Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τι εννοείς να βγάλει; Να βάλει στη τσέπη του; Δε νομίζω. Η σκέψη είναι πως όπως πριν από 70 χρόνια οι ΑΕΚτζήδες με προσωπική εργασία έχτισαν το στάδιο της Ν. Φιλαδέλφειας έτσι και σήμερα από το προσωπικό τους υστέρημα να χτίσουν το νέο γήπεδο. Συν ότι αληθεύει και αυτό με τις μετοχές. Οπότε κατά κάποιο τρόπο ο κάθε ΑΕΚτζής που έδωσε χρήματα είναι και μέτοχος. Καλό ή κακό η ιστορία θα δείξει. Σαν ιδέα είναι μπροστά για τ ελληνικά δεδομένα. Αλλά από την άλλη θα μου πεις από τη στιγμή που δε το σκέφτηκε ο Κόκκαλης ή ο Μαρινάκης είναι για τον πούτσο!!! Σωστά  :grin:
Καλά ας μπουν πρώτα τα δικά σας καλόπαιδα φυλακή (ποιος τον γαμεί τον Κοσκωτά, εδώ μιλάμε Κόκκαλης πράκτορας Στάζι) και άσε τα δικά μας. Απ εμάς ήδη ο Θανόπουλος καταδικάστηκε. Να δούμε και τι ποινή θα φάει Μαρινάκης και Θεοδορίδης για το ντου στο ημίχρονο της "γιορτής του ποδοσφαίρου" ξέρεις για πιο παιχνίδι λέω...Αυτό που ο παίκτης του ΟΣΦΠ ως εκ θαύματος έβγαλε πόδι εκεί που ήταν το αριστερό του χέρι και απέκρουσε τη μπάλα πάνω στη γραμμή  :grin:
αχταρμά όλα τα έχεις γράψει και βαριέμαι να απαντήσω σεντόνια με τόση κούραση που έχω σήμερα

οκ... δεν παλεύεστε...ακόμα και στην τρίτη Εθνική οι άλλοι σας φταίνε και με τους άλλους ασχολείστε

απλά για την παράθεση που έκανες. Έγραψα συγκεκριμένα...
λεφτά θα βάλει δικά του ο μεγιστάνας;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Και αυτό που δείχνει στη φωτό είναι ο αετός της ΑΜΕΡΙΚΗΣ; ΤΗΣ ΗΠΑ;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Υ.Γ Μάλλον σε χαλάει που ο ΟΣΦΠ με τις μεταγραφάρες του έχει πουλήσει 5000 σε 15 μέρες και η ΑΕΚ με τις 0 μεταγραφές (σε σχέση με του ΟΣΦΠ) έχει πουλήσει σε 3-4 μέρες πάνω από 2000. Ξυδάκι δε πειράζει, θα περάσει. Και ρε αν φοβάσαι από τώρα που δεν έχεις λόγο τι σκατά θα κάνεις σε 2 χρόνια όταν ο Μελισσάν σου ψιθυρίσει στ αυτί "πλήσου! Ήρθαμε!!" ;;;
τελικα τι εχετε σημα δε μου ειπες  :grin:
τον δικεφαλο του βυζαντιου η μεταμοντερνο σχεδιασμο  :2funny:
εμενα δε με χαλαει τιποτα και κανεις,για εσενα εχω αμφιβολιες γιατι οτιδηποτε και να αναφερθει
αμεσως να κανεις συγκρισεις με τον ολυμπιακο  :birdman:
εμμονη ιδεα σας εχουμε γινει τελικα  :zfuck:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αφού γαύρος είσαι. Αν ήσουν ΠΑΟ θα σου έκανα σύγκριση με τον ΠΑΟ αν ήσουν ΠΑΟΚ με τον ΠΑΟΚ κτλπ.  :headbang: :headbang: :headbang:
Σε βλέπω πως δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Το μόνο σου θέμα είναι πιο είναι το σύμβολο της ΑΕΚ. Όλα τ άλλα μάλλον τ έχει λυμένα.
Υ.Γ Εμονη ιδέα δε μου έχει γίνει ο ΟΣΦΠ. Βρες μου το λιγότερο 3 ποσταρίσματα ΓΕΝΙΚΑ και όχι κατά σειρά στο θρεντ του ΟΣΦΠ και έλα πες μου μετά αν μου έχει γίνει έμμονη ιδέα. Φυσικά για σένα και τους ομοίους σου δε μπορούμε να πουμε το ίδιο. Εδώ τον άλλον τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει λεφτά ο Μελισσάν στην ομάδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δε κοιτάει που ο δικός του ο πρόεδρος δε έχει βάλει σέντι φέτος (αλλά ξέχασα αυτός έχει βάλει 100μύρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ) τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει ο Μελισσάν για το γήπεδο.
Υ.Γ Λαστμοϊκαν ο Μελισσάν ΔΕΝ είναι πρόεδρος της ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΕ ΑΕΚ. Οπότε καταλαβαίνεις....
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
α, οκ... ο Κόκκαλης σας έφερε εδώ που είστε
οκ, αυτό δεν το ήξερα, κάτι μαθαίνεις κάθε μέρα
Κοίτα αν δεν ξέρεις να διαβάζεις γάμα το, και την ειρωνία που περνάς για εξυπνάδα βάλτη στον κώλο σου να πιάσει τόπο.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αχταρμά όλα τα έχεις γράψει και βαριέμαι να απαντήσω σεντόνια με τόση κούραση που έχω σήμερα

οκ... δεν παλεύεστε...ακόμα και στην τρίτη Εθνική οι άλλοι σας φταίνε και με τους άλλους ασχολείστε

απλά για την παράθεση που έκανες. Έγραψα συγκεκριμένα...
λεφτά θα βάλει δικά του ο μεγιστάνας;
Καλα ρε παλι τον εξυπνο παριστανεις;Αφου δεν το εχεις.Βαλτα λιγο κατω και λογαριασε τα.Ποσα διαρκειας θα εχει η ΑΕΚ;10000;12000;15000 πες που ειναι και ο μεγαλος στοχος.Απο αυτα ποσα θα ειναι για το γηπεδο;1,5 εκ;αντε 2.Με 2 εκ θα χτισει γηπεδο;Και με τα 20 στο μιλητο του σαρρη;Καθαρα συμβολικη ειναι αυτη η κινηση.Απο αλλου θα περιμενει τα χοντρα πακετα.Απο την ονομασια,απο την εμπορικη εκμεταλευση του χωρου.Μαγκας θα ειναι αν βαλει τα ελαχιστα αυτος,οπως εκανε και ο κοκκαλης.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Καλα ρε παλι τον εξυπνο παριστανεις;Αφου δεν το εχεις.Βαλτα λιγο κατω και λογαριασε τα.Ποσα διαρκειας θα εχει η ΑΕΚ;10000;12000;15000 πες που ειναι και ο μεγαλος στοχος.Απο αυτα ποσα θα ειναι για το γηπεδο;1,5 εκ;αντε 2.Με 2 εκ θα χτισει γηπεδο;Και με τα 20 στο μιλητο του σαρρη;Καθαρα συμβολικη ειναι αυτη η κινηση.Απο αλλου θα περιμενει τα χοντρα πακετα.Απο την ονομασια,απο την εμπορικη εκμεταλευση του χωρου.Μαγκας θα ειναι αν βαλει τα ελαχιστα αυτος,οπως εκανε και ο κοκκαλης.
πιο σιγουρο ειναι να ζωντανεψει ο μαρμαρωμενος παρα να κανετε γηπρδο, τυπε το δουλεμα που τρωτε απο μελισσανιδη ουτε τα 3χρονα δεν το τρωνε
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
πιο σιγουρο ειναι να ζωντανεψει ο μαρμαρωμενος παρα να κανετε γηπρδο, τυπε το δουλεμα που τρωτε απο μελισσανιδη ουτε τα 3χρονα δεν το τρωνε

Θα κανουμε γήπεδο και μαλιστα στην Πόλη οταν πια θα ειναι ελληνικη  :S

ΥΓ τελικα τουχρονου που θα παίζουμε ???
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πιο σιγουρο ειναι να ζωντανεψει ο μαρμαρωμενος παρα να κανετε γηπρδο, τυπε το δουλεμα που τρωτε απο μελισσανιδη ουτε τα 3χρονα δεν το τρωνε
Αυτο θα φανει συντομα.Γηπεδο μπορει να γινει,απλα δεν γινεται να ειναι το υπερσυγχρονο που και καλα συζητανε...Εκτος και αν υπαρξει βυθιση του αγωνιστικου χωρου,αλλα εκει ξεφευγει το κοστος.Δεν εχουν μαζευτει ολοι αυτοι για πλακα,το γηπεδο ειναι το μελι.Οπως και το παρεακι του ντεμη εκει αποσκοπουσε,αλλα ηθελαν διαστημοπλοιο και οχι γηπεδο και εφαγαν τα μουτρα τους.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Αφού γαύρος είσαι. Αν ήσουν ΠΑΟ θα σου έκανα σύγκριση με τον ΠΑΟ αν ήσουν ΠΑΟΚ με τον ΠΑΟΚ κτλπ.  :headbang: :headbang: :headbang:
Σε βλέπω πως δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Το μόνο σου θέμα είναι πιο είναι το σύμβολο της ΑΕΚ. Όλα τ άλλα μάλλον τ έχει λυμένα.
Υ.Γ Εμονη ιδέα δε μου έχει γίνει ο ΟΣΦΠ. Βρες μου το λιγότερο 3 ποσταρίσματα ΓΕΝΙΚΑ και όχι κατά σειρά στο θρεντ του ΟΣΦΠ και έλα πες μου μετά αν μου έχει γίνει έμμονη ιδέα. Φυσικά για σένα και τους ομοίους σου δε μπορούμε να πουμε το ίδιο. Εδώ τον άλλον τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει λεφτά ο Μελισσάν στην ομάδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δε κοιτάει που ο δικός του ο πρόεδρος δε έχει βάλει σέντι φέτος (αλλά ξέχασα αυτός έχει βάλει 100μύρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ) τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει ο Μελισσάν για το γήπεδο.
Υ.Γ Λαστμοϊκαν ο Μελισσάν ΔΕΝ είναι πρόεδρος της ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΕ ΑΕΚ. Οπότε καταλαβαίνεις....
τώρα μιλας σωστα. ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πιο σιγουρο ειναι να ζωντανεψει ο μαρμαρωμενος παρα να κανετε γηπρδο, τυπε το δουλεμα που τρωτε απο μελισσανιδη ουτε τα 3χρονα δεν το τρωνε
Πιάσε τώρα και ένα πράγμα που δε το ξέρουν πολλοί παρά ελάχιστοι και ΑΥΤΟΣ ήταν ένας από τους λόγους που ΔΕΝ προχώρησε το γήπεδο ο κοντός στη Ν.Φ. Άδεια για το γήπεδο της ΑΕΚ στη Ν.Φ ΥΠΑΡΧΕΙ. Είναι η άδεια που έχει βγει από Γρανίτσα εποχής και είχε κολλήσει. Είναι η άδεια που προέβλεπε μεγάλες εμπορικές υποδομές κτλπ και πήρε τον πούλο (μετά από παρέμβαση του Κόκκαλη) από το ΣτΕ. Γι αυτό και ο κοντός ΔΕ προχωρούσε το γηπεδικό στη Ν.Φ. Για αυτό και ο Μελισσάν κοιτάει να διασφαλίσει ότι δε θα υπάρχουν θέματα με το γήπεδο που θέλει να φτιάξει. Τώρα η άδεια (που ΞΑΝΑΛΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΣΧΥ) λήγει 31/12/2013. Γι αυτό και μπουλντόζες στη Ν.Φ μέσα στο 2013 ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ. Ο Μελισσάν σχεδιάζει αρχές Γενάρη να πάρει το ΟΚ για το δικό του γήπεδο και Μάρτη τ αργότερο να ξεκινήσουν τ έργα για να είναι κατά Σεπτέμβρη του 2015 έτοιμο και η ομάδα να παίξει μέσα στη Ν.Φ με την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα (που ΑΝ όλα πάνε όπως τα σχεδιάζει θα είναι η σούπερ λίγκα η δική του και του Ιβαν)
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Πιάσε τώρα και ένα πράγμα που δε το ξέρουν πολλοί παρά ελάχιστοι και ΑΥΤΟΣ ήταν ένας από τους λόγους που ΔΕΝ προχώρησε το γήπεδο ο κοντός στη Ν.Φ. Άδεια για το γήπεδο της ΑΕΚ στη Ν.Φ ΥΠΑΡΧΕΙ. Είναι η άδεια που έχει βγει από Γρανίτσα εποχής και είχε κολλήσει. Είναι η άδεια που προέβλεπε μεγάλες εμπορικές υποδομές κτλπ και πήρε τον πούλο (μετά από παρέμβαση του Κόκκαλη) από το ΣτΕ. Γι αυτό και ο κοντός ΔΕ προχωρούσε το γηπεδικό στη Ν.Φ. Για αυτό και ο Μελισσάν κοιτάει να διασφαλίσει ότι δε θα υπάρχουν θέματα με το γήπεδο που θέλει να φτιάξει. Τώρα η άδεια (που ΞΑΝΑΛΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΣΧΥ) λήγει 31/12/2013. Γι αυτό και μπουλντόζες στη Ν.Φ μέσα στο 2013 ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ. Ο Μελισσάν σχεδιάζει αρχές Γενάρη να πάρει το ΟΚ για το δικό του γήπεδο και Μάρτη τ αργότερο να ξεκινήσουν τ έργα για να είναι κατά Σεπτέμβρη του 2015 έτοιμο και η ομάδα να παίξει μέσα στη Ν.Φ με την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα (που ΑΝ όλα πάνε όπως τα σχεδιάζει θα είναι η σούπερ λίγκα η δική του και του Ιβαν)
αμα σου λεω τρωτε τρελο δουλεμα, εχεις ιδεα τι συντελεστη δομησης εχει η περιοχη του γηπεδου; ποιες εμπορικες χρησεις τσαμπουνατε;;εχεις ιδεα ποσες θεσεις παρκινγ πρεπει να εχει το γηπεδο αναλογα με την χωρητικοτητα;; τυπε μου ποιο μαλακες δεν μπορουσε να βρει ο τιγρης απο εσας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αμα σου λεω τρωτε τρελο δουλεμα, εχεις ιδεα τι συντελεστη δομησης εχει η περιοχη του γηπεδου; ποιες εμπορικες χρησεις τσαμπουνατε;;εχεις ιδεα ποσες θεσεις παρκινγ πρεπει να εχει το γηπεδο αναλογα με την χωρητικοτητα;; τυπε μου ποιο μαλακες δεν μπορουσε να βρει ο τιγρης απο εσας
Τι ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ; Εμπορικές χρήσεις ΠΡΟΕΒΛΕΠΕ η ΑΔΕΙΑ ΓΡΑΝΙΤΣΑ!! Δε θ ασχοληθεί μ αυτή ο Μελισσάν! Ήδη έχει ξεκινήσει τις διαδικασίες για τη ΔΙΚΗ του άδεια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με αυτή του Γρανίτσα! Τι σκατά δε καταλαβαίνεις ρε μαλάκα;
Υ.Γ Για πες μου για τις θέσεις πάρκιγκ που πρέπει να έχει το στάδιο του ΠΑΟ στη λεοφώρο και που είναι για να πεθάνω στο γέλιο....
Υ.Γ Το στάδιο καραϊσκάκη των 33 χιλιάδων έχει ΜΟΛΙΣ 1000 θέσεις πάρκιγκ. Άντε γιατί με τις μαλακία που δέρνει μερικούς θα νομίζουν οι άλλοι πως πρέπει η αναλογία θέσων θεατών και πάρκιγκ να είναι 1:1  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Τι ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ; Εμπορικές χρήσεις ΠΡΟΕΒΛΕΠΕ η ΑΔΕΙΑ ΓΡΑΝΙΤΣΑ!! Δε θ ασχοληθεί μ αυτή ο Μελισσάν! Ήδη έχει ξεκινήσει τις διαδικασίες για τη ΔΙΚΗ του άδεια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με αυτή του Γρανίτσα! Τι σκατά δε καταλαβαίνεις ρε μαλάκα;
Ρε φίλε τι ασχολείσαι γαμώ την τρέλα μου με άτομα που μόνη τους χαρά είναι η μισαλλοδοξία και η αποτυχία του άλλου; Ας τους να πουν τη μαλακία τους και να φύγουν γιατί θα κολλήσουμε τίποτα στο τέλος. :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κοίτα αν δεν ξέρεις να διαβάζεις γάμα το, και την ειρωνία που περνάς για εξυπνάδα βάλτη στον κώλο σου να πιάσει τόπο.
χαλάρωσε λιγάκι
αν έχεις νευράκια, κάνε γιόγκα
εγώ δεν σε έβρισα.
όσο για το αν ξέρω να διαβάζω, δεν έγραψες πως φταίει ο Κόκκαλης και η ΣΙΑ; Αν δεν το εννοούσες τότε να μάθεις να γράφεις.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλα ρε παλι τον εξυπνο παριστανεις;Αφου δεν το εχεις.Βαλτα λιγο κατω και λογαριασε τα.Ποσα διαρκειας θα εχει η ΑΕΚ;10000;12000;15000 πες που ειναι και ο μεγαλος στοχος.Απο αυτα ποσα θα ειναι για το γηπεδο;1,5 εκ;αντε 2.Με 2 εκ θα χτισει γηπεδο;Και με τα 20 στο μιλητο του σαρρη;Καθαρα συμβολικη ειναι αυτη η κινηση.Απο αλλου θα περιμενει τα χοντρα πακετα.Απο την ονομασια,απο την εμπορικη εκμεταλευση του χωρου.Μαγκας θα ειναι αν βαλει τα ελαχιστα αυτος,οπως εκανε και ο κοκκαλης.
ώχου....
ρε η ερώτηση είναι σαφής: δικά του θα βάλει;
προς το παρόν ΔΕΝ βάζει. Άμα βάλει (όχι με υποθέσεις), τότε θα έχεις δικιο. Προς το παρόν εγώ μπορώ να λέω αυτό που λέω. Όταν βάλει με το καλό, δεν θα το λέω.

τι δεν καταλαβαίνεις;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αφού γαύρος είσαι. Αν ήσουν ΠΑΟ θα σου έκανα σύγκριση με τον ΠΑΟ αν ήσουν ΠΑΟΚ με τον ΠΑΟΚ κτλπ.  :headbang: :headbang: :headbang:
Σε βλέπω πως δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Το μόνο σου θέμα είναι πιο είναι το σύμβολο της ΑΕΚ. Όλα τ άλλα μάλλον τ έχει λυμένα.
Υ.Γ Εμονη ιδέα δε μου έχει γίνει ο ΟΣΦΠ. Βρες μου το λιγότερο 3 ποσταρίσματα ΓΕΝΙΚΑ και όχι κατά σειρά στο θρεντ του ΟΣΦΠ και έλα πες μου μετά αν μου έχει γίνει έμμονη ιδέα. Φυσικά για σένα και τους ομοίους σου δε μπορούμε να πουμε το ίδιο. Εδώ τον άλλον τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει λεφτά ο Μελισσάν στην ομάδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δε κοιτάει που ο δικός του ο πρόεδρος δε έχει βάλει σέντι φέτος (αλλά ξέχασα αυτός έχει βάλει 100μύρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ) τον νοίαζει ΑΝ θα βάλει ο Μελισσάν για το γήπεδο.
Υ.Γ Λαστμοϊκαν ο Μελισσάν ΔΕΝ είναι πρόεδρος της ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΑΕΚ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΕ ΑΕΚ. Οπότε καταλαβαίνεις....
πρέπει να χαλαρώσετε λιγάκι.
να κουλάρετε

εμένα στα αρχίδια μου για τον κάθε Μαρινάκη. Ούτε εργοδότης μου είναι ούτε θα αλλάξει η ζωή μου αν κάνει μεταγραφές ή αν δεν κάνει.
Εσείς όμως τρώτε χοντρό σκάλωμα με το κάθε λαμόγιο που θέλει να βγάλει χρήμα στην πλάτη της αθλητικής σας αγάπης.
Μην τυχόν και σας τους θίξουνε

ούτε πλάκα δεν μπορούμε πια να κάνουμε, όλα σοβαρά τα παίρνετε.

ρε μάγκες.....σκατζάρετε λίγο φλάτζες πού και πού γιατί το έχετε δει πολύ σοβαρά το θέμα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πρέπει να χαλαρώσετε λιγάκι.
να κουλάρετε

εμένα στα αρχίδια μου για τον κάθε Μαρινάκη. Ούτε εργοδότης μου είναι ούτε θα αλλάξει η ζωή μου αν κάνει μεταγραφές ή αν δεν κάνει.
Εσείς όμως τρώτε χοντρό σκάλωμα με το κάθε λαμόγιο που θέλει να βγάλει χρήμα στην πλάτη της αθλητικής σας αγάπης.
Μην τυχόν και σας τους θίξουνε

ούτε πλάκα δεν μπορούμε πια να κάνουμε, όλα σοβαρά τα παίρνετε.

ρε μάγκες.....σκατζάρετε λίγο φλάτζες πού και πού γιατί το έχετε δει πολύ σοβαρά το θέμα.
Ναι είδα και εσύ πόσο χαλαρός είσαι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ώχου....
ρε η ερώτηση είναι σαφής: δικά του θα βάλει;
προς το παρόν ΔΕΝ βάζει. Άμα βάλει (όχι με υποθέσεις), τότε θα έχεις δικιο. Προς το παρόν εγώ μπορώ να λέω αυτό που λέω. Όταν βάλει με το καλό, δεν θα το λέω.

τι δεν καταλαβαίνεις;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
971338_629352210416676_859373912_n.jpg

Aν αληθευει οτι αυτη θα ειναι η φανελα ειναι να ανατριχιαζεις...
Φώτοσοπ είναι αλλά τον έχω ικανό με την φόρα που έχει πάρει...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πιάσε τώρα και ένα πράγμα που δε το ξέρουν πολλοί παρά ελάχιστοι και ΑΥΤΟΣ ήταν ένας από τους λόγους που ΔΕΝ προχώρησε το γήπεδο ο κοντός στη Ν.Φ. Άδεια για το γήπεδο της ΑΕΚ στη Ν.Φ ΥΠΑΡΧΕΙ. Είναι η άδεια που έχει βγει από Γρανίτσα εποχής και είχε κολλήσει. Είναι η άδεια που προέβλεπε μεγάλες εμπορικές υποδομές κτλπ και πήρε τον πούλο (μετά από παρέμβαση του Κόκκαλη) από το ΣτΕ. Γι αυτό και ο κοντός ΔΕ προχωρούσε το γηπεδικό στη Ν.Φ. Για αυτό και ο Μελισσάν κοιτάει να διασφαλίσει ότι δε θα υπάρχουν θέματα με το γήπεδο που θέλει να φτιάξει. Τώρα η άδεια (που ΞΑΝΑΛΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΣΧΥ) λήγει 31/12/2013. Γι αυτό και μπουλντόζες στη Ν.Φ μέσα στο 2013 ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ. Ο Μελισσάν σχεδιάζει αρχές Γενάρη να πάρει το ΟΚ για το δικό του γήπεδο και Μάρτη τ αργότερο να ξεκινήσουν τ έργα για να είναι κατά Σεπτέμβρη του 2015 έτοιμο και η ομάδα να παίξει μέσα στη Ν.Φ με την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα (που ΑΝ όλα πάνε όπως τα σχεδιάζει θα είναι η σούπερ λίγκα η δική του και του Ιβαν)
Τώρα εξηγούνται όλα! :2funny:
Άσε μας ρε Γκρέγκορυ με τα ντεμοπαραμύθια σου...είπαμε σφουγγάρι ,είπαμε να μην σας χαλάμε τις φαντασιώσεις αλλά μην το παρακάνετε κιόλας!Πίστευα ότι θα καταλαβαίνανε πια και οι ΠΕΤΡΕΣ το ΕΓΚΛΗΜΑ που έγινε το 2005 αλλά αντιλαμβάνομαι ότι κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ και επίσης ότι οι ΠΕΤΡΕΣ είναι πολλές!Άστο να πάει...εξάλλου πέρασε η μπόρα πέρασε... :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom