλω να ξέρω ποια κάνει κτηνοβασία με σκουλίκια.
Εβραίε για πες μας, τι έγραφες με το προηγούμενό σου προφίλ όταν είχατε τον Καστίγιο στην ομάδα.
Παντού και πάντα θα γαμάς εσύ ο ΑΡΗΣ την ΑΕΚ. Ρε παπάρα εδώ πέρσι ΜΕ ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ και δε μπόρεσες ούτε καν να μας τον ακουμπήσεις, τι λες τώρα; Παλιο πούστη σκουλικοεβραίε, μαλάκα. Δε με λες, πότε σε πονάει πιο πολύ ο κώλος σου; Όταν θυμάσαι τον Σκόκο ή όταν θυμάσαι τον Πετρό;
Άντε τώρα να πιπώσεις τον γαύρο για να σου δώσει κανένα παίκτη. Πόρνη του θερμαϊκού. Σκατοεβραίε
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Ειμαι πορτογαλος και ζω στην Ελλαδα υποστηριζω την ΑΕΚ  παραδεχομαι οτι οι Ελληνες ειναι ανωτεροι σαν λαος απο τους πορτογαλους, και πολιτισμικα και σαν ψυχισμο.
Για παραδειγμα οι πορτογαλοι κλαινε ευκολα,δειλιαζουν ευκολα κανουν σαν κοπελιτσες μερικες φορες δεν ντρεπομαι να το πω αυτο και οι ελληνες ειναι πιο σκληροι σαν λαος.
Εκει που θελω να καταληξω ομως ειναι οτι στην ελλαδα λογω του αδυναμου χαρακτηρα μου (βερου πορτογαλικου ασ πουμε) γινομαι θυμα ρατσισμου απο Ελληνες.
  Ποια η γνωμη σας για το θεμα αυτο?

Μηπως σε λενε και Φερναντο Σαντος τυπε??  :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μηπως σε λενε και Φερναντο Σαντος τυπε??  :think:
Μπορεί να είναι και ο Ντανιέλ, που έχει και πορτογαλική υπηκοότητα και είναι και μαύρος. Ο Σάντος είναι λευκός οπότε δύσκολα να πέφτει θύμα ρατσιστικής επίθεσης
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολους τους απανταχου, Α. Ε. Κ. τζηδες !!!
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Μπορεί να είναι και ο Ντανιέλ, που έχει και πορτογαλική υπηκοότητα και είναι και μαύρος. Ο Σάντος είναι λευκός οπότε δύσκολα να πέφτει θύμα ρατσιστικής επίθεσης

Μπα ο Ντανιελ ειναι δυνατος χαρακτηρας. Δεν νομιζω να τον πειραζαν αυτα. ;)

Τελικα βρηκα ποιος ειναι σιγουρα:
1366024958.jpg


:2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ειμαι πορτογαλος και ζω στην Ελλαδα υποστηριζω την ΑΕΚ  παραδεχομαι οτι οι Ελληνες ειναι ανωτεροι σαν λαος απο τους πορτογαλους, και πολιτισμικα και σαν ψυχισμο.
Για παραδειγμα οι πορτογαλοι κλαινε ευκολα,δειλιαζουν ευκολα κανουν σαν κοπελιτσες μερικες φορες δεν ντρεπομαι να το πω αυτο και οι ελληνες ειναι πιο σκληροι σαν λαος.
Εκει που θελω να καταληξω ομως ειναι οτι στην ελλαδα λογω του αδυναμου χαρακτηρα μου (βερου πορτογαλικου ασ πουμε) γινομαι θυμα ρατσισμου απο Ελληνες.
  Ποια η γνωμη σας για το θεμα αυτο?
Μηπως εισαι ο κυριος Φολιας,που ειχε φερει ο μακαρος και ξεμεινες εδω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom