Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
ΟΟΟ ΠΟΥΣΤΗ ΑΡΗ,ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΑΜΕ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΗΝ Β ΕΘΝΙΚΗ
ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ΑΡΙΑΝΟΙ
ΟΟΟ ΡΕ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ,ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ,ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ
ΑΤΙΤΛΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ,ΓΙΝΑΤΕ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ
ΟΟΟ ΞΕΚΟΛΙΑΡΗ,ΚΑΝΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ,ΣΤΟN ΠΕΙΡAIΑ
ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑ
ΟΟΟ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ,ΓΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
ΔΕΝ ΜΑΘΑΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΩΣ ΓΑΜΑΕΙ Η ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ,ΤΗΝ ΑΕΚ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΤΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ

Στο στρατό δεν είχα κανέναν ΑΡΕΙΑΝΟ. Τα σκουλίκια τα λιώναμε στην πύλη. Στη τρύπα σου σκουλίκι εβραίε
πηγες και στρατο μωρη λουγκριτιανη;
εγω νομιζα πως πηρες αναβολα
επειδη ψιλοαδελφιζεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πηγες και στρατο μωρη λουγκριτιανη;
εγω νομιζα πως πηρες αναβολα
επειδη ψιλοαδελφιζεις
Φυσικά και πήγα ρε παπάρα. Αδερφές εμείς λέγαμε όσους πήγαιναν αυλώνα όπως εσύ λουκριτία βοργία. Εσύ πως και πήγες; Δεν ήξερα ότι ο στρατός είχε ανάγκη από σκουλίκια, ούτε ήξερα πως οι εβραίοι στον ελληνικό στρατό.


Άντε τώρα να οργανώσεις καμιά εκδρομη στην Αθήνα, αλλά κανόνισε αυτή τη φορά να περάσεις το Σχηματάρι και να μην επιστρέψεις πίσω επειδή δεν θα έχεις Αστυνομική συνοδεία (ξέρεις εσύ  ;) )
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Φυσικά και πήγα ρε παπάρα. Αδερφές εμείς λέγαμε όσους πήγαιναν αυλώνα όπως εσύ λουκριτία βοργία. Εσύ πως και πήγες; Δεν ήξερα ότι ο στρατός είχε ανάγκη από σκουλίκια, ούτε ήξερα πως οι εβραίοι στον ελληνικό στρατό.


Άντε τώρα να οργανώσεις καμιά εκδρομη στην Αθήνα, αλλά κανόνισε αυτή τη φορά να περάσεις το Σχηματάρι και να μην επιστρέψεις πίσω επειδή δεν θα έχεις Αστυνομική συνοδεία (ξέρεις εσύ  ;) )
εγω μουνακι υπηρετησα στην ναουσα στην μοιρα καταδρομων
εκει ειχαμε μονο παλικαραδες και ΕΛΛΗΝΕΣ
τις χανουμισες τις στελναν γραφιαδες και νοσοκομες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω μουνακι υπηρετησα στην ναουσα στην μοιρα καταδρομων
εκει ειχαμε μονο παλικαραδες και ΕΛΛΗΝΕΣ
τις χανουμισες τις στελναν γραφιαδες και νοσοκομες
Έλα βρήκα το βιντεάκι που είσαι με τον γαμιά σου. Λιώνεις για πάρτι του μωρή αδερφάρα λούγκρα κωλοσξεσκισμένη.


Αχαχαχαχχαχα. Πιάσε κάτι παλικαράδες. Αχαχαχχαχαχα. Ουστ μωρή λούγκρα. βρώμισες και το ένδοξο σώμα των καταδρομών. Τη σούφρα σου σου την έλεξαν ή είχες κανένα βύσμα για να βλέπεις στα ντουζ ψωλαράδες και να την παίζεις με τη φαντασίωση ότι σε γαμούν.
Όσο για το Έλληνες που έγραψες δε θα το σχολιάσω. Αρειανός και Έλληνας είναι έννοιες ανντίθετες. Πρώτον ο αρειανός είναι ΣΚΟΥΛΙΚΙ ο Έλλην άνθρωπος. Δεύτερον ο Αρειανός είναι ΕΒΡΑΙΟΣ ο Έλληνας είναι..... ΕΛΛΗΝΑΣ. Αλλά έχουν τα σκουλίκια μυαλό; Πως να έχεις εσύ;
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Έλα βρήκα το βιντεάκι που είσαι με τον γαμιά σου. Λιώνεις για πάρτι του μωρή αδερφάρα λούγκρα κωλοσξεσκισμένη.


Αχαχαχαχχαχα. Πιάσε κάτι παλικαράδες. Αχαχαχχαχαχα. Ουστ μωρή λούγκρα. βρώμισες και το ένδοξο σώμα των καταδρομών. Τη σούφρα σου σου την έλεξαν ή είχες κανένα βύσμα για να βλέπεις στα ντουζ ψωλαράδες και να την παίζεις με τη φαντασίωση ότι σε γαμούν.
Όσο για το Έλληνες που έγραψες δε θα το σχολιάσω. Αρειανός και Έλληνας είναι έννοιες ανντίθετες. Πρώτον ο αρειανός είναι ΣΚΟΥΛΙΚΙ ο Έλλην άνθρωπος. Δεύτερον ο Αρειανός είναι ΕΒΡΑΙΟΣ ο Έλληνας είναι..... ΕΛΛΗΝΑΣ. Αλλά έχουν τα σκουλίκια μυαλό; Πως να έχεις εσύ;
μαλακα λες οτι λες
αλλα σε παω πολυ ρε χανουμι
αχαχαχαχαχαχαχαχαχ
που τα σκεφτεσαι
αχαχαχαχα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μαλακα λες οτι λες
αλλα σε παω πολυ ρε χανουμι
αχαχαχαχαχαχαχαχαχ
που τα σκεφτεσαι
αχαχαχαχα
Σου έχω και ένα καλύτερο..Πιάσε ρυθμό

Άρης θρησκεία,
με γαύρο συμμαχία,
για να μη πέσω στη β εθνική
στήνω τον κώλο μου με ευχαρίστηση πολύ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Είναι πάντα εύκολο να κουνάς το δάκτυλο και να κάνεις τον υπεράνω όταν είσαι από την πλευρά του ισχυρού και του χορτασμένου. Μέχρι τώρα ότι έχουμε πάρει το πήραμε στο γήπεδο και πήραμε περισσότερα από αυτά που μας άφησαν να σηκώσουμε, για το μέλλον θα δούμε εδώ θα είμαστε.
Τα απωθημένα που αναφέρεις, δεν τα έχουμε μόνο εμείς, όλοι οι ανταγωνιστές σου τα έχουν και όχι από ζήλεια όπως ίσως νομίζεις. Τα απωθημένα δημιουργούνται όταν έχεις λυσσασμένα σκυλιά σαν τον Κόκκαλη και τον Μαρινάκη που δεν αφήνουν ούτε ψίχουλο να πέσει από τη βουλιμία τους. Αν εσύ θεωρείς φυσιολογικό το να έχεις πάρει 15 στα 17 πρωταθλήματα με γεια σου και χαρά σου. Αυτό που πρέπει να καταλάβεις όμως είναι ότι αυτή η περίοδος είναι χρυσή μόνο στο δικό σας μυαλό, για όλους τους άλλους θα είναι η περίοδος της παράγκας και του Βάλνερ. Γι αυτό κι αν τύχει και αλλάξουν οι ισορροπίες όλη αυτή η εχθρότητα που έχει συγκεντρωθεί από όλες τις πλευρές θα ξεχειλίσει και θα καταπιεί δίκαιους και άδικους. Να ξέρεις όμως ότι αυτοί που αποθεώνεις τη δημιούργησαν.
1. δεν έχω αποθεώσει ΠΟΤΕ κανέναν ΠΡΟΕΔΡΟ. Έχω απωθεώσει όμως αρκετούς παίκτες που έχουνε έρθει. Για τη δική μου ομάδα αν μιλήσω (γιατί έχω αποθεώσει και αλλονών), έχω αποθεώσει Ζιο, Προτάσοφ, Λιτόφτσενκο, Ντέταρι, Εστογιάννοφ, Φούνες, Μιραλάς, Κοβάσεβιτς, Εστάι, Ριβάλντο κλπ.
2. Προσωπικά μιλώντας, δεν με ενδιαφέρει το ελλ. πρωτάθλημα. Ας είχα ομάδα που χτύπαγε κάθε χρόνο τετράδα Ευρώπη και στα αρχίδια μου. Αυτό βέβαια θα σήμαινε πως και το ελλ. πρωτάθλημα θα ήταν σοβαρό, ...έλα που δεν είναι. Οπότε πώς να είμαι ευχαριστημένος; οκ, θα πάρω 1-2-5-10, μετά; Το παραπάνω;
3. Καίγεστε μόνοι σας. τη γνώμη μου λέω και μην το πάρεις προσωπικά. Και στη δουλειά μου και στην προσωπική μου ζωή, αυτό που εμένα με ενδιαφέρει έιναι να γίνω καλύτερος από τον άλλο και όχι να γίνω το ίδιο σκατά με αυτόν. Εφόσον θεωρείτε πως αυτός ο τρόπος είναι σκατά, κάντε το αλλιώς. ξαναλέω, η γνώμη μου είναι αυτή. Εμένα δεν μου αρέσει αυτός ο τρόπος. Απ'ο κει και πέρα, εφόσον αντιγράφετε τη μέθοδο, δεν δικαιούστε να λέτε για το τι κάνει ο άλλος.

Είνια σαν να λέει κάποιος πως ένας άλλος είναι κλέφτης και ταυτόχρονα να μαθαίνει ο ίδιος πώς να κλέβει.

4. Δεν μιλάω όντας "από πάνω". Μιλάω σαν φίλαθλος. Σου είπα, Ολυμπιακός ήμουνα και στα πέτρινα. Αλλά αυτό που έλεγα τότε είναι να τους διώξουμε όλους τους παίκτες και να παίξουμε με τις ακαδημίες. Δεν μου έφταιγαν οι άλλοι. Την ομάδα μου κοιτούσα. Και ήταν χάλια.

Και για να τελειώνουμε την κουβέντα και να μην κουράζουμε και τους άλλους. Δεν έχω βρίσει ΚΑΝΕΝΑΝ επειδή υποστηρίζει μια ομάδα, παρότι θεωρώ κι εγώ πως κάποιοι είναι γκασμάδες όχι λόγω βλακείας δικής τους μόνο, αλλά επειδή μπαίνουνε και σε πλύσιμο εγκεφάλου στους συνδέσμους που ανήκουνε.Σε όλα τα χρώματα ομάδων. Αυτό δεν σημαίνει πως το να υποστηρίζεις μια ομάδα σε χαρακτηρίζει.
Έχω γνωρίσει πολλούς οσφυοκάμπτες σε όλες τις ομάδες. Και τους διακρίνει όλους το ίδιο χαρακτηριστικό. Σε βρίζουνε απλά επειδή είσαι άλλη ομάδα.

Προς Γρηγόρη: μπαίνω στο συγκεκριμένο θρεντ γιατί θεωρώ και ελπίζω πως δεν σκέφτομαι οπαδικά. Έχω ξαναπεί, πως εφόσον η παρουσία μου σας προσβάλλει (και παρότι δεν είμαι απο αυτούς που περιορίζουν την ελευθερία τους επειδή το λένε οι άλλοι), απλά δεν ξαναμπαίνω. Κρίμα μόνο γιατί έχει περισσότερη κίνηση εδώ από ότι στα άλλα αθλητικά θρεντ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Προς Γρηγόρη: μπαίνω στο συγκεκριμένο θρεντ γιατί θεωρώ και ελπίζω πως δεν σκέφτομαι οπαδικά. Έχω ξαναπεί, πως εφόσον η παρουσία μου σας προσβάλλει (και παρότι δεν είμαι απο αυτούς που περιορίζουν την ελευθερία τους επειδή το λένε οι άλλοι), απλά δεν ξαναμπαίνω. Κρίμα μόνο γιατί έχει περισσότερη κίνηση εδώ από ότι στα άλλα αθλητικά θρεντ.
Εμένα προσωπικά δε με ενοχλείς που μπαίνεις στο θρεντ της ΑΕΚ. Αυτό που είπα είναι πως δε καταλαβαίνω γιατί να μπαίνεις σε θρεντ αλλων ομάδων και ν αρχίζεις να βρίζεις. Αν έχεις κάβλες τράβα μια μαλακία (όχι εσύ, αυτός που βρίζει) είναι υγεία  και γλιτώνεις και τα γαμοσταυρίδια.
Έχει το θρεντ της ΑΕΚ τη μεγαλύτερη κίνηση; Το θρεντ μιας ομάδας Γ εθνικής έχει περισσότερη κίνηση απ αυτό της υπερομάδας του ΑΡΕΩΣ;;; Ή της παγκόσμιου ομάδας του ΟΣΦΠ; Ρε που πάμε ρε, ρε που πάμε;;;
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Εμένα προσωπικά δε με ενοχλείς που μπαίνεις στο θρεντ της ΑΕΚ. Αυτό που είπα είναι πως δε καταλαβαίνω γιατί να μπαίνεις σε θρεντ αλλων ομάδων και ν αρχίζεις να βρίζεις. Αν έχεις κάβλες τράβα μια μαλακία (όχι εσύ, αυτός που βρίζει) είναι υγεία  και γλιτώνεις και τα γαμοσταυρίδια.
Έχει το θρεντ της ΑΕΚ τη μεγαλύτερη κίνηση; Το θρεντ μιας ομάδας Γ εθνικής έχει περισσότερη κίνηση απ αυτό της υπερομάδας του ΑΡΕΩΣ;;; Ή της παγκόσμιου ομάδας του ΟΣΦΠ; Ρε που πάμε ρε, ρε που πάμε;;;
γρηγορια η πολλυ αμλυρα σε κουρδισε το κεφαλι σκατομπαγασα
εκει που εισαι μηχανικος στα καραβια το αεκτσιδικο κορμακι σου το λαχταραν και το γευονται οι μουτσοι;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
στην ελλαδα ειμαι κ τοκαβλι μου το γευεται ουκρανικο μιλφ... :fuck2:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
στην ελλαδα ειμαι κ τοκαβλι μου το γευεται ουκρανικο μιλφ... :fuck2:



μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις.
όπως ξέρεις η μαλακία που γνωρίζεις πως δεν μπορείς να νικήσεις και παρασιτεί αλλά και τρέφεται από την απάντηση.
το να τη να αγνοείς είναι ορθό δίοτι μόνο έτσι αλλάζει χώρο και στέκεται σε όσους την ακούν.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
εισαι τρεις κατηγοριες κατω
βλεπεις τα αρχιδια μας με κυαλι και μιλας;
αστο! φετος εχεις αντιπαλους
Δωτιέας Αγιάς,Πυργετό ,Αμπελωνιακός και κατι αλλα βουνα
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις.
όπως ξέρεις η μαλακία που γνωρίζεις πως δεν μπορείς να νικήσεις και παρασιτεί αλλά και τρέφεται από την απάντηση.
το να τη να αγνοείς είναι ορθό δίοτι μόνο έτσι αλλάζει χώρο και στέκεται σε όσους την ακούν.
κλασε μου τον πουτσο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εβαλε τα περισσότερα λεφτά και έχει τον πρώτο λόγο στα πάντα.
[URL unfurl="true"]http://aek365.com/sfinaki.php?id=1127[/url]
φιδια κολοβα...ευνοημενες πουτανες απο παντου που μονο κλαιτε...
σας δινω τον λιγο μου φιδια οτι η γ εθνικη ειναι μονο η αρχη...
κετσετζογλου λεει...και τσακιρης ...εμμισθοι τραμπουκοι της πεννας ....φλωροι στην πραγματικη ζωη αλλα τραμπουκοι της γραφιδας....
η γ εθνικη δεν ειναι τιποτα πουτανες...ερχονται δυσκολες μερες γιατι γαμιοσαστε σα φαρα...ειστε η χειροτερη ρατσα ανθρωπου....με χαρακτηριστικα φιδιου ...σερνοσαστε και χτυπατε πουστικα και υπουλα...
και ο μονος τροπος να σκοτωσεις ενα φιδι ειναι να το λειωσεις στο κεφαλι....
και κατι κετσετζογλου και τσακιργδες η τιμωρια τους ειναι οτι θα κανουν ρεπορταζ στα βουνα και στα λαγκαδια....
ακομα ημαρτον δε λενε...
ακομα καμωνονται τους καμποσους και φτυνουν λασπη...γιαυτο η καταρκυλα αυτης της ομαδας σταματημο δεμν θα εχει...
η ζωη ειναι παντα δικαιη και ας κλαιγονται παντα οι αποτυχημενοι...
αυτο που αξιζεις επειδη εισαι φιδι αυτο ακριβως και θα παρεις...τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω....
και μετα στην υγεια του μαλακα με ....''σφηνακια''
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
φιδια κολοβα...ευνοημενες πουτανες απο παντου που μονο κλαιτε...
σας δινω τον λιγο μου φιδια οτι η γ εθνικη ειναι μονο η αρχη...
κετσετζογλου λεει...και τσακιρης ...εμμισθοι τραμπουκοι της πεννας ....φλωροι στην πραγματικη ζωη αλλα τραμπουκοι της γραφιδας....
η γ εθνικη δεν ειναι τιποτα πουτανες...ερχονται δυσκολες μερες γιατι γαμιοσαστε σα φαρα...ειστε η χειροτερη ρατσα ανθρωπου....με χαρακτηριστικα φιδιου ...σερνοσαστε και χτυπατε πουστικα και υπουλα...
και ο μονος τροπος να σκοτωσεις ενα φιδι ειναι να το λειωσεις στο κεφαλι....
και κατι κετσετζογλου και τσακιργδες η τιμωρια τους ειναι οτι θα κανουν ρεπορταζ στα βουνα και στα λαγκαδια....
ακομα ημαρτον δε λενε...
ακομα καμωνονται τους καμποσους και φτυνουν λασπη...γιαυτο η καταρκυλα αυτης της ομαδας σταματημο δεμν θα εχει...
η ζωη ειναι παντα δικαιη και ας κλαιγονται παντα οι αποτυχημενοι...
αυτο που αξιζεις επειδη εισαι φιδι αυτο ακριβως και θα παρεις...τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω....
και μετα στην υγεια του μαλακα με ....''σφηνακια''


εντάξει λοιπόν.
περνάς καλά;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
φιδια κολοβα...ευνοημενες πουτανες απο παντου που μονο κλαιτε...
σας δινω τον λιγο μου φιδια οτι η γ εθνικη ειναι μονο η αρχη...
κετσετζογλου λεει...και τσακιρης ...εμμισθοι τραμπουκοι της πεννας ....φλωροι στην πραγματικη ζωη αλλα τραμπουκοι της γραφιδας....
η γ εθνικη δεν ειναι τιποτα πουτανες...ερχονται δυσκολες μερες γιατι γαμιοσαστε σα φαρα...ειστε η χειροτερη ρατσα ανθρωπου....με χαρακτηριστικα φιδιου ...σερνοσαστε και χτυπατε πουστικα και υπουλα...
και ο μονος τροπος να σκοτωσεις ενα φιδι ειναι να το λειωσεις στο κεφαλι....
και κατι κετσετζογλου και τσακιργδες η τιμωρια τους ειναι οτι θα κανουν ρεπορταζ στα βουνα και στα λαγκαδια....
ακομα ημαρτον δε λενε...
ακομα καμωνονται τους καμποσους και φτυνουν λασπη...γιαυτο η καταρκυλα αυτης της ομαδας σταματημο δεμν θα εχει...
η ζωη ειναι παντα δικαιη και ας κλαιγονται παντα οι αποτυχημενοι...
αυτο που αξιζεις επειδη εισαι φιδι αυτο ακριβως και θα παρεις...τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω....
και μετα στην υγεια του μαλακα με ....''σφηνακια''
Τώρα μιλας σοβαρα; εχει ριξει λεφτα ο μελισσαν κ θα μεινει η ΑΕΚ γ εθνικη κ θα της λιωσεις ( οχι εσυ αλλα ο μαρινακης ) το κεφαλι; το ξηλωμα των ακρων του οσφπ εχει αρχισει απο τοτε που εγινε δεκτη ξ προσφορα της εταιρειας επενδυτων για τον οπαπ σου τ εγραφα 1-2 μηνες πριν κ εσυ μου ελεγρς αλλα ντι αλλα της παρασκευης το γαλα. Βρες σε βιντεακι τη δηλωση του μελισσαν κ προσεξε υφος οταν λεει "ο οπαπ αλλαζει σελιδα". Ο μελισσαν συνομιλει απευθειας με μαξιμου ξηλωνει ιντραλοτ απο οπαπ σε λιγο θα βαλει χερι κ στη κεδ. Θ οριζει αυτος ποιες ομαδες θα παιρνουν ποσα κ εσυ μου λες πως θα της λιωσεις το κεφαλι. Ουτε ο πουτανας γιος νικολακο δε μπορει να το γραψει αυτο γιατι θα τον παρουν με της πετρες.
Επισης οτι εγραψες για τσακιρη φυσικα κ ισχυει το ιδιπ επι δεκα για τους δικους σου γαμημενους σπερρματοχυμενους δημοσιογραφισκους σου.
Επισης επειδη δε γινεται να κανω διακρισεις κ τ εχω γραψει πως οππιος με βριζει θα τον βριζω.πουτανες ξεσκισμενες εισαστε εσεις κ αυτο το ξερεις καλα οπως το ξερουν καλα κ τα
ναυτακια. Οσο για το ποιος ειναι η χειροτερη φαρα ασε πηγαινε παιξε αλλου σε μερη που δε ξερουν τι εστι σκατογαυρος στην ελλαδα ξερουμε ποσο πουτανοφαρα εισαστε δολοφονοι μουνοπανα.
Κ για την ομαδα σου τωρα κατι. Παρε κοφτη. Στην ελκαδα δικο σου οι πουτσες ομψς θ ερχονται πεντε πεντε στην ευρωπη. Κ μην ακους εμενα ακου τουλαχιστον τον αλεφαντο.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
φιδια κολοβα...ευνοημενες πουτανες απο παντου που μονο κλαιτε...
σας δινω τον λιγο μου φιδια οτι η γ εθνικη ειναι μονο η αρχη...
κετσετζογλου λεει...και τσακιρης ...εμμισθοι τραμπουκοι της πεννας ....φλωροι στην πραγματικη ζωη αλλα τραμπουκοι της γραφιδας....
η γ εθνικη δεν ειναι τιποτα πουτανες...ερχονται δυσκολες μερες γιατι γαμιοσαστε σα φαρα...ειστε η χειροτερη ρατσα ανθρωπου....με χαρακτηριστικα φιδιου ...σερνοσαστε και χτυπατε πουστικα και υπουλα...
και ο μονος τροπος να σκοτωσεις ενα φιδι ειναι να το λειωσεις στο κεφαλι....
και κατι κετσετζογλου και τσακιργδες η τιμωρια τους ειναι οτι θα κανουν ρεπορταζ στα βουνα και στα λαγκαδια....
ακομα ημαρτον δε λενε...
ακομα καμωνονται τους καμποσους και φτυνουν λασπη...γιαυτο η καταρκυλα αυτης της ομαδας σταματημο δεμν θα εχει...
η ζωη ειναι παντα δικαιη και ας κλαιγονται παντα οι αποτυχημενοι...
αυτο που αξιζεις επειδη εισαι φιδι αυτο ακριβως και θα παρεις...τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω....
και μετα στην υγεια του μαλακα με ....''σφηνακια''
o "σφηνακιας" ειναι γνωστο σκουπιδι αεκαρχης της δημοσιογραφιας..εμπορος ελπιδας και σοτου ολων των διοικησων εδω και χρονια,δεν ηταν δυνατο να γραψει σε διαφορετικο υφος ειδικα τωρα που ο μπροστινος ειναι πραγματικα ισχυρος οχι κανας αφραγκιδης,απιθανοπουλος ή ο διαχειριστης dj του ψυρρη..

αυτο που σε χαλαει ειναι οτι ο εντεταλμενος εχει δικιο..εξυπνος παιχτης εισαι ξερεις οτι το κουμαντο στη χορηγια του οπαπ πιθανοτατα θα σημανει κ αλλαγη νταβατζη για καμποσες ομαδουλες..μη χαλιεσαι ρε μαλακα ομως,θα αυξηθει η "διαφανεια" και η "ανταγωνιστικοτητα του προιοντος".. :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom